Komentarze użytkownika veron
Znaleziono 4761 komentarzy użytkownika veron.
Pokazuję stronę 2 z 120 (komentarze od 41 do 80):
Przecież już zmian nie mamy hehe
Zinchenko to na trybuny jak już wróci na Emirates bo jest przecież wypożyczony, wiec nie może grać
@vitold:
znalazłem taką wypowiedź
Lamine Yamal’s bold Ballon d’Or declaration – "I don’t dream of winning one, but I dream of winning many of them. I believe I am a player capable of achieving that, and if I don’t achieve it, it will be because I didn’t do things the right way, not because I didn’t want to.”
nie ma tam nic o tym, że mu się nie będzie chciało, ktoś zapewne celowo źle przetłumaczył, żeby narrację hejterską zbudować, też go niezbyt lubię bo jest gwiazdorek ale na siłę nie ma co wymyślać fake newsów
https://x.com/kimmoFC/status/1965517574860628385?t=l8sMVfu3fGoMpRxYalxC_Q&s=19
nie ma żadnej kontuzji Odegaard, świetny mecz zagrał, wprawdzie z ogórkami ale chyba nabiera formę
@Pikinier: to co powiesz o Newcastle :D :D
Dan Burn 201 cm
Nick Pope 198 cm
Nick Woltemade 198 cm
Malick Thiaw 194 cm
Sven Botman 194 cm
William Osula 191 cm
U nas z kolei najwyżsi Havertz 193 cm, Saliba 192 cm, Mosquera 191 cm, Gabriel 190 cm
@Theo10:
dokładnie mam tak samo, przegraliśmy wyrównany mecz z MISTRZEM na jego stadionie, prawdopodobnie najtrudniejszy mecz możliwy a ogromne jęki, może zagraliśmy nieco zachowawczo ale ich wykastrowaliśmy ofensywnie, jeden moment jakościowy zadecydował o wyniku, jak to Slot dobrze powiedział 8/10 przypadków by był remis w takich warunkach i może po 1 wygranej dla stron, Pep na Anfield wygrał bodajże 2 razy,
Arteta has confused people. They now think any young coach who’s struggling in a top team will become elite over time. No, it’s not about being young. It’s about your principles, what you build on & off the pitch every day, & how ambitious your vision is. Don’t get it wrong.
ładnie powiedziane
Nkunku 28 lat, totalny flop, w lidze w 2 lata 1300 minut, czyli jakieś 14 meczów a sprzedają go do Włochów biedaków za 40 baniek, jak oni to robią :D
Imagine only having the FA cup left to play for on Wednesday the 27th August 2025
wg mnie wezmą Southgate'a i to im trochę pomoże bo będą grali zachowawczą piłkę jak on grał w Anglii i będą przepychać wyniki 1:0, może nawet te top 8 osiągną z nim
Antonie Semenyo has been discussed internally in the last 24 hours at #Tottenham, but it would be a difficult deal.
@FabrizioRomano
on YouTube
Berta wiesz co robić :D
Oby tylko nie trafić meczu na wyjeździe z tym Kazachstanem bo to jest z 11 godzin lotu więc na pewno pozytywnie nie wpłynie na nas
no ja się dziwię, że ktoś tu traktuje jakby Eze był 18 latkiem z ligi wenezuelskiej a nie 27 letnim wymiataczem, który od parunastu lat robi porządne liczby w Premier League, chłop ma od razu pierwszy skład bo po to tu przyszedł
ile my mamy tych pieniążków :D 60 baniek za Hincape, taką ma klauzule i chcą trochę niżej zejść, ale no pewnie na 50 gdzieś sie skończy, najśmieszniejsze, że kurczaki też go chcą hehehe
no to Saka na City 21.09 powinien wrócić i ominie tylko 2 kolejki, Ode raczej bedzie szykowany żeby zagrać na Anfield, całe szczęscie że tylko tyle z tego wyniknęło
jak za szybko dla Eze? przecież on cały okres przygotowawczy ma przepracowany z Crystal, jest normalnie gotowy do gry a bez piłki jest przyzwyczajony grać bo Crystal to przecież nie jest zespół co prowadzi grę
Pierwszy mecz to ewidentny peak MU, grali na maxa a my ewidentnie zepsuty bigos zjedliśmy
https://x.com/SouthamptonFC/status/1958612202933408064
obczajcie to ogłoszenie transferu na oficjalnym koncie Southampton, pomysłowe na maxa :D
a taki smaczek, dlatego na tym zawodniku Ali Dia wyświetla się error bo to był wielki przekręt kiedys :D
""Ali Dia – senegalski piłkarz, występujący na pozycji napastnika. W listopadzie 1996 roku Dia niezgodnie ze stanem rzeczywistym przekonał ówczesnego trenera Southampton, Graeme’a Sounessa, że jest kuzynem George’a Weaha, co doprowadziło go do podpisania miesięcznego kontraktu z klubem""
Draxler albo Kalou chyba są wciąz dostepni i czekają na nasz ruch
mam nadzieję, że idziemy grubo po LW a nie po strikera
Arsenal are NOT in the race to sign Eberechi Eze. [@David_Ornstein]
to już było wiadome raczej od parunastu dni, wiec się nie łudziłem ale i tak bardzo szkoda :/
Mamy też taką serię aż 15 meczów na wyjeździe w lidze bez porażki, chociaż sam bilans jest średni bo 8 wygranych i 7 remisów, ostatnia porażka to 1:0 z Newcastle w listopadzie 2024
https://x.com/Giniesta10/status/1955182897058415049
tak naprawdę to chodzi tu głównie o to że agent Isaka to totalny przekrętas, powiązany z Abramoviczem
@ravmc: tu chodzi o gale KSW, mecze normalnie na 2 urządzenia można oglądać
Mistrz: Arsenal
Vice: City
Spadkowicze: Brentford, Sunderland, Wolves
Król strzelców: Haaland
Król asyst: Saka
Najlepszy transfer: Zubimendi
Najgorszy transfer: Ekitike
co roku hasła że każda inna drużyna już będzie mocna mnie rozwalają :D
Kepa niby kontuzja na treningu
Eze + Gyokeres + Madueke i ja będę zadowolony z transferów do ofensywy, Nwaneri też niech podpisze kontrakt i myślę że minutki też sie dla niego znajdą, jakiegoś obrońcę (Mosquera / Hato) dorzucić jeszcze ewentualnie w zależności od tego kto podchodzi i bedzie git :)
@Garfield_pl: https://pl.canalplus.com/oferta-online/canalplus-lto
ewidentnie wyświetla się wciąż WYBRANE MECZE PL, więc ofereta jest stara, kupię i sie okaze ze 2 mecze tylko bedę miał, nie dam sie tak nabrać hehe
@damianARSENAL: tak, w ramach oferty stacjonarnej zawsze pokazują jakie kanały będziesz mógł oglądać w streamingu. Ale póki co lepiej nie kupować bo wciąż nie ma oferty z wszystkimi meczami Premier League
z tym Canal + to najdziwniejsze, że wciąz nie ma nowej oferty cenowej na nowy sezon a to już za miesiąc start PL, wciąz jest oferta Wielki Sport, że m.in. 2 wybrane mecze ligi angielskiej jakoś za 70 zł, ciekawe ile wyniesie z wszystkimi meczami PL i też LM, zakłądam, że 150 zł może byc nawet, jak na 2 urządzenia naraz to nie byłoby tragedii aż takiej.
https://pbs.twimg.com/media/GvMjkOoW4AEvAUh?format=jpg&name=small
papież potwierdza Gyokeresa wiec chyba klepniete :D
u nas bolączka to strzelanie karnych? w zeszłym sezonie nie strzelilismy bodajże 3 w tym Sterling ale poprzednio mielismy jakąs serie że bodajże dwucyfrowo pod rząd strzelilismy, bardziej problem jest że ich nie wywalczamy albo nam nie gwiżdzą :p
No to Lipsk zaraz będzie dzwonił i przepraszał :D
Ale już ploty wymyślają, zaraz nam Milika i Piątka będą wciskać też, sprawa jest prosta albo Gyokeres albo Sesko, ktoś z nich przyjdzie i tyle
Może spadnijmy do Championship żeby mieć szansę na mistrzostwo 2 ligi, nigdy przenigdy bym nie chciał znehsmy grali w lidze konferencji, co to w ogóle za teksty że Chelsea ma trofeum, puchar ligi jest o wiele bardziej warty niż to badziewie
@XandeR: myślę, że wypożyczenie Moraty to będzie najlepsze rozwiązanie :D
Garnacho to jeden z większych piłkarskich głupków i na boisku i poza nim, samolub z wielkim ego i średnimi umiejętnosciami, najgorszy zawodnik jakiego można mieć
wiadomo każda wygrana się liczy i nikt nie będzie w przyszłości patrzył jak to zostało osiągnięte ale nie umniejszając im to jest to pierwsza edycja LE, w której do fazy pucharowej nie spadają drużyny z 3 miejsc w grupach LM i to też było widać po rywalach kurczaków
Qarabag
Ferencvaros
Elfsborg
Hoffenheim
Alkmaar
Frankfurt
Bodo/Glimt
Man United
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
This is Arsenal's 26th win by 3 or more goals in all competitions since the start of the 2023/24 season. No English team has more in that span.
boring Arsenal, Arteta tylko o defensywie myśli, nie strzelamy goli, te narracje mnie zawsze bawią