Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 472 z 1243 (komentarze od 18841 do 18880):

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 22:15

Zaciał sie Vardy i Mahrez Leicester przegrało, zaciał sie Ozil i Giroud Arsenal przegrywa

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 22:13

No prosze zmiana ofensywna przy 3-0, Wenger by juz obroncow wpuszczał.

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 22:12

Panowie tak sie wykonuje rozne, mielismy ich 4 a zagrozenie zadne z tego nie wynikało. Zimny prysznic w dobrym momencie bo mamy 2 miejsce a druzyna z 1 i 3 gra ze soba bezposredni mecz. Najbardziej sie smieja w Tottenhamie bo oni wygrali a My dostajemy łomot

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 22:10

Robia sobie z Nami co chca

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 22:09

W takich własnie meczach widac brak Sancheza, do takiego rywala jakim jest Mancherster City mentalnie całkiem inaczej sie podchodzi.

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 22:05

Bedzie pierwsza porazka w Boxing Day od 99 roku, jak łamac serie to tylko takimi meczami

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 22:03

Kolejne dwa ciezkie wyjazdy do Liverpoolu i Stoke

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 22:01

Tak teraz sie ruszyli przy 0-2 tak jakby przy 0-1 nie mogli

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 22:01

Tak jest zawsze jak gramy ostatni

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 22:00

Ostatnio kolejka pod Nas i pod Leicester a teraz kolejka przeciwko

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 21:58

Stracili drugiego gola i dalej sie w grze nic nie zmienia

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 21:57

Mentalnosc=0

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 21:55

Dalej nie dojechali na mecz

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 21:52

Mamy farta

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 21:51

Ox powinien wejsc za Joela

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 21:47

Demichelis tez nie strzelał a jedynego gola w PL ma w meczu z Nami

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 21:45

Dobrze, ze City z Leicester gra dopiero po Nas a dokładnie we wtorek

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 21:44

A dobra znowu zle zrozumiałem

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 21:40

@executer1
Z Leicester

Komentowany temat: Hańba, zgorszenie, wstyd, żałość. Soton 4-0 Arsenal 26.12.2015, 21:38

Ruszyc dupy i do roboty bo okazje były ale za wolno gramy. I w koncu strzelac z dystansu, Martina pokazał, ze mozna.

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:36

Jezeli mysla, ze z Bournemouth bedzie łatwiej to sa w błedzie

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:34

Jedno sie zmieni po odejsciu Wengera - inny trener bedzie im kazał strzelac z dystansu. Swieci tak zrobili i prowadza, ze spalonego i po strzale zycia ale jednak

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:32

Mamy wieksze posiadanie pilki = przegrywamy, w strzałach celnych 2-1 dla Arsenalu

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:31

Wenger niezle wkurzony, pewnie od poczatku przyspieszymy

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:30

Gramy 10.5 zawodnikami bo Joel w ogole nie ma prawej nogi

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:29

Oni normalnie spia na tym boisku dzisiaj

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:24

Mozemy byc liderem i jednoczesnie najlepsza na wyjazdach druzyna to oczywiscie niewykorzystamy.

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:16

To co jedziemy z typowa gadka? jak przegramy to przynajmniej beda transfery w styczniu?

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:14

Oni to chyba specjalnie robia, ostatnie Mistrzostwo jak w swieta bylismy wiceliderem tak jak teraz :D a tak na powaznie to nie tak to powinno wygladac

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:10

Lisy sie ciesza

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:07

Dlatego nie lubie jak gramy jako ostatni

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:06

Wygrało CP, wygrał Tottenham, wygrało Stoke - przegrywa Arsenal

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:04

Jak zwykle z Arsenalem strzał zycia

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:04

O zesz w morde ale czemu tyle miejsca mu dali

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 21:01

Joel wszystko na lewa noge, powinien sie zamienic pozycjami z Theo

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 20:58

Jezus Maria jaki chaos

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 20:51

@Doktor
Bo za mocno kopnieta była, widac było przy powtorce z kamery za bramka

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 20:49

moniacz numer 92550 to kazdy kto sie orientuje zna, jezeli liczysz na tepych ludzi to tutaj takich nie znajdziesz.

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 20:43

Pełka i Nahorny bardzo fajnie, ze taka pare nam dali

Komentowany temat: Podtrzymać passę i zrobić swoje: Southampton vs Arsenal 26.12.2015, 20:41

@gunners007
I bardzo dobrze bo jak rywal ma wieksze posiadanie to wtedy gramy o wiele lepiej. City miało tylko 1 celny strzał wiecej ale lepsze okazje mielismy My, posiadanie było po ich stronie i tak własnie tutaj sie nastawiam, ze swieci beda mieli dłuzej pilke a My zrobimy swoje.

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady