Komentarze użytkownika songoku95

Znaleziono 23874 komentarzy użytkownika songoku95.
Pokazuję stronę 520 z 597 (komentarze od 20761 do 20800):

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 13:20

Pop Stefcio
no spk. Ja obecnie na telefonie jestem i niewygodnie mi sie ZLE pisze, wiec staram sobie ulatwic pisanie uzywajac zwrotow typu: ,,bd" itp mykam na obiad :)

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 13:13

pop
tak, skrot mlodych oznacza ,,bede",bedziecie" itp xD chyba nie lamie prawa?

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 13:08

Pop
no nie wyczuwam ironii przez internet :) chyba wtedy 6-2 z evertonem

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 13:05

fabs
no wlasnie. A dlaczego? Bo nie maja napastnika ktory bd strzelac gole...

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 13:03

Enrique!? Zawodnik chyba za 5/6 mln a tak jak mowisz na LO najlepszy

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 13:01

Fabs
ale chodzi mi o strzelanie goli. 5 w tym sezonie to jak na takiego pilkarza slabo... Bo owszem jest dobry tylko nie jest napastnikiem ktory ma strzelac bramki. Osobiscie zdaje mi sie ze lepszy z niego skrzydlowy

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 12:59

Pop
ale doczytaj ten post do konca :D dopisalem joke czyli raczej nie mowilem tego serio...

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 12:58

stefcio
no wiem xd ale moj Wuja fan Live mowil ,,z niego bd ludzie" a ja leze xD Wiesz Suarez nie jest dobrym transferem. Ten mecz z Utd a takto nic...

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 12:53

Stefcio
z Carrola bd ludzie xD nie no joke:D

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 12:47

Arsene
bo bylo losowanie i my gramy z
Sunderland/Midesboro(tak to sie czyta) vs Arsenal

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 12:45

stefcio
no tak,ale radzi sobie. Tylko niech bramki strzela, bo wszyscy sie z niego smieja a Carrol ?

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 12:41

Napisalem srefcio a literowka. Ma byc Stefcio.:p Tak pisze bo zle to mogles odebrac

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 12:39

Srefcio
no wiem z Fulham, Norwich zagral dobre mecze (nie wiem jak z Swensea bo nie ogladalem), ale i tak CFC nie ma rozgrywajacego i nie ma kto mu pilek posylac...

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 12:35

Stefcio
a tu Torres 3 brameczki :p

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 12:04

arsrnal
nie xD

Komentowany temat: Walcott gotów do przedłużenia kontraktu? 05.02.2012, 11:57

Skoro Theo dostal wiecej kasy aby zostal, to duza mozliwosc jest aby AW dal RvP sensowne pieniadze...

Komentowany temat: Walcott: Wiele zawdzięczam Southamptonowi 05.02.2012, 11:55

Klub duzo zarobil na mlodych

Komentowany temat: Frimpong przejdzie prześwietlenie kolana 05.02.2012, 11:54

Kurcze szkoda chlopaka

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 11:42

A Cassano nie zagra do konca sezonu :D

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 11:06

Adminow nie ma ze gosciu jeszcze dodaje komenty?

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 05.02.2012, 11:06

Adminow nie ma ze gosciu jeszcze dodaje komenty?

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:48

mykam bo telefon zaraz mi ,,padnie"
dobranoc i milego spamu zycze :p

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:46

A w Rosji jest okno otwarte to jest nadzieja na odejscie Ruska

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:44

charles
jeszcze niby nie umie Angielskiego tak slyszalem, kolejny powod dlaczego ma nie wracac do PL

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:42

AR
szybciej zostanie wlaczony Joel a nie Benik :D moj blad

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:41

aR
ale szybciej zostanie wlaczony do sklady Afobe. Swietnie sobie radzi na wyp. strzelil chyba 8 goli i jezeli dostanie pozwolenie to moze pokazac ,,pazur" w PL. A duzo zalezy od samego Afobe jak bd gral po kontuzji

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:36

aR
predzej Joel Campbell bedzie gral jak Afobe takie moje zdanie :D Ale taki hmmm mlody sklad?? Za 2/3 sezony czyms takim bd grac

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:33

Ha! Brawo! Oby Barca stracila punkty :D
Mit
Vela gra na skrzydle??

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:28

Arsen
mroz na dworze, sobota wiec wiesz xD

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:24

o vpr wywolalem wilka z lasu :p

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:22

Bmw
tak tylko pytam a jak pisalem wczesniej jestem na telefonie wiec duzo czasu stracilbym, tak samo musze zobaczyc tresc bana uzytkownika Colombo :p

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:16

bmwz5
wiesz dawno go tu nie widzialem a nie znam nazwisk uzytkownikow, redaktorow, adminow :D

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:10

Sry za spam na fonie jestem
ej a taki redaktor jak Vpr. Co z nim jest??

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:08

AOC
Obecni mlodzi sa straszni....

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:08

AOC
Obecni mlodzi sa straszni....

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:08

AOC
Obecni mlodzi sa straszni....

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 23:05

Mizz
chyba Samir87 jakos tak z avkiem marysi:p. Howa pamietam jak czytalem komentarze a sie nie udzielalem...

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 22:19

Zrobi tutaj zjazd rodzinny :p

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 22:13

No ban mistrzowski :p

Komentowany temat: Majstersztyk Kanonierów, Arsenal 7-1 Blackburn 04.02.2012, 22:11

Colombo
gdybys pisal komentarze na poziomie to nikt by cie nie ukaral...

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady