Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 480 z 1243 (komentarze od 19161 do 19200):

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:36

Ostatni raz w typerze zmienia typy z piatku, z 2-1 dla Leicester zmieniłem rano na 1-1 :D

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:35

Kante-Mahrez-Vardy to przepis na sukces, wkład tego pierwszego tez jest bardzo widoczny w tej ekipie

2-1 bedzie sie działo, czas na wprowadzanie obroncow

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:31

@fabregas1987
Dobrze, ze ten mecz był w Pazdzierniku a nie w listopadzie, wtedy pewnie byłoby inaczej, w tamtym sezonie listopad tez nie był za wesoły dla Nas

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:25

Chaos w grze Chelsea

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:20

Daily Mail: Riyad Mahrez niespodziewanym kandydatem do zastąpienia Pedro w Barcelonie


czyli w Barcelonie przeczuwali, ze tak moze koksic.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:19

Kto kupi Mahreza nie bedzie załował

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:17

Moze w koncu i nam uda sie ograc Chelsea o ile nie dadza znowu Deana i o ile pod koniec stycznia nie beda lepiej grali

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:15

Wasilewski na ławce, chyba pierwszy raz w tym sezonie

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:14

@Thierry77
Dlatego wspomniałem o mozliwej klauzurze

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:12

Mahrez kontrakt do 2019 roku ciekawe jaka ma klauzule. Jedno jest pewne Leicester na nim zarobi kupe kasy, wiadomo na Vardym tez

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:07

Dzieki Twarozkowi i Nahornemu mozna sie bardzo ciekawych rzeczy dowiedziec :D Spadniecie razem z Chelsea - zaspiewali kibice Arsenalu kibicom Aston Villi :D

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 22:06

Tej bramki nawet nie ma co komentowac :D

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:56

@kanonier204
kkamillo505 z allgoals zmienił nagrywarke i teraz brameczki mozna smiało pobierac ze swietnym dzwiekiem i obrazem, zrobił to co ja kiedys jak nagrywałem, tez na poczatku miałem gorszy sprzet gdzie audio koszmarnie wychodziło a potem zmieniłem na SkyStara.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:50

@ziomek1245
A ja to wtedy nazwe klatwa Emirates

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:48

hohoho ale sie Mou zawinał do szatni :D

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:44

Co to sie dzieje, pierwszy do zwolnienia van Gaal a drugi Mourinho a na holendra juz nawet zakładow nie przyjmuja :D W takim dniu Mourinho tym bardziej zazdrosci Wengerowi stabilnosci

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:42

@karmel567
Wtedy to by sie zaczeło bo Arsenal oczywiscie Mistrzostwa nie zdobył a udało sie to druzynie, ktora rok wczesniej ledwo sie utrzymała.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:40

Chelsea na prawde na tle rywala nie ma za duzo do zaproponowania

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:37

Mahrez tym podaniem zabawił sie w Ozila

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:35

Chyba tylko kontuzje Mahreza i Vardyego zatrzymaja Leicester

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:33

WOW ale podanie

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:31

Gdyby Chelsea miała lepsza sytuacje w tabeli i nie było głosow od mediow, ze Hazard chce odejsc bo ma dosc Mourinho to jestem pewien, ze Hazard zostałby na boisku dzisiaj. Mogło go zabolec ale chyba nie az tak by musiał zejsc

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:22

Ciekawie wyglada murawa w Leicester

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:13

Nie wiem czy nie przesadze ale jak dla mnie Leicester w tym sezonie gra tak jak Chelsea w poprzednim, moze na wyrost to pisze ale tak mi sie wydaje. Jedyna zmiana to taka, ze w tabeli jest gesto a Chelsea w tym momencie chyba powiekszała juz prowadzenie nad reszta goniacych

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 21:10

@Singularis
Wenger po wylosowaniu Barcelony zjadł kurtke

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 20:58

Twarowski co Ty bierzesz? porazka Leicester z Arsenalem to była niespodzianka hahahaha pojechał

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 19:29

Ale emocje ja nie moge :D

Komentowany temat: Sędziowie 17., 18., 19. i 20. kolejki Premier League 14.12.2015, 19:23

Nie jest zle, ja czekam na polowe stycznia jak pokaza kto bedzie sedziował w meczu z Chelsea. Jak znowu Mike Dean to chyba Wenger powinien cos z tym zrobic, ten sedzia Nas nie lubi i dawanie go znowu na Chelsea byłoby ze strony FA Chamskie

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 12:46

Znajac zycie na mecz z Barcelona bedzie połowa składu kontuzjowana

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 12:37

Jak Nam bedzie szło to przeciez zawsze sedzia wkroczy do akcji to jak z wspomnianym wczesniej przeze mnie van Persim i czerwonej kartce po wykopaniu pilki po gwizdku.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 12:32

I jak tu nie twierdzic, ze te losowania nie sa ustawione.

Komentowany temat: W 1/8 LM z Barceloną! Do trzech razy sztuka? 14.12.2015, 12:32

I jak tu nie twierdzic, ze te losowania sa ustawione.

Komentowany temat: Dwa światy. Aston Villa 0-2 Arsenal 14.12.2015, 12:22

@Alonso
A ja nie chce drugi raz ogladac 1-5 na wyjezdzie

Komentowany temat: Dwa światy. Aston Villa 0-2 Arsenal 14.12.2015, 12:20

Jak nie Bayern to Barcelona, biednemu zawsze wiatr w oczy

Komentowany temat: Dwa światy. Aston Villa 0-2 Arsenal 14.12.2015, 12:19

To juz sie na prawde robi nudne

Komentowany temat: Dwa światy. Aston Villa 0-2 Arsenal 14.12.2015, 12:18

Czy my musimy zawsze do jasnej cholery grac z tymi samymi ekipami, przeciez to jest po prostu smieszne.

Komentowany temat: Dwa światy. Aston Villa 0-2 Arsenal 14.12.2015, 12:17

Pieprze ta LM, dla mnie w tym momencie moze grac nawet Arsenal U21

Komentowany temat: Dwa światy. Aston Villa 0-2 Arsenal 14.12.2015, 12:16

USTAWIONE TO JEST I TYLE

Komentowany temat: Dwa światy. Aston Villa 0-2 Arsenal 14.12.2015, 12:13

Tylko Barcelony nie chce

Komentowany temat: Dwa światy. Aston Villa 0-2 Arsenal 14.12.2015, 10:52

@ziomek1245
W meczach z Barcelona zawsze trzeba sie obawiac sedziow. Nigdy nie zapomne jak van Persie dostał czerwona kartke za odkopanie pilki, majac juz zołta sedzia spokojnie mogł mu podarowac (wiadomo emocje) a on specjalnie go wyrzucił. O ile dobrze pamietam wtedy albo mielismy dogrywke albo juz był awans, potem gralismy w 10tke, przegralismy 1-3 i było po zawodach. Ich sedziowie w Europie uwielbiaja i to dla mnie tez jest powod by z nimi nie grac tak szybko. Zreszta na ten moment to taki drugi Bayern

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady