Arsenal Gold czyli historia spotkań z Fulham

Arsenal Gold czyli historia spotkań z Fulham 02.12.2010, 15:49, Kamil Pniak 13 komentarzy

Już w sobotnie popołudnie czeka nas kolejne starcie Arsenalu w Premier League. Kanonierzy będą podejmować na The Emirates drużynę Fulham Londyn.

Jak zawsze przed ligowym pojedynkiem oficjalna strona The Gunners, przypomina kilka wcześniejszych pojedynków między obiema drużynami.

Arsenal 2:1 Fulham, 2007

Pierwszy mecz w sezonie nie mógł zacząć się gorzej dla drużyny z północnego Londynu. Po błędzie Lehmanna już w pierwszej minucie gola dla gości strzela Healy. Na sześć minut przed końcem wyrównał Van Persie, a w doliczonym czasie gry, 3 punkty zapewnił Arsenalowi Hleb.

Arsenal 3:1 Fulham, 2007

Wydawało się, że Kanonierzy stracą dwa punkty na własnym terenie, po tym jak Davies odpowiedział na trafienie Baptisty. Na wysokości zadania stanął jednak Adebayor strzelając na 2:1. Trzecią bramkę zaaplikował The Cottagers z rzutu karnego Gilberto.

Arsenal 4:1 Fulham, 2002

Ekipa Wengera zmierzała po podwójną koronę kiedy na Highbury zagościł zespół Fulham. Vieira, Lauren i Henry wyprowadzili Arsenal trzy-bramkowe prowadzenie, już w pierwszych 40 minutach spotkania. Po przerwie nadzieję przyjezdnym na korzystny wynik odebrał Titi, strzelając swego drugiego gola w meczu.

Fulham Londyn autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
laskowski19051995 komentarzy: 494503.12.2010, 14:38

Mamy silny skład, a jeszcze lepszą ławkę rezerwowych, myślę że bez problemu wygramy :)

shimano komentarzy: 49002.12.2010, 23:01

wygramy ten mecz na luzaku 4 : 1 . Zobaczycie ;pp

Kondzior12 komentarzy: 490002.12.2010, 21:37

Musimy to wygrać , chociaż Fulham jest specem od remisowania meczów.

kalul komentarzy: 53202.12.2010, 18:20

jestem przekonany że ten mecz bedzie znacznie gorszy w naszym wykonaniu niz kolejne starcie - z MU. u siebie nie gramy zbyt dobrze. no ale wygrac jakos i tak trzeba :D

kobza22 komentarzy: 422 newsów: 69502.12.2010, 17:51

Fulham już odebrało w tym sezonie punkty "pewniakom" (patrz ManU).

polishbrigadesx komentarzy: 1020702.12.2010, 17:37

3;0 dla nas Fulham nie gra dobrze;)

niski93 komentarzy: 581602.12.2010, 17:29

Charlie ---> Nie przesadzaj. Mecze u siebie, musimy zacząć wygrywać przekonywująco, a 2-1 zbyt okazałe nie jest... Ja osobiście myślę, że zmobilizujemy się wreszcie i wygramy pewnie 4-0... ;)

ala_05 komentarzy: 254302.12.2010, 17:07

Nie ma bata , musimy mieć te 3 pkt , bo Man Utd się oddala od nas i od Chelsea!

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11502.12.2010, 16:57

Gujet --> redakcja nie ma wpływu na zawartość newsa, ponieważ pochodzi on z oficjalnej strony Arsenalu, co jest napisane na początku newsa :)

Gujet komentarzy: 98102.12.2010, 16:52

Dlaczego wybieracie tylko niektóre mecze? A mecz z poprzedniego sezonu wygrany 0:1 przez Arsenal?

Gunner48 komentarzy: 792902.12.2010, 16:42

3:0 dla Nas :)

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11502.12.2010, 16:00

Z Fulham u siebie nigdy nie mieliśmy problemów. Z uwagi na to, że w tym sezonie gramy lepiej na wyjeździe niż u siebie należy oczekiwać wyrównanego spotkania. Niby to tylko Małe Derby Londynu, ale musimy ich pokonać :)

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3002.12.2010, 15:57

2-1 w sobotę w zupełności wystarczy!