Komentarze użytkownika sWinny
Znaleziono 9112 komentarzy użytkownika sWinny.
Pokazuję stronę 228 z 228 (komentarze od 9081 do 9112):
hmmm na tej łapaninie opira się rep. Niemiec, więc uważaj co mówisz!!!! Po prostu w nasze reprezentacji gra osoba mająca polskie korzenie ale gdzie indziej się wychowywała i uczyła grać w piłkę, jak np. Polański..
jejciu po prostu nie wierze, że tacy zawodnicy jak Podolski, Klose, Kościelny Jagielka, Melikson mogli dla nas grać... Polskie korzenie, wystarczyło wychaczyć, zaprosić do rep. np U-21 i byśmy mieli taką ekipę, że ho ho. Ale cóż JE**Ć PZPN!!!
Pinguite---> sądzę, że nie masz racji, to po prostu jest sprawa wykładowców i prof. od ćwiczeń. Im wyżej w rankingu uczelnia tym więcej tych popieprzonych i trzeba się wiecej uczyć...
właśnie co z tego, że pójdę w takim stanie to na pewno go nie zaliczę :/
maciekbe--> troche nie tak to wyglada, bo nie jest to moj 10 czy 11 koment, na tym portalu. Mam ich mniej wiecej tyle co ty...:P
mam takie pytanko... zachorowałem i jeśli nie pójdę na kolokwium to mogę je zaliczyć później czy mam je nie zaliczone?! Może mi ktoś powiedzieć jak to jest czy to po prostu zależy od kolesia z którym mam zajęcia??
Arsenal23--> dobry człowiek z naszego Theodora:)
no no coraz lepsze wiadomości.
givemefootball.com/premier-league/chelsea-arsenal-defender-target-opens-january-tran
o gustach się podobno nie dyskutuje więc zostawmy to w spokoju... każdy ma inne poglądy i tyle:)
polski poziom hip hopu trzyma Tetris! Nie ma lepszego! Ja tam lubie jeszcze malpe, 3wymiar i paru innych.
Tak tak hellspawn, z nasrim i cescem bylo tak samo. Wszyscy mowili ze zostaja . . .
Musimy w najblizszym czasie cos wygrac, i to cos to musi byc PL lub LM. Bo nie dosc ze zawodnicy z najwyzszej polki nie chca do nas przejsc, to jeszcze czesc z nich chce odesc! Ten news to nie koniecznie w 100pr. plotka!
aaa jeszcze zapomniałem dodać, że w przeciwieństwie do Arshawina to ten chłopak ma ambicje i każdy podkreśla, że się stara na treningach. A rusek??? Jedynie się obija, zero zaangażownia i jeszcze chce grać po 90 minut... nawet nie jest godzien zagrac ostatnich 9...
bardzo udany występ!!! Widać, że theo się za siebie wziął i potrafi coś więcej niż tylko biegać!!! Mam nadzieję, że będzie jeszcze bardziej efektowny i efektywny!!
Oglądaliście mecz Anglików?? Wiało nudą, ale pan Parker mnie zachwycił, nie wiedziałem, że AW popełnił taki błąd nie ściągając go na Emirates:(
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
kondzio, nie wiem czy piszesz mi na przekor czy co, ale pieprzysz takie glupoty, ze szkoda mi tego czytac. Masz poglady jak typowy polak, a co wiecej- pracownik pzpnu. Taki podolski nawet nie spiewa hymnu r.niemiec, bo bardziej czuje sie polakiem. . . A co z tego jak by nam mowili ze mamy wiecej francuzow niz polakow. . . Zreszta teraz smuda robi to samo sciagajac polanskiego czy beniszow itp. Itd. I jakos na to nic nie mowisz!!