Allardyce: Arsenal zasłużył na trzy punkty

Allardyce: Arsenal zasłużył na trzy punkty 14.03.2009, 21:25, Patryk Bielski 18 komentarzy

Menadżer Blackburn Rovers, Sam Allardyce, jest zawiedziony dzisiejszą porażką swojej drużyny na Emirates Stadium z Arsenalem. Osłabiony kadrowo zespół Rovers wyraźnie ustępował umiejętnościami Kanonierom i przegrał aż 4-0. W dodatku kontuzje w spotkaniu odnieśli Gael Givet i Stephen Warnock. Allardyce żałuje, że nie mógł skorzystać ze wszystkich piłkarzy.

- Już przed rozpoczęciem spotkania nasza sytuacja nie wyglądała kolorowo, jako, że nie miałem do dyspozycji wszystkich piłkarzy. W dodatku po kilku minutach straciliśmy Gaela, zaś na początku drugiej części gry Stephen musiał opuścić plac gry. To było dla nas zbyt wiele - nie poradziliśmy sobie z bardzo dobrze dysponowaną drużyną Arsenalu.

Blackburn już w drugiej minucie meczu straciło pierwszą bramkę, której autorem był Andriej Arszawin - Allardyce przyznał, że jest to frustrujące, biorąc pod uwagę, że w środku tygodnia jego podopieczni także stracili gola zaraz po pierwszym gwizdku sędziego, w meczu z Fulham.

- To naprawdę rozczarowujące, ponieważ mówiliśmy o tym wcześniej. Rozpoczęliśmy mecz i powiedzieliśmy sobie, że im dłużej Arsenal będzie próbował strzelić bramkę, tym większa będzie ich frustracja. W ostatnim czasie zmagali się z problemem strzelania bramek, jednak dziś nie mieliśmy wystarczająco doświadczonych piłkarzy na murawie i nie mogliśmy stawić czoła presji, pod jaką się znaleźliśmy.

- Dziś tylko jeden piłkarz zaliczył dobry występ, i był to Paul Robinson, który grał momentami świetnie. Reszta piłkarzy nie zagrała najlepiej.

Allardyce zapytany o to, czy El-Hadji Diouf powinien ujrzeć czerwony kartonik po groźnym starciu z Manuelem Almunią, odpowiedział:

- Nie sądzę. To było głupie wejście i nie było potrzeby, by zachowywać się w ten sposób. Zasłużył na żółtą kartkę.

Blackburn RoversSam Allardyce autor: Patryk Bielski źrodło: Sky Sports
arsenalfan13 komentarzy: 12216.03.2009, 07:35

Niech się cieszy że tylko tyle dostali bo gdyby nie Bendtner to by przegrali znacznie wyżej.

kamo99111 komentarzy: 692515.03.2009, 12:52

"W dodatku kontuzje w spotkaniu odnieśli Gael Givet i Stephen Warnock. Allardyce żałuje, że nie mógł skorzystać ze wszystkich piłkarzy" hahaha ciekawe co my mamy powiedzieć... połowa składu kontuzjowana przez 2/3 sezonu :(

kamil_malin komentarzy: 933215.03.2009, 12:51

Gdy trenerem Blackburn był jeszcze Huhges to ten klub prezentował jeszcze w miarę dobry poziom. Walczyli o wysokie miejsca, a teraz dół tabeli.

madjer komentarzy: 553415.03.2009, 09:40

Myslalem ze Blackburn coś tam prezentuje , a tu prosze ... Cienko .

arsenalfan13 komentarzy: 12215.03.2009, 08:54

Zdecydowanie zasłużyliśmy na 3 punkty świetny mecz w wykonaniu naszych przez cały mecz kontrolowaliśmy grę mieliśmy sporo sutuacji mogliśmy wygrać znacznie wyżej gdyby nie Bendtner. Bardzo sie ciesze z występu Arszawina i Eboue

waldek_89 komentarzy: 573515.03.2009, 08:34

i tak niech się cieszą bo mogli przegrać znacznie wyżej, gdyby nie Bendtner...;p

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 215.03.2009, 07:06

Gdyby nie Bendtner wygralibyśmy 7:0. No ale trudno 4:0 też jest bardzo dobrym wynikiem. Ja bym dał Dioufowi czerwoną!

JacOsc komentarzy: 93615.03.2009, 00:45

" nie poradziliśmy sobie z bardzo dobrze dysponowaną drużyną Arsenalu." - Jak te zdanie cieszy! :))

Szef komentarzy: 1303514.03.2009, 23:35

mieli i tak duzo szczescia ze gralismy nieskutecznie (t.j. Bendtner) i wielu okazji nie wykorzystalismy

Ge$iK komentarzy: 57514.03.2009, 23:22

Moim zdaniem z Blackburn zawsze sie nam "latwo" gralo u siebie.. co innego na ich terenie... to zawsze bedzie dla mnie druzyna zagadka heeh

kolek komentarzy: 2330 newsów: 114.03.2009, 22:39

przynajmniej ten nie mówi że jego zespół był lepszy i to oni powinni wygrać.... BRAVO!

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 214.03.2009, 22:38

Jak dla mnie rownie duzym plusem co wynik w meczu z Blackburn jest to ze udalo sie przetrwac mecz wszystkim pilkarzom bez zadnym urazow ani kontuzji....no nie liczac Almuni ale nie zszedl z boiska , a to jest juz sukces

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223714.03.2009, 22:19

Druga polowa nie pozostawila zludzen , kompletna przewaga nad przeciwnikiem . Krotko mowiac Roversi byli bez szans...

Maciekkk10 komentarzy: 258314.03.2009, 22:07

Ma ktoś link do tego spięcia? ;]

DawidAFC komentarzy: 155814.03.2009, 21:47

Taaa... to było idiotyczne wejscie przeciez to sie moglo skonczyc jak z Eduardo... :(

sector komentarzy: 129014.03.2009, 21:43

Lubie gdy ktos ocenia naprawde neutralnie spotkanie. Nie dodaje nic od siebie, nie wymysla tylko trzezwo patrzy na sprawe. Za te slowa szacunek dla tego Pana :)

Cesc_Fan komentarzy: 452414.03.2009, 21:30

Musimy częściej strzelać bramki w pierwszej połowie meczu . Najlepiej jak strzelimy gola w ciągu pierwszych 15 minut . Wtedy się rozkręcamy co pokazał dzisiejszy mecz i z WBA :)