Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 472 z 1243 (komentarze od 18841 do 18880):
No prosze zmiana ofensywna przy 3-0, Wenger by juz obroncow wpuszczał.
Panowie tak sie wykonuje rozne, mielismy ich 4 a zagrozenie zadne z tego nie wynikało. Zimny prysznic w dobrym momencie bo mamy 2 miejsce a druzyna z 1 i 3 gra ze soba bezposredni mecz. Najbardziej sie smieja w Tottenhamie bo oni wygrali a My dostajemy łomot
Robia sobie z Nami co chca
W takich własnie meczach widac brak Sancheza, do takiego rywala jakim jest Mancherster City mentalnie całkiem inaczej sie podchodzi.
Bedzie pierwsza porazka w Boxing Day od 99 roku, jak łamac serie to tylko takimi meczami
Kolejne dwa ciezkie wyjazdy do Liverpoolu i Stoke
Tak teraz sie ruszyli przy 0-2 tak jakby przy 0-1 nie mogli
Tak jest zawsze jak gramy ostatni
Ostatnio kolejka pod Nas i pod Leicester a teraz kolejka przeciwko
Stracili drugiego gola i dalej sie w grze nic nie zmienia
Mentalnosc=0
Dalej nie dojechali na mecz
Mamy farta
Ox powinien wejsc za Joela
Demichelis tez nie strzelał a jedynego gola w PL ma w meczu z Nami
Dobrze, ze City z Leicester gra dopiero po Nas a dokładnie we wtorek
A dobra znowu zle zrozumiałem
@executer1
Z Leicester
Ruszyc dupy i do roboty bo okazje były ale za wolno gramy. I w koncu strzelac z dystansu, Martina pokazał, ze mozna.
Jezeli mysla, ze z Bournemouth bedzie łatwiej to sa w błedzie
Jedno sie zmieni po odejsciu Wengera - inny trener bedzie im kazał strzelac z dystansu. Swieci tak zrobili i prowadza, ze spalonego i po strzale zycia ale jednak
Mamy wieksze posiadanie pilki = przegrywamy, w strzałach celnych 2-1 dla Arsenalu
Wenger niezle wkurzony, pewnie od poczatku przyspieszymy
Gramy 10.5 zawodnikami bo Joel w ogole nie ma prawej nogi
Oni normalnie spia na tym boisku dzisiaj
Mozemy byc liderem i jednoczesnie najlepsza na wyjazdach druzyna to oczywiscie niewykorzystamy.
To co jedziemy z typowa gadka? jak przegramy to przynajmniej beda transfery w styczniu?
Oni to chyba specjalnie robia, ostatnie Mistrzostwo jak w swieta bylismy wiceliderem tak jak teraz :D a tak na powaznie to nie tak to powinno wygladac
Lisy sie ciesza
Dlatego nie lubie jak gramy jako ostatni
Wygrało CP, wygrał Tottenham, wygrało Stoke - przegrywa Arsenal
Jak zwykle z Arsenalem strzał zycia
O zesz w morde ale czemu tyle miejsca mu dali
Joel wszystko na lewa noge, powinien sie zamienic pozycjami z Theo
Jezus Maria jaki chaos
@Doktor
Bo za mocno kopnieta była, widac było przy powtorce z kamery za bramka
moniacz numer 92550 to kazdy kto sie orientuje zna, jezeli liczysz na tepych ludzi to tutaj takich nie znajdziesz.
Pełka i Nahorny bardzo fajnie, ze taka pare nam dali
@gunners007
I bardzo dobrze bo jak rywal ma wieksze posiadanie to wtedy gramy o wiele lepiej. City miało tylko 1 celny strzał wiecej ale lepsze okazje mielismy My, posiadanie było po ich stronie i tak własnie tutaj sie nastawiam, ze swieci beda mieli dłuzej pilke a My zrobimy swoje.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Zaciał sie Vardy i Mahrez Leicester przegrało, zaciał sie Ozil i Giroud Arsenal przegrywa