50. bramka Van Persiego. West Ham 0-3 Arsenal!

50. bramka Van Persiego. West Ham 0-3 Arsenal! 15.01.2011, 19:38, Szymon Ortyl 1035 komentarzy

Niestety tradycji stało się zadość, a do składu Kanonierów na dzisiejszy mecz nie mogło być powołanych aż pięciu kontuzjowanych zawodników: Sebastien Squilacci, Tomas Rosicky, Tomas Vermaelen, Łukasz Fabiański oraz Abou Diaby, oraz zawieszony za czerwoną kartkę Bacary Sagna. W składzie Młotów, pojawiło się za to 3 byłych Kanonierów: Mark Nouble, Matthew Upson oraz Luis BoaMorte.

Mimo braków kadrowych Kanonierzy świetnie rozpoczęli spotkanie. Już w 13. minucie po dośrodkowaniu Walcotta, piłkę między nogami przepuścił Samir Nasri. Futbolówka trafiła do Robina van Persiego który nie namyślając się długo skierował ją do siatki tuż obok rąk bezradnego Greena.

2 minuty później, żółtą kartką za faul na Fabregasie ukarany został Faubert, a w 20. minucie wspomniany wyżej Boa Morte zastąpił na placu gry kontuzjowanego Nouble'a.

W 22. minucie po błędach Djourou i Koscielnego, Wojciech Szczęsny kapitalną paradą uratował swoją drużynę przed stratą bramki. Po chwili strzał Alexa Songa w fenomenalny sposób obronił Green. W 31. minucie przed szansą na zdobycie bramki stanął Robin an Persie, lecz niestety nie zdołał on wykorzystać świetnego podania od Samira Nasriego, a piłka po jego strzale trafiła w słupek.

10 minut później, po podaniu Nasriego, van Persie dobiegł z piłką do linii końcowej boiska, po czym wspaniale wysunął ją wbiegającemu w pole karne Walcottowi, który nie miał problemów z podwyższeniem rezultatu.

W 43. minucie po kolejnym błędzie stoperów Arsenalu, w dobrej sytuacji znalazł się Cole, jednak piłka po jego strzale minęła bramkę Szczęsnego. 3 minuty później szarżujący Johan Djourou przedostał się w pole karne Młotów, po czym oddał strzał a bramkę gospodarzy, jednak Green zdołał twarzą wybić piłkę na rzut rożny. Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania.

W 61. minucie, po dośrodkowaniu Faubert o mało nie przelobował Szczęsnego…. dośrodkowując. Na szczęście Polak zdołał końcami palców wybić piłkę poza linię końcową. 2 minuty później, Pablo Barrera zastąpił na boisku Freddiego Searsa.

W 75. minucie, po faulu Wayne’a Bidge’a na Theo Walcottcie, sędzia podyktował rzut karny dla Arsenalu. Do piłki podszedł Robin van Persie i strzelił swoją 50 bramkę w Premier League.

5 minut później, Denilson zastąpił na boisku Fabregasa, a po chwili Gibbs i Arszawin pojawili się na placu gry w miejsce Nasriego i Walcotta. W drużynie gospodarzy, Nouble zmienił kontuzjowanego Bridge’a.

W samej końcówce spotkania, szansę na podwyższenie rezultatu miał Wilshere, jednak strzał młodego Anglika obronił Green.

Patryk , Jan - zgodziliscie sie w jednej kwestii , super ! :D

RahU ma dzisiaj dobry humor i obejdzie sie bez banów !

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9816.01.2011, 19:44

jan111to -> może na podstawie Twoich komentarzy, hę?

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52016.01.2011, 19:44

@Kaziu09
Noooo - czekam kto pierwszy dostanie bana.

Kaziu09 komentarzy: 325316.01.2011, 19:43

Syefcio15 == > racja to zuooo

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223716.01.2011, 19:42

No rzeczywiscie , sie porobiło troche , a wszystko sie zaczelo od Manchesteru , jaki z tego wniosek?

Manchester to Zuuuuo!

jan111to komentarzy: 52616.01.2011, 19:42

Panie moderatorze jest tu nastepny do kolekcji uzytkownik concrete13. Nie wie nic o mnie i ocenia na podstawie tak na prawde nie wiadomo czego. Pozdrawiam

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214316.01.2011, 19:42

jan111to: Wniosek odrzucony.

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3016.01.2011, 19:41

@sebasz
Przepraszam ;( po prostu, paru osobom musiałem napisać to samo, bo się poczułem, już wracam do nauki, nic się nie bój :D

Kaziu09 komentarzy: 325316.01.2011, 19:40

Ale tu dzisiaj kabaret się robi ;)

jan111to komentarzy: 52616.01.2011, 19:40

Rahu wnosze o warna/ bana do osoby Vandala :)

@Panie Janie

Czy ty nie widzisz, że z każdym swoim komentem coraz bardziej się pogrążasz?

siedze sobie na kanonierach i czytam ciagle jaki to ja jestem sraki i owaki i w ogole ze kibic cfelsi i niech wyp....a. Dziekuje za uwage

pozdrawiam

concrete13 komentarzy: 869816.01.2011, 19:40

jan111to-> to proponuje zamiast siedzieć na tej stronie ...skończyć jakąś normalną szkołę .. bo za niedługo Niemcy otworzą rynek pracy dla Nas i tacy jak Ty będą tylko przynosić wstyd naszemu krajowi.. jak to określił dziś mój wykładowca "cały syf" z Polski wyjedzie.. w sumie może i dobrze ale strach będzie pojechać od czasu do czasu do Niemiec mając wyrobioną taką opinie o nas ..

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214316.01.2011, 19:39

Vandal: Nie mów do niego per Panie! On tylko zawodówkę skończył...

Dominika93 komentarzy: 293716.01.2011, 19:39

Vandal---> on takich rzeczy nie dostrzega ;p

widzę że ciekawe rozmowy dzisiaj ;)

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52016.01.2011, 19:39

@Charlie
Kilkanaście komentarzy pod rząd praktycznie identycznej treści.

Vandal komentarzy: 3602 newsów: 16816.01.2011, 19:38

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214316.01.2011, 19:38

Pyskata Paulinko, naprawdę chcesz kolejnego bana? Krytyki? Siedziałem sobie spokojnie niczego nie świadomy, aż dostaje maila, że jestem taki sraki i owaki i jak w ogóle śmiemy banować kogoś takiego jak Ty. Fajne epitety tam padły (na pewno było słowo o tym, że redakcja to imbecyle). Długo nie wytrzymałaś i założyłaś drugie konto, za co z miejsca jest ban, ale wiem, że sporo osób lubi Cię tutaj jak cholera, więc zrobię wyjątek. No chyba, że znowu napiszesz mi ładnego maila z życzeniami.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223716.01.2011, 19:38

Dino - najlepiej wymyslac argumenty o stylu jak sie gra kompletne dno i muruje bramke jak ligowy sredniak :)

jan111to komentarzy: 52616.01.2011, 19:37

00:14'' słychać strzały

dino komentarzy: 5116.01.2011, 19:37

Skupcie sie na swoim zespolem United sa liderami PL i to od nas wszystko zalezy..Man Utd osiagneli to co chcieli a ze piłka nożna to nie Łyżwiarstwo figurowe to i styl nie jest ważny..

ToKo95 komentarzy: 110016.01.2011, 19:36

wszedłem i myślałem że wplącze się w jakąś ciekawą dyskusje ale zwątpiłem ;D

jan111to komentarzy: 52616.01.2011, 19:35

kwas silnikowy :///

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3016.01.2011, 19:35

@sebasz
Co jest Twoim zdaniem takie znowu śmieszne?

@Gigi
Dokładnie :D

maciekbe komentarzy: 1245816.01.2011, 19:34

kurde ale tutaj kwas :< :D

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4816.01.2011, 19:34

@Charlie

Nie chodzi mi o to, co jest teraz, tylko o to, co będzie za lat 30-40, kiedy mało kto będzie o tym pamiętał. nowi kibice MU będą wchodzić na wiki i czytać, że ich zespół powtórzył wyczyn Arsenalu. Może i to faktycznie nie ma sensu, ale taka perspektywa jest irytująca pomimo tego, że i ty i ja i wszyscy kibice The Gunners znają prawdę. Zresztą.. będziemy się martwić jak tego dokonają, jest jeszcze dużo spotkań do rozegrania ;)

Kaziu09 komentarzy: 325316.01.2011, 19:33

Wszyscy się kłócą xd

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52016.01.2011, 19:33

@Charlie
Czarli zbastuj, bo to już nie jest śmieszne.

Oski03 komentarzy: 11116.01.2011, 19:33

Ludzie tak bardzo szukacie przyszlych pogromcow MU ze o naszym Arsenalu zapomnieliscie ;d

jan111to komentarzy: 52616.01.2011, 19:32

jan111to -> coś mi się wydaje, że nawet tej zawodówki nie skończyłeś...

no dobrze ze ci sie tylko WYDAJE :)

Paulina2000 komentarzy: 10716.01.2011, 19:32

O przyszedł Rahu, który nie potrafi przyjąć krytyki.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223716.01.2011, 19:32

RahU - słuszna uwaga , a jak tak ma sie skonczyc , to kto bedzie pamietal o ich "sukcesie" jak nie uda im sie wygrac ligi , nie beda sie mieli zbytnio szczycic...

To tak jak ktos skonczylby sezon z bilansem 0-38-0 i spadł z ligi , wkoncu tez byłby sezon bez porazki

Topek komentarzy: 13964 newsów: 12616.01.2011, 19:32

Maikelosik, szczerze mówią, jeśli miałbym wymienić kogoś do pokonania United, to pierwsze po nas i Chelsea, byłoby właśnie Blackpool. Oni są nieprzewidywalni :P

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3016.01.2011, 19:31

@Maikelosik
No Mandarynki z obecną formą myślę, że są w stanie ugrać 1 punkt z Utd u siebie ;)

@Gigi
Ale ja Ci powtarzam po raz kolejny, skoro Ty masz świadomość tego, że to My wygraliśmy w ten sposób jako pierwsi i to jeszcze grając tak przepięknie to co Ci więcej potrzeba? Co Cię interesują statystyki? :)

Kaziu09 komentarzy: 325316.01.2011, 19:31

TAAAK ! :)

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9816.01.2011, 19:31

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4816.01.2011, 19:30

Ale i tak wolę nie myśleć o tym, jak to będzie brane. Ta jedna jedyna porażka w sezonie Mułów i problem z głowy. Preferowana data na wykonanie: 30 kwietnia, Londyn, The Emirates.

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 216.01.2011, 19:29

Słuchajcie narazie nie co się spinać :) prawda jest taka, że są w stanie nie przegrać jesli Rio i Vidic będą dostępni i nie będą kontuzjowani. To jest najlepsza dwójka obrońców w lidze. Mimo wszystko mam nadzieję, że Smerfy powalczą :)

Choć ja mam nadzieję, że Mandarynki wygrają 25 .01 :) to były by jaja :)

Kaziu09 komentarzy: 325316.01.2011, 19:29

Gigi ==> w sumie jest to bardzo możliwe :)

RahU (administrator) komentarzy: 5062 newsów: 214316.01.2011, 19:28

O, przyszła Paulina, która lubi obrażać administratorów za nic.

Gigi: Jeżeli zachowają aktualną "skuteczność" w remisowaniu, będą mieli na koncie 18 remisów, raczej mistrzostwa im z tym nie wróżę.

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4816.01.2011, 19:28

@RahU

Problem w tym, że ich argumentem będzie "Co z tego jak, ważne, że nie przegraliśmy" I w statystykach, historii będzie czarno na białym: Jedyni którzy wygrali ligę bez porażki: Arsenal 2003/04, Manchester United 2010/1, chyba, że.. przez te remisy nie zdobędą tytułu o.O To by był dopiero psikus.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9816.01.2011, 19:27

Paulina -> duże bo to dwie różne ligi i dwie różne historie.

jan111to komentarzy: 52616.01.2011, 19:27

Ah, cóż za zgrabne połączenie języka angielskiego i polskiego. Gdyby jeszcze było napisane business, a nie businnes to w ogóle byłoby amazing ^^