Komentarze użytkownika veron

Znaleziono 4761 komentarzy użytkownika veron.
Pokazuję stronę 68 z 120 (komentarze od 2681 do 2720):

Komentowany temat: Przedmonachijski powiew optymizmu 08.03.2013, 21:43

afcforever>>
ja sobie zostawiłem 2 transfery (w sumie przypadkowo hehe) i teraz po ich zrobieniu mam 10 do dyspozycji, więc minusowych sobie nie robię :p

Komentowany temat: Garść statystyk: 10 ostatnich meczów sezonu 08.03.2013, 01:40

Huuuura, morda Bale'a zniknęła !!!! :D

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 07.03.2013, 22:31

goal.pl/245563-media-agger-i-vermaelen-moga-trafic-do-fc-barcelona.html

świetny komentarz fana Arsenalu pod spodem


mrHS | 07.03.2013 19:05

"Skoro Barcelona tak ceni piłkarzy Arsenalu, to ja mam dla nich propozycję: dostaną 5 zawodników, ale później muszą się raz na zawsze odpier...

- Bendtner (na zastępstwo Villi, bo ma odejść)
- Djourou (bo szukają ŚO)
- Santos (może grać w obronie i pomocy, w dodatku brazylijczyk więc czuje południowy styl)
- Mannone (bo Valdes też odchodzi)
- Gervinho (najlepszy piłkarz PNA)

Myślę, że to dobra opcja i wypali im w stu procentach, podobnie jak z Hlebem, Songiem i Fabregasem."

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 07.03.2013, 21:33

Skąd oni wzieli tego 2 komentatora? :p
"Steaua Londyn"
"Gdyby miał takiego skoka jak Bale"

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 07.03.2013, 21:26

Do Bale'a w obecnej formie to pasuje :D
youtube.com/watch?v=TWtuBYMzYqE

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 07.03.2013, 21:25

Kurczaki nieźle cisną, są w gazie, niedobrze dla nas, oby ich Suarez skarcił w niedzielę

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 07.03.2013, 21:23

Javier Zanetti - starszy od obu szkoleniowców :D

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 07.03.2013, 21:20

Bale znowu nogi podkulił, żółta za symulkę :p

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 07.03.2013, 19:41

Ja tam wierzę w awans, mimo, że rozum mówi że na 99 % odpadniemy, jak nie będę wierzył to bezsensu oglądać. Rok temu też wierzyłem a wtedy kurs po 1 meczu był 24.0, w tym roku wynosi 17.0 :p
Wtedy postawiłem 5 zł, teraz dam dyszkę :D

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 07.03.2013, 11:42

ArseneAl>>
Salamon nie zagrał żadnego meczu w klubie a Ty chcesz żeby od razu w 1 składzie wyszedł? Nie ma szans

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 07.03.2013, 00:32

youtube.com/watch?v=6G-75ljWk3A&feature=player_embedded

mistrzostwo świata, najlepszy rzut rożny jak widziałem :D

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 22:00

Bardzo dobrze, dalej Valencia, jeszcze jeden, wyrzućcie szejków !!!

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 21:38

archterror>>
zapomniałem o polskich, moje najlepsze to MIODOWE LATA i PITBULL, ze starszych lubiłem CZARNE CHMURY i KLOSSA, tych nowszych to nawet nie tykam, szczególnie tych TVNowskich :p

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 21:32

Moje najlepsze seriale:
RODZINA SOPRANO
MIASTECZKO TWIN PEAKS
DEXTER
SZEŚĆ STÓP POD ZIEMIĄ
STATYŚCI
BIURO [wersja brytyjska]
GRA O TRON
SPARTAKUS: KREW I PIACH
RZYM

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 21:29

W sobotę na C+ Gol o 16:00 pokazują Norwich City - Southampton :pP
Dużego wyboru nie mieli ale chyba lepiej jakby dali WBA - Swansea, ale w Świętych gra Borubar w końcu hehe

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 21:15

Qarol>>
no właśnie teraz zauważyłęm :D :D

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 21:12

A co do PRISON BREAK to 1 sezon genialny, pochłonąłem w kilka dni, 2 sezon całkiem niezły, trzymał w napięciu, 3 już niestety bardzo przeciętny, 4 nie dałem rady, po kilku odcinkach przestałem bo już było naprawdę żenująco :p

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 21:10

Qarol>>
zaintrygowałeś mnie tym meczem :D
na oficjalnej jest że niby ten Caracciolo strzelił na 1:2 w 44 minucie, w ogóle całkiem inne są te minuty tam :D

bresciacalcio.it/stagione/news/862-modena-brescia-1-2-il-tabellino.html

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 19:53

PSG:
Sirigu; Jallet, Alex, Thiago Silva, Maxwell; Matuidi, Motta, Chantôme; Lucas Moura, Pastore , Lavezzi.

VALENCIA:
Guaita; Barragán, V.Ruiz, Mathieu, Cissokho; Albelda, T.Costa; Feghouli, D.Parejo, Jonas y Soldado

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 19:49

twitter.com/PSG_inside/status/309374514725281794/photo/1

jednak Beckham na ławce z Valencią

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 16:49

karny i czerwona dla Rafaela

101greatgoals.com/gvideos/gif-real-madrids-handball-penalty-shout-against-rafael/

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 16:39

33 - Celtic have played 33 European away games in Spain, Italy and Germany (excl. qualifiers) and have never won. Blank.

Celtic ma dzisiaj szansę :D

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 02:51

Marzag>>
Waltz jest genialny, potwierdził swój geniusz w DJANGO a ostatnio też w... DJESUS UNCROSSED :D

vimeo.com/59905667

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 06.03.2013, 01:25

Rivaldo700>>
wystarczy im 2:0, w pierwszym meczu było 1:2 przecież, mam nadzieję że Valencia jakims cudem przejdzie szejków

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 22:51

Mój tata w momencie przyjęcia piłki przez Modrica powiedział z ironią w głosie "Co to w ogóle za zawodnik jest" i sekundę później Modric mija obrońce i gol od słupka :D Nie ma to jak wyczucie czasu hehehe

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 21:37

Będzie 1:1, dogrywka i karne i Van Persie nie strzeli decydującego :D

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 20:34

na weebie pięknie śmiga NPremium w HD, chyba naprawili serwery :)

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 19:58

yeni>>
tak podali na oficjlanym twiterze Realu, nie chciało mi sie zamieniac żeby było widac formacjami :p

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 19:49

Real Madrid: Diego López, Varane, Ramos, Coentrão, Khedira, Cristiano Ronaldo, Özil, Xabi Alonso, Arbeloa, Higuaín, Di María

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 16:58

Ja zostawiłem sobie 2 transfery w FPL i jak je zrobię to będę miał 10 do grania, więc chyba minusowych sobie nie będę robił

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 05.03.2013, 15:42

dranzer92>>
a czemu tak sądzisz? C+, C+Gol,C+Film - wszystkie te kanały są wciąż na weebie, wczoraj oglądałem Aston-city i wszystko było git

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 04.03.2013, 21:51

Waskitcz>>
tylko, że to było w grupie :p
Ale w sumie to daje to jakąś nadzieję, że można na wyjezdzie wygrac wysoko z renomowanym rywalem :D

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 04.03.2013, 21:23

Guardiola był środkowym pomocnikiem

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 04.03.2013, 14:13

101greatgoals.com/blog/former-man-united-arsenal-defender-mikael-silvestres-car-crash-portland-debut-v-new-york/

Silvestre szaleje w MLS :D

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 04.03.2013, 14:00

Manchester United have now scored in 63 successive Premier League home games – which extends their all-time PL record.

Od prawie 4 sezonów zawsze strzelają gola u siebie.

Stoke had more than 50% possession for only the 11th time in 180 Premier League matches.

Stoke - mistrzowie posiadania piłki :p

Takie małe ciekaowstki z weekendu

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 03.03.2013, 20:21

twitter.com/OptaJoe/status/308292564753190913/photo/1

jak radzimy sobie w meczach z druzynami z czołowej piątki, nie zasługujemy na LM i tyle

Komentowany temat: Spurs pokonują Arsenal 2:1 i zdobywają północny Londyn 03.03.2013, 19:04

Więcej Ramsey'a !!! Nie chodzi nawet o tę setkę zepsutą tylko o zwalnianie każdej akcji, Rosicky każdą akcję napędzał, przyspieszał, byliśmy z nim o wiele dynamiczniejsi, Ramsey każda piłka do tyłu

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn, czyli Spurs - Arsenal! 02.03.2013, 19:47

Yakub97>>
wybacz ale to jest chyba najgłupszy dobór kapitana o jakim słyszałem :D

Ja miałem ustawionego Suareza ale w ostatniej chwili zmieniłęm na Santiego, może jutro też hattricka walnie :p

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn, czyli Spurs - Arsenal! 02.03.2013, 19:06

Suarez poślizgnął się przy wykonywaniu rzutu wolnego, piłka odbiła się jeszcze od muru.... ale i tak wpadła i 3:0, Suarez samodzielnym liderem strzelców, 20 bramek, RVP 19

Komentowany temat: Bitwa o północny Londyn, czyli Spurs - Arsenal! 02.03.2013, 18:49

Coutinho szaleje, 2 asysty, 2:0 dla Liverpoolu

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady