Komentarze użytkownika songoku95

Znaleziono 23874 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 515 z 597 (komentarze od 20561 do 20600):

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:46

Rafal
on z jakiej szkolki przyszedl...Z Japan :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:45

Bo tak naprawde jaki klub moze zlozyc oferte za RvP?? Real (Benzema,Higuain)Barca(Sanchez,Pedro,Messi,Villa) City(Balotelli, Dzeko,Aguero) no i tak naprawde to tylko te druzyny moglby skusic Holendra i kazda ta z druzyn ma solidny atak...

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:41

rafal
tylko Puyol to nie ten sam Puyol co 3/4 lat temu...

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:39

Bmwz5
no ja dzis mam zamiar zainstalowac : D nie gralem 1,5 roku wiec wiesz :p
Mit
noo ale Lukaku to zakup ,,na kiedys". Jednak w AFC zapewne teraz moglby grac w 1st 11

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:33

Kamil
Henry tez byl w Juve rezerwowym (chyba) :D
Arsenal
tylko spojrz na gre Joela a Szamaka?? Joel to inny gracz od MCH29...
Biedna Zambia, mogli strzelic :((

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:29

Mozna jeszcze zrobic zamiane RvP +40 Mln= Carroll :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:26

kamil
nie bo mamy Afobe i Joela ktory radzi sobie w L1. Poza tym jak Kolke dobrze poradzil sobie w L1 i jak gra teraz? Mysle ze Hazard da rade w PL

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:23

A1886
no a jaka bramke ostatnio strzelil! Nie dam linka bo na fonie jestem :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:21

Duzo zalezy czy RvP zostanie czy pojdzie w swiat. Bo pewnie taki Theo, Song patrzy na ruch Robina...

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:17

a1886
no McClean, teraz gra i strzela. Larsson może tam Thomasa na prawej jechać jak będzie chcial. No chyba, że Gibbs wróci ;p

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:14

W sumie gdyby wygrała Ghana to też się nie obraże. Lubie Jordana i Adnre Ayewa i Gyana :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:10

mit
noo ale zambia ma problemy ;//
Ja chciałem finał
Zambia-WKS :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:08

wiola
dzięki bardzo :))
obronil bramkarz :D

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:07

karny dla Ghany :DD

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 17:05

kto mi odpowie na moje pytanie?
peciakk
na jakie zawodu?:D

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 16:54

ej panowie jak nazywa się wtyczka do Firefoxa, dzięki której po otwarciu nowej karty wyskakują karty szybkiego wybierania??

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 16:52

peciakk
ale CS i tak musi być :DD

Komentowany temat: Arsenal po Sturridge'a? 08.02.2012, 16:43

nie wierze ;pp ale nie obraze sie jezeli dolaczy do nas...

Komentowany temat: Arsenal powalczy z Chelsea o Farfana? 08.02.2012, 16:42

c4
on i Podli i byłoby suuper :P a tym bardziej że są na free

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 16:33

no wiem, ale chodzilo mi o raport zdrowotny albo coś w tym rodzaju :P. Peciakk będziemy grać w CS:D?

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 16:29

siema panowie :D Co cos ciekawego dzis bylo?:D

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 12:13

poza tym Ryo w nastepnym sezonie pokaze ,,pazur" wiec Hazard na 1000000% nie przyjdzie...

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 12:11

Pop
a czemu chce odejsc?? Reus?? oj tam wole Hazarda

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 10:47

dobra mykam nq xD bo jeszcze mi ucho kobieta upier... xD

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 10:46

No ale jak slysze wywiady z Lato (w sporcie byl) ,, no bo ja SE nie dam" mowi jak ostatni wiesniak :/

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 10:41

Kamil
Bonikowi chyba na serio zalezy na polskiej pilce... Bo reszta to tylko $$

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 10:35

Ja8pl
ale jestem u fryzjera i wbijcie do ok. 16?? okej?

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 10:35

Ja8pl
ale jestem u fryzjera i wbijcie do ok. 16?? okej?

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 10:32

Ja8pl, C4
to wy rodzina?:O
ej a to w jakiej jestes klasie?? Human czy bio-chem xD?

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 10:30

c4
oooooooo jak tak mozna na takiej pieknej lekcji siedziec nak.com xD??

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 10:25

Eeee ty nie w szkole??

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 10:25

No siema xD

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 10:24

mid
no tak bo kto ma zagrac na szpicy??? Carroll,Walcott? Jakcos tylko Welbeck lub Bent.

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 08.02.2012, 10:20

C4
on sam sie wypowie co i jak...

Komentowany temat: Vela nie chce wracać do Arsenalu 08.02.2012, 10:19

Szkoda talent ma

Komentowany temat: Fabiański chce iść na wypożyczenie 08.02.2012, 10:17

C4
dokladnie, popieram Cie. My jako kibice AFC mozemy sie bac o Almunie, ktory bedzie drugim bramkarzem...

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 07.02.2012, 20:24

squill
to nie była impreza tylko spotkanie kumpli ze szkły ;p:D

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 07.02.2012, 20:01

squill
już po :P

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 07.02.2012, 19:49

Topek
no tak tylko kupić to 350 zł,więc wolę się upewnić ;//. A wątpię żeby ktoś mi pożyczył 7.

Komentowany temat: Oficjalnie: Frimpong opuści resztę sezonu 07.02.2012, 19:46

ej panowie przyszedł mi laptop i wszystko spoko. Tylko nie chcę się włączyć. Wyskakuje coś takiego Reboot and Selected proper Boot device
or Intsert Media in selected Boot device and press a kay. Co to jest to urządzenie Boot??. A zapomniałem dodać, że nie ma naklejki Windowsa. To może oznaczyć to, że nie ma win.??

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady