Komentarze użytkownika sWinny
Znaleziono 9112 komentarzy użytkownika sWinny.
Pokazuję stronę 227 z 228 (komentarze od 9041 do 9080):
Na treningu Heniek biega z nr. 31. Tego numerka nie ma czasem Ryo??
dobra mozna isc spac:)
umowa dla henrego? Chyba bym sie zlal ze szczescia:)
ba no tak glosowaliscie to tak macie!!! Ja nienawidze po i pisu ale mniejsze zlo to chyba jednak pis. . .
weszlo.com/news/8555-Doing_the_Poznan_-_jak_niszczymy_swoj_towar_eksportowy
przepraszam
http://www.weszlo.com/news/8555-Doing_the_Poznan_-_jak_niszczymy_swoj_towar_eksportowy
Polecam, fajny text:)
ale mi sie morda cieszy jak widze Thierrego w naszej koszulce!
Eeee co robi u nas Titi ^^??
eehh w przypadku kont. Santosa zostaniemy na lodzie i to bardzo cienkim!!
Powodzenia ziom!!!
Theo postawilem na was, musicie wygrac!
wielkie dzieki za info:)
mam takie pytanko:
jak sie skoczy faza grupowa ligi mistrzow to nastepne mecze(tj.1/16) sa od razu po tym czy dopiero jakos na wiosne?
pomysl bardzo dobry.
Ale ale,
Wszyscy wymieniaja nazwiska typu hazard, a skonczy sie jak zawsze w zimie, czyli wielkie nic!
pomysl bardzo dobry.
Ale ale,
Wszyscy wymieniaja nazwiska typu hazard, a skonczy sie jak zawsze w zimie, czyli wielkie nic!
MEvo- ja tam wszystko na fakturke, na firme starego biore i wychodzi taniej;:)
Sobota 13:45 wygrywamy i mamy przewage psychiczną, czyli większe prawdopodobieństwo, że drużyny znajdujące się w naszej okolicy w tabeli stracą punkty :)
Mam pytanie Cudi: Ile masz ostrzeżeń??
To dobrze, szkoda tylko, że nie mam polsatu-_-
Może ktoś określić jak wypadł Walcott w spotkaniu Anglia- Szwecja??
nikt nie wie co ma o nim wyslec. Najlepiej jak by to w koncu pokazal.
czemu jest tak malo newsow?
Czyzby iceman nabil 2k i nie ma komu robic?
I koniec 24 zł poszło sie w piz*u... Juz sie bawie w buka!!!
Ewenement--> jak bym czytał oceny goal.com to bym w zime w sandałach zapierdzielał. Daj sobie spokój z tymi ocenami...
Hiszpanie muszą wygrać bo ja strace aż 24 złote!!!!!!! No po prostu to jest nie możliwe!!!!
aaa ma ktoś bramkę Joela??
PS. Działa komuś stronka meczyki.pl??
xTH chyba Holandia...
Nie NIE NIE!!!!!!!!!!! Jeśli Hiszpania nie wygra to strace 24 złote!!!!!!!!!!!!!!!!!
Moze ktoś napisać jak grał Walcott?? Ja wróciłem z uczelni 25 minut temu i nie zdążyłem-_-
Bardzo bardzo bardzo trafna wypowiedź, w 100% się zgadzam:)
Bravo Panowie, to mi sie podoba
ahh te plotki i ploteczki. . .
oo widzę, że nie tylko ja uczę się do późna, a o 6 trzeba wstać:))
mam nadzieje ze wroci
1 mld juro i moze isc :)
no możesz sobie poczytać jak Fabregas wszystkich poucza...
No nie wiem trudny temat moim zdaniem co zrobić z Fabianem:/
ehh po co ten Fabregas się wypowiada na takie tematy?? Jak by nie mógł się zamknąć i robić to co musi w tej swojej barcelonie...
nie mowie tutaj o tiago cionkach tylko o takich nazwiskach jak PODOLSKI, KLOSE, JAGIELKA, KOSCIELNY. Jesli gardzicie takimi nazwiskami to pozdrawiam.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
A ten z 2 to kto bo nie poznaje ^^?