Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

EvertonPremier LeagueRaport pomeczowy autor: bojowy schabowy źrodło: własne
FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 326.08.2014, 22:53

Frankly
Dzięki, niewielu docenia mój suchy humor.

OFFO komentarzy: 354526.08.2014, 22:52

Mihex komentarzy: 2360426.08.2014, 22:52

Są gdzieś bramy z pogromu MU? Bo jakoś przespałem to, że mają być mecze COC :P

sebastix11 komentarzy: 599126.08.2014, 22:51

Arsenal have launched an incredible £40m bid to sign Paris Saint-Germain striker Edinson Cavani. (Source: L'Équipe) ... ciekawie

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 22:51

Wasze zdrowie :DDDD

Frankly komentarzy: 76426.08.2014, 22:51

FabsFAN
jeden z gorszych (czyli w tym wypadku lepszych) sucharów jakie ostatnio widzialem ;]

Verminator97 komentarzy: 1490026.08.2014, 22:50

Afobe dzisiaj zaszalał konkretnie. :D Zaraz po meczu koniecznie muszę obejrzeć skrót.

arsenal159 komentarzy: 17186 newsów: 29726.08.2014, 22:50

LOL, MU LOL

maciek146c komentarzy: 45926.08.2014, 22:50

Wydaje mi się czy kibice MK Dons skroili flagę United?

FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 326.08.2014, 22:49

Szanuję United ale ich pilkarze sa marni. Bardziej niż księga koheleta.

Sathiss komentarzy: 195126.08.2014, 22:48

Ma ktoś linki jakieś do bramek Afobe? Nie mogę znaleźć.

kubex komentarzy: 573526.08.2014, 22:47

Manu 4:0 ! :D

Waskitcz komentarzy: 448526.08.2014, 22:47

Diabliica

Jak z nas cisneli bekę 9 lat, a jak wygraliśmy FA Cup i Tarcze to dookoła mowionoo ze to nie Liga Mistrzów ani nie Liga
Daj się chłopakom cieszyć i kręcić bekę, a jak chcesz szukać zrozumienia to idź na stronę kibiców United.
Niestety nie ze wszsytkimi idzie porozmawiać jak z tobą, a nas musisz zrozumieć po 10 latach mamy chwile wyższości nad United,
Niektórzy tutaj nie pamiętają ostatniego mistrzostwa Arsenału wiec nie szukaj zrozumienia :)

bobslej22 komentarzy: 813526.08.2014, 22:47

Ile Afobe już strzelił bramek w tym zespole. Ładnie że tak mu idzie. Przez wielu spisany na straty. Kto wie może coś z niego będzie.

Doktor komentarzy: 770626.08.2014, 22:47

DevilPage padło, na manutd.pl żałoba na czacie, nieźle

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 22:47

Afobe strzela 2 gola MU, może wenger powinien go sprowadzić z wypożyczenia i dać mu szansę...

100kgarmata komentarzy: 34126.08.2014, 22:47

4 do jaja XD

tera w mk dons będą pokazywać4 palce tak jak lewy strzelił realowi 4 tak mk don sstrzeliło 4 mancheserowi. Devilpage aż sięzacięło

KwaZI14 komentarzy: 29526.08.2014, 22:47

#Diabliica
Z tego co kajarzę to dosyć często odwiedzasz Nasz portal i to od dosyc dawan. Bedzie ładnych pare latek. i zastanawiam się w sumie dlaczego?? Co Cię tutaj ciągnie??
Co do CoC to połowicznie masz racje. Jednak musisz pamiętać o paru rzeczach. Po pierwsze MUTD to klub z ogromną historią a MKD powstało w 2004 roku i nawet rezerwą nie przystoi przegrywać 3 do 0 z kims pokroju MKD z całym szacunkiem dla tej drużyny.
Po drugie jednak są pewne wymagania wobec takiej Firmy jak MUTD czy Arsenal. Po prostu nie przystoi odpadać w tak wczesnej części pucharu, jakim on by nie był.
Po trzecie MUTD nie gra w tym sezonie w Europejskich pucharach więc oczekuje się od Nich że na krajowym podwórku w rozgrywkach pucharowych zgarną więcej jak jeden puchar bo koniec końców to MUTD :)
Po czwarte jesteś chyba najbardziej rozpoznawalną kibicką niezbyt lubianego klubu u NAS która jednocześnie jest bardzo pozytywnie odbierana na Nadszym portalu :)

gooner1992 komentarzy: 57726.08.2014, 22:47

FabsFAn ---> troche szacunku do MU! 20 razy sie mistrzostwa przypadkowo nie wygrywa..

gunners007 komentarzy: 954326.08.2014, 22:46

Fajnie, że to piłkarz Arsenalu strzela i jednocześnie ośmiesza Man United:)

Gerwazy komentarzy: 169826.08.2014, 22:46

LOOOL AFOBe dwie bramy :D

Szogun komentarzy: 28256 newsów: 326.08.2014, 22:46

4:0 To już wstyd i można mówić co się chce ale nie wypada poważnemu zespołowi dostać taki oklep od drużyny z pierwszej ligii.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 22:46

diablica

ehe, na spacer

płakać w poduszkę będziesz

Koroniarz komentarzy: 999126.08.2014, 22:46

Ta taktyka LvG to nie jest na tych ludzi co sa w ManU. Zamiast taktyke ustawiac pod zawodników to on przychodzi z 3-5-2

marz2 komentarzy: 521926.08.2014, 22:46

haha 4-0 no nie wierze

Frankly komentarzy: 76426.08.2014, 22:46

Ale zajebiście sie ten wasz Afobe zachował w tej sytuacji! Brawo!
United zniszczone i co że małolaty, jest też kilku z pierwszej druzyny a w MKDons też gra kilku małolatów.
No to United ma juz tylko lige i puchar anglii w tym sezonie.
Tak czy inaczej mina LVG mowi dwie rzeczy
1: nie wiedziałem że mam takich kiepskich chłopaków
2: nie wiedziałem ze w anglii bedzie tak trudno

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 22:45

Jeszcse maniury zapłaczą z moysem... Przynajmniej nie zaliczali takich wtop...

Doktor komentarzy: 770626.08.2014, 22:45

4, co się dzieje :D i jeszcze Afobe

FabsFAN komentarzy: 25234 newsów: 326.08.2014, 22:45

United to piłkarskie miernoty. Przecież oni mają skład na środek tabeli. Tylko ze SAF i Webb potrafili wycisnąć z tego mistrza.

100kgarmata komentarzy: 34126.08.2014, 22:45

białoruśgra w lidze mistrzów,cypr,słowacja tylko nie polska przez idiotów co za pare euro sprzedali mecz.

scorpion11333 komentarzy: 47126.08.2014, 22:45

Co ten Afobe :o

bobslej22 komentarzy: 813526.08.2014, 22:45

Duży Liverpoolu ma się rozumieć

Diabliica komentarzy: 337826.08.2014, 22:45

spacja kropka/przecinek spacja. spadam na spacer, wrócę jak odpadniecie z pucharu :D

KanonieR_ST komentarzy: 85426.08.2014, 22:44

Trzeba zakończyć jego wypożyczenie i mamy zastępce pod nieobecność Giroud xd

Szogun komentarzy: 28256 newsów: 326.08.2014, 22:44

Diablica Nie denerwuj się nie ma czym. Wiadomo,że bedziemy kibicować Arsenalowi bo to fanowska str a Wy i tak macie teraz nieco ułatwione zadanie jeśli chodzi o ligę bo brak obciążen pucharowych i nowa mentalność drużyny wyjdzie Wam tylko na plus więc głowa do góry.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 22:44

ops, sory, 4-0

XandeR komentarzy: 957126.08.2014, 22:44

ligowych*

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 22:44

kagawa, Welbeck, cziczarito nawet creveley - Manchester to dla nich za słaby klub aby przegrać 3-0 z MK Dons.... Bicz plis...

Gofer999 komentarzy: 1451826.08.2014, 22:44

@Diabliica; Powiedz mi że ty się nie śmiałaś kiedy my przegrywaliśmy z jakimiś kiepskimi drużynami. Teraz my się śmiejemy a jutro czy tam kiedyś w niedalekiej przyszłości my zaliczymy wtopę i będziesz tutaj przesiadywała i nam dokuczała. Trzeba podchodzić do tego z dystansem. ;)

A w międzyczasie AFOBE na 4-0 xD

bobslej22 komentarzy: 813526.08.2014, 22:44

Diablica wróciła w dzień kiedy zakontraktowali di Maryję? Przypadek ? Poczekamy na duży transfer i turysta wróci.

Diablica - 32 lata , wchodzi na fora klubowych rywali i oczekuje wspolczucia .