Komentarze użytkownika tyson880
Znaleziono 11913 komentarzy użytkownika tyson880.
Pokazuję stronę 188 z 298 (komentarze od 7481 do 7520):
Od początku roku grając takim właśnie składem byliśmy jedną z trzech najlepszych drużyn w europie. Brakuje tylko regularności przez cały sezon.
Coś czuje, że Henry się bardzo zdenerwował i wróci do Arsenalu, jako czynny zawodnik. Strzeli 40 goli w sezonie i wróci do trenerki.
Zlatan ma dostać 200 tys funtów tyg? No nie, takich rzeczy jeszcze w Arsenalu nie było.
No i muszę się napić. No muszę się napić...
Witowo95
Deadline-Day.
Ban to ban. Nie zawsze można go dostać, ale można nabyć nieciekawą opinię.
lewangoalski9 i Kielnia. Nie możecie się trochę ogarnąć dla własnego dobra?
AfganskiMudzahedini
Osobiście też tak uważam.
Kielnia
Uważaj, bo za coś takiego dostaje się bany.
Proponuje zawody w przeciąganiu liny. Po jednej stronie WengerOUTowcy, a po drugiej jego obrońcy. Kto wygra?!
DD jest jak adrenalina. Wciąga...
Jest !!!! Nie straciliśmy Oxa i Flaminiego..?
Alonso
Najdroższy piknik na świecie.
Haha, zaczęło się. Jak na sylwestra :D
Jedinak zostaje w CP.
A Walters zostaje w Stoke.
Chelsea potwierdziła transfer Hectora z Readng....
Jestem bardzo ciekaw jutrzejszych wypowiedzi Wengera.
Ale emocje. Jak w finale LM :D
I BBC coś milczy.
I tyle z tych 80 mln Martiala. Poszedł za 36 mln funtów. Na całe szczęście, bo rynek naprawdę się psuje. Niedługo kopacze z ekstraklapy będą seryjnie chodzić po 10 mln +
O ! Nie było mnie tylko kilka minut, a tu plotki o Zlatanie mnożą się jak króliki :P A kto to jest Ainsworth?
Matti
Cisza przed burzą :)
Matti
Oficjalnie do 19, ale to jest czas dla klubów na wzajemne porozumienia. Po 19 mogą spływać jeszcze jakieś informacje.
WP pisze, że WBA odrzuciło czwartą ofertę Tottenhamu za Berahino :D
Z tym Nacho to wy serio... Wierzycie?
Też akurat tego nie rozumiem, jak można przez dwa miesiące nie znaleźć odpowiedniego piłkarza, który podniósłby jakość drużyny i idealnie się do niej wpasował względem taktyki, ustawienia itd. Później panika w DD, a to jest zabawne, bo wszyscy nasi rywale w lidze wzmocnili się już wcześniej. Skoro dopiero dzisiaj Wenger starał się o Cavaniego tzn, że wcześniej nie był nam potrzebny? Trochę dziwne.
Wiedziałem, że na godz przed końcem DD będą takie komentarze typu "Naprawdę wierzycie jeszcze w jakiś transfer?" Hehe, no niektórzy wierzą. Ja też. Tak jestem niepoprawnym optymistą ( dzisiaj ) Przynajmniej jest ciekawie :)
grubypj
No widać, po avatarze :)
Ja tam staram się być optymistą, ale czasami zamieniam się w realistę i surowo wypowiadam się na niektóre sprawy, ale ogólnie KOKO DŻAMBO i do przodu..... Tzn nie, chyba inaczej to było.. Hmm... Aaaa już wiem. KOKOrin do przodu :)
Od początku tego okienka najbardziej liczyłem na Reusa i Cavaniego. No i przejadę się na jednym i prawdopodobnie na drugim.
Jak to się mówi... "Nadzieja matką głupich" Niektórzy tutaj mają nadzieje na jakiś transfer. Z kolei mówi się też "Głupi ma szczęście" Więc jeżeli dojdzie do jakiegoś ciekawego transferu to znaczy, że... Będę głupkiem :D Kto jeszcze? :P
Mihex
To fakt. W piątek też będziemy naiwnymi kibicami, heheh :)
Podejrzewam, że już na tę chwile, większość na tej stronie brałaby Aubameyanga w ciemno. Pamiętam, jak chodziły o nim ploty i przynajmniej połowa użytkowników wypowiadających się o Gabończyku, nie była do niego pozytywnie nastawiona.
Mihex
Co? :D haha.
Czasami jeszcze godzinę, dwie po okienku spływają różne informacje. Także emocje jeszcze przed nami , heh. Zabawne to DD w tym roku.
Koroniarz
To taka moja osobista frustracja, bo bardzo cenie tego piłkarza i chętnie bym go zobaczył na ES.
Hahah, no nie mogę. Wiem, wiem.... Ale już sobie wyobraziłem całe to zmieszanie na kanonierzy.com przez transfer Zlatana. Połowa na tak, połowa na nie. Coś jak z Cechem :D
DawidAL
O nieee. Jak MU kupi Reusa, to wtedy będę wkurzony.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Kumplowi urodziło się dziecko i zaprasza mnie na browara. Jechać czy poczekać na Zlatana? :D