Komentarze użytkownika polishbrigadesx

Znaleziono 11227 komentarzy użytkownika polishbrigadesx.
Pokazuję stronę 275 z 281 (komentarze od 10961 do 11000):

Komentowany temat: Nasri: Pieniądze nie są moją motywacją 03.07.2011, 12:31

Brawo P wenger wykrusza nam sie pomało to towarzystwo a nasz trener nic sobie z tego nie robi w tym sezonie chyba będziemy całkiem w dupie jak odejda jeszcze Cesc i Clichy a Wenger nie zakupi jakiś lepszych grajków...

Komentowany temat: Groves: Nasri musi zostać 02.07.2011, 14:04

Nasir zostanie ...

Komentowany temat: Borussia Dortmund chce Bendtnera 02.07.2011, 14:03

Sprzedac go kasa nam jest potrzebna a takze kilku innych którzy tylko grzeja ławe...

Komentowany temat: Real dołącza do walki o Fabregasa 02.07.2011, 14:02

Chętnie widział bym go w Realu ale on tam nie odejdzie poniewaz Real nie potrzebuje tylu piłkarzy do środka pomocy...

Komentowany temat: Samir odchodzi, Chelsea dołącza do kolejki chętnych 02.07.2011, 14:00

same plotki pismaki muszą coś pisać więc wymyślaja takie głupie wiadomości...

Komentowany temat: Transferowy Zawrót Głowy - 24 czerwca 25.06.2011, 20:47

Malaga szaleje jest szejk jest kasa ;)FcL bedzie mocny ale zobaczymy jak to z nimi będzie...

Komentowany temat: Wielkie zakupy Wengera? 25.06.2011, 20:46

powinien odejść tylko Clichy a Cesc i Nasir postarac sie aby zostali Samba Gervinho Alvarez tych spróbowac sciagnac do nas ...

Komentowany temat: Media: Bolton zaakceptował ofertę Arsenalu 13.06.2011, 12:55

bez oficjalnego potwierdzenia nie ma co sie podniecac.

Komentowany temat: Kyle Bartley tęskni za Glasgow 10.06.2011, 10:34

Powinien jeszcze tam zostac aby się ogrywac;)

Komentowany temat: Diaby nie ma nic przeciwko Spurs? 10.06.2011, 10:33

niech nosi jaka chce ...

Komentowany temat: FC Barcelona wygrywa Ligę Mistrzów! 29.05.2011, 11:44

Sam Rooney meczu nie wygra a szkoda ze Menu przegrało panienki z farscelony mieli ułatwione zadanie gdzyz wiekszosc w uefa to byli prezesi z farsy tak wiec to wszystko wyjasnia i te dzieci z gim bazy teraz maja podniete jaka on zajebista i sedziowie lubia im pomagac...

Komentowany temat: Samba coraz bliżej północnego Londynu? 20.05.2011, 10:32

Samba dobry obrońca i przywódca przydałby się nam aby pokrzyczyc na nich gdy gra nie idzie.

Komentowany temat: Denilson: Odchodzę z klubu 20.05.2011, 10:28

Niech moc będzie z Toba.

Komentowany temat: Van Persie z rekordem ligowym 10.05.2011, 13:28

Higuain lepszy o Van Persiego gosciu co ty ledzisz ogladam mecze Realu i Higuain jest dobry przy dobijaniu piłek zchodzi do boku i gówno z tego wynika przypomniec ci mecz z Lionem w tamtym roku i jego swietne granie?

Komentowany temat: Hiszpańskie media: Oferta Arsenalu za Benzemę 10.05.2011, 13:24

ja bym go u nas chciał miec jest dobry technicznie i silny idealny na pl

Komentowany temat: Wenger: Ta porażka podsumowuje nasz sezon 25.04.2011, 13:40

A miało byc tak pieknie a u nas jest jak zwykle gramy dobrze do marca a pózniej cos siada chyba czas na zmiany panie Wenger.

Komentowany temat: Nie tracić nadziei na tytuł: Arsenal vs Liverpool 17.04.2011, 18:07

gramy dobrze brakuje bramki w 2 połowie powinno byc lepiej;)

Komentowany temat: Nie tracić nadziei na tytuł: Arsenal vs Liverpool 17.04.2011, 16:57

Do boju The Gunners najważniejsze 3 pkt;)

Komentowany temat: Wenger i Kroenke o przyszłości Fabregasa 14.04.2011, 20:13

Transfery sa nam bardzo potrzebne a jeśli chodzi o naszego kapitana jeżli chce niech idzie tam siedziec na ławce a jesli zostanie chwała mu za to bo bez niego tracimy wiele.

Komentowany temat: Wilshere: Manchester straci punkty 11.04.2011, 20:28

trzeba patrzec na siebie a nie na innych wygrywac reszte meczy i bedzie dobrze.

Komentowany temat: Fabregas zawodnikiem meczu 11.04.2011, 18:13

kilka podań naszego EL CAPITANO było pięknych;)

Komentowany temat: Arsenal weźmie udział w Dallas Cup 11.04.2011, 18:12

Bardzo dobry pomysł zobaczymy co pokaża nasze młode gwiadki oby poszło im jak najlepiej;)

Komentowany temat: Świetny występ Lehmanna, Blackpool 1-3 Arsenal 10.04.2011, 16:40

czemu oni nie mogli grac tak 3 mecze temu? cieszy wynik dalej walczymy;)

Komentowany temat: Rezerwy wygrywają, Aliadiere zdobywa bramkę 06.04.2011, 19:35

Brawo naprzód panowie;)

Komentowany temat: Liga Mistrzów: Real gromi, Schalke miażdży 06.04.2011, 19:33

Real wczoraj świetnie zagrał i bliżej finału a jeśli chodzi o finał to widział bym w nim Real i Menu.

Komentowany temat: Pomeczowa wypowiedź Wengera 03.04.2011, 15:54

mysle ze mistrz nam już uciekł po sezonie chyba będa konieczne jakies zmiany bo tak nie moze byc niech w koncu wenger sypnie kasa i kupi odpowiednich zawodników a nie jakies nie wypały zbiera typu chamak i sprzeda kilku.

Komentowany temat: Słaba gra ofensywna Kanonierów, remis z Blackburn 02.04.2011, 20:31

I menu odjechało zobaczymy co wenger powie na konferencji prasowej czym się bedzie tłumaczył.

Komentowany temat: Słaba gra ofensywna Kanonierów, remis z Blackburn 02.04.2011, 20:29

jestesmy juz w d**** nie wiem czy w tym momencie nam majster nie uciekl.

Komentowany temat: W drodze po mistrzostwo! Arsenal vs Blackburn 02.04.2011, 17:40

jaki typ redakcji ja mysle ze bedzie 4;0 ;) go go the Gunners.

Komentowany temat: Arsenal - Blackburn, pamiętne starcia ostatnich lat 02.04.2011, 16:43

4;0 ;)

Komentowany temat: Kontuzjowani wracają na Blackburn! 31.03.2011, 18:26

bardzo dobrze ze wszyscy wracaj musimy utrzymac mocny skład do końca sezonu...

Komentowany temat: Holandia znów wygrywa, Robin znów strzela 30.03.2011, 09:24

bramka ładna miejmy nadzieje że to nic groznego...

Komentowany temat: Video: Robin zawstydzony przez 5-letniego synka 29.03.2011, 20:03

mały do nas odrazu;)

Komentowany temat: Rosell: Nie rozbijemy banku na Fabregasa 27.03.2011, 14:47

65mln euro a jak nie to zostaje u nas dalej;)

Komentowany temat: Van Persie strzela, Holandia miażdży 26.03.2011, 14:06

świetnie Robin ładna brameczka;)

Komentowany temat: Mulumbu: Manchester United zdobędzie mistrzostwo 23.03.2011, 12:52

pozyjemy zobaczymy już nastepna kolejka może przybliżyć nas do Menu...

Komentowany temat: Powrót Johana za miesiąc 23.03.2011, 12:49

niech wraca jak najszybciej;)

Komentowany temat: Wenger: To zespół o potężnym charakterze 21.03.2011, 21:10

charakter moze i ma ale czasami brakuje odpowiedniego nastawienia na przeciwnika.

Komentowany temat: Szczęsny wierzy, że wróci silniejszy 21.03.2011, 21:09

aby wrócił jak naj szybciej ...

Komentowany temat: Cavani na celowniku? 21.03.2011, 21:08

za drogi dla na nas ...

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady