Komentarze użytkownika silvano95
Znaleziono 11054 komentarzy użytkownika silvano95.
Pokazuję stronę 269 z 277 (komentarze od 10721 do 10760):
Jaki trener taka drużyna
Może wziaść kobity z arsenalu zamiast w nich by wiecej pokazaly......
"Nie oczekuję jednak gładkiego zwycięstwa nad Manchesterem City, chciałbym zobaczyć choć trochę zaangażowania ze strony piłkarzy i pomysłu na mecz ze strony menedżera. Pokazanie charakteru to nasz jedyny cel na to spotkanie" - Marzenia
Bellerin to już w Mediolanie na pokazach mody
IN WENGER WE TRUST
Dj Ospina zajmie sie chłopakami w przerwie
Jodłowiec wróć
City to już na stojąco graja
Widze welbecka i bellerina i mam dosc
Jakbym oglądał Polska vs gibraltar
Guardiola chyba żałuje że wystawił pierwszy skład
moze drugi manchester wygra z nami 8:2...........
Za zimno jest dlatego tak graja jakby byla dodatnia temperatura moze moze
Dawaj Welbeck wiem ze dasz rade wiem ze dobrze przyjmiesz piłke
Ktoś tu sie pytał dlaczego kibice nie przychodzą na mecze arsenalu z city . Oto powód
Po meczu wenger bd winił linie że sa niebieskie i jego gracze nie widzieli ich za dobrze
arsenal sie cos tam stara zrobic city 2 akcje 2 gole i luzik niech sobie arsenal biega
Nie lekajcie sie iwobi jest druga połowa i iwobi na ławce.......
city gra tak na luzie sane robi z nimi co chce 2 tempa szybszy
Wenger paralityk xd
ramsey nie gra najgorzej najwieksze zagrozenie robi chyba chce bardzo podwyzke
Jak zwykle welbeckowi odskoczyła piłka dobrze ze był otamendi.......
Wiecej kibiców jest chyba przyjezdnych
ozil gra? czy zamarzł?
tak to sie robi mozemy sie starac przez 10 min jedna akcja i juz . Sane mijal i ich jak pahołki
Wenger dba o kibiców wpuscza welbecka żeby ich rozgrzał do czerwoności
Welbeck w pierwszej wiadme a w drugiej wejdzie iwobi ale to wenger wystawia skład i on welbeck z iwobim go pograza
Niechce mi sie juz słuchać tych bredni Wenger w kółko to samo tak samo piłkarze
Twojej pracy napewno
ranny piesek uważaj bo cie ugryzie....
kto był najlepszym strzelcem arsenalu w pucharze ligi angelskiej? Nketih
Prawda jest taka że potrzebujemy świeżego powietrza bo bez niego sie udusimy........ Mam nadzieje że w lecie przyjdzie nowy trener i zrobi porządek
Chyba sam nie wierzy w to co mowi......
Najlepiej szukac winny u innych zamiast u siebie typowy wenger boy
Ta bd walczył na ławce o miejsce...........
Neville w tym sezonie ma całe mnóstwo szans zeby kpić z arsenalu moze jest w tym złośliwość ale tez mnóstwo prawdy niestety.......
Ale im zależało na wygraniu........ Ten bellerin to tylko gadac umie
Może by lepiej tego eboue sciagnac zamiast bellerina..... Bez przygotowania i tak by gral by lepiej
Nic sie nie zmieni dopoki wenger jest na ławce mozemy robic transfery ale to nic nie da
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ale ogólnie to my jestesmy o 2 tempa wolniejszy w każdym aspekcie gry