Arsenal Gold czyli historia spotkań z Newcastle

Arsenal Gold czyli historia spotkań z Newcastle 04.02.2011, 13:30, Kamil Pniak 24 komentarzy

Jak przed każdym spotkaniem ligowym w tym sezonie, oficjalna strona Arsenalu wspomina wcześniejsze pojedynki Kanonierów z zespołem, z którym przyjdzie im się zmierzyć w najbliższej kolejce. Jak wiemy w najbliższą sobotę The Gunners zagrają na wyjeździe z Newcastle. Oto jak przebiegały wybrane spotkania z drużyną Srok.

NEWCASTLE 1-3 ARSENAL, 2009

Cztery bramki w ciągu dziesięciu szalonych minut drugiej połowy, zdecydowały o zwycięstwie Arsenalu na St James' Park. Pierwszą bramkę dla graczy z północnego Londynu zdobył Bendtner, lecz już chwilę później odpowiedział Martins. Diaby oraz Nasri ustalili wynik tego spotkania.

NEWCASTLE 1-1 ARSENAL, 2007

Ozdobą tego meczu była piękna bramka Emmanuela Adebayora. Togijczyk strzelił swego gola już w 4 minucie spotkania. Jednak tego dnia The Gunners nie zdobyli 3 punktów, bowiem w drugiej połowie wyrównanie dał gospodarzom Taylor.

NEWCASTLE 0-0 ARSENAL, 2007

Nie był to być może najbardziej ekscytujący pojedynek stoczony przez Kanonierów, ale przynajmniej 13-krotni mistrzowie Anglii uniknęli czwartej ligowej porażki z rzędu. W pierwszej połowie bohaterem gości był Jens Lehmann, który efektowną paradą zatrzymał strzał Onyewu. W drugich 45 minutach to The Gunners powinni byli wyjść na prowadzenie, lecz piłkę posłaną przez Gilberto Silvę dwukrotnie na linii bramkowej zatrzymał Solano.

NEWCASTLE 0-1 ARSENAL, 2004

Mistrzowie byli podrażnieni przerwaniem passy bez porażki, którą jak wiemy zakończył Manchester United. Na poprawę humorów kibiców Kanonierzy pokonali w wyjazdowym spotkaniu Newcastle, po strzale Patricka Vieiry.

Newcastle United autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
domino523 komentarzy: 42905.02.2011, 11:38

szkoda ze nie pokazaliscie bramki Bergkampa bo to był dopiero gol... a z tego co mi sie przypomina to chyba wlasnie z Newcastle

arecki78 komentarzy: 1005.02.2011, 10:49

No, mam nadzieje, ze ogladajac go na St. James Park sie nie zawiode

rol18 komentarzy: 192905.02.2011, 10:03

mysle ze bedzie to dobry mecz dla nas i spokojnie wygramy

janiu14 komentarzy: 119504.02.2011, 23:21

w atak pewnie Ameobi, lub Best lub Loverkrands.

dicpauca komentarzy: 296604.02.2011, 22:07

Adebayor strzelil teraz bardzo podobna bramke w meczu Realu z Sevilla:) i to jakies 15 sekund przed koncem meczu;] a mam pytanie co do tej z filmiku;] kto asystowal??

Hiroe komentarzy: 782 newsów: 7304.02.2011, 21:33

Zaiste, ciekawe kto wyjdzie u nich w ataku. Stawiam 0:2 dla nas.

santi komentarzy: 19304.02.2011, 19:41

coś pięknego ...

Szef komentarzy: 1303504.02.2011, 19:10

oj piekny gol Adebayora, przyjal na klate i walnal pod poprzeczke

aRamsey komentarzy: 948604.02.2011, 18:42

Z ostatnich spotkań widać, że nam jakoś łatwo na SJP nie idzie, mam nadzieję, że tym razem będzie inaczej i wygramy pewnie 2/3-0

adam3462 komentarzy: 273204.02.2011, 18:17

Ostatnio przykra porażka na ES. teraz się zemścimy. I nie mają Carolla.

Gunner48 komentarzy: 792904.02.2011, 17:22

3:0 dla nas, obstawiam ;)
Powinno być całkiem gładko, ale sroki lubią splatać figle...musimy uważać.

madjer komentarzy: 553404.02.2011, 16:52

Ciekawe kto zagra jutro w napadzie Newcastle ... Carroll sprzedany ,Ameobi kontuzja ... Coś czuję że jutro nie będziemy mieli problemów z Srokami .

Mój typ 1:3

mitmichael komentarzy: 4924304.02.2011, 16:16

Słabe punkty Newcastle wyszły w meczu z Fulham - ta druzyna nie gra juz tak jak na poczatku gdy udało sie im nas pokonac.

wronka25 komentarzy: 224504.02.2011, 15:48

tylko 3pkt nic wiecej sie nie liczy

Alexandro96 komentarzy: 3464 newsów: 16404.02.2011, 15:45

Będzie ciężki mecz. Nie możemy zlekceważyć przeciwnika tak jak nie raz nam sie to zdarzało

Karuzel komentarzy: 35204.02.2011, 15:11

Ade podobną bramę strzelił teraz dla realu;p Szkoda, że Benek nie jest tak dobry. Chodź ta ostatni przewrotka dobrze rokuje:D

fabregas1987 komentarzy: 2579204.02.2011, 14:34

zarowno u nas jak i u nich nie bedzie kilku podstawowych graczy, mam jednak nadzieje, ze zrewanzujemy im sie za porazke na ES i pokanamy ich bez wiekszych przeszkod, moj typ:
NU 1-3 AFC ;];];];;]

titi_henry komentarzy: 356804.02.2011, 14:31

boze to juz tak dawno temu ta bramka przez Ade zostala strzelona.. Jeszcze pamietam jak ogladalem na Sopcascie ten mecz.. :D

samir87 komentarzy: 259304.02.2011, 14:13

Nie wyobrażam sobie nie wygrać tego spotkania, ale pamiętajmy że Sroki to wymagający przeciwnik. Przegraliśmy z nimi na Emirates i teraz pewnie też będzie trudno

Ciasteck2 komentarzy: 446704.02.2011, 14:04

Newcastle to zawsze trudny przeciwnik. Liczę jednak, że zdołamy gładko przebrnąć przez to spotkanie.

RomanAbramov komentarzy: 80304.02.2011, 13:57