Cud na Goodison Park!

Cud na Goodison Park! 23.08.2014, 19:31, bojowy schabowy 6592 komentarzy

Po szalonej drugiej połowie Kanonierzy za sprawą Aarona Ramseya i Oliviera Girouda zdołali odrobić straty i doprowadzić do remisu. Styl w jakim podopieczni Wengera zdobyli ten jeden punkt pozostawia wiele do życzenia. Arsenal przez większą część meczu był bezradny, jednak londyńczycy zdołali zdobyć bramki dające remis. Niektórym zawodnikom należą się ogromne brawa za walkę do samego końca.

Arsenal: Szczęsny - Debuchy, Mertesacker, Chambers, Monreal - Flamini, Wilshere - Ox, Ramsey, Özil - Alexis.

Ławka rezerwowych: Martinez, Bellerin, Koscielny, Rosicky, Giroud, Cazorla, Campbell.

Everton: Howard - Coleman, Jagielka, Distin, Baines - Barry, McCarthy - Mirallas, Naismith, Pienaar - Lukaku.

Ławka rezerwowych: Robles, McGeady, Besić, Atsu, Osman, Stones, Alcaraz.

Pierwsze minuty spotkania mijały w ospałym tempie. Typowy mecz walki w środku pola.

W 10 minucie Kanonierzy przeprowadzili pierwszą akcję zakończoną strzałem, jednak Chamberlain był daleki od pokonania Howarda.

18 minuta: Gol dla Evertonu. Barry fantastycznym dośrodkowaniem odnalazł Colemana, który z bliskiej odległości pokonał Wojciecha Szczęsnego. Polak był bez szans.

22 minuta: Mirallas mógł podwyższyć prowadzenie Evertonu! Wyszedł sam na sam ze Szczęsnym, jednak nie trafił w światło bramki.

30 minuta: Chamberlain znowu odnalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale oddał kolejne niecelne uderzenie.

35 minuta: Mirallas był o krok od pokonania Wojtka Szczęsnego. Belg oddał strzał z rzutu wolnego, jednak minimalnie chybił.

45 minuta: Drugi gol dla Evertonu. Lukaku przebiegł ponad połowę boiska, ograł(jak się później okazało sfaulował Mertesackera), następnie ominął Chambersa i posłał podanie do Naismitha, który płaskim strzałem pokonał polskiego bramkarza. Należy dodać, że Szkot w momencie podania był na spalonym, jednak gol został uznany.

Po przerwie na boisku zameldował się Olivier Giroud, który zmienił Alexisa Sancheza.

46 minuta: Alex Oxlade-Chamberlain zagrał fantastyczną piłkę wprost na nogę Girouda, jednak Francuz posłał piłkę nad bramką Howarda.

53 minuta: Wilshere nie wytrzymał napięcia i ostrym wślizgiem wjechał w nogi Barry’ego. Młody Anglik może się cieszyć, że skończyło się na żółtej kartce.

66 minuta: Giroud oddał strzał zza pola karnego, lecz i tym razem nie zdołał kopnąć piłkę w światło bramki.

68 minuta: Giroud ponownie stanął przed szansą pokonania Howarda. Tym razem oddał celny strzał, jednak Amerykanin był na posterunku i odbił piłkę.

74 minuta: Wenger zdecydował się na podwójną zmianę, Wilshera zastąpił Cazorla, a Chamberlaina – Campbell.

82 minuta: Gol kontaktowy dla Arsenalu. Cazorla posłał świetne podanie wzdłuż pola karnego Evertonu, piłka trafiła pod nogi Ramseya, który posłał piłkę obok bezradnego Howarda!

90 minuta: Niesamowite sceny na Goodison Park, Olivier Giroud daje remis Arsenalowi! Monreal zagrał idealne dośrodkowanie, które bez problemów wykorzystał francuski napastnik. Zdarzył się cud.

EvertonPremier LeagueRaport pomeczowy autor: bojowy schabowy źrodło: własne
mar12301 komentarzy: 2311726.08.2014, 23:41

Bony - dla mnie może być. Moim zdaniem jest choć minimalnie lepszy od Giroud.

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 226.08.2014, 23:41

Benteke jest po cięższym urazie. Wraca za miesiąc do treningów czyli pierwszy mecz 2-3 miesiące

Verminator97 komentarzy: 1490026.08.2014, 23:40

DB10 > Co za gość. :D Jak miło, że Celtic w LE. Zasługiwali na to...

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 226.08.2014, 23:40

Bolek a wiesz, że Benteke pewnie wcześniej po kontuzji od Żiru nie wróci

Maniekx komentarzy: 35126.08.2014, 23:40

Szkoda tylko ze fejk bo Jenki ;

Maniekx komentarzy: 35126.08.2014, 23:39

facebook.com/afcupdates/photos/a.733194940041995.1073741828.733186163376206/884786548216166/?type=1

Jakie żartownisie :p

Bolek komentarzy: 423226.08.2014, 23:39

Ja najbardziej bym chciał Benteke (z tych dostępnych). Ewentualnie Firmino.

Martineza nie cenię, koleś kompletnie mi nie imponuje.

@mar12301

Czy ja wiem? Wszyscy grać nie mogą i siłą rzeczy przy wszystkich zdrowych napastnikach pewnie któryś będzie chciał odejść. Stosunki z szejkami nie wydają się być najgorsze. Zresztą, to i tak tylko gdybanie.

Oldgunner3 komentarzy: 969926.08.2014, 23:36

W tym nawale kontuzji i nieciekawych info z okienka transf. jedynymi pozytywami są porażki celtiku i manu.

Szogun komentarzy: 28585 newsów: 326.08.2014, 23:36

Podobno Benteke wraca w przyszłym miesiącu z tego co czytałem w "prasie"

100kgarmata komentarzy: 34126.08.2014, 23:35

z devilpage.pl cytaty.

" Panie Di Maria uciekaj stąd, nie marnuj kariery"

" BRAWO CHŁOPAKI CHAMPIONSCHIP WITA"

"Moyes come back"

"Ten mecz był na takim poziomie, że mecze w naszej rodzimej ekstraklasie jest o wiele poziomów wyżej."

"Podobno u wybrzeży Wielkiej Brytanii właśnie wyłowiono z wody jakiegoś Argentyńczyka. Wariat, chciał dopłynąć o własnych siłach do Hiszpanii."

XD hehehe

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 23:35

praptak
no niezłe jaja se robisz,chyba nie widziałeś dzisiejszego meczu.

Verminator97 komentarzy: 1490026.08.2014, 23:35

youngboy > Ja najbardziej chcę Remy'ego! Uważam, że gość naprawdę namieszałby w PL z taką pomocą. :) W dalszej kolejności trójka Bony, Benteke, Martinez, a już w ostateczności Bacca, Destro czy Paco Alcaser. :P Dawać Remika!!! :P

Kanonier204 komentarzy: 40621 newsów: 326.08.2014, 23:35

v97
Martinez,Benteke,Bony i Remik w kolejnosci mojej.

mar12301 komentarzy: 2311726.08.2014, 23:34

Doktor

City i tak by nam nie sprzedało żadnego napastnika.

praptak komentarzy: 881926.08.2014, 23:33

Oby sie jutro obudzili bo ostatnie 3 mecze grają wcale niedużo lepiej niż Manu.

Verminator97 komentarzy: 1490026.08.2014, 23:33

carlosV > Przecież van Dijk to obrońca więc o co Ci biega?

youngboy komentarzy: 196826.08.2014, 23:31

Verminator

z tych co wymieniłeś to Martinez albo Remy. Innych specjalnie u nas nie widzę, może Benteke, ale to człowiek - kontuzja

Koroniarz komentarzy: 1013926.08.2014, 23:31

WHU przegral na wlasnym boisku z Sheffield United i odpadl z CoC

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 23:30

scarface

co to wymysł z Celticu? uważasz, że zwojowałby naszą pozycję napastnika? pewnie tak..

Doktor komentarzy: 770626.08.2014, 23:30

Szkoda, że Negredo jest kontuzjowany, bo pewnie udałoby się wyrwać kogoś z City gdyby wszyscy byli zdrowi, bo któryś nie łapałby się pewnie nawet na ławkę. Właśnie Alvaro czy Dzeko przyjąłbym z otwartymi rękoma, ale na dzień dzisiejszy to niemożliwe.

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 23:27

Gomis zaraz będzie grał w podstawie,pewnie z Bonym.
Dzisiaj gol i piłkarz meczu.

Koroniarz komentarzy: 1013926.08.2014, 23:27

youngboy

No właśnie między nimi raczej wybiore.

Ma3ie21
Dzeko juz mam, ale tez nie wiem czy sie go oplaca trzymac, bo jak wroci Aguero na dobre to raczej Jovetic bedzie gral w podstawie

carlosV komentarzy: 8701 newsów: 126.08.2014, 23:27

barto

tego leszcza?

lordoftheboard komentarzy: 822626.08.2014, 23:25

scarface

Bony myślę, że jest do wyjęcia. Swansea ma Gomisa na ewentualne zastępstwo już.

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 23:24

Koroniarz
Dzeko,Bony?
Albo,upewnij się po jutrzejszym meczu,czy Sanogo lub Campbell nie zagrają w podstawie.Zaoszczędzisz z 2-2,5.

Jak patrze na bramki Dons ,to żaden Rojo tam nie pomoże,co najwyżej poprawi ich grę w defiel

youngboy komentarzy: 196826.08.2014, 23:24

Koroniarz

Jovetić bądź Adebayor

barto32 komentarzy: 164726.08.2014, 23:23

może kupmy chicharito, może ma już dość Manu :>

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 23:22

LVG:At least we have created a ot of chances”

Koroniarz komentarzy: 1013926.08.2014, 23:21

Kogo proponujecie do fpl za Żwirka ?

Piotrek95 komentarzy: 964526.08.2014, 23:21

Takim cudem że Dostał ze 300 tyś funtów tygodniowo

scarface komentarzy: 15626.08.2014, 23:20

Panowie czy jakieś ciekawe plotki dziś się pojawiły poza Cerci'm (dla mnie to jakaś pomyłka)?

Zaczynamy transfery last minute i jak juz wspominałem w innym poście trzeba uderzać po Virgila van Dijka z Celticu, który właśnie odpadł z LM a sam zawodnik wyceniany jest na 4 mln. Warunki fizyczna idealne na BPL i świetna gra w powietrzu plus mała tygodniówka.

Jesli chodzi o DM to tutaj albo sie dogadamy co do Carvalho albo idziemy po Songa. Nie ma co się dąsać a ja osobiście bym się nawet ucieszył i trzymał kciuki za jego powrót do formy.

Napastnik to prawdziwy problem i z BPL najlepszy byłby (patrząc na dostępnym zawodników) Welbeck ale LVG nie odda go nam za żadne skarby. Caly czas jest też Martinez ale Wenga nigdy nie da za niego takiej kasy.

dissault komentarzy: 326826.08.2014, 23:20

Ja na szpicy jutro chciałbym Campbella ale jak Sanogo zdrowy to pewnie Wenger na niego postawi

Verminator97 komentarzy: 1490026.08.2014, 23:19

Nie mogę z United. :D Po prostu takiemu wielkiemu klubowi jak United nie przystoi przegrywać 4-0 z 3-ligowcem. Jedynym usprawiedliwieniem dla nich jest fakt, że w MK Dons gra wypożyczony z Arsenalu Afobe, który zdobył 2 bramki. :P To jest po prostu mega kompromitacja mimo składu w jakim grali, ale i tak De Gea, Evans, Kagawa, Januzaj, Welbeck, Hernandez to nie są leszcze...

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 23:18

To dobre:

Bolek komentarzy: 423226.08.2014, 23:15

"Jakim cudem najlepszy zawodnik Realu z ubiegłego sezonu dołączył do takich leszczy?"

Storm komentarzy: 51226.08.2014, 23:13

Jakim cudem najlepszy zawodnik Realu z ubiegłego sezonu dołączył do takich leszczy? Jeszcze śmieszniejszy jest fakt że wygrał (ze swoją byłą już drużyną) ubiegłoroczną edycje LM a teraz nawet w niej nie zagra.

Doktor komentarzy: 770626.08.2014, 23:12

@Sathiss

Real też przegrał kiedyś z Alcorconem 4:0. Coś w tym musi być.

Sathiss komentarzy: 195126.08.2014, 23:09

@Doktor

Ależ z tego van Gaala spryciarz! Misterniejszy plan niż Wengera kiedy sprzedał Gervinho, żeby zapoczątkować ciąg transferów i kupić Ozila!

Ma3ie21 komentarzy: 160226.08.2014, 23:09

Jak ja uwielbiam te ,,Ależ,, Stefana Białasa.Mam nadzieje,że trafimy(jak awansujemy)na francuski zespół(nie PSG) i będzie Pan Stefan komentował.

dissault komentarzy: 326826.08.2014, 23:09

to 4:0 manu to na serio?
no comment

marz2 komentarzy: 521926.08.2014, 23:09

Brahimi ładna bramka na 1:0 z Lille z wolnego :)

grochal14 komentarzy: 193326.08.2014, 23:08

A znajac zycie gracze Arsenalu i tak wyjda obsrani na mecz z manure. Choc mam nadzieje, ze w tym roku sie to zmieni i w koncu wygramy

Theooo14 komentarzy: 45726.08.2014, 23:08