Komentarze użytkownika youngboy
Znaleziono 2772 komentarzy użytkownika youngboy.
Pokazuję stronę 5 z 70 (komentarze od 161 do 200):
@MutatedBlueberry: Po słabych występach w pierwszych meczach 1/8 twierdzisz, że liga jest coraz słabsza? Bądźmy poważni. Razem z LFC spokojnie powinniśmy awansować. Może chociaż jedna z pozostałych drużyn też awansuje i będą 2-3 drużyny w 1/4.
@marcin04c: Z tym, że przez te 3 sezony wydaliśmy kilkaset milionów. Wówczas w obronie biegał Zinchenko, pierwszym stoperem na zmianę był Holding, a w ataku pierwszym wyborem był Jesus.
Fatalny jest dla nas ten wynik City. Przed meczem na Etihad będziemy się kopać na sztucznej murawie w Bodo, a oni będą odpoczywać.
Oby City się teraz przejechało po Realu. Niech dalej mają napięty terminarz. Ważne, że u nas dziś bez kontuzji. Może na Everton będzie dostępny Trossard.
Nie da się tego oglądać, ale jeśli ma doprowadzić do wygrania PL lub LM, to ja to kupuję. Natomiast, jeśli znowu skończymy z niczym, to musi już być dymisja Artety.
Wy naprawdę widząc cały ten sezon oczekiwaliście czegoś innego? Marudzenie jakby niektórzy pierwszy mecz oglądali. Wymęczenie wygranej po sfg to maks na co możemy liczyć..
No to tylko Trossard nie zdążył się wykurować. Ode pewnie po przerwie na kadrę będzie.
Z LFC*
@pioafc: Mam nadzieję, że w pucharach będą się trzymać jak najdłużej, co będzie ich drogo kosztowało w lidze. Ja w każdym razie trzymam kciuki za City z Realem i z LDC.
Bardzo dobre losowanie. Będzie można trochę porotować.
@vitold: Jak ktoś oglądał finał Pucharu Ligi w 2011, to nie zapomni ;).
Awans okupiony dwiema kontuzjami. Oby przerwy Trossarda i Calafioriego nie były długie.
@Theo10: Trzeba im kibicować, żeby przeszli Real, bo inaczej nie będą mieli meczu w środku tygodnia przed meczem z nami, co da im spory handicap.
Liverpool w 1/4. Chciałbym ich w finale na Wembley. Byłaby to miła odmiana od meczów na tym stadionie z City, których już mam po dziurki w nosie. Z Chelsea też tam się spotykaliśmy w ostatnich latach.
W podziękowaniu za to jak oni puścili City 2 lata temu.
Orły już prowadzą z kurami. Przyklepmy tego mistrza jak najwcześniej i puśćmy West Hamowi mecz w 36 kolejce ;).
@Maxilinexus: A moim zdaniem najbardziej pasujący z tych,
którzy zmienili kluby latem, był Joao Pedro. Szkoda, że w ogóle się nie zainteresowaliśmy.
@Dzulian: Przez te „9 dni pauzy” zagramy 2 mecze w pucharach.
Czyli mówicie, ze jednak jest szansa? ;)
Do meczu na Etihad zagramy z Evertonem i Bou u siebie, a City z WHU i Chelsea na wyjeździe. Utrzymanie tej przewagi to jest absolutne minimum.
Jeśli nie strzelimy drugiego, to drugie Brentford nam się szykuje.
Za wcześnie Forrest wyrównało xd. T
A co jeśli Man City już nigdy nie straci punktów?
@ostriket: Przecież odpoczywać będą w sobotę.
@tyson880: Dość pewnie xd. Cisnęli i skontrolowaliśmy w końcówce…
Staliśmy się specjalistami od wypuszczania prowadzenia…
White jest do zastąpienia latem kimś innym. Drugi sezon z rzędu łapie uraz za urazem i to pomimo tego, ze gra mało.
@lordoftheboard: Serio w to wierzysz? Przecież już w sierpniu można było przewidzieć jak ten mecz będzie wyglądał. Tak Pojedziemy zamurować i albo nasz autobus dowiezie 0-0 albo dostaniemy 0-1. Niczego innego w tym meczu nie będzie.
Sami jesteśmy sobie winni. City jest już w trybie, że wygra wszystko do końca sezonu. Może zgubią jakieś punkty pod koniec jak już będą pewni mistrzostwa.
Autostrada do finału. Różnie może być, ale jesteśmy faworytem.
@Garfield_pl: Jak wygra to odszczekam, ale to jest scenariusz utopijny.
@pawel_1986: Poważny trener wydając miliard coś by jednak wygrał. Zostawienie go na kolejny sezon to będzie jakiś absurd, ale obawiam się, że może tak być…
@RageBoy9: Przecież już w październiku można było przewidzieć jaki przebieg będzie miał mecz na Etihad. Postawimy autobus i dowieziemy 0-0 albo przegramy 0-1. Nic innego się w tym meczu nie wydarzy.
Głowy do góry. Mistrzostwo przyjdzie w najbliższych latach, choć nie z Artetą.
Arteta już naprawdę jest do pożegnania po sezonu. Ile można?
Pozostaje się tylko śmiać. Kolejny raz obsrane gacie. 3-3 z Soton się przypomina sprzed 3 lat.
@Marzag: Ale to był raptem jeden mecz wtedy i teraz. Miałem na myśli dłuższy okres. Dwa lata temu goliliśmy wiosną każdego aż miło.
Skąd Wy bierzecie teorie, że jesteśmy w kryzysie? Gramy dokładnie tak jak chce Arteta i to wygląda tak już od prawie dwóch lat. Peak Artety to wiosna sezonu 2023/24 i nigdy pozniej nawet nie zbliżyliśmy się do tamtego poziomu. Pędowi jedna wpadka z AV i słaby rewanż z Bayernem pozbawiły nas szans na trofea.
No nie ma co ukrywać, że nie rokuje ta drużyna. City już wrzuciło standardową formę wiosenną, więc do mistrza oprócz dzisiejszego trzeba wygrać 9-10 z pozostałych 11 meczów, a na to się nie zanosi.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Ta drużyna już na oparach ciągnie. Fatalnie to wygląda i śmierdzi porażką.