Komentarze użytkownika tyson880
Znaleziono 11986 komentarzy użytkownika tyson880.
Pokazuję stronę 154 z 300 (komentarze od 6121 do 6160):
O kurcze... Nowa dieta bananowa !
Forever gunner
Świetna opcja. Też byłbym za takim ruchem. Dla mnie byłoby mega miodzio, ale tak jak mówisz... Szkoda, że to raczej nie realne.
Bardzo źle toczy się kariera Chamberlaina.
Dewry
Na drugiego bramkarza na bank będzie Ospina albo Szczęsny.
A tego to nie wiedziałem...
Jeżeli następny sezon będzie równie słaby, to w ramach przeprosin powinniśmy się pożegnać z Wengerem.
Bardzo dobry news. Przydatne są takie informacje.
Remis prawdopodobnie da nam TOP 3.
W obecnej sytuacji to i Janssen by się nam przydał. Hmm jest młody i utalentowany. Warunki fizyczne na PL ma w porządku. W tym sezonie prezentuje wysoki poziom. Pytanie tylko czy go utrzyma i czy pasuje do naszej koncepcji. To już zadanie dla Wengera, ale jeżeli mielibyśmy znowu nie kupić napastnika klasy chociażby Higuaina to jestem za transferem Janssena. Poza tym lubię Holendrów.
MU nieźle odjechał, ale teraz nadszedł czas kiedy będziemy ich gonić.
Leicester zasługuje na szacunek za ten sezon, ale w następnym nie będzie ich w czwórce. Szkoda tylko, że Arsenal zaprzepaścił taką szansę. Wg logiki Wenger powinien solidnie wzmocnić drużynę w lecie i trochę zmienić taktykę. Z błędów trzeba wyciągać wnioski. Bardzo uważnie będę teraz śledził poczynania naszego Bossa, bo jego czas bardzo przyspieszył ostatnio.
City ma obecnie większe problemy z kontuzjami niż my. Stawiam 2:1 dla nas.
Dewry
A jaki lepszy bramkarz od Macey'a czy Martineza chciałbym być nr 3 nawet w takim klubie jak Arsenal?
Kyrtap
Nie. Przedstawiłem tylko ciekawy skład wg mnie.
Coq Cazorla
Wilshere/Joel Ozil Sanchez
Icardi
Wygląda całkiem obiecująco.
MociumPAN
Tak. Zgadzam się, że o top4 może być i prawdopodobnie będzie ciężej w przyszłym sezonie, ale nie przesadzajmy, że potrzeba 3/4 wzmocnień zawodników najwyższej klasy, bo inaczej nici z czwórki...
Śmiem twierdzić, że gdybyśmy dokonali czterech transferów z najwyższej półki, to półfinał LM nie byłby zaskoczeniem.
stahustaszku
No nie przesadzaj...
Ja również zazdroszczę Liverpoolowi kibiców. Akurat z tego zawsze słynęli, że ich kibice potrafią zrobić piekiełko na trybunach.
Jedno jest pewne. Finał Ligi Europy w tym roku będzie baaardzo ciekawy. Dla niektórych wzbudzi większe emocje niż finał LM.
Do przewidzenia :)
Szkoda tylko, że tak późno... Bardzo brakowało Santiego. Nasz środek pola wiele stracił na rozegraniu i regulacji tempa gry pod nieobecność Cazorli.
Dobrze dla nas, że nie zagra, bo to bardzo solidny stoper, ale i tak wygramy ten mecz.
imprecis
Mahrez już swoje latka ma??? To taki Cazorla już powinien być trenerem w takim razie.
Jestem za. Dla mnie Icardi to jeden z tych napastników, których bym u nas widział. Z tym bramkarzem to się zdziwiłem trochę. Przecież jest Cech, Ospina i Macey a jeszcze nie wiadomo co z Martinezem.
Dwie ogromne zalety tego transferu to wiek Suareza i poziom jaki już prezentuje, ale minus to pozycja na jakiej gra.
No to Gabriel ma okazje na udowodnienie, że nadaje się do pierwszego składu. Kolejną okazję... Z drugiej strony chętniej zobaczyłbym Chambersa w pierwszym składzie.
Nie wyobrażam sobie, że Flamini przedłuża kontrakt z Arsenalem. Niech idzie sobie gdzieś dorobić do emerytury, a my już Francuzowi.
Liczę jeszcze na Middlesborough i Sheffield, ale jeżeli to będzie Derby, to też będzie spoko.
Niech Giroud już nie odzyskuje formy w tym sezonie. Może wreszcie Wenger ogarnie ten temat.
Całe szczęście, że to właśnie Leicester zdobył mistrzostwo, bo skoro nie Arsenal, to tylko lisy.
Sanchez z WBA.
Elneny nie gra źle, ale jeżeli taki piłkarz zdobywa nagrodę piłkarza miesiąca dwa razy z rzędu, to jest to dowód na kryzys w Arsenalu. Niech ten sezon już się kończy.
MOTM - Cech.
Staty jak zwykle dobre, takie na wynik 2:0/3:1 przynajmniej, ale 3 pkt-y na całe szczęście są.
Wyjazd do Australii nawet mi się podoba, choć to daleka i męcząca podróż, ale będzie ciekawie.
Dowodem na rozumienie frustracji kibiców powinna być odpowiednia reakcja, która będzie temu przeciwdziałać, a tego nie widać od lat. Chcę zobaczyć co teraz Wenger zrobi w okienku transferowym, bo to dużo pokaże, czy wyciągnie wreszcie jakieś wnioski czy nie. Trochę ślepo, ale jeszcze daje szanse Wengerowi jako kibic, choć dużo mi już mi nie brakuje, by przejść na drugą stronę.
Jedyne, co jest na nie, to jego pozycja, bo akurat tą mamy nieźle obsadzoną. Piłkarz kompletny i na pewno byłby sporym wzmocnieniem, ale Wenger musi zacząć myśleć o innych pozycjach.
Nawet nie jestem zły, że to właśnie City się nim zainteresowało. Niech go biorą.
Ale tych Gabrielów się namnożyło.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
I bardzo dobrze. Fajnie będzie znowu zobaczyć Boro w PL.