Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49713 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 586 z 1243 (komentarze od 23401 do 23440):
Flamini czyli nerwy do konca
Ramsey graczem meczu jak nic
RAMSEY NARESZCIE!!!!!
No nie strzela tego drugiego gola
Rosickyego nie ma
Chambers kolejny mistrz dosrodkowywania
Ozil nie moze grac na skrzydle bo tylko zwalnia akcje
kra kra kra, ja tez potrafie krakac hahahahahaha
Typuje Cazorle za Walcott i Ozil na skrzydło :D
Nie mogł podac, tak gramy cały czas, 100 podan w polu karnym zamiast strzałow
JEZUSSSSSSSSSSSSSSSSS zemsci sie to
@pumeks
hahahahahahaha wykrakałes :D
Zaraz to sie zle dla nas skonczy, Wenger zmiany
Ozila pogieło teraz z ta wrzutka
Kurde nie mozemy z wlasnej połowy wyjsc
Co oni robia w tej drugiej polowie
Dawac drugiego gola zeby mozna było zachowac spokoj
Ospina zyje
@wojt3q
Musimy strzelic 3, to moze Coquelin usiadzie na ławce i zagramy
Ramsey, Cazorla
Welbeck, Ozil, Sanchez
Giroud
:D
Ramsey w formie, Cazorla w formie, Ozil w formie - Wenger ma niemały bol głowy, ciekawe co wymysli na Monaco.
Ramsey w formie, Cazorla w formie, Ozil w formie - Wenger ma niemały bol głowy, ciekawe co wymysli na Monaco.
Bardzo dobrze, ze ta bramka wpadła i to jeszcze gol do szatni.
Co ZWIREK ma forme to głowa mała, cudownie to zrobił, Walcott patrz i ucz sie.
GIROUD ALE GOL!!!!!!!!
Teraz juz wszyscy wiedza, dlaczego nie grał do tej pory - pewnie na treningach tez seryjnie marnuje okazje. Im dłuzej bedzie 0-0 tym wieksza frustracja i problem ze zdobyciem gola bedzie
Walcott wypad z boiska
Aston Villa 3-0 prowadzi
Zapomnijmy o awansie z Monaco, tam znowu beda głupie wrzutki w pole karne i znowu zaden nie bedzie probował uderzen z dystansu.
I znowu to samo, az sie prosiło o strzał i znowu jakies debilne wrzutki do srodka
Ani jeden nie strzeli zza pola karnego tylko kazdy pcha sie z ta pilka do pola karnego, tyle sytuacji co Arsenal marnuje przez takie zagrania chyba nikt inny nie marnuje.
Sanchez strzelaj, nie oddawaj tak głupio pilki
I znowu taka piekna kontra mogła byc Boze
Ci gadaja o Ospinie a tu Szczesnego kamera pokazuje - tak jakby wyczuł realizator ich rozmowe
Szkoda, ze to w bok nie szło, byłaby niespotykana bramka :D
Ramsey tez wraca do formy
Powinno juz byc prowadzenie to tak sie teraz bedziemy meczyc
Brawo Ospina, zaraz sie zemsci za te wszystkie sytuacje
Ramsey czemu teraz nie uderzał? tyle miał czasu i wolnego miejsca
Z Monaco czuje seryjne marnowanie okazji
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
3-0 KO Flamini hahahahahahahahaha kajam sie :D