Komentarze użytkownika silvano95
Znaleziono 11054 komentarzy użytkownika silvano95.
Pokazuję stronę 273 z 277 (komentarze od 10881 do 10920):
tyle tych plotek ciekawe czy chodz jakis 1 transfer bd
tak nagle szuka klubu gdy widzi ze mś tak to by nawet nie kiwnał palcem i zbieral hajs
ta wroci i bd siedzial na lawce albo gral w lidze europy ... mam nadzieje ze tam zostanie
zbyt piekne by było prawdziwe
macie jakis stream?
Powinno byc : Każdy mecz arsenalu to rosyjska ruletka
ten mecz na eleven idzie nie?
jedziemy po 1 pkt moze damy rade
wilshere widac w obronie i w ataku gra b dobrz xhaaka gdzie jest?
gdy jest kontratak west hamu to jest nasza obrona i wilshere wraca na speedzie xhaki wogule nie ma on jest taki mierny ze szkoda gadac
ale sie rozwinal..........
Hah rambo hahah zdjecie mega
mozna gadac a ramseya ale zawsze cos stworzy jakas sytuacje a xhaka to stworzyc moze tylko dla przeciwnika okazje
dlaczego w takim meczu nie moze wyjsc wilshere? mysle ze spokojnie 2 poziomy od xhaki lepszy na ten moment
Co ten xhaka odpierdala jak stracic punky to tylko przez niego
Huddersfield wygrywa z city.... zobaczymy czy dotrzymaja
Srodek pola zdominowany przez burnley xhaka bez formy powinien grzac na lawe
odejdz juz stary prychu daj spokoj
Jesli wenger mowi ze nie odejdzie to odejdzie klamca i tyle zawsze tak jest i ile razy potrafi ten gosciu klamac
w MU zginie watpie zeby sobier poradzil jescze jakbysmy wzieli martiala i sprzedali alexisa to by bylo genialnie
HAHAHH ozil wojownik prawdziwy rambo
niech idzie nikt plakac nie bd
teraz wiem ze ten sezon bd taki sam jak poprzedni a pewnie jescze gorszy jestem pewien
sukces w Championship? moze mu sie uda
wolalbym zeby rozmawiali z alexisem.......
dobrze ze laca wybral nas a ox liverpool wiedzial ze z niego jesgt marny grajek
ozil niech odejdzie do innego klubu tak dopiero sie na nim przejada jak na oxie alexisa szkoda ale tez gwiazdorzy
niech go biora
https://www.youtube.com/watch?v=em5NwAtGve4 ten nelson co za grajek
dobry grajek ale jak dla mnie to za stary 3 dychy na karku a latek nie ubywa
ostatni mecz z chelsea brak ozila swietny mecz
Ozil moze odejsc sanchez powinnien zostac ale pewnie po sezonie obydwoje odejda. Najciekawsze bd nastepne letnie okienko transferowe
b dobry mecz szczególnie koscielny i mustafi i cichy dla mnie bohater ramsey
bardzo dobry mecz z naszej strony oby tak dalej grali moze cos bd
zobaczym w praniu czy to bd dodatkowa motywacja
Zaczyna sie kto mógł przyjsc kto nie mógł.....................
Jak ten wenger o pytania o zawodnikach wszystko kłamie kłamie
ooo nawet cwiczy strzaly przekozak
ma ktos jakas transmisje w pl?
mam juz dosc tego welbecka on zawsze musi byc w 1 zawsze przegrana nawet odechcialo mi sie ogladac tego meczu gdy go widze w skladzie
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Prosze tylko nie on koniec z szrotem