Komentarze użytkownika mitmichael

Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 483 z 1243 (komentarze od 19281 do 19320):

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 13.12.2015, 14:31

Marciniak kiedys był komentatorem Orange Sport jak dla mnie jeszcze lepszym niz Swiecicki a dzieki temu wzieli go do C+

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 13.12.2015, 14:29

@mistiqueAFC
Juz wiele razy komentował mecz PL

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 13.12.2015, 14:28

@WilSHARE
Rozkazuje Ci wyjdz z mojej głowy :D

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 13.12.2015, 14:27

@mistiqueAFC
Marciniak, prowadził w srode studio ligi mistrzow

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 13.12.2015, 14:24

Ludzie nauczcie sie sprawdzac :P canalplus.pl/program

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 13.12.2015, 13:58

@sebastix11
Na zwykłym Canal+ leci

Komentowany temat: Składy: Aston Villa vs Arsenal 13.12.2015, 13:47

W składzie zadnego zaskoczenia nie ma. Moze dzisiaj Giroud tez hattricka ustrzeli? Villa to jeden z jego ulubionych zespołow tak wiec na pewno jakas bramke zdobedzie

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 13.12.2015, 11:03

@Wojtas1910
O przyda mi sie ta strona, szukam czasami BBC MOTD (mam jakies linki) ale przewaznie ciezko znalezc a tu widze wszystko fajnie wstawiaja

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 13.12.2015, 10:44

Villa ma problemy z wygrywaniem az tu nagle pokonuje Arsenal? nie ma bata, na prawde nie wygrac z ta druzyna w tym momencie to byłby wielki skandal.

Petr Cech ma na swoim koncie 168 czystych kont w Premier League i brakuje mu tylko jednego meczu na zero z tyłu aby wyrównać rekord Davida Jamesa (169).

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 20:21

Gaal i Wenger to trenerzy starej daty wiec te treningi tez tak musza wygladac. Chciałbym zobaczyc jak zaraz po nich wygladaja pilkarze

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 20:19

Jutro musimy zrobic swoje, gramy z najgorsza druzyna w tym sezonie wiec jutro w koncu musi sie udac awansowac na pozycje lidera. Ostatnie takie mecze przegrywalismy, do 3 razy sztuka

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 20:00

Murray mocniej sie nie da?

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 19:58

Dopiero właczyłem, ładnie gospodarze niszcza United

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 19:56

Gilberto Silva zakonczyl kariere. Dzieki za wszystko :)

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 19:46

Manchester 2 mecze i 5 straconych goli, jeszcze zatesknia za bezbramkowymi remisami

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 19:15

Terminarz

scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlf1/t31.0-8/12356877_10153888545953304_6617668093168904369_o.png

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 19:06

@Redzik
4 druzyny z najlepszym bilansem z 3 miejsc tez wychodzi, sa 24 zespoły dlatego takie zmiany, nie wyjsc z takiej grupy to bedzie smiech na potege

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 19:02

@Jack_Herrer
Juz to widze jak Wenger puszcza Alexisa zwłaszcza jak dostaniemy zakaz transferowy, predzej przedłuza umowe

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 18:55

Nie jest zle, najpierw z Irlandia, potem z Niemcami a na koncu z Ukraina, wielkie szanse na awans i tylko od Nas wszystko zalezy

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 18:50

Jak zwykle gospodarz ma najłatwiej w grupie

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 18:45

jak nic beda Włosi z 2

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 18:44

znowu Germance

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 18:43

I nie bedzie Anglii, pewnie Hiszpania albo Niemcy

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 18:41

Anglia, Walia, Polska i bedzie ciekawie :)

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 18:37

Walia, Anglia no niezle

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 18:15

Ja bym Austrii nie chciał

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 18:02

Crystal Palace 6 miejsce tyle samo punktow co Tottenham

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 17:55

@pauleta19
No widzisz chciałbym takiego gola w naszym meczu z Norwich ale my takiego szczescia nie mamy

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 17:52

@Witowo95
zycie :D

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 17:50

Gra sie do konca a nie farty

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 17:50

Tak czy siak musimy wygrac z Villa a potem przyjezdza City i na pewno zagraja Nasi jak z United a nie jak z Sunderlandem.

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 17:49

2-1 ale koncowka

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 17:46

Gomis 1-1 i jajca :D

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 17:13

Przed mistrzostwami Europy w Polsce i na Ukrainie poprosiliśmy redakcje Eurosportu o wytypowanie wymarzonej grupy i grupy śmierci dla reprezentacji krajów biorących udział w turnieju. Wtedy wszyscy chcieli trafić słabą Polskę. Minęły prawie cztery lata od tego czasu i dziś Biało-Czerwonych Europa chce uniknąć jak ognia na Euro 2016. Niemcy umieścili drużynę Adama Nawałki w ich grupie śmierci.

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 17:11

Dałem 4-0 dla City a tu Swansea sobie fajnie poczyna i zaraz moze skarcic rywala

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 16:52

Na pomoc Lewandowski, ale brama

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 16:48

Pilkarze Ingolstadt znalezli sposob na Bayern na Allianz, bardzo wysoki pressing i Baya ma ogromne problemy, obie druzyny w sumie po 3 celne strzały na bramke. Ogladałem troche miedzy Norwich a ManCity i teraz na chwile i tak to własnie wyglada

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 16:40

Barcelona i CP gole w 39 minucie, ciekawe czy tez w tej samej sekundzie :D

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 16:25

Co to sie podziało zeby wszyscy sie bali trafic na Nas w grupie na Euro, teraz dołaczyły zespoły z wysp

przegladsportowy.pl/zespoly-z-wysp-brytyjskich-obawiaja-sie-polakow,artykul,629400,1,12341.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage

Komentowany temat: Jechać jak po swoje na Villa Park 12.12.2015, 16:22

A to widzieliscie?

scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11233165_10153854110167853_1712424103646950187_n.jpg?oh=8c1f099b76fc5a9c71b7254ea4c62ded&oe=56DB1839

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady