Komentarze użytkownika polishbrigadesx
Znaleziono 11226 komentarzy użytkownika polishbrigadesx.
Pokazuję stronę 35 z 281 (komentarze od 1361 do 1400):
Może zabrzmi to kontrowersyjnie ale Jesus i Zilia nie do końca dla mnie spełniają pokładane nadzieję. Brazylijczyk zaciął się i nie daje tyle ile powinien Zilia w obronie jest marny i ostatnie mecze to pokazują.
Nie mamy jeszcze odpowiedniego mentala i takich zawodników aby wygrywać takie mecze jak wczoraj z City. Potrzeba w lecie się wzmocnić i to konkretnie. Kilku zawodników jest do odstrzału.
Słabiutko dzisiaj nasi wyglądają. Brakuje odwagi. City jakoś wybitnie nie gra nasi kaleczą strasznie.
Za rok będzie lepiej.
Jestem mega zawiedziony nasza postawa. Liczyłem na walkę a zostaliśmy w szatni.
C'mon Arsenal !!! Po zwycięstwo panowie !!!
0:1 gol xhaki z dystansu i 3 pkt dla Arsenalu.
Będzie dobrze wierzymy cały czas na pozytywny wynik. Pierwsze minuty będą kluczowe oby szybko nie stracić gola a potem po zwycięstwo !!!
Zwierzynieckie się chłodzi będzie dobrze liczę na dobry występ naszych graczy.
Dzisiaj tylko zwycięstwo liczę na walkę i charakter naszych graczy w wieczornym starciu .
Strzelają dzisiaj do kur strasznie haha
Wie ktoś o której mniej więcej walka tank garcia ?
Z City mecz o wszystko tak na prawdę, musimy wygrać nie biorę innej opcji. Mam nadzieję że nasi tak jak dzisiaj w drugiej połowie pokażą charakter i zwyciężymy
Szkoda tych straconych punktów. Głupie błędy w obronie. Chłopaki pokazali po raz kolejny charakter nie udało się dzisiaj wygrać. W środę z City co ma być to będzie ja dalej w nich cały czas wierzę !!!
Walczymy !!!
Brawo za walkę
Szkoda. Chyba coś pękło w głowach chłopaków. Sezon jeszcze trwa wierzymy.
Wierzymy. Jeszcze to wygramy. Jesus i Vieira po przerwie ława.
@GreKa: pokazały lecz mam nadzieję że zmienia nie co nastawienie w ich głowach i zaczął grać lepiej.
Kilku zawodników obniżyło znacząco loty i mam nadzieję że w meczu ze świętymi zagramy innym składem niż takim jak dzisiaj.
Walczymy i wierzymy. Wszystko jest w naszych głowach. Cały czas jest szansa na tytuł.
Nie ma w nas tego ognia jak wcześniej. Walczymy dalej.
Szkoda. Wszystko na własne życzenie 4 punkty nam w dwóch meczch uciekły.
Rób zmiany arteta nie ma na co czekać
Sami jesteśmy sobie winni
Czułem że nie trafi jest bez formy
Średnio gramy po przerwie trzeba coś jeszcze strzelić i wywieźć 3 pkt.
Saka i xhaka do zmiany.
Dawać pany bo będzie jak z Live
Skład dobry oby zwycięstwo
Dzisiaj tylko zwycięstwo musimy powrócić na ścieżkę zwyciestw.
@Armata500: Tak. City nie robi takiego wrażenia na mnie jak wcześniej.
Nie ma co sie zachwycać formą City grają z lisami którzy są bez formy
Nie ma co pękać przed City każdy zespół można pokonać City również liczę że nasi chłopcy pokażą się z dobrej strony i wygramy na Etihad.
Villa dzisiaj postraszy Sroki.
City dzisiaj na luzie 3 spokojnie wbije lisom.
Brawo Real
Polsat i LM słowem porażka.
Moim zdaniem troszkę za późno dzisiaj Arteta z tymi zmianami. Po przerwie źle zareagowaliśmy na tą dobra grę live. Arteta źle dobrał taktykę powinniśmy wyjść nie co ofensywnie nie powinniśmy się tak dać zepchnąć do defensywy. Zicze dzisiaj słabe zawody tak samo Saka i nasz kapitan Ode .
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Brawo Legia !!!