Komentarze użytkownika songoku95

Znaleziono 23184 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 5 z 580 (komentarze od 161 do 200):

Odnośnie Martineza to uważam, że szkoda że go nie kupimy, natomiast powiem szczerze, że mówiło się o 35 mln+ zamienne 5. W tym momencie mówi się o +50 mln. Trochę dużo jak na gościa z Holandii.

60 mln za Paquete? Patrząc na to jakie statystyki ma Brazylijczyk i jaka jest to charaktetystyka piłkarza to jestem na tak. Jest to gość idealnie skrojony na /8/ w obok Odegarda. Nie czuje go na LS.

@Marzag: Spoko, ja też zadałem takie ironiczne pytanie ,,co xD".

Jeżeli to prawda to super, w końcu konkretny steal ze strony AFC.

@Marzag: Można się sprzeczać, imo poprzedni sezon ze strony ESR był naprawdę na plus, nie widzę innej możliwości jak dalszy rozwój i wywieranie większego wpływu na grę drużyny. Ponadto Jak chce się grać o najwyższe cele to niestety trzeba mieć szeroką kadrę i różne możliwości taktyczne, spójrz na Mancherster City i to w jaki sposób wygrywają regularnie mistrzostwo. Musimy mieć przynajmniej 2 zawodników na każdą pozycję i do tego dążymy.

Jestem więcej jak pewny, że jak Pepe zostanie to AFC nie ruszy po nowego skrzydłowego. Brazylijczyk był ewenementem ze względu na to że jest to piłkarz wybitny.

@Marzag: Co xD? Chcesz wypożyczać ESR? Będzie do rozegranie 50 meczy, dodatkowo w tych meczach spokojnie można robić większą rotacje a ty chcesz ESR wypożyczać? Poza tym Martinelli nie jest na takim poziomie aby utrzymać wysoką formę przez cały sezon, rotacja, rotacja i jeszcze raz rotacja.

@Marzag: Ile gramy meczy w sezonie? 5? Kazdy dostanie minuty a po drugie rywalizacja w składzie musi być.

Mój bobrze, Emilek to jest Pan Piłkarz. Na LS jest świetna rotacja pomiędzy Gabim a ESR, dwa różne profile, każdy z nich daje coś innego w grze naszego zespołu. A ESR miał takie wejście w sezon i tyle Nam dawał, że zostać musi.

@Pitu88: Nic, piękne miasto. Studiowałem tam, poznałem cudownych ludzi z którymi do dzisiaj trzymam kontakt.

Z racji tego, że studowiałem na uniwersytecie na wydziale prawa i administracji wiem jaki tam jest po prostu poziom XD.

O, Orzełki właśnie ściągnęły Doucoure z Lens.

@Gilberto55: Bo to jest społeczeństwo pajaców. Kocham rozmawiać z prawnikami, jak myślą, że są wielkimi mówcami i reprezentantami palestry a skończyli jakieś Opole czy jakiś inny Pcim dolny i wylądowali na aplikacji radcowskiej xD.

@ksowa90: Można, ale to dodatkowo kosztuje.

@lordoftheboard: Tak, ale Netflix też ma fajne produkcje. Wiadomo że na te genderowe przejaskrawione seriale to osobiście na to nie zwracam uwagi. Natomiast cały czas pojawia się coś na co się czeka i w związku z tym ciężko z niego zrezygnować. Stranger Things4, zaraz better call saul, potem Resident Evil:Remedium.

A gdzie produkcje HBO, obiecuje sobie że The Knick obejrze już któryś miesiąc z rzędu...

A gdzie Amazon, który podobno też ma fantastyczne produkcje. Podobno zdecydowanie lepsze filmy/seriale jak Netflix, tyle że u Nas bardzo popularna jest właśnie ta druga platforma. Różnica w cenie jest ogromna, jak wejdzie All or Nothing to sprawdzę sobie darmowy okres próbny.

Jeszcze troche i będę robił tylko na platformy streamingowe.

Na chwilę obecną płace 92 zł (z bratem na pół) i w tym jest C+, HBO, Netflix (polecam rozliczanie za pomocą C+). Do tego doliczyć VIAPLAY. A wciąż nie mam LM XD

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 08.07.2022, 08:12

Szkoda tego Martineza, ale uważam, że w Naszym przypadku nie jest to kluczowy piłkarz. Wiadomo, fajnie jakby był ale nie ma co rozpaczać. Tym bardziej, że miał być traktowany jako lewy obrońca. 50 mln za rezerwowego to dość sporo.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 07.07.2022, 16:56

@Rynkos7: Znaczy trzeba sobie odpowiedzieć sobie co chcesz osiągnąć i ile zarobić, jeżeli chcesz kupić jeden i go trzymać 10 lat to faktycznie trzeba doskonale znać rynek, ale ja myśląc o tym miałem na myśli. Kupienie, pochodzenie, sprzedaż i kupienie następnego. IMO się nie straci, nawet bawiąc się w tą ,,niską'' klasę zegarków jaką jest omega.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 07.07.2022, 16:54

@Rynkos7: Spokojnie na Omegach możesz wyciągnąć konkretne hajsiwo. Wiadomo przebitki nie będzie jak na Rolexie, ale mówimy o zegarkach załóżmy do 50k.

Oczywiście trzeba się znać, ale to logiczne, że jeżeli w coś się inwestuje to trzeba poznać rynek.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 07.07.2022, 16:34

@Gofer999: Prosta sprawa, inwestuj w zegarki. Nowe/używane. Łatwy zarobek mocno żałuje ze w to nie poszedłem, ale zakupiłem samochód i teraz robie mieszkanie w najbliższym czasie mam na co wydawać :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 07.07.2022, 15:32

@czarny7777777: A jak chcesz to mogę ci polecić milion lepszych sposób na obrócenie 20k w ciągu jednego kwartału z którego wyciągniesz podobne pieniądze a przynajmniej będziesz mieć pewność, że jak inwestycja będzie nieudana to na pewno nie stracisz.

poza tym cała idea tego zakładu to jedno wielkie ,,XD".

Jakby kurs był 4.0 to można się pokusić, ale nie przy 1.4

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 07.07.2022, 15:25

@czarny7777777: Co bym zrobił za 20k? Na pewno bym nie postawił na rzecz niezależną ode mnie bo tak, to jest hazard.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 07.07.2022, 15:07

Poza tym już widzę jak gość stawia 20k po kursie 1,4 xD

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 07.07.2022, 14:40

Znam w swoim życiu 4 osoby, które mają na nazwisko/przezwisko ,,czarny". Wszystkie te osoby są niezrównoważone psychicznie i widzę, że trend jest podtrzymany xD

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 07.07.2022, 10:50

A ten Saszka niby pracuje w RMC, które jest porządnym źródłem. Jednakże samego dziennikarza nie znam więc nie wiem o jaka jest jego rzetelność.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 07.07.2022, 10:16

@Ech0z: Martinez może grać jako ŚPD, ŚO czy LO. Natomiast na pewno nie będzie tak dobrze się prenzentował jako 6 jak Partey bo w Naszym ustawieniu potrzebujemy ŚPD, który jednym podaniem, balansem będzie potrafił wyjść spod pressingu. IMO to nie jest piłkarz, który zastąpi 1;1 Thomasa ze względu na inną charakterystykę. Gdyby był ustawiony obok niego drugi piłkarz na pozycji nr 6/8 to dałoby to radę.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 06.07.2022, 14:19

Analfabeta Kane nie potrafi mówić i musi się posiłkować napisami, co za przeszczep XD.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 06.07.2022, 11:16

@pierre_afc: Dwa różne typy piłkarzy. Osobiście liczę, że Mikelowi uda się wprowadzić jednego i drugiego do wyjściowej 11. Myślę, że to zależy od przyjścia Martineza.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 05.07.2022, 15:16

@arsenallord: Czyli jednak mu ucinamy?

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 05.07.2022, 14:37

No i co? Już przyszyliście kutasa Paryetowi? Już nie potrzebujemy Dm'a?

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 05.07.2022, 09:38

A tym bardziej gdyby to był reprezentant etatowy Anglii to by w ogóle pismaki się zesrały. Pewnie jakiś piłkarzyna a chcą handlować tą informacja.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 05.07.2022, 09:35

@Wojakus: Moje własne przypuszczenia. Ptaszki by już ćwierkały o kogo chodzi i mówię tutaj o większych dziennikarzach.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 05.07.2022, 09:31

@coooyg11: Ten młody szczaw w okularach został zmasakrowany przez Wardęgę. Finalnie dziewczyna miała więcej jak 15 lat i pewnie wszystko skończy się w sądzie. Trzeba obejrzeć filmiki Wardęgi.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 05.07.2022, 09:27

@bokser83: Saka? Przecież mówiło się o gościu około 30 xD.

To nie jest nikt z AFC I Spurs. n

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 05.07.2022, 09:10

Przede wszystkim jest zasada domienimania niewinności i uważam, że teksty z ucinaniem są mocno populistyczne i mocno krzywdzące patrząc nawet na fakt, że nie podano nazwiska piłkarza. Może to być ktokolwiek inny a słowo ,,gwiazda" jest po to aby nadmuchać balonik i aby temat był mocniej sprzedawany. Na początek niech potwierdzą, że to Thomas jest oskarżony a potem jak okażę się że faktycznie gwałt zostanie udowodniony to można wylać wiadro pomyj na taką osobę i ucinać mu wszystko. Myślę, że najlepszym przykładem, że trzeba czekać do końca z osądami jest sytuacja tego rudego grubaska z ekipy.

Komentowany temat: Oficjalnie: Gabriel Jesus Kanonierem! 05.07.2022, 08:48

Odnośnie oskarżeń o gwałt piłkarzy to nalezy traktować to z dużym dystansem. Wiadomo ostatnie przypadki Greenwooda i Mendyego czy Robihno pokazują że takie rzeczy się dzieją, ale mnóstwo też jest oskarżeń bez pokrycia a oskrażają osoby szukające atencji.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 02.07.2022, 11:17

z tego co widzę na IG Jesusowi urodziło się dziecko więc pewnie ma przedłużone tatowe do końca tego tygodnia. Tak na logikę oficjalki spodziewam się w ten weekend bądź w poniedziałek i sam piłkarz dołączy do treningów.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 29.06.2022, 14:28

Nie zdziwiłbym sie jakby Martinez miałby obskoczyć środek pomocy i lewą obronę asekuracyjnie.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 29.06.2022, 10:06

@kwiatinho: Też uważam, że priorytetem powinien być ŚP czy Tielemans, który zastąpi Xhake. Natomiast widać, po ostatnich ruchach że chcieliśmy Brazyliczyka i Martineza, który też nie jest piłkarzem którego nie potrzebujemy.

Tak czy inaczej skrzydła są obsadzone poprawnie, ale nie bardzo dobrze. Mamy ESR, Sake i Martinelliego oraz Pepe który jest gigantycznym rozraczowaniem. Potrzebujemy skrzydłowego, który odciąży Nam Sake. Jeżeli miałby przyjść Raphinia to nie byłbym wcale zły na zaistniałą sytuacje.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 29.06.2022, 09:27

@miki9971: Wystarczyło zobaczyć kilka meczy na przestrzeni ostatnich półtorej roku Leeds żeby wyciągnąć wniosek że gość jest świetny, genialny technicznie i jest ponad Leeds i transfer do TOP6 był kwestią czasu.

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 29.06.2022, 09:22

Mówić, że nie warto kupować Brazola za 65 mln to naprawdę trzeba miec nierówno pod sufitem. Gość wejdzie do Naszej 11 czy Chelsea z marszu. Byłem za tym transferem, ale zdecydowanie bardziej preferuje przyjście środkowego pomocnika

Komentowany temat: Oficjalnie: Matt Turner dołącza do Arsenalu! 29.06.2022, 08:42

Zaha o każdej porze dnia i nocy byłby genialnym wzmocnieniem. Skok jakościowy bardzo duży. Dodatkowo jest to zawodnik bardzo doświadczony w PL, który zabił Nam już dwa razy szansę na LM.

Oczywiście ja osobiście uważam, że powinniśmy się skupić na środku pola aniżeli na skrzydłach.

Następny mecz
Ostatni mecz
Everton - Arsenal 4.02.2023 - godzina 13:30
? : ?
Arsenal - Manchester United 22.01.2023 - godzina 17:30
3 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal19162150
2. Manchester City20143345
3. Newcastle20109139
4. Manchester United20123539
5. Tottenham20103733
6. Brighton1994631
7. Fulham2094731
8. Brentford2079430
9. Liverpool1985629
10. Chelsea2085729
11. Aston Villa2084828
12. Crystal Palace2066824
13. Nottingham Forest2056921
14. Leicester20531218
15. Leeds1946918
16. West Ham20531218
17. Wolves20451117
18. Bournemouth20451117
19. Everton20361115
20. Southampton20431315
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland213
H. Kane151
I. Toney133
A. Mitrović111
Rodrigo101
M. Almirón91
M. Ødegaard85
M. Rashford83
Mohamed Salah74
J. Maddison74
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
9
Gracz stycznia wybór redaktorów Gabriel Martinelli
Gabriel Martinelli
7.67
Gracz stycznia wybór użytkowników Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl
UdanaRandka.com