Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

EvertonPremier LeagueRaport pomeczowy autor: bojowy schabowy źrodło: własne
kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 22:34

ale obronił GK Mariboru celtic miał setke

Diabliica komentarzy: 337826.08.2014, 22:34

Ale nie rozumiesz, że CoC to jest puchar dla rezerw, dla piłkarzy z u21,u19 którzy po prostu chcą pograć? Puchar Myszki Miki, a wy się ekscytujecie jakby to była Liga mistrzów. Po to są takie turnieje żeby sobie trener mógł przetestować ustawienia itd..

Came4Fame komentarzy: 1422 newsów: 30926.08.2014, 22:34

De Gea, Evans, Kagawa, Januzaj, Powell, Hernandez, Welbeck i 0-3 haha no to walka o utrzymanie się szykuje :D
Plus Keane, który wchodzi do składu xd

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 22:33

przecież taki był plan United , co sie śmiejecie :D

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 22:33

Berczi komentarzy: 125226.08.2014, 22:33

Afobe strzela, tak jak pisałem pare postów wcześniej ;)

gunners007 komentarzy: 954326.08.2014, 22:33

De Gea, Evans, Anderson, Januzaj, Hernandez i Welbeck to jest akademia?
Tak wygląda rzeczywistość w ManU - piłkarze są dużo lepsi od tych w MK Dons, a grają jak równy z równym i przegrywają z drużyną z tak niskiej ligi i to, która nie bardzo sobie tam radzi.

Dominik11 komentarzy: 2012926.08.2014, 22:32

manu ale dostaje na razie ale chyba van gaal wypada gorzej niż moyses na początku

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 22:32

Żaden z nabytków nie gra - no właśnie... I po co te transfery jak z nich van gal nie korzysta? Jeszcze MU nie ograły się nowym systemem a van gall już rotuje składem... Pewnie myślał, że wygrają z 0-5... Powinien umacniać podstawową jedenastkę bez względu na przeciwinika a tu gra sobie rezerwami... Z takim podejściem to MU poczeka sobie na top 4 tak jak liverpool.

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 22:32

hahaahahha, United is shit, still

kozz

jasna sprawa:)

100kgarmata komentarzy: 34126.08.2014, 22:32

A więc dobze myślałem że to nie moyes był przyczyną złych wyników a super gówniany skład.

3:0

buahahahhahahah

Hans_Zimmer komentarzy: 594526.08.2014, 22:32

Van Moyes odpada specjalnie żeby skupić się na lidze ;)

XandeR komentarzy: 965326.08.2014, 22:32

DebilPage padlo , ale musi byc placz

Diabliica komentarzy: 337826.08.2014, 22:32

serio aż tak ekscytuje was CoC? xD Przecież to puchar dla rezerw, chlopakow z akademii. no serio?

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 22:31

Chciałem się nie śmiać,bo jutro może być źle z nami ,ale 3-0 to jest masakra.

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 22:31

Afobe jak Aguero wczoraj :D

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 22:30

carlos

ja za bardzo jakieś wielkiej urazy do nich nie czuje ;) wiadomo co sie stało , ale nie zasługują na awans i tyle . jakiejś wielkiej nienawiści do nich nie mam , oceniam tylko sportowo

Carlos
Drużyna która przegrała 6-1 z ogórami z Polski nie zasługuję by być w LM, nawet jako dostarczyciel pkt dla Arsenalu :P

Diabliica komentarzy: 337826.08.2014, 22:29

Welbeck z Hernandezem nawet nie mają sytuacji do strzału bo obrona z akademii(poza andersonem) im nie wypracowuje to czego się spodziewasz.

ale to są chlopaki z Akademii u21, u19.. a nie rezerwy typu Hernandez itd.

marz2 komentarzy: 521926.08.2014, 22:29

te komentarze gimbów po sparingach z Live i Realem, że idą na mistrza haha a teraz VanGaalOUT ;)

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 22:28

diablica

Hernandez może i dno ale jednak poziom wyższy niż piłkarze MK Dons ? Welbeck to samo

sebastix11 komentarzy: 599226.08.2014, 22:28

Diabliica

Hernandez jest dobrym napastnikiem, a w United go tylko z błotem mieszają ...

polishbrigadesx komentarzy: 1020426.08.2014, 22:28

Diabliica-- ale MU powinno sobie nawet rezerwami dawać radę z jakimś Milton Keynes

KanonieR_ST komentarzy: 85426.08.2014, 22:28

Wchodzi Afobe !!!

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 22:27

kozz

już ja wiem jak jest

a powrotu United ciąg dalszy. tak żem czuł, że z van Gaala robią Boga futbolu mooocno na wyrost

Diabliica komentarzy: 337826.08.2014, 22:27

a co mają do tego te 200 mln skoro ŻADEN z nabytków nie gra? Litosci.

worldcup komentarzy: 116326.08.2014, 22:27

Afobe wchodzi

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 22:27

Skoro nie ma LM to skupmy się tylko na lidze,odpadnijmy z CC i FA Cup #GeniuszLVG

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 22:27

alonso

niezapomiana bajka :D te słowa przy zdejmowaniu maski :D "dejwiid mooojsss ?"

Koroniarz komentarzy: 1010626.08.2014, 22:27

Afobe wchodzi moze cos strzeli

gunners007 komentarzy: 954326.08.2014, 22:27

MK Dons klepie United:)
Jak na razie za Van Gaala jest gorzej niż było za Moyesa choć to się wydaje nieprawdopodobne, ale taka jest prawda.

oglądasz Hernandeza? dno dna, tragiczny gosć. a Welbeck to nie jest podstawa. obrona i pomoc+ skrzydła to chłopaki z Akademii.

BigPower komentarzy: 2672 newsów: 226.08.2014, 22:26

Jedyne trofeum o jakie realne szanse miał MU wymyka im sie z rąk hahahah 200 mln wydane a taki MK Dons ich ogrywa. Prawa futbolu.

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 22:26

kozz10 komentarzy: 372426.08.2014, 22:26