Występ Walcotta na Camp Nou pod znakiem zapytania

Występ Walcotta na Camp Nou pod znakiem zapytania 25.02.2011, 16:34, Michał Kowalczyk 44 komentarzy

Niewykluczone, iż Theo Walcott nie zdąży wyleczyć swojego urazu, by 8 marca zagrać w rewanżu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Barceloną. Anglik został zniesiony na noszach w trakcie drugiej połowy środowego pojedynku ze Stoke City na Emirates Stadium.

Skrzydłowy Arsenalu zwichnął kostkę i według pierwszych doniesień prognozowano mu tydzień, dwa przerwy. Na piątkowej konferencji prasowej Arsène Wenger wyznał, że okres ten pewnie ulegnie wydłużeniu.

- Theo Walcott będzie pauzował przez dwa, trzy tygodnie z powodu urazu kostki - oznajmił Boss.

- Na tę chwilę rzekłbym, że raczej nie będzie zdrowy na rewanż z Barceloną. Może zakładam zawsze najgorsze, ale na tę chwilę tak to wygląda. Możliwe jednak, że zostanę pozytywnie zaskoczony - dodał.

BarcelonaCamp NouTheo Walcott autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
cavlary komentarzy: 262027.02.2011, 09:52

NO zobaczymy czy się wygrzebie, oby...

patrykob komentarzy: 3424 newsów: 326.02.2011, 17:10

Jego brak byłby sporą stratą, ale może go zastąpić na szczęście Arshavin.

laskowski19051995 komentarzy: 494526.02.2011, 09:59

Szkoda, to bardzo dobry zawodnik, będzie ciężko bez niego, ale mam nadzieję ze jakoś sobie poradzimy.

Szef komentarzy: 1303526.02.2011, 03:51

oj bez niego na camp nou bedzie bardzo ciezko bo takiego pilkarza tam trzeba wlasnie, przebojowego, wiec licze na Samira

trumi komentarzy: 114626.02.2011, 01:10

Musi si wyleczyć! Chociaż z drugiej strony mamy też innych graczy.

fabregas1987 komentarzy: 2578925.02.2011, 20:36

po tym co pokazywal w meczu ze Stoke to i tak wole Asrhavin'a w pierwszym skladzie ... ;p

Gunner48 komentarzy: 792925.02.2011, 20:35

Nie chcę wyjść na pesymistę, ale w podstawowym składzie na mecz z barcą Theo nie wybiegnie.

aRamsey komentarzy: 948625.02.2011, 20:27

Jeżeli Arsza dalej będzie rosnąć w siłę, to Theo będzie mógł spokojnie wejść na 60 - 70 minutę. Barca w tej części meczu słabnie i to by była wielka szansa dla Theo. Jestem pewien, że zdąży się wykurować

danielho6 komentarzy: 47725.02.2011, 20:14

nie wiem czy Walcott będzie takim osłabieniem, jedynym plusem jego obecności na boisku jest to, że obrońcy barcelony się go boją i zwracają mu szczególną uwagę lecz mimo to wciąż jest strasznie nieporadny w swoich dryblingach i często miewa głupie straty.

fryko12 komentarzy: 31225.02.2011, 20:07

Mam nadzieje, że będzie tak jak z Nasrim, miał nie grać w pierwszym meczu z Barcą a jednak zdążył się wyleczyć i zagrał, oby z Theo było tak samo

wito88 komentarzy: 38725.02.2011, 19:48

Tak w ogóle to takie zwichnięcie kostki chyba ogarniają w profesjonalnym futbolu w trymiga czy mi się zdaje ?

tomek0100 komentarzy: 925.02.2011, 19:44

Jeżeli Theo nie wróci na mecz z Barcą to bedzie wielkie osłabienie

adipetre komentarzy: 79725.02.2011, 19:43

2-3 tygodnie, tak jak mowilem, to kto to sie ze mna klocil?

Kaziu09 komentarzy: 325325.02.2011, 19:29

Kurde tego się obawiałem :( Theo wracaj jak najszybciej !

piter1908 komentarzy: 510325.02.2011, 19:27

niech wejdzie na ostatnie 15min na zmęczonych barceloniaszy ...
i powkręca ich w ziemie kilka razy :D

mati96 komentarzy: 116625.02.2011, 19:22

a ja mysle ze zdąży na mecz z barca sie wykurować

kris18gun88 komentarzy: 52925.02.2011, 19:16

ja też jestem zdania, że będzie tak jak z nasrim, czyli dobrze:)może to mieć aspekt psychologiczny bo to theo w barcelonie boją się najbardziej:)

beny komentarzy: 103925.02.2011, 18:33

jeszcze kilka tygodni temu napisalbym ze to powazne oslabienie ale teraz arshavin jest w swojej normalnej formie wiec napewno go godnie zastapi w razie niewykurowania sie na fcb

madjer komentarzy: 553425.02.2011, 18:29

Pewnie na prawej zagra Samir a na lewej Arsha :P Nie jest źle

Theo44 komentarzy: 426325.02.2011, 18:14

Mam nadzieje, ze Wenger sciemnia i szykuje "cudowne ozdrowienie" na Barce, tak jak to bylo w przypadku Samira.

darq komentarzy: 143225.02.2011, 18:07

oj .. Walcott ,żeby wszedł na 20 minut będzie dobrze. ;)

Mateo15 komentarzy: 28925.02.2011, 18:05

Bądźmy dobrej myśli ,szykujcie szampany na niedzielę ;p

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52025.02.2011, 18:05

No to teraz czekamy tylko na pozytywne zaskoczenie. On jest wprost nieoceniony na CN. Kontra to będzie nasza broń na nich. Szybka prostopadła piłka za linię obrony, która będzie pewnie stała na połowie boiska i możemy awansować. Kolejny sprinter ( Miaichi ) już w drodze by kontry zabezpieczyć na parę lat.

Arkadius92 komentarzy: 169825.02.2011, 17:58

Myślę, że zdąży na Barce. Przyda się i to bardzo w meczu z nimi.

gunners14 komentarzy: 228425.02.2011, 17:48

będzie go cholernie brakować tego 8 marca, ale może się wykuruje..
bądźmy w dobrej myśli ;)

wito88 komentarzy: 38725.02.2011, 17:36

Theo jest bardzo ważny na takie spotkania. Albo on albo Arszawin wchodzą w 70 min z mega powerem i rozkladają zmęczoną Barce. Dwa razy już taki scenariusz się sprawdził..

HellSpawn komentarzy: 618525.02.2011, 17:30

Wydaje mi się, że nie da rady na Barcelone. Pauzował będzie napewno 2 tygodnie... Ale Arshavin wrócił do formy, Nasri po kontuzji też już odzyskuje dobrą formę więc jestem spokojny :)

wLO komentarzy: 18625.02.2011, 16:59

Mam nadzieje ze wroci.To ze FCB nie miala sily w 2 polowie to zasluga Theo bo ich tak pomeczyl:DAlbo walcott na CN 1 polowa albo 2 ja tak to widze.Albo szybko chcemy strzelic bramke albo zabojcza koncowka.W sumie nie mial bym nic przeciwko zeby bylo jak MAN UTD-BAYERN:D
w 1 meczu bayernowi ktoremu nikt nie dawal szans wygrywa 2-1 mimo iz MU byli lepsi.W 2 meczu poczatek knock out 3-0 a pozniej na 3-2 I AWANSIK:D w 2 meczu MU tez byli lepsi wiec taki scenariusz jestem za.1 mecz tamtego meczu (ale u nas to lepszy byl Arsenal) tez przypominal troche nasz 1 mecz:)

henry147 komentarzy: 136625.02.2011, 16:58

wielka szkoda ale mam nadzieje że bedzie tak jak z nasrim

dicpauca komentarzy: 296625.02.2011, 16:55

no szkoda, ale jesli bedzie mogl to mam nadzieje ze chociaz pojawi sie na lawce..

CLEVER komentarzy: 197925.02.2011, 16:45

Ja tam nie wiem jak wygląda ta jego kontuzja, ale jeśli ma wypaść ze składu na resztę sezonu, żeby tylko zagrać z Barceloną to nie ma co ryzykować, ale jeżeli uraz pozwoli mu zagrać choć 20 minut to wpuściłbym go na miejscu Wengera na ostatnie minuty meczu, gdy Barca będzie zmęczona :)

Ciasteck2 komentarzy: 446725.02.2011, 16:44

Nie dobrze. Barca boi się szybkości Theo...;D

popekns komentarzy: 742025.02.2011, 16:43

Rzecz jasna:D

ala_05 komentarzy: 254325.02.2011, 16:38

popeksn---> Mam nadzieję , że to było pisane z ironią :) jak nie zagra to dupa jednym słowem ;/

kamil_malin komentarzy: 933225.02.2011, 16:38

Liczę jednak to na, że Theo da radę. Anglik byłby idealnym jokerem na Barcelonę, wejście na ostatnie 30 minut (najlepiej przy korzystnym wyniku) to byłoby coś pięknego. Katalończycy którzy muszą atakować, tym samym narażają się na kontry. A wtedy Walcott pokazuje na co go stać. :)

popekns komentarzy: 742025.02.2011, 16:37

Nasi medycy ostatnio czynią cuda, to pewnie z Theodorem sobie poradzą.