Komentarze użytkownika nt2b

Znaleziono 172 komentarzy użytkownika nt2b.
Pokazuję stronę 1 z 5 (komentarze od 1 do 40):

poprzednia12345następna
Komentowany temat: Rice bohaterem! Luton 3:4 Arsenal 06.12.2023, 16:45

@domino178: wiesz, jakkolwiek by to nie zabrzmiało, to te oceny piłkarzy w grach bywają całkiem miarodajne. :)

Odnośnie Casillasa - dwie różne ery, ale bramkarz ma bronić, a Casillas bronił mając tyle samo wzrostu i tylko do tego się odnoszę.

A faktycznie, póki co strzelamy więcej goli przeważnie, więc nie jest źle. Przynajmniej mecze są ciekawe. Może to zabieg marketingowy. xD

Komentowany temat: Rice bohaterem! Luton 3:4 Arsenal 06.12.2023, 16:32

Raya jest po prostu średniej klasy bramkarzem i tu nie chodzi o wzrost. Casillas miał chyba tyle samo wzrostu, a był kocurem. Raya przy rożnym wyszedł z bramki bez jaj i bez agresji i dlatego wpuścił takiego farfocla.

Raya jest średnim bramkarzem i widzą scouci wszystkich drużyn w Europie (świadczy o tym, że jakoś nikt się o niego nie zabijał, chociaż drogi nie jest), widzą to scouci FIFY, widzą to scouci Football Managera i ogólnie widzą to wszyscy poza Artetą. #teamramsdale

Komentowany temat: Runda dwunasta: Arsenal vs Burnley 11.11.2023, 16:56

@sickstick: rok temu też tak było, ale to nie powstrzymało Artety od usadzenia Trossarda. Moim zdaniem był to drugi główny powód przegranego mistrzostwa, zaraz po kontuzji Saliby.

Komentowany temat: Derby w EFL Cup: West Ham vs Arsenal 01.11.2023, 11:10

@Garfield_pl: często kupowałem go w Football Managerze i dobrze się rozwijał. #approved xD

Komentowany temat: Wizyta w Andaluzji: Sevilla vs Arsenal 24.10.2023, 11:18

@notopyk: to jest dopiero rasizm. Zatrudnianie piłkarek tylko dlatego, że są czarne, a nie dlatego, że potrafią grać w piłkę. Jak taka czarnoskóra piłkarka musiałaby się czuć z taką dyskryminacją!

Komentowany temat: Cóż za powrót Martinellego! Arsenal 1-0 Manchester City 11.10.2023, 17:38

@Be4Again: wypisuję się z rozmowy z Tobą, bo mi się nie chce dyskutować z populistami. Widać, że masz umysł zamknięty na jedyną słuszną prawdę i na tym koniec.

Odniosę się tylko do Twojej jakże populistycznej oceny mojej osoby:

"jeżeli wyprzedaż majątku narodowego poniżej wycen giełdowych i większe uzależnienie od ropy z Rosji jest dla Ciebie dobrą koncepcją to ok. Każdy ma prawo do własnych poglądów. Twoje ewidentnie są prorosyjskie."

Nie potrafisz nawet czytać ze zrozumieniem, albo po prostu nie rozumiesz języka polskiego. Koncepcją jest połączenie dwóch firm paliwowych w jedną. Natomiast sprzedaż ich poniżej wartości rynkowych itd. to już nie jest koncepcja, a wykonanie tej koncepcji. A odnośnie wykonania wyraźnie napisałem, że można to było zrobić lepiej niż zrobił to PiS.

W ogóle nazywanie kogoś prorosyjskim na podstawie rozmowy jaką aktualnie przeprowadziliśmy (gdzie omawiany był wewnątrzpolski spór) jest poniżej wszelkiej krytyki. Bardzo łatwo przychodzi Ci obrażanie ludzi i przyklejanie łatek, a to dosyć źle świadczy o poziomie Twojej inteligencji.

PS
Może mi ktoś powiedzieć jak się robi te piękne CYTATY? Bo zawsze chciałem umieć, a nie umiem. :(

Komentowany temat: Cóż za powrót Martinellego! Arsenal 1-0 Manchester City 11.10.2023, 16:27

@Be4Again: czasem żeby zrobić dwa kroki do przodu, trzeba zrobić jeden krok wstecz. 4,4 mld straty, a w perspektywie zabezpieczenie dostaw ropy oraz rozszerzenie portfolio stacji o dwa nowe kraje. Inwestycje polegają na tym, że najpierw musisz dać coś od siebie, żeby następnie móc wyciągnąć.

Czy ten ruch był dobry, czy też nie - będzie można obiektywnie ocenić za 10 a może i nawet 30 lat.

Na ten moment powtarzasz czysty populizm. Ja wstrzymuję się z oceną sprzedaży Lotosu na kilka kolejnych lat, natomiast potrafię dostrzec potencjalne pozytywy, których jest dużo.

A czy można było to zrobić lepiej niż zrobił to PiS? NA PEWNO TAK. Sama koncepcja natomiast jest w moim założeniu słuszna.

Komentowany temat: Cóż za powrót Martinellego! Arsenal 1-0 Manchester City 11.10.2023, 16:23

@Be4Again: ale czy ja napisałem, że dostawy nie były możliwe? Powinieneś jeszcze raz przeczytać dokładnie to, co napisałem.

Unia zmusiła nas do sprzedaży części rafinerii, to zostało to strategicznie sprzedane ludziom, którzy mają ropy w bród, dzięki czemu mają oni interes w ciągłym dostarczaniu ropy do rafinerii. Oczywiście, że do tej pory dostawy były możliwe, ale sytuacja geopolityczna jest bardzo dynamiczna, a już zwłaszcza stosunki pomiędzy tzw. zachodem a Arabami. Już się nam wykruszyła ropa z Rosji, więc gdyby jeszcze doszło do rozłamu z Arabami, bylibyśmy w czarnej d.

To jest to rozumowania w korporacjach na szczeblu managerskim - myślenie perspektywiczne i rozważanie wszystkich możliwych scenariuszy oraz przygotowywanie rozwiązań na te hipotetyczne scenariusze.

Komentowany temat: Cóż za powrót Martinellego! Arsenal 1-0 Manchester City 11.10.2023, 16:07

@Be4Again: no dobrze, a jak ustosunkujesz się do mojego argumentu, że ma to sens z punktu widzenia zapewnienia ciągłości dostaw ropy do tej najnowocześniejszej rafinerii?

Komentowany temat: Cóż za powrót Martinellego! Arsenal 1-0 Manchester City 11.10.2023, 15:40

@Be4Again: na wstępie zaznaczę, iż nigdy nie zagłosuję na PiS (ani na PO). W przypadku karty z tylko tymi dwiema partiami, oddaję celowo głos nieważny, bo nie dam im mandatu do rządzenia.

Ale czy nie wpadasz trochę w populizm odnośnie Lotosu? Lotos nie został sprzedany, tylko wciągnięty do Orlenu. Zostały sprzedane natomiast stacje Lotosu, a w zamian za to zostały pozyskane stacje na Węgrzech i Słowacji (fakt, że mniej).

Tak samo populizmem jest hasło o sprzedaży rafinerii Gdańskiej. Sprzedano 30%, co nie daje nawet pakietu kontrolnego (inna sprawa, że może cena była zaniżona, ale o tym ciężko mi się wypowiadać). Natomiast to wcale nie musi być głupi ruch, bo dzięki temu arabom opłaca się dostarczać nam ropę, bo brak ropy będzie w automatu obniżał ich zysk z rafinerii.

Komentowany temat: Pewne zwycięstwo Kanonierów! Bournemouth 0-4 Arsenal 01.10.2023, 11:14

@aguero10: sęk w tym, że często jest tak. Drużyna ma lidera, na którego idą wszystkie piłki i on zdobywa wszystkie bramki, więc sobie nie wyobrażamy tej drużyny bez niego. A jak on odchodzi, to nagle się okazuje, że jest DRUŻYNA, która gra nawet lepiej. Ja gdzieś pod skórą cały czas czuję właśnie, że bez Lewego nasza kadra (z dobrym trenerem) mogłaby grać dużo lepiej.

Komentowany temat: Derby północnego Londynu na remis. Arsenal 2-2 Tottenham 26.09.2023, 10:13

@Garfield_pl: jeden z najtrwalszych i najlepszych silników w Octaviach to było 1.6 MPI. Dlaczego więc 1.4 TSI lub obecnie montowane 1.5 TSI miałoby być niewystarczające i krótko żyjące?

Komentowany temat: Derby północnego Londynu na remis. Arsenal 2-2 Tottenham 26.09.2023, 10:02

@Garfield_pl: głupoty gadasz. :) Silniki 1.4 TSI w Octavii świetnie się sprawdzają. Może dla pseudo-macho, który musi mieć kopa w samochodzie żeby poczuć się męsko, faktycznie jest to silnik ze zbyt małą mocą. Ale do poruszania się na co dzień jest on w pełni wystarczający i wcale nie jest to jakiś śpioch. Ja osobiście nigdy bym nie kupił samochodu z silnikiem 2.0+, bo szanuję swoje ciężko zarobione pieniądze i nie potrzebuję wydawać dodatkowych pieniędzy na zakup i eksploatację tylko po to, żeby pokazać się sąsiadom i poczuć się mężczyzną. :D

Komentowany temat: Derby północnego Londynu na remis. Arsenal 2-2 Tottenham 26.09.2023, 09:08

@Adi17: no ja właśnie rozumem kupiłem Toyotę Auris i wsadziłem do niej gaz, jako że dużo podróżuję i jest to mega dobre rozwiązanie. Ale sercem cały czas tęsknię za Octavią/Superbem, bo stosunek jakości do ceny jest tam na najwyższym poziomie, a do tego właśnie po prostu są mega dobrze zaprojektowane.

Komentowany temat: Derby północnego Londynu na remis. Arsenal 2-2 Tottenham 26.09.2023, 09:01

@new_star: @helzing: tylko w przypadku Octavii uważajcie, bo CHYBA któraś wersja silnika benzynowego 1.4 TSI była trochę wadliwa. Ale to tylko w jakichś konkretnych rocznikach.

Komentowany temat: Derby północnego Londynu na remis. Arsenal 2-2 Tottenham 26.09.2023, 08:57

@new_star: @helzing: a ja bym Wam polecił Skodę Octavię. To naprawdę są porządne samochody, a za te 40 tys. kupicie na pewno Octavię w dużo lepszym stanie, młodszą i z mniejszym przebiegiem niż Audi czy VW. Do tego Octavia ma jeden zaj****ty atut, którego brakuje dwóm powyższym. Opcja liftback, czyli masz sedana o wszystkich atutach kombi. Mega praktyczne rozwiązanie - ja w mojej Octavii woziłem rower (w całości) przy złożeniu tylko tylnej kanapy. Teraz mam kombi i trudniej włożyć rower niż do Octavii. :)

Komentowany temat: Derby time! Arsenal vs Tottenham 25.09.2023, 19:39

Tak swoją drogą. Wyszydzany powszechnie Alvaro Morata zapakował wczoraj dwie bramy Realowi Madryt. :)

Komentowany temat: Derby time! Arsenal vs Tottenham 24.09.2023, 21:49

@new_star: a tak z czystej ciekawości - dlaczego na pewno nie gaz? :)

Komentowany temat: Derby time! Arsenal vs Tottenham 24.09.2023, 17:02

@Furgunn: w zasadzie oni strzelili 4 gole.

Komentowany temat: Derby time! Arsenal vs Tottenham 24.09.2023, 16:55

Bo nie pamietam. Ile daliśmy za Havertza, a ile kury za Maddisona?

Komentowany temat: Derby time! Arsenal vs Tottenham 24.09.2023, 16:46

Zapominacie, że gramy na dwóch napastników. Edek i Romero. Jak nie Edek, to może ten drugi nas uratuje.

Komentowany temat: Derby time! Arsenal vs Tottenham 24.09.2023, 16:44

Naszych wykończyła gra co 3 dni. xD

Komentowany temat: Derby time! Arsenal vs Tottenham 24.09.2023, 16:41

@miki007: a ktokolwiek u nas gra dobrze? Może Gabriel.

Komentowany temat: Derby time! Arsenal vs Tottenham 24.09.2023, 16:38

Zostawił Edka. Hahahahahah. A Żorżinio dzisiaj to taki późny (i spóźniony) Krychowiak.

Komentowany temat: Derby time! Arsenal vs Tottenham 24.09.2023, 16:30

Ten mecz to niestety porażka. Jesteśmy drużyną gorszą i dobrze, że dostaliśmy 2 gole w prezencie. Ale pewnie i tak wygramy. :)

Komentowany temat: Derby time! Arsenal vs Tottenham 24.09.2023, 16:28

To czerwona powinna być dla Edka… znowu mamy szczęście.

Komentowany temat: Derby time! Arsenal vs Tottenham 24.09.2023, 16:18

Gdyby tak w u nas grał Maddison zamiast Vieiry i Kaia… :(

Komentowany temat: Derby time! Arsenal vs Tottenham 24.09.2023, 16:13

Dobrze, że gramy dzisiaj 10 na 10. Vieira i Nketiah -2 ale Romero +1. xD

Komentowany temat: PSV rozbite! Arsenal z przytupem wraca do Champions League 21.09.2023, 14:37

@enrique: fakt jest taki, że on ma takie pewne siebie i luźne ruchy, których u Ramsdale'a nie widać. Ale poczekajmy w wydawaniem wyroków na mecze, w których będzie miał więcej roboty. :)

Komentowany temat: Powrót do Ligi Mistrzów: Arsenal vs PSV 20.09.2023, 21:43

Pewnie będzie jak rok temu. Trossard gra świetnie, a i tak straci miejsce jak tylko Martinelli wyzdrowieje.

Komentowany temat: Pierwsze derby Londynu: Crystal Palace vs Arsenal 21.08.2023, 21:37

Nketiah bardzo dobrze dochodzi do okazji. Przestańcie być takimi pesymistami. I sam Messi nie wszystko trafia.

Komentowany temat: Arsenal zgarnia Emirates Cup po konkursie rzutów karnych 04.08.2023, 17:16

@Thoneick: tzn. zgadzam się na umorzenie 50% odsetek, gwoli ścisłości. Kara jakaś musi być. :)

Komentowany temat: Arsenal zgarnia Emirates Cup po konkursie rzutów karnych 04.08.2023, 17:15

@Thoneick: branie kredytów jest złe, zaznaczam na wstępie. Ale w takiej sytuacji poszukaj dobrego kredytu (tylko nie chwilówki), spłać wszystko z rozłożeniem na kilka lat i tyle.

A do wierzycieli napisz uczciwie jaka była sytuacja, zadeklaruj i poproś o umorzenie odsetek w całości lub części. A nóż Ci się uda. Ja w mojej pracy przeważnie zgadzam się na umorzenie odsetek, pod warunkiem całkowitej spłaty zadłużenia. Więc szansę na to jakąś tam masz. :)

Komentowany temat: Sparing w Mieście Aniołów: Arsenal vs FC Barcelona 27.07.2023, 15:53

@alexis1908: całe to gadanie o przyjaźni to jest zwykły polityczny bullshit dla mas. My im pomagamy nie z przyjaźni tylko z czystego pragmatyzmu. Owszem, niszczeje tam nasz sprzęt, ale my sobie możemy wesoło tutaj pisać zamiast umierać na froncie.

Dla nas lepiej, żeby wojna trwała na ukraińskiej ziemi. Dla Niemców lepiej by było, gdyby wojna trwała na polskiej ziemi. I na pewno nam by Niemcy dużo bardziej pomagali niż obecnie Ukrainie (przy założeniu, że by nas nie zaatakowali z drugiej strony oczywiście).

Porzućcie te mrzonki o przyjaźni, przestańcie się doszukiwać czy Ukraińcy by nam pomogli, czy nie, bo to nie ma żadnego znaczenia.

Tu się liczy wyłącznie zimna, wyrachowana kalkulacja. Reszta to tylko okładka dla mas.

Komentowany temat: Sparing w Mieście Aniołów: Arsenal vs FC Barcelona 27.07.2023, 12:03

@Marzag: A czy ja powiedziałem, że chodzi mi o Martinelliego? :)

Komentowany temat: Sparing w Mieście Aniołów: Arsenal vs FC Barcelona 27.07.2023, 12:01

Nie ma co gdybać, ale cały czas mam wrażenie, że gdyby Trossard został w pierwszym składzie do końca sezonu, to dzisiaj byśmy byli mistrzami PL.

Komentowany temat: Sparing w Mieście Aniołów: Arsenal vs FC Barcelona 27.07.2023, 07:06

@1886gunner1886: ale wiesz, kibice Arsenalu po wygraniu sparingu „ogień, idziemy na mistrza”. A kibice Arsenalu po przegraniu z ManU „spokojnie, to tylko sparing”. Normalka. :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Saliba z nowym kontraktem! 11.07.2023, 13:15

@aguero10: weź doradcę, przecież on też musi za coś żyć. :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Xhaka odchodzi do Bayeru 07.07.2023, 12:44

@Piotrek95: a może po prostu ma chłopina wakacje i ten raz w roku pozwolił sobie na maczka?
Widziałeś go bez koszulki? Czego jak czego, ale braku profesjonalizmu w dbaniu o sylwetkę i ogólnie formę fizyczną nie można mu zarzucić.

Komentowany temat: Here we go! Rice Kanonierem! 05.07.2023, 09:30

@Adamarsenal1: pewności nie ma żadnej. Ale bizoon reprezentuje nurt marud, chyba najpopularniejszy na tej stronie.

poprzednia12345następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Brighton 17.12.2023 - godzina 15:00
? : ?
Aston Villa - Arsenal 9.12.2023 - godzina 18:30
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal15113136
2. Liverpool15104134
3. Aston Villa15102332
4. Manchester City1593330
5. Tottenham1583427
6. Manchester United1590627
7. Newcastle1582526
8. Brighton1574425
9. West Ham1573524
10. Chelsea1554619
11. Brentford1554619
12. Fulham1553718
13. Wolves1553718
14. Crystal Palace1544716
15. Bournemouth1544716
16. Nottingham Forest1534813
17. Everton1562710
18. Luton1523109
19. Burnley1521127
20. Sheffield Utd1512125
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland144
Mohamed Salah106
Son Heung-Min92
O. Watkins86
Hwang Hee-Chan82
J. Bowen81
B. Mbeumo73
D. Solanke71
A. Isak70
C. Wilson70
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz listopada wybór redaktorów
6
Gracz listopada wybór użytkowników Kieran Tierney
Kieran Tierney
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl
Probukmacher.pl
UdanaRandka.com kaloria.pl mojejamniki.pl