Komentarze użytkownika mitmichael
Znaleziono 49632 komentarzy użytkownika mitmichael.
Pokazuję stronę 886 z 1241 (komentarze od 35401 do 35440):
Podolskiemu w ogole nie chce sie dzisiaj biegac. Jak nie czuje sie na siłach to niech powie Wengerowi, ze chce zejsc i po kłopocie.
Sagna dalej gra to samo gowno co w 1 połowie. Co z Nim sie stało to ja juz na prawde nie wiem. Z Newcastle tez nic nie pokazał.
Brac sie do roboty w 2 połowie, szybko strzelic gole i miec troche spokoju. Jak stracimy punkty to bedzie na prawde nieciekawie. Mam nadzieje, ze im tam Wenger nawtuka w szatni i zaczna grac tak jak powinni. 2 połowy przewaznie mamy lepsze i za wszelka cene musimy to wykorzystac
@filip999
Ja bym sie go w koncu zapytał czemu tak nagminnie wpuszcza Ramseya skoro Rosicky jest zdrowy i normalnie trenuje z zespolem. Nikt mu nie zadaje tego pytania a potem nie wiemy czemu tak ejst.
Po co te wyrzutki do przodu to ja juz na prawde nie wiem. Nikt ich nie atakuje a i tak ciagle robia to samo. A jak pilka ucieka to im sie nawet nie chce do niej leciec tak jak Podolski.
Niech im tam w przerwie Wenger tyłki wytrzepie
Jezu czy Oni zawsze musza sie bawic w tym zasranym polu karnym :/ tak sie prosi o uderzenie zza pola karnego i zaden sie nie odwazy.
Zaraz mnie normalnie cos trafi jak tak Sagna bedzie grał. Nie przyjmie, nie poda, nie dosrodkuje dobrze, wszystkie akcje koncza sie na Nim.
PS: Na szczescie samoboj i mamy remis bo inaczej nie moglismy strzelic
Sagna dzisiaj wszystkie akcje stopuje.
Wiedzialem, ze tak bedzie a Sagna to nie wiem gdzie jest myslami dzisiaj.
Przeciwnik ma pilke a nikt nawet do niego nie leci a taki Manchester zawsze ma pilkarza, ktory leci i przeszkadza. Gdybysmy tak samo grali byłoby zdecydowanie łatwiej a tu pressingu nie ma.
Chłopy niech otrzeźwieja, sylwester juz sie skonczył i trzeba grac bo rywale Nam nie pomagają.
Zamiast grac pilka to jakies durne wykopania do przodu co mnie najbardziej wnerwia.
Trzeba opanowac nerwy i strzelic gola to bedzie Nam sie grało zdecydowanie lepiej.
Boruc musi miec niezlego kaca skoro 3 takie błedy popełnia.
O prosze tego to nie wiedzialem, ze na wyjazdach w tym sezonie najmniej bramek tracimy :D Nie jest zle
United znowu 4-0 z Wigan jak w wiekszosci spotkan, 15 mecz wygrany, 1 przegrany i 0 remisow. Szkoda, ze My z Nimi zawsze mamy problemy
3 punkty dla Nas w tym meczu to koniecznosc. Strata punktow moze byc brzemienna w skutkach. Dzisiaj graczem meczu za zadne skarby nie moze zostac Boruc. COYG!
Ja bym jednak dal odpoczac Cazorli bo mu ostatnio cos słabiej poszlo. Rosicky chociaz raz powinien dostac szanse za Hiszpana i jestem pewien, ze spokojnie by ja wykorzystał. Jak widac Wenger idzie zasada, ze zwycieskiego składu sie nie zmienia.
Nie pogniewam sie jak znowu strzelimy troche bramek w tym meczu ale nie tracac tylu co z Newcastle
No niezle niezle 1114 tekstow duzy szacun :) Marzag gratulacje, nigdy nie chcialem byc najwiekszym spamerem :D
Mam nadzieje, ze bedzie lepszy od Judasza i innych i potwierdzi to co powiedział podpisaniem kontraktu. Dałbym mu na spokojnie 100tys/miesiac bo na to zasłuzył ostatnimi wystepami. Trzeba w koncu pokazac, ze zalezy Nam na własnych pilkarzach i troche zmienic podejscie płacowe. Wtedy nie bedzie osłabien a wiece pilkarzy bedzie chetnych na przyjscie do Arsenalu.
Takie statystyki na własnanym stadionie to jest normalnie porazka. Po 1 polowie wygladało to jeszcze gorzej ale na szczescie nadrobilismy w drugiej. Najwazniejszy wspołczynnik a wiec bramkowy po Naszej stronie.e
Konkretna oferta i dobre relacje miedzy klubami powinny wszystko załatwic. Jezeli nie uda sie go sciagnac w zimie to powinno sie udac w lecie. Teraz potrzeba Nam transferow, ktore pomoga w walce przez ta najblizsze miesiace.
Happy New Year wszystkim abysmy ten nowy rok zaczeli od zwyciestwa.
Zachcialo sie chłopowi transferu a teraz bedzie żebrał o miejsce w składzie Barcelony. Mogł grac w Arsenalu i byc jednym z najlepszych zawodnikow to poszedł siedziec na ławke by tylko miec zapisane zdobycie jakiegokolwiek trofeum. Widac, ze woli takie cos niz granie no ale coz, jego wybor
No zobaczymy czy za takie pieniadze uda sie go wyciagnac. Jezeli Theo ma grac jako wysuniety napastnik to taki pilkarz jak Lopez bardzo by sie Nam przydał.
No juz niedługo sie przekonamy czy Soares na prawde nie jest kłamcą. Skoro na prawde Zaha jest kibicem Arsenalu to nie mogł zrobic swinstwa i przejsc do United.
Arsenal Have Signed Crystal Palace Starlet Wilfried Zaha According to Former Team-Mate
fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/483179_458957687496966_906262528_n.png
Ciekawe ile w tym prawdy
ATSN Breaking: Arsenal offer £10million for Adrian Lopez.
Za 10mln to go na pewno nie puszczą.
Ale mieszaja na tym Orange Sport. Pokazuje tuner Arsenal TV a jest podsumowanie 2012 roku lol czyli 1 polowa o 17:15 a druga połowa o 18:15 jednak tak jak to podawalem wczoraj.
Zmienili w programie telewizyjnym na Orange Sport godzine Arsenal TV i skrot/premiere Naszego meczu pokaza od 16:15 a wczoraj była 17:15. O 17:15 bedzie natomiast 2 połowa (miała byc o 18:15)
W nastepnych kolejkach czekaja Nas na prawde bardzo ciezkie mecze dlatego spotkania z Southampton za zadne skarby nie mozemy zremisowac ani tym bardziej przegramy. Powinien to byc przynajmniej teoretycznie łatwiejszy mecz w porownaniu z Wigan. 3 punkty to jest koniecznosc zwłaszcza, ze Tottenham gra ze slabym Reading u SIebie i raczej na pewno nie przegra i chociaz mamy mecz zaległy to nie moga Nam odskoczyc. 1-3 taki wynik typuje.
3 brameczki, 2 asysty, wiele okazji bramkowych zawazylo. Poldi ma ten problem, ze akurat Theo w tym dniu rozegrał takie zawody.
BREAKING: David Villa wants to join Arsenal FC in the January window.
No to pojechali po bandzie.
Zdecydowanie najlepsza kolejka jaka sie trafiła w tym sezonie - tylu goli dawno nie było. Szkoda, ze Everton nie był w stanie zremisowac z Chelsea bo remis dla Nas byłby idealny.
Obrone zdecydowanie trzeba poprawic bo z Chelsea, City i Liverpoolem moga sie takie błedy jak z Newcastle skonczyc duzo gorzej. Zawsze musimy miec takie problemy - jak obrona dobrze grala to bylismy nieskuteczni a jak teraz strzelamy bramki to znowu obrona ma problemy. Gdybysmy w koncu mieli sezon, w ktorym grałoby wszystko mielibysmy szanse na trofea.
Moze w koncu uda sie go pozbyc. Nie jest w stanie sie przebic to 1 składu i jeszcze zabiera tygodniowki, ktore moznaby przekazac np dla Walcotta aby podpisal nowy kontrakt.
@Skyrim
A to dlatego, ze nikt sie nie postarał o podpisanie umowy z Arsenal TV czy tam Manchester TV ale np na polsacie BARCA TV leci od dawna. Na OS jeszcze jest Real TV
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Dzisiaj Nasi graja ale na nerwach swoich kibiow. O kurde 57 minuta i zmiana za Podolskiego - Wenger w koncu zaczyna myslec