Komentarze użytkownika polishbrigadesx

Znaleziono 11227 komentarzy użytkownika polishbrigadesx.
Pokazuję stronę 277 z 281 (komentarze od 11041 do 11080):

Komentowany temat: Newcastle 4-4 Arsenal! Phil Dowd "bohaterem" spotkania 05.02.2011, 20:26

jessssssssssssssssssssstttttttttttttttttttttt walczymy do końca;)

Komentowany temat: Newcastle 4-4 Arsenal! Phil Dowd "bohaterem" spotkania 05.02.2011, 20:25

jest ***** ale zajebiscie;)

Komentowany temat: Newcastle 4-4 Arsenal! Phil Dowd "bohaterem" spotkania 05.02.2011, 20:23

sedzia kończ ten mecz !!!

Komentowany temat: Newcastle 4-4 Arsenal! Phil Dowd "bohaterem" spotkania 05.02.2011, 20:21

chłopaki wytrzymac cisnienie;)

Komentowany temat: Newcastle 4-4 Arsenal! Phil Dowd "bohaterem" spotkania 05.02.2011, 20:20

5 minut hujek dodał;(

Komentowany temat: Newcastle 4-4 Arsenal! Phil Dowd "bohaterem" spotkania 05.02.2011, 20:18

sędzia naszego meczu przynajmniej przy jednym karnym popełnił błąd a o ss to szkoda słow po jego wejsciu wchodzili w nas jak w masło;(

Komentowany temat: Newcastle 4-4 Arsenal! Phil Dowd "bohaterem" spotkania 05.02.2011, 20:14

hejka jak tam menu cisną?

wynik świetny 9 minuta i 3;0 kto by się spodziewał ale jest pięknie;) grajmy swoje i będzie dobrze.

Komentowany temat: Arsenal - Everton, pamiętne starcia ostatnich lat 01.02.2011, 13:23

3;0 dla Arsenalu ;)

Komentowany temat: Wenger na temat rozgrywania meczy co dwa dni 01.02.2011, 11:32

do meczu z farsa zostało 2.5 tyg miejmy nadzieje że się wykuruje;)

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 31.01.2011, 10:52

szkoda Samira miejmy nadzieje że na farse się wykuruje;)

Komentowany temat: Dać lekcję futbolu, czyli Arsenal vs Huddersfield Town! 30.01.2011, 13:53

Nie gramy zle tylko w obronie troszke nerwowo Squillaci od****ł zdrowo. ale myśle że w 2 połowie cos strzelimy i będzie dobrze;)

Komentowany temat: Walka o pierwsze trofeum w sezonie 25.01.2011, 22:50

Brawo wynik trafiłem ;) szkoda ze menu wygrało ale jescze straca punkty . 27 luty po puchar ;)

Komentowany temat: Walka o pierwsze trofeum w sezonie 25.01.2011, 21:51

2;0 dla blackpool ale jaja ;) bardzo dobry jak narazie wynik dla nas;)

Komentowany temat: Składy: Arsenal vs Ipswich - Arszawin od początku 25.01.2011, 20:45

skład bardzo dobry 3;0 dla Arsenalu;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 18:12

tak CHELSEA bedzie miała ciezko.

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 18:11

Myśle ze Villa ma szanse na wygrana z city musza sie przebudzić;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 18:09

adam słabo skoczył;(

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 18:06

maLysz skacze;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 18:05

teraz jest chyba dobrze;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 18:05

cos im sie po****ło w tej tabeli;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 18:04

we wtorek gra menu z blackoopl zaległy a my chyba w pucharze;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 18:00

my powinnismy byc przd city

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:57

a menu gra zaległy z blackpool...

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:56

gramy chyba rewanz w carling cup;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:55

I nasza obrona coś ostatnio w lidze bramek nie traci;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:50

Arsha coś za dobrze nie gra długo jeszcze będzie szukał formy;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:47

Swietny mecz Van Persiego i Cesca;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:46

u siebie z Aston Villa

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:46

u siebie z Aston Villa

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:44

już nie płaczcie i wynik mi wszedł jak na razie;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:43

macie trzecia ;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:38

Wygrywamy i to jest najważniejsze ;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:36

muły też kiedys przegraja ;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:34

Może Arsha coś strzeli;)

Komentowany temat: Hat-trick Robina van Persiego! Arsenal 3:0 Wigan Athletic 22.01.2011, 17:31

wygrywamy wiec jest dobrze kazdemu sie może zdazyc;)

Komentowany temat: Fenomenalne bramki na Elland Road, Leeds 1-3 Arsenal 19.01.2011, 22:57

brawo dobry mecz oby tak dalej;)

Komentowany temat: W drodze po FA Cup: Rewanżowe spotkanie z Leeds United 19.01.2011, 21:54

Ogólnie dobra gra tylko troche celnosc podań szfankuje w 2 poł powinnismy jeszcze bardziej przycisnac i bedzie dobrze;)

Komentowany temat: Składy: Leeds vs Arsenal 19.01.2011, 20:54

Dobrze że jest chociaz Samir i Song więc myśle że będzie dobrze ;)

Komentowany temat: Samba otwiera listę transferową 19.01.2011, 17:19

On by się nam bardzo przydał tylko nie wiem czy Wenger go kupi ...

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady