Komentarze użytkownika songoku95

Znaleziono 23222 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 3 z 581 (komentarze od 81 do 120):

Komentowany temat: 4 punkty wędrują na konto Kanonierów: Arsenal 3-0 Lyon 13.12.2022, 09:55

@ZielonyLisc: Też bym chciał xD Jest tyle samochód, które bym chciał xD.

Komentowany temat: 4 punkty wędrują na konto Kanonierów: Arsenal 3-0 Lyon 13.12.2022, 09:50

Czerwony hothatch :D

Komentowany temat: 4 punkty wędrują na konto Kanonierów: Arsenal 3-0 Lyon 13.12.2022, 09:21

Jezu, ale mój komentarz jest chaotyczny, wybaczcie ale przez chorobę nie czaje bazy:

IMO elektryk jest fajną opcją jako drugie auto w rodzinie o ile ma się fotowoltaikę. Nigdy nie liczyłem czy opłacalne jest kupowanie samochodu elektrycznego bez wcześniej wymienionej instalacji, ktoś wie ile kosztuje ładowanie samochodu z gniazdka?

Ja przesiądę się na elektryka tylko w momencie gdy spełnię 4 marzenia motoryzacyjne. Jedno jest spełnione zostały jeszcze 3.

- Spełnię swoje marzenie o dużym suvie z 3.0l benzyną czyli BMW X5/X7
-Spełnię marzenie o posiadaniu jakiegoś amerykańca (Mustang 5.0, Challenger V8) bądź Japońca (Supra 3.0).
-Spełnię marzenie o posiadaniu Porsche.

Komentowany temat: 4 punkty wędrują na konto Kanonierów: Arsenal 3-0 Lyon 13.12.2022, 09:18

IMO elektryk jest fajną opcją jako drugie auto w rodzinie o ile ma się fotowoltaikę bądź. Nigdy nie liczyłem ile kosztuje ładowanie samochodu z prądu bez instalacji fotowoltaicznej.

Ja przesiądę się na elektryka tylko w momencie gdy spełnię 4 marzenia motoryzacyjne. Jedno jest spełnione zostały jeszcze 4.

- Spełnię swoje marzenie o dużym suvie z 3.0l benzyną czyli BMW X5/X7
-Spełnię marzenie o posiadaniu jakiegoś amerykańca (Mustang 5.0, Challenger V8) bądź Japońca (Supra 3.0).
-Spełnię marzenie o posiadaniu Porsche.

Wtedy kupię elektryka xD.

Komentowany temat: Oxford United vs Arsenal w trzeciej rundzie FA Cup 01.12.2022, 08:47

Mnie martwi że próbujemy różnych wariantów w ofensywie i za każdym razem to nie idzie, gra z kontry, pozycyjny atak, nic nie idzie. Najlepiej wyglądało to z Milikiem, ale klasa rywala była najmniejsza .

Uważam, że z Francja na 100% powinien zagrać Arek Milik który z Arabią zrobił dobrą pracę.

Co do szans na awans to ciężko powiedzieć, bo o ile taki styl w fazie pucharowej można zrozumieć, że trzeba analizować, kalkulować. Tak w przypadku fazy pucharowej IMO powinniśmy spróbować bardziej otwartego futbolu i po prostu zaryzykować.

Komentowany temat: Oxford United vs Arsenal w trzeciej rundzie FA Cup 01.12.2022, 08:41

I też nie ma co sobie zarzucać stylu, wystarczy spojrzeć jak grała Japonia z Nami w 2018 i tzw niski pressing.

Komentowany temat: Oxford United vs Arsenal w trzeciej rundzie FA Cup 01.12.2022, 08:40

Awans jest? Jest!

Mecz zakończył się w 70 minucie, Argentyna zabiła mecz a Nam wynik 2-0 też pasował bo dawał awans. Mimo wszystko oddawanie możliwości w ręce Meksyku było bardzo ryzykowne. Jestem w stanie to zrozumieć, bo jeżelibyśmy próbowali ich zaatakować, skontrować to być może skończyłoby się to wynikiem wyższym jak 2-0 bo mecz byłby grany. Tak to oglądaliśmy grę w dziadka.

Ja myślę, że gdyby Czesio miał więcej czasu to by dobrze przygotował Nas do imprezy. Osobiście nie widzę lepszego (Polaka) fachowca na ławkę.

@Marzag: Ja stawiałem, że uda Nam się zdobyć 5 puntków w grupie i że da nam to awans. Przy wygraniu meczu przez Arabie ciężko to widzę.

Tak czy inaczej, liczę mocno na Lewego w sobotę, że jego ambicja wygra. Natomiast uważam, że Świderski powinien zagrać obok Lewego za kogoś z trójki Szymański/Zalewski/Kamiński.

@Marzag: To nie chodzi o obrzydliwą piłkę. Można grać defensywnie, ale jednocześnie też skutecznie.

Ja ogólne też nie nastawiałem się, że będziemy podchodzić wysokim pressingiem a spodziewałem się gry z kontry. Jednakże można mieć zastrzeżenia, że nie zostały wypracowane pewnego rodzaju schematy, które pozwoliłby na zaskoczenie rywala. Mam na myśli jakiś niekonwencjonalny stały fragment gry.
Druga strona medalu jest taka, że jednak jest to mecz otwarcia, które w ostatnich latach nie wychodziły Nam najlepiej, więc dodatkowa presja spoczywała na całej kadrze. W drugim meczu oczekuje więcej luzu.

@Insekt: widziałeś jak Krychowiak nie pokazywał się do rozgrywania z Meksykiem?

Tak samo uważam, że Zielu powinien grać znacznie niżej i po prostu wziąć na siebie ciężar rozgrywania od tyłu. Kto ma to robić jak nie najlepszy piłkarz w pomocy?

A odnośnie Lewego to uważam, że krzywdzące są określenia że nic nie robi. IMO ciężko mu cokolwiek będzie zrobić bez drugiego napastnika.

Osobiście wymieniłbym jednego z piłkarzy Kamiński/Szymański na Świderskiego, który ostatnio gra bardzo dobrze w reprezentacji.

@grela: To zagadaj do ziomków typu ,,jedź na mecz" czy by zorganizowali sam bilet czy nie.

@grela: Jest dużo poradników jak kupić bilet (tj. membership itp). Natomiast jak to ma być jednorazowy wypad do Londynu to osobiście bym skorzystał z usług kogoś to zajmuje się organizacją meczy w ramach grup zorganizowanych. Niczym się nie przejmujesz.

@songoku95 napisał: "le patrząc na pierwszy mecz może być ciężko."
W sensie pierwszy mecz w Naszej grupie czyli Arabia-Argentyna.

Nie wiem czego naprawdę się spodziewaliśmy, że będziemy dominować lepszy technicznie Meksyk? Wiadomo, że będziemy grać na lagę, nisko ustawioną obroną. Z tyłu było prawie ok(pojawiło się kilka indywidualnych błędów), bo Meksyk nie stworzył jakiś groźnych akcji.

Ja tylko uważam, że powinno być więcej schematów wypracowanych w ramach stałych fragmentów gry, jak m.in. za Nawałki. Ja osobiście uważałem, że 5 punktów uzyskamy na tym mundialu i że to Nam da możliwość awansu, ale patrząc na pierwszy mecz może być ciężko.

@miki9971: Spójrz na wyniki.

Nie mówię, że tam pójdzie na 100%, takie mam odczucie w brzuszku :)

Przecie ten Mudryk się pcha do Nas wręcz na siłę.

Natomiast w ten deal osobiście nie wierze, cena zaproponowana przez Szachtar jest abstrakcyjna. Czuje, że wyląduje w Chelsea.

Ja również uważam, że ogłoszenie szerokiej kadry i zobaczenie jak kto pracuje dużo może zmienić. Wiadomo, że nie zmieni się 90% kadry a pewnie kilka nazwisk w stosunku do tego co finalnie by się pojawiło ale to na pewno dobry bodziec napędowy dla młodych aby zobaczyć jak pracuje się przed tak dużym turniejem.

A był motyw, że Nketiah ma zostać powołany do Ghany, rozumiem że temat upadł?

@Mastec30: Nie zdziwiłbym się gdyby polegało to na tym aby wypromować jakiś zawodników z Brazylii aby kluby skasowały za nich hajs. Z tego co czytam to Pedro to typowa /9/.

@Mastec30: Dlatego patrząc na obecną formę piłkarzy to Jesus, Firmino> głupi kurak.

Kurak wypadł przez uraz łydki nie zagrał 15-10. Poza tym w lidze nie gra regularnie. Na 9 meczów ktore zagrał w PL 4 rozpoczął od pierwszych minut prócz LM, tam grał wszystko. Strzelił 2 bramki w meczu ze Sportingiem.

IMO FSG chce ich sprzedać bo wiedzą, że zastąpienie trzonu starzejącej się drużyny to będzie ogromny wydatek.
1. Weszli
2. zrobili ogromną robotę, wygrywając wszystko
3. chcą spić śmietankę, póki klub jest mocny.

Według mnie znajdą się osoby które to kupią. Liverpool jest ogromną marką z sukcesami, możliwość kupienia takiego klubu zdarza się naprawdę rzadko.

@kwiatinho: No właśnie, bądź poważny.

https://transfery.info/aktualnosci/cody-gakpo-zostanie-zima-sila-wypchniety-z-psv-okazja-na-rynku/174907

@kwiatinho: Poczytaj o problemach finansowych PSV :)

@aguero10: Być może, ale różnica w cenie ogromna.

To co chce Szachtar za Ukrainca to przechodzi pojęcie.

IMO brać Gakpo. 30 milionów to może być steal tak jak za pewnego Norwega, którego wyhaczyliśmy ponad rok temu.

Komentowany temat: Dopełnić formalności: Arsenal - FC Zurich 03.11.2022, 15:21

IMO jeżeli będziemy w styczniu liczyli się dalej w walce o mistrza to na miejscu Arsenalu postawiłbym wszystko na jedną kartę i plany letnie próbował zrealizować zimą tak aby poszerzyć skład i jednocześnie postawić się Obywatelom.

Osobiście uważam, że podjazd do Manchesteru jest niemożliwy w tym sezonie mimo naprawdę świetnej gry i dobrego startu.

Komentowany temat: Piękna odpowiedź Kanonierów! Gromimy Nottingham 5:0! 31.10.2022, 09:46

@Mastec30: Masz w 100% racje, Eddie po poprzednim sezonie powinien dostać więcej zaufania. Z Forrest dostać przynajmniej 15 minut więcej. Odnośnie stawiania celów to napastnik który dostaje szanse gry w LE powinien jednak mieć więcej goli jak dwie strzelone bramki patrząc z jakimi rywalami gramy. To 10 goli powinno być zostać ustrzelone przez niego. Ciężka jest jego sytuacja, jednak uważam że dostaje na tyle dużo szans, że wszystko jest w jego nogach.

Co do meczu z Forrest i szans Jesusa to oczywiście również się zgadzam, jednak czasami tak jest, że napastnikowi piłka nie chce wpaść do bramki. Jesus przyzwyczaił kibiców do tego, że strzela seriami a potem ma przestój jednak jak weźmiemy fakt że zaliczył 2 asysty to możemy go jednak rozgrzeszyć. Widać że chce aż za bardzo strzelić tego gola i rośnie w nim presja. Dlatego uważam, że z Zurychem powinien zagrać na przełamanie wraz z Eddiem obok siebie a nie że Nketiah gra na skrzydle.

Komentowany temat: Piękna odpowiedź Kanonierów! Gromimy Nottingham 5:0! 31.10.2022, 08:52

A i jeszcze odnośnie Jesusa. Każdy chce żeby ładował gole, ale od meczu z Totkami czyli od momentu ostatniego gola zaliczył 3 asysty. Przestój w meczu z Soton i Leeds gdzie cały zespól grał źle. Dalej uważam, że jest to świetny transfer i być może drugi w całym BPL oczywiście po pewnym Norwegu.

Komentowany temat: Piękna odpowiedź Kanonierów! Gromimy Nottingham 5:0! 31.10.2022, 08:47

Mnie osobiście nie dziwi że White tak świetnie gra jako PO. W Brighton grał jako PŚO w 3 obrońców więc wie jak ma grać jako ten pół-środkowy obrońca w związku z tym przemianowanie go na PO też nie było jakoś bardzo skomplikowane tym bardziej że warunki fizyczne, dynamikę ma idealną na te dwie pozycje.

Co do Jesusa to cały czas uważam, że gość powinien mieć typową /9/ obok siebie do rotacji. O ile Nketiah jest dobrym napastnikiem to jednak jest takim typowym naciskającym do pressingu. Uważam, że jeżeli Eddie nie strzeli 10 goli w tym sezonie to powinniśmy wzmocnić atak mocną, silną 9. Wtedy Jesus mógłby spokojnie grać przodem do bramki i mieć więcej swobody. Dałoby Nam to więcej opcji w ataku.

Natomiast na chwilę obecną trzeba wzmocnić pozycję 6 i 8 bo nie mamy zastępstwa ani za Xhake ani za Parteya.

Jeszcze co do Nelsona to naprawdę bramka dała mu dużo luzu, w pierwszej połowie szukał prostych rozwiązań po strzeleniu się rozkręcił i wyglądało to naprawdę obiecująco. Bardzo lubię Reissa i mam nadzieje, że odciąży Sakę oraz Gabiego.

Komentowany temat: Postawić kropkę nad i: PSV vs Arsenal 27.10.2022, 11:13

Szkoda, że gramy o tej samej porze co United bo z miłą chęcią obejrzałbym ich mecz z Realem.

Ale w playoffach obejrzałoby się takie United-Barcelona.

Komentowany temat: Postawić kropkę nad i: PSV vs Arsenal 27.10.2022, 11:07

IMO potrzebujemy do obecnej kadry porządnego zmiennika dla Saki i Parteya.

Komentowany temat: Zwycięski gol Granita Xhaki, Arsenal 1-0 PSV 21.10.2022, 10:02

1. Kibic Widzew/ŁKS.
2. Homo Sapiens.

Wybierz jedno.

Komentowany temat: Zwycięski gol Granita Xhaki, Arsenal 1-0 PSV 21.10.2022, 09:34

@arsenallord: Mitro w końcu wskoczył na poziom jaki od niego się oczekuje.

Komentowany temat: Zwycięski gol Granita Xhaki, Arsenal 1-0 PSV 21.10.2022, 09:30

@Mastec30: Utrzymać poziom sprzed kontuzji to też jest sztuka.

Komentowany temat: Zwycięski gol Granita Xhaki, Arsenal 1-0 PSV 21.10.2022, 08:58

Powiem szczerze, że to co wyprawia Gabriel Jesus to przechodzi ludzkie pojęcie. Gość ma taki ciąg na bramkę, dryg, umiejętność urwania się obrońcy że to jest coś niesamowitego. Osobiście uważam, że Arsenal powinien iść jeszcze po typowego target mana w stylu Mitrovicia, który będzie w polu karnym brał na siebie obrońców. Jesus mający jeszcze więcej miejsca to jest to co chce widzieć.

Poza tym myślałem przed meczem, że PSV będzie w stanie chociaż trochę Nam zagrozić, w końcu Gakpo, Simons piłkarze naprawdę z dużym potencjałem i zapewne chęcią pokazania się na tle dobrego rywala. Zero.
To co wyprawia Japończyk w obronie to jest niesamowite, gość jest jak skała.

@Mastec30: 11 meczy 10 punktów? Średnio to wygląda. Oczywiście odszedł dzban do kuraków, ale dalej jest tam całkiem niezły potencjał bo jest młody przebojowy Gordon, Gray, Iwobi który też gra całkiem dobrze. Wiadomka, że żądło jest mocno średnie ale dalej to wstyd co grają w ofensywie. Są 4 najgorszą drużyną pod kątem strzelonych goli w sezonie.

Tam United to z bogiem sprawa, najbardziej zastanawiające jest co się dzieje z Eve i kiedy Lampard wyleci. Nie oddali celnego strzału na bramkę przez ponad 200 minut. Cyrk.

Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leeds 1.04.2023 - godzina 16:00
? : ?
Arsenal - Crystal Palace 19.03.2023 - godzina 15:00
4 : 1
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal28223369
2. Manchester City27194461
3. Manchester United26155650
4. Tottenham28154949
5. Newcastle261211347
6. Liverpool26126842
7. Brighton25126742
8. Brentford271012542
9. Fulham271161039
10. Chelsea27108938
11. Aston Villa271151138
12. Crystal Palace28691327
13. Wolves28761527
14. Leeds27681326
15. Everton28681426
16. Nottingham Forest27681326
17. Leicester27741625
18. West Ham26661424
19. Bournemouth27661524
20. Southampton28651723
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland285
H. Kane202
I. Toney153
M. Rashford143
Gabriel Martinelli122
Mohamed Salah117
M. Almirón111
A. Mitrović111
B. Saka109
M. Ødegaard106
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
10
Gracz lutego wybór redaktorów Mohamed Elneny
Mohamed Elneny
9
Gracz lutego wybór użytkowników Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl
UdanaRandka.com 1 2