Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

EvertonPremier LeagueRaport pomeczowy autor: bojowy schabowy źrodło: własne
scarface komentarzy: 15627.08.2014, 06:31

mirror.co.uk/sport/football/news/arsenal-transfers-9-strikers-arsene-4108802

Polecam :) dziennikarze zrobili listę napastników dla Wengera.

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41227.08.2014, 00:40

Szogun

Na tą chwilę bardziej pasowałoby stwierdzenie, że "pieniądze od Adidasa dopiero DOSTANĄ" - wciąż obowiązuje ich kontrakt z Nike.

Dobra - koniec off-topu z mojej strony.

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 327.08.2014, 00:34

Midga Niby obowiązuje ale dostali mnóstwo kasy od adidasa więc pieniądze są pewnie u nich lecz jedno jest pewne,ze lepszego trenera od Fergusona długo mieć nie będą i takiego który trząsł także sędziami więc to chociaż napała optymizmem.
Nie chodziło nawet o przepłacanie zawodników ale o wysokie pensje tyg. Jeśli Rooney zarabia około 300 tys to Di Maria pewnie też bez masła na chlebie nie będzie chodzić.

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41227.08.2014, 00:29

Szogun

Tak jak powiedziałem - "muszą teraz ostro przepłacać". Więc twoja wypowiedź tylko potwierdza moją :]

Mihex

ManUre też obowiązuje Financial Fair Play, więc jakiś limit mają.

dawidsk komentarzy: 245127.08.2014, 00:25

nowy news jak coś

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747427.08.2014, 00:23

Pamietam jak wielkie kluby odpadaly w pucharach z 3 ligowcami nawet ale kurcze 1-0 lub 2-0 ,
ALE 4-0???

a gral januzaj, welbeck,chicharito,de gea, evans , kagawa.... normalne jaja

Swoja droga zawsze pisalem chicza i welbeck to przecietniaki

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 327.08.2014, 00:22

Nowy news gł.

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698227.08.2014, 00:21

Przed transferem Maryji do ManU dałbym sobie rękę uciąć, że trafi do P$G... i bym teraz kur nie miał ręki

krakuus komentarzy: 182927.08.2014, 00:18

Sciagac Afobe z wypozyczenia, juz !

Mihex komentarzy: 2360427.08.2014, 00:16

Mid
Pieniędzy im raczej nie brakuje, tym przekonają spory procent piłkarzy.

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 327.08.2014, 00:14

Mid Ja znam jednak dość międzynarodowy język który może ich do tego przekonać a mianowicie pieniądz i jeśli zarząd zdoła ich przekonać,że ich polityka ma sens + dostaną odpowiednią pensję i marka MU także może zrobić swoje. To wciąż zespół który obok Realu i Barcelony jest najbardziej rozpoznawalnym teamem na świecie więc to także może pomoc w budowaniu nowego silnego MU.

aNormalny komentarzy: 348227.08.2014, 00:13

R700
zobacz kto strzelał bramki i polecam czwartą zobaczyć :)

Alexis

ewentualnie Per za Caluuma i wariant z Campbellem na szpicy, kosztem Oxlade'a (na jego miejsce Alexis). Co sądzicie?

danielosik (zawieszony) komentarzy: 1698227.08.2014, 00:10

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41227.08.2014, 00:10

Szogun

Tyle, że zawodnicy teraz nieszczególnie palą się do dołączenia do ManUre. Nie mają europejskich pucharów, a skład jest w strzępach. Potrzebują solidnych i licznych wzmocnień - a żeby ich dokonać, muszą teraz ostro przepłacać. Ciekawe jak się z tego wygrzebią.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747427.08.2014, 00:08

dopiero teraz zobaczylem wynikiMk dons-united

szok....

WiernyKibicThGunners komentarzy: 103627.08.2014, 00:08

Ostatni raz MU przegrało conajmniej 4-0 z drużyną z niższej ligi 7 stycznia 1956(2 liga Bristol 4-0). Jeżeli chodzi o jeszcze niższe ligi to była to NAJWIĘKSZA porażka w historii klubu
#beka #rekordy

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 327.08.2014, 00:06

Mid To samo pisałem Diablicy,że to może paradoksalnie im wyjśc na dobre i jeśli teraz i w zimowym okienku jeszcze dokupią kogoś mogą przez to,że są wypoczęci skupić się na Lidze.

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 327.08.2014, 00:02

dzieki. Kurde, a akurat dzisiaj wyjeżdżam i nie będę mieć dostępu do neta do piątku. No nie.

Came4Fame komentarzy: 1422 newsów: 30927.08.2014, 00:01

Rivaldo
A każda z ich lig/reprezentacji silniejsza od polskiej. Nie żyj przeszłością i nie rób z Polaków gwiazd.

Alonso komentarzy: 1282427.08.2014, 00:01

"Fani muszą wierzyć w naszą filozofię. Budujemy zespół, którego nie da się zrobić w miesiąc czy nawet w jeden rok.' - Van Gaal

Z 2-3 miesięcy przeszedł do roku :>

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41227.08.2014, 00:00

Popatrzcie na to z tej strony - co ManUre po takim Capital One Cup? Pieniędzy wielkich z tego nie ma, a to zwiększy tylko ilość spotkań do rozegrania w sezonie. ManUre powinno się skupić na lidze i wywalczeniu awansu do europejskich pucharów.

tak.

Tja, jeśli to prawda z tymi 40 mln za Cavaniego to znów się ośmieszamy. PSG nawet nie będzie się chciało zwracać uwagi na tą ofertę.

marz2 komentarzy: 521926.08.2014, 23:59

wojakus
LM czwartek 17:30 czy coś takiego
LE w piatek o 13

mskafc komentarzy: 579626.08.2014, 23:59

The entire MK Dons squad cost £235,000
Equivalent to less than a weeks wages for Wayne Rooney.

dawidsk komentarzy: 245126.08.2014, 23:58

Hull City A.F.C. have completed the signing of Tottenham Hotspur defender Michael Dawson on a 3-year contract.

David92 komentarzy: 640026.08.2014, 23:54

Wracam do domu a tu manu 4-0 w broche :D Chyba troche minie zanim im van Gaal cos przetlumaczy.

illpadrino komentarzy: 12030 newsów: 326.08.2014, 23:54

Znając życie Wenger i tak znajdzie napastnika o jakim nawet nie myśleliśmy i wyskoczy z jakimś C.Ronaldo.

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 326.08.2014, 23:54

Cóż Dany Wellbeck i Loic Remy to najbardziej możliwe opcje i będą wystarczające jeśli przyjdzie nowy DP.

Midgardsorm komentarzy: 15336 newsów: 41226.08.2014, 23:48

Tak więc Di Maria w ManUre. Szkoda - bo bardzo gościa lubię. Dobrze chociaż, że wygrał ostatnio Ligę Mistrzów, bo będzie musiał się z nią pożegnać na długi czas :D

Co się tyczy naszego problemu z napastnikami - z możliwych zawodników, którzy byli ostatnio z nami łączeni, najbardziej chciałbym chyba Welbecka. Nie jest może jakiś super, ale jest solidny i jest Anglikiem - co zawsze się przydaje. Nie zapominajmy też, że zanim Sturridge dołączył do Liverpoolu my również byliśmy z nim łączeni i wielu wtedy on także nie przekonywał - wcale nie jest powiedziane, że z Welbeckiem nie będzie podobnie. Ale pewnie jak zawsze Wenger pod koniec okienka sprowadzi kogoś, o kim nikt wcześniej nie mówił.

Verminator97 komentarzy: 1490026.08.2014, 23:48

danielosik > To jest oferta w stylu 40 mln za Suareza...

carlosV > Też tego nie widzę. :P Napisałem Ci tylko, że to obrońca, a nie napastnik.

Szogun komentarzy: 28502 newsów: 326.08.2014, 23:44

Ok.Sky pisze,że jakoś połowa września lub początek października tamto z następnym miesiącem to mirror.

Verminator97 komentarzy: 1490026.08.2014, 23:44

A WBA nadal ma karne. :D

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 226.08.2014, 23:43

prawda. Nie pamiętam, ale on chyba zerwał wiązadła zaraz przed mundialem

Bolek komentarzy: 423226.08.2014, 23:42

"Benteke jest po cięższym urazie. Wraca za miesiąc do treningów czyli pierwszy mecz 2-3 miesiące"