Komentarze użytkownika zwierz
Znaleziono 2595 komentarzy użytkownika zwierz.
Pokazuję stronę 7 z 65 (komentarze od 241 do 280):
Mógłby już Brentford zwolnić, bo jeszcze łysy zacznie tego bezzębnego Salaha na ławce sadzać.
@minio7: no to możemy się pięknie różnić. Ja na powtórkach widzę jasno, że to jest na linii i karny jak byk.
@minio7: w którym miejscu przekręcony? Faul na linii pola karnego, a to jest rzut karny.
No ale mimo wszystko trochę słabo, że gracze Brentford nie przekazali Slotowi, jaki mają plan na tę kontrę :/
ARSHAVIIIIIIIN
Set Piece FC
Nie wina kibiców, że Arsenal z meczu LM zrobił sobie sparing.
Ale jaja
@pirell: Mordko, przecież ja bekę kręcę.
A barista oczywiście trzyma tego MLS bez formy na boisku. I jeszcze stream mi się spóźnia.
Gabriel strzela, broni, tańczy, śpiewa.
Timberinho się włączył
Gdyby nie fura szczęścia na starcie sezonu, Livarpool gniłby w dolnej części tabeli.
Chciał doliczyć 90, ale 0 się zacięło.
Dziwne, w Tottenhamie też nie działało.
No dobra, pora na jakiegoś farfocla po aucie dla Brentford.
Looooooooooooooooooooooooonely at the top
O Guju złoty...
Beka z Liverpoolu. Jakiś słaby Szwed im w ataku biega i marnuje okazje.
Ale nurek z tego Mudryka.
Z tego co wiem, to liczy się moment końca faulu, a ten jednak był w polu karnym.
"Saliba ewidentnie uwiesił się na bramkarzu"
Spoko, spoko.
IN YOUR FACE, bando s.....
Widzę, że mecze z Newcastle wyzwalają w ludziach najgorsze instynkty :)
Czy Wy też w co drugiej transmisji na C+ w tym sezonie macie wrażenie jakby Wam ktoś jasność ekranu zredukował o połowę?
Można się rozejść, to jeden z tych meczów. Nawet gdyby Saka biegł sam z piłką do pustej bramki, to pewnie trafiłby go piorun.
Zlikwidować tę reprezentację siatkarzyków, bo to wstyd. Powinni brać przykład z piłkarzy, którzy na luzie wygrywają 1:1 z Holandią.
Koledzy, obawiam się, że Manchester United wypada z walki o mistrzostwo :(
Powiedzmy sobie szczerze - liga jest już rozstrzygnięta. Potwierdzają to nawet eksperci z Liverpoolu, którzy zauważają, że LFC prowadzi pomimo trudnego terminarza, a "taki Arsenal miał mecz z Leeds".
Beka. Nawet jak ta piłka leciała nad Donnarumą, to pomyślałem sobie, że to przecież Martinelli, więc nie wpadnie. Miło czasem się pomylić.
Weź im Arczi powiedz w przerwie, że to był foggin disgrace i że po przerwie ma być foggin lepiej.
Czyli co? Znowu człowiek w poniedziałek pójdzie do roboty w stanie depresyjnym jak po Liverpoolu? Te szlagiery w niedzielne wieczory to ktoś okrutny wymyślił.
Włączam sobie Bournemouth - Newcastle w 5. minucie i pierwsze co słyszę, to Rudzki mówiący o Liverpoolu. Chłop jest niemożliwy.
Uwielbiam takie mecze, kiedy spotykają się dwa placki.
Idą po mistrza, skubani.
Everton ciśnie. Jak tak dalej pójdzie, to LFC nawet do Ligi Mistrzów nie awansuje.
Lata mijają, a C+ nadal nie potrafi synchronizować dźwięku z obrazem podczas transmisji ze stadionu.
Liverpool zraniony własną bronią. Rykoszetem.
Auba marnuje drugą dobrą okazję z Realem. Taki Martinelli to z 3 bramki by z tego strzelił.
| Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
|---|
| Zawodnik | Bramki | Asysty |
|---|
-
Najgorszy Mistrz w historii?
- 21.05.2026 42 komentarzy
-
Zagadnienia Taktyczne #39: Skrzynka narzędziowa
- 16.10.2025 7 komentarzy
-
80 procent: Gdy statystyka przestaje być przypadkiem
- 29.09.2025 28 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #38: Porażka na Anfield
- 09.09.2025 9 komentarzy
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
No i miodzio. Czyli Salah w następnej kolejce znowu w pierwszym składzie.