Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 480 z 1243 (komentarze od 19161 do 19200):
Kante-Mahrez-Vardy to przepis na sukces, wkład tego pierwszego tez jest bardzo widoczny w tej ekipie
2-1 bedzie sie działo, czas na wprowadzanie obroncow
@fabregas1987
Dobrze, ze ten mecz był w Pazdzierniku a nie w listopadzie, wtedy pewnie byłoby inaczej, w tamtym sezonie listopad tez nie był za wesoły dla Nas
Chaos w grze Chelsea
Daily Mail: Riyad Mahrez niespodziewanym kandydatem do zastąpienia Pedro w Barcelonie
czyli w Barcelonie przeczuwali, ze tak moze koksic.
Kto kupi Mahreza nie bedzie załował
Moze w koncu i nam uda sie ograc Chelsea o ile nie dadza znowu Deana i o ile pod koniec stycznia nie beda lepiej grali
Wasilewski na ławce, chyba pierwszy raz w tym sezonie
@Thierry77
Dlatego wspomniałem o mozliwej klauzurze
Mahrez kontrakt do 2019 roku ciekawe jaka ma klauzule. Jedno jest pewne Leicester na nim zarobi kupe kasy, wiadomo na Vardym tez
Dzieki Twarozkowi i Nahornemu mozna sie bardzo ciekawych rzeczy dowiedziec :D Spadniecie razem z Chelsea - zaspiewali kibice Arsenalu kibicom Aston Villi :D
Tej bramki nawet nie ma co komentowac :D
@kanonier204
kkamillo505 z allgoals zmienił nagrywarke i teraz brameczki mozna smiało pobierac ze swietnym dzwiekiem i obrazem, zrobił to co ja kiedys jak nagrywałem, tez na poczatku miałem gorszy sprzet gdzie audio koszmarnie wychodziło a potem zmieniłem na SkyStara.
@ziomek1245
A ja to wtedy nazwe klatwa Emirates
hohoho ale sie Mou zawinał do szatni :D
Co to sie dzieje, pierwszy do zwolnienia van Gaal a drugi Mourinho a na holendra juz nawet zakładow nie przyjmuja :D W takim dniu Mourinho tym bardziej zazdrosci Wengerowi stabilnosci
@karmel567
Wtedy to by sie zaczeło bo Arsenal oczywiscie Mistrzostwa nie zdobył a udało sie to druzynie, ktora rok wczesniej ledwo sie utrzymała.
Chelsea na prawde na tle rywala nie ma za duzo do zaproponowania
Mahrez tym podaniem zabawił sie w Ozila
Chyba tylko kontuzje Mahreza i Vardyego zatrzymaja Leicester
WOW ale podanie
Gdyby Chelsea miała lepsza sytuacje w tabeli i nie było głosow od mediow, ze Hazard chce odejsc bo ma dosc Mourinho to jestem pewien, ze Hazard zostałby na boisku dzisiaj. Mogło go zabolec ale chyba nie az tak by musiał zejsc
Ciekawie wyglada murawa w Leicester
Nie wiem czy nie przesadze ale jak dla mnie Leicester w tym sezonie gra tak jak Chelsea w poprzednim, moze na wyrost to pisze ale tak mi sie wydaje. Jedyna zmiana to taka, ze w tabeli jest gesto a Chelsea w tym momencie chyba powiekszała juz prowadzenie nad reszta goniacych
@Singularis
Wenger po wylosowaniu Barcelony zjadł kurtke
Twarowski co Ty bierzesz? porazka Leicester z Arsenalem to była niespodzianka hahahaha pojechał
Ale emocje ja nie moge :D
Nie jest zle, ja czekam na polowe stycznia jak pokaza kto bedzie sedziował w meczu z Chelsea. Jak znowu Mike Dean to chyba Wenger powinien cos z tym zrobic, ten sedzia Nas nie lubi i dawanie go znowu na Chelsea byłoby ze strony FA Chamskie
Znajac zycie na mecz z Barcelona bedzie połowa składu kontuzjowana
Jak Nam bedzie szło to przeciez zawsze sedzia wkroczy do akcji to jak z wspomnianym wczesniej przeze mnie van Persim i czerwonej kartce po wykopaniu pilki po gwizdku.
I jak tu nie twierdzic, ze te losowania nie sa ustawione.
I jak tu nie twierdzic, ze te losowania sa ustawione.
@Alonso
A ja nie chce drugi raz ogladac 1-5 na wyjezdzie
Jak nie Bayern to Barcelona, biednemu zawsze wiatr w oczy
To juz sie na prawde robi nudne
Czy my musimy zawsze do jasnej cholery grac z tymi samymi ekipami, przeciez to jest po prostu smieszne.
Pieprze ta LM, dla mnie w tym momencie moze grac nawet Arsenal U21
USTAWIONE TO JEST I TYLE
Tylko Barcelony nie chce
@ziomek1245
W meczach z Barcelona zawsze trzeba sie obawiac sedziow. Nigdy nie zapomne jak van Persie dostał czerwona kartke za odkopanie pilki, majac juz zołta sedzia spokojnie mogł mu podarowac (wiadomo emocje) a on specjalnie go wyrzucił. O ile dobrze pamietam wtedy albo mielismy dogrywke albo juz był awans, potem gralismy w 10tke, przegralismy 1-3 i było po zawodach. Ich sedziowie w Europie uwielbiaja i to dla mnie tez jest powod by z nimi nie grac tak szybko. Zreszta na ten moment to taki drugi Bayern
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ostatni raz w typerze zmienia typy z piatku, z 2-1 dla Leicester zmieniłem rano na 1-1 :D