Arsenal gra, Chelsea strzela, 2-0 na Stamford

Arsenal gra, Chelsea strzela, 2-0 na Stamford 07.02.2010, 18:07, Szymon Ortyl 610 komentarzy

Punktualnie o 17:00 na Stamford Bridge rozległ się gwizdek pana Mike'a Deana, który rozpoczął mecz pomiędzy Chelsea i Arsenalem.

Zdenerwowany porażką z Manchesterem United Arsene Wenger postanowił, że zamiast Denilsona i Tomasa Rosicky'ego mecz od pierwszej minuty rozpoczną Theo Walcott i Abou Diaby. Na ławkę rezerwowych powrócił Sol Campbell.

Początek spotkania w wykonaniu Kanonierów wyglądał obiecująco, niestety w 7. minucie po rzucie rożnym swoje miejsce przy słupku bramki Almunii opuścił Gael Clichy. Wykorzystał to Didier Drogba, który pokonał Manuela Almunię strzałem z 3 metrów.

Przez kilka kolejnych minut, Kanonierzy nie potrafili się otrząsnąć i zmobilizować do działania. W 14. minucie po świetnym podaniu Aboud Diaby'ego do piłki doszedł Samir Nasri, jednak jego strzał wybronił Petr Cech.

3 minuty później bliski wyrównania był Andriej Arszawin, jednak Rosjanin nie potrafił w pełni wykorzystać podania Cesca Fabregasa. Świetną paradą popisał się Petr Cech.

Kilka sekund później Arszawin próbował naprawić swój błąd, jednak Ivanocic wybił piłkę poza końcową linię boiska.

W 22. minucie było już 2-0. Kanonierzy stracili piłkę na połowie rywala, Frank Lampard zagrał świetną piłkę do Drogby, przy którym nie było wracającego Clichy'ego. Napastnik The Blues pozwolił, aby Francuz przebiegł obok niego, po czym oddał potężni strzał, na którego obronę nie miał szans Manuel Almunia.

W 31. minucie dobrą akcję przeprowadził Ashley Cole, jednak sytuację uratował wracający za Anglikiem Theo Walcott.

Minutę później jeden z kibiców Chelsea rzucił na boisko baterię, która a mały włos minęła głowę Manuela Almunii.

W 46. minucie Florent Malouda niepotrzebnie zderzył się z Tomasem Vermaelenem, co zaowocowało drobnymi kontuzjami zarówno u gracza Chelsea, jak i u zawodnika Arsenalu. Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania

Po wznowieniu gry Kanonierzy zaczęli grać zdecydowanie ostrzej. W 52. minucie kontuzji nabawił się Didier Drogba, jednak zdołał wrócić na boisko.

2 minuty później szansę na podwyższenie prowadzenia miał Lampard, jednak nie zdołał zmienić kierunku lotu piłki po strzale Maloudy.

W 56. minucie fatalnie skiksował Almunia. Na szczęście piłka nie trafiła pod nogi żadnego z graczy Chelsea.

3 minuty później mogło być 2-1. W sytuacji sam na sam z Cechem znalazł się Nasri, jednak Francuz chciał koniecznie uderzyć piłkę lewą nogą co sprawiło, że został dogoniony przez Johna Terry'ego, który wybił piłkę na aut.

W 63. minucie Theo Walcotta zastąpił na placu gry Nicklas Bendtner.

4 minuty później ładną akcję przeprowadzili Cesc Fabregas, Samir Nasri i Nicklas Bendtner, jednak nadbiegający Drogba wbiegł w Hiszpana, który przez kilka sekund nie potrafił zejść z pleców napastnika Chelsea.

W 68. minucie Cesc Fabregas oddał fenomenalny strzał z rzutu wolnego, jednak rozgrywający wspaniałe spotkanie Petr Cech wybił piłkę w pole.

W 73. minucie na placu gry pojawili się Tomas Rosicky, oraz Emmanuel Eboue zmieniając Abou Diaby'ego i Bacary'ego Sagnę.

7 minut później na boisku w miejsce Ballacka pojawił się Żirkow.

W 82. minucie żółtą kartką za faul na Lampardzie ukarany został Song. Do piłki ustawionej na 25 metrze podszedł Drogba, a piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

2 minuty później żółtą kartkę za faul na Drogbie obejrzał Fabregas.

W 86. minucie w miejsce Nicolasa Anelki, na placu gry pojawił się Joe Cole.

W 87. minucie Zirkow ukarany został żółtą kartką za faul taktyczny.

3 minuty później publiczność na Stamford Bridge pożegnała owacją na stojąco Didiera Drogbę, w miejsce którego na placu gry pojawił się Salomon Kalou. 4 minuty później sędzia zakończył spotkanie.

Kanonierzy wyraźnie nie mieli pomysłu na przedostanie pod bramkę Chelsea, która bardzo często broniła się wszystkimi zawodnikami. Słaby mecz rozegrali Gael Clichy oraz Bacary Sagna.

armata88 komentarzy: 63108.02.2010, 16:19

ja tam np jesli przejdziemy porto wolałbym trafic na Barcelone czy real z chelsea odkąd przyszedł romek gra nam sie cholernie ciezko odpadniecie z fa cup rok temu raz w finale no i lm tez odpadlismy z chelsea, np barcelona gdyby nie ovebro tez powinna dostać z 3 czy 4 zero.

rurek komentarzy: 8008.02.2010, 16:03

w lecie trzeba zrobić trzy niezbędne reczy:
-zatrzymać Fabregasa(najważniejsze)
-kupić lepszego bramkarza
-kupić dobrego napastnika(polecam chamakha lub dżeko)

Milenka komentarzy: 1308.02.2010, 15:56

Przyznam że, wierzyłam w w remis do ostatniej minuty/ Ale trudno przegraliśmy nie zawsze się wygrywa.

Na zawsze AFC ;*****

Fierce_girl komentarzy: 219408.02.2010, 15:54

Może panowie "z Manchesteru" przenieśliby się na stronę wielbionego przez nich klubu? Macie chyba taką, o ile wiem nie tylko jedną.

armata88 komentarzy: 63108.02.2010, 15:50

jeśli nam sie nie uda wygrać mistrzostwa;( wole żeby PL wygrała chelsea naprawde zasługują na to bardziej aniżeli United a nam pozostaje liga mistrzów;p

FredTheRed komentarzy: 3208.02.2010, 15:26

United_Na_Zawsze ->

nie wiem ile masz lat ale fantazja cię ponosi do kwadratu.. przede wszystkim co do zadłużenia: widać, że nie grzeszysz rozumem więc ci wyjaśnię, że obligacje sprzedane na kwotę 500mln& nie pomniejszają naszego długu a jedynie go ODKŁADAJĄ W CZASIE - za 5 lat trzeba będzie je wypłacić wraz z należnymi odsetkami. jedyne co może nas uratować to wyrwanie klubu z rąk Glazerów, ale za dużo mleka pod nosem ci wciąż dynda, żebyś to mógł załapać.
do wszystkich Kanonierów:
zapewniam was, że ten baran któremu wyjaśniałem podstawy ekonomii zdecydowanie NIE JEST kibicem Manchesteru United, tylko mu się tak wydaje. być może to urojenia, nieprzespane noce po stracie jego ukochanego CR7 - nie wiem. olejcie go - tak będzie najprościej.
pozdrawiam.

Rafi komentarzy: 128108.02.2010, 15:13

Moim zdaniem wcale nie stracilismy szans na mistrzostwo...zauwazcie ze Chelsea i United maj jeszcze duzo ciezkich meczy do rozegrania a my mamy juz latwiejszy terminarz.Wiec wszystko jest jeszcze mozliwe:)WE LOVE YOU ARSENAL!!!

Arkadius92 komentarzy: 169808.02.2010, 14:53

almunia jest do kitu, ciągle jakieś pomyłki, szkoda patrzec na jego grę ;/ szkoda znowu tej przegranej

mixerMU komentarzy: 8808.02.2010, 14:49

chelsea tez nie ma takich fajnych fanow

Jose komentarzy: 13708.02.2010, 14:39

To byl mecz Drogby, Cecha, Ashley'a, Obiego, Terry'ego, Carvalho. Wielu bylo bohaterow, nie tylko Drogs ;]

P.S. nie przejmujcie sie tym fanem United - niestety niektorzy tacy są.

mixerMU komentarzy: 8808.02.2010, 14:34

arsenal wygra z Liv !!!!

Henry12 komentarzy: 41908.02.2010, 14:33

To byl mecz Drogby..
Ale nastepny mecz z Liverpoolem juz trzeba wygrac.. przy porazce bedziemy ZALEDWIE 2pkt wiecej mieli od nich wlasnie.
Go Gunners! :]

mixerMU komentarzy: 8808.02.2010, 14:33

United_Na_Zawsze ->osmieszasz kibicow naszego klubu ,najarales sie i tera dajesz

matek9009 komentarzy: 135508.02.2010, 13:16

kurde no ja fakt nie lubie ani Mu ani CFC ale no nie wyzywam bez przesady, ale no kurde trzeba zacząć działac aby w następnym meczy z potentatami nie mieli okazji sie z nas nabijać... ARSENAL:)

Michu komentarzy: 171108.02.2010, 12:52

GunnersFan9; haha dokładnie o tym nie pomyślałem :D

Michu komentarzy: 171108.02.2010, 12:51

'A najbardziej chyba z tego pedofila co ciągle wstawał i machał rączkami, a kibice Chelsea mieli taki ubaw heh' To co napisałeś to pokazuje jakim jesteś człowiekiem, wyzywasz kogoś nie znając go. Najgłupsze we mnie w tej chwili jest to, że odpisuje na te durne teksty tego frajerka, ale nie mogę wytrzymać jak obraża klub, który bardzo szanuje i jestem jego fanem.. Wiesz co Ci powiem, takich ludzi jak ty trzeba olewać ciepluteńkim moczem, ty nie zasługujesz chyba nawet na to :)

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 808.02.2010, 12:49

Michu; -ferie? on już zapewne skończył lekcje w podstawówce;D

Michu komentarzy: 171108.02.2010, 12:45

Proponowałbym bana dla tego chłopca ;p

Michu komentarzy: 171108.02.2010, 12:44

Panowie.. Nie ma sensu rozmawiać z tym dzieciakiem, przecież widać, że 'to' ma kompleksy, pewnie nie ma co robić i siedzi przed kompem w ferie i udaje przed monitorem kozaka hehe, wyzywaj sobie ile chcesz Arsenal, i tak mamy Cie w dupie :) Cum Shoot Śmie** :)

Patryczek komentarzy: 6108.02.2010, 12:41

United_Na_Zawsze -> widać ze tata Ci w nocy do łóżka wchodzi i teraz musisz się wyładować na naszej drużynie :D, nie zasługujemy na nawet 3 miejsce hahahaha, zobaczesz że skonczymy rozgrywki na 2gim

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 808.02.2010, 12:39

United_Na_Zawsze;- i co z tego że sprzedał obligację? dwa transfery po 20 mln i zysk na koniec sezonu w wysokości 30 mln i was dziecko nie mam w LM. Trudno Ci to tak pojąć? to idź przedstaw ta wiadomość swoim znajomym z Manchesteru to będzie płacz i zgrzytanie zębów bo taka jest prawda. Nie muszę Ci pisać o tym leniu Berbatovie.Wystarczy że napisze o Andersonie który nie gra kompletnie nic a za ile do was przyszedł? ile bramek strzelił w tym sezonie? aż 1 Nani do tej pory płakał jak dziecko ze gumożuj nie daje mu szans na grę a za ile do was dołączył? Owen do was dołączył i już chce odchodzić! Valencia kolejna gwiazda za gruba kasę i oprócz jednego zwodu nie potrafi nic.Zabraknie wam Rooneya i leżycie.Nie możesz przeżyć że ściągneliśmy Fabregasa za który bije na łeb waszego Scholesa,Andersona i Carricka razem wziętych co? Już niedługo będziesz oglądał swoich pupilków wraz z gumożujem w III lidze.

ryba94 komentarzy: 3708.02.2010, 12:29

United_Na_Zawsze---> Swoimi słowami prezentujesz poziom kibiców MU nie obrażam nikogo. Ale to jest kibicowanie czyli zabawa i nie trzeba odrazu wyzywać od Ci*t, fra*rów bo pokazujesz tym nie tylko swój poziom ale też innych kibiców MU oraz jak jesteś wychowany

United_Na_Zawsze komentarzy: 408.02.2010, 12:22

Wiesz MU ostatnio sprzedał obligacje i dług teraz sięga 200 milinów, a to tyle ile ma Barca, Real i inne zespoły to normole, że są zadużenia. Widzę, że prawda was boli hehe. Każdy kibic z innego zespołu wam powie, że jesteście cipami. Cioty i frajerzy na czele z pedofilem. Ściska dupke, że jesteście średniakami i że macie słabą młodzież. MU wydaje miliony???? Powiedz mi transfer z ostatnich 2 lat gdzie mu wydało powyżej 20 milionów oprócz Berbatova??? Prawda boli!!! Cipy i tyle z was MU i Chelsea obnażyła wasze słabości w ten sam sposób. Co za cieniasy boże. Wczoraj mimo, że Chelsea wygrała przez co MU nie jest teraz pierwszy tabeli to podczas tego meczu się tak uśmiałem z waszych zawodników, a szczególnie z Bendtnera, Nasriego, Sagny, Gallasa, Arshavina. A najbardziej chyba z tego pedofila co ciągle wstawał i machał rączkami, a kibice Chelsea mieli taki ubaw hehe.

gooner80 komentarzy: 129308.02.2010, 12:22

Będzie dobrze jak Bendtner strzeli chociaż 1 gola do końca sezonu... ja już nie wiem jak nazwać ślepą wiarę Wengera w jego duńskie drewienko.. to zaczyna przypominać już walkę z wiatrakami, na przekór wszystkiemu, dla samej przekory i chęci pokazania środkowego palca wszystkim tym którzy z troski o zespół zaczynają bić na alarm Wenger rzuca się z motyką na słońce wystawiając tak żałosny atak przeciwko Drogbom i Rooneyom z wiadomym skutkiem, a potem w wypowiedzi pomeczowej jeszcze dobija nas wszystkich stwierdzeniem, że zagraliśmy dobrze i z wielkim poświęceniem, już nawet nie wspominając o jakichś szansach na mistrzostwo... i zgadzam się z opinią, że latem się nic nie zmieni, może oprócz przyjścia za darmo Chamakha, choć pewnie i tu Wenger da się ubiec bo jakiś Liverpool czy inne Chelsea wyłoży za niego pieniądze a Wenger po prostu powie, że się starał ale nie wyszło... Wenger coraz bardziej zatraca się w swojej filozofii a najgorsze jest to, że nie ma zamiarów wyciągać żadnych wniosków z popełnianych błędów i dalej będzie budować tą swoją "drugą" Barcelonę, tylko że za 1/4 budżetu klubu z Katalonii :P

Piotrex komentarzy: 112908.02.2010, 12:08

Najlepszy atak to mieliśmy tydzień temu zanim ManU nie urządziło sobie strzelaniny w meczu z Portsmouth.

Chelsea_forever komentarzy: 3908.02.2010, 12:04

Niestety Chelsea nie pokazała do końca jak potrafi grać. Wasi piłkarze potrafią grać bardzo efektownie szkoda że nie efektywnie. Panu Wengerowi gratuluje taktyki, oby tak dalej. A was podziwiam za wiarę w to że to co Arsene robi jest dobre. Tak dalej się trzymajcie!.

bukiet4 komentarzy: 15608.02.2010, 12:03

Po co nam napastnik przeciez mamy najlepszy atak w lidze............kur.... kolejne upokorzenie........

bukiet4 komentarzy: 15608.02.2010, 11:40

Pojechali z nami jak z młodymi!

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 808.02.2010, 11:37

dawidinho09;-widzę że czytanie ze zrozumieniem nie jest Twoja najmocniejsza stroną.

dawidinho09 komentarzy: 1908.02.2010, 11:33

''Tym sie lepiej zajmij bo do poziomu Arsenalu to wam jeszcze daleko''

Chyba nie chodzi ci o poziom piłkarski bo w tym Man.U przewyższa Arsenal o 5 klas.

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 808.02.2010, 11:27

United_Na_Zawsze;-już niedługo czeka was los Leeds United;) za ile chcecie sprzedać stadion?:D ile macie długów? Tym sie lepiej zajmij bo do poziomu Arsenalu to wam jeszcze daleko.Zobaczymy jak się będziesz cieszył gdy Platini nałoży zakaz wydawania większej ilości pieniędzy na transfery od tego ile klub jest w stanie sam zarobić.Cieszysz sie no nie?:D

Piotrex komentarzy: 112908.02.2010, 11:24

Peter Hill-Wood jest zapatrzony w Wengera jest w Boga więc nie dziw się kibicu(?) ManU ,że ciągle to on prowadzi zespół.
AW to człowiek który jak się czegoś podejmie to chce zrobić to do końca więc latem nie spodziewajcie się jakiejś rewolucji transferowej co najwyżej przyjdzie Chamakh któremu kończy się umowa z Bordeaux i to będzie tyle.

Ferie mają jedną wadę wiele dzieci nie wie co wtedy robić ,wiec często rejestruje się na stronach innych klubów i pisze swoje ,,mądrości,,....

hollarafal komentarzy: 28508.02.2010, 11:19

United_Na_Zawsze; - ta a wy pedały jak graliscie z 5 lat temu lm ze masz Lile cisnelo i Benefica bodaj co Aleksa juz mieliscie zwalniac : D ale ze wy grube dolary wydajecie to powoedzenia .Arsenal jest typowa druzyna na top 4 ale porownanie z boltonem jest smieszne : 0 zycze wam"powodzenia" z cfelsami hahahhah was teraz czekaja mecze z silnymi ekipami zobaczymy

GunnersFan9 komentarzy: 8703 newsów: 808.02.2010, 11:17

United_Na_Zawsze;- heheh ManU ma lepsza młodzież od Arsenalu? hahah a to Ci się udało.Tylko jestem ciekawy kto w ostatnich latach zdominował rozgrywki gdzie graja zawodnicy U-18? Wy za to jaracie sie tym Gibsonem bo strzelił 2 bramki Tottenhamowi i tym Machedą a u nas takich zawodników jest pełno, w dodatku o klasę lepszych co już w tym wieku pukają do drzwi pierwszego składu.Nie będę Ci tutaj ich wymieniał żebyś nie popadł w kompleksy dziecinko:)W ubiegłym sezonie dostaliście równo bęcki z zespołami z top4 a wasz dorobek w tych meczach to aż 5 pkt wiec skończ juz te swoje tekściki i się nie ośmieszaj.Arsenal jest zespołem na równi z Fulham? przypomnieć Ci wynik? 3-0 hahaha:DPrzypomnieć Ci wynik z Sunderlandem na OT? hahaha spadaj dziecinko i się nie pogrążaj.

Michu komentarzy: 171108.02.2010, 11:13

Mam to głęboko w du*** co się dzieje z United, nie obchodzą mnie wasze strony itp..
Ps. stfu małolacie :)

United_Na_Zawsze komentarzy: 408.02.2010, 11:09

Ja nie chciałem was obrazić powiedziałem tylko PRAWDE!!! A już nie pamiętasz co się działo na kilku stronach gdy MU przegrał z Burnley?

Michu komentarzy: 171108.02.2010, 11:07

United_Na_Zawsze --> Mam prośbę, zadaj to pytanie Peterowi Hill-Woodowi ok? bo tutaj nikt cie nie słyszy z zarządców Arsenalu :)

piterj1771 komentarzy: 12808.02.2010, 10:59

Ktoś cię tu zapraszał?? że tak komentujesz i w dodatku obrażasz nas?? Dało ci to jakąś satysfakcje że zrobiłeś sobie konto u nas i pojechałeś po nas?? Następnym razem zastanów się co piszesz i najlepiej nie pojawiaj się na stronach które nie dotyczą twojego klubu.

United_Na_Zawsze komentarzy: 408.02.2010, 10:58

Właśnie nie ma trofeów, a to sie liczy prawda? Dlaczego tu jest jeszcze Wenger który od kilku lat nic szczególnego nie wygrał?

mksarsenal komentarzy: 13008.02.2010, 10:57

Niema co sie łamać jest jeszcze dużo meczy jeszcze mamy szanse na mistrzostwo tylko trzeba wszystko wygrywać i liczyć na podknięcie liderów czeka nas teraz ważny mecz z Liverpoolem trzeba go wygrać i gonić rywali w wczorajszym meczy znowu było widać brak Robina .

Michu komentarzy: 171108.02.2010, 10:57

Nie wolno spisywać naszego zespołu spisywać na straty, to wszystko może się jeszcze odmienić, ja wam powiem, że będę dumny z 3 miejsca, w najlepszej lidze świata, a Ci co niektórzy co mają jakieś pretensje, to trudno, Arsenal to nie United czy Barcelona, tutaj są rzadko sukcesy, ale jest to coś czego nie ma żadna drużyna. ARSENAL TILL I DIE.

United_Na_Zawsze komentarzy: 408.02.2010, 10:54

W dzisiejszym meczu trzymałem za was kciuki, bo gdybyście wygrali z Chelsea to byśmy byli pierwsi, a wy i tak się nie liczycie w żadnym sezonie w walce o mistrzostwo. Jesteście zespołem pokroju Bolton, Hull, Fulham czy Sunderland. Absolutnie nie zasługujecie na to 3 miejsce na którym jesteście,a wy mistrza byście chcieli, cieszcie się jeśli na koniec sezonu 5 chociaż zajmiecie. 3 miejsce jest tym, że teraz jedziecie na opini z przed lat gdy ja szanowałem wasz klub, a grali tu wtedy Henry, Pires, Bergkamp, Ljunberg czy chociażby Reyes. Ferguson zaczął preferować polityke transferową Wengera, ale on się różni tym, że ściąga prawdziwe talenty, które naprawde mogą stać się gwiazdami np. Ronaldo, Rooney, Evra, Obertan, Diouf, Macheda, Rafael i Fabio. Wenger natomiast kupuje graczy, którzy nic jeszcze nie ugrali, a już mówi, że to gwiazdy, a jeśli jakimś cudem mu wyjdzie takie coś jak Hleb, Flamini, Adebayor to już OUT z zespołu. Ferguson tak nie robi no chyba, że frajerzy z Madrytu dają 90mln hehe. Myślę, że MU ma lepszą młodzież od Arsenalu, niby Arsenal to najlepsze miejsce dla młodych bo co? Bo grają tu inni młodzi? Nie, Najlepsza pod tym względem jest Barcelona, która naprawdę wychowuje gwiazdy typu Xavi, Messi, Iniesta, Valdes itd. A wy co do tej pory wyprodukowaliście z tych talentów? GÓWNO. Jedynym Fabregasem się jaracie, bo Barca się pomyliła co do niego. Jedynym graczem, który zasługuje na 4 miejsce w lidze jest Arshavin i Cesc. Teraz zamiast Big Four to powinno się nazywać Big Two. W sezonie zawsze najmniej obawiam się Arsenalu, wtedy myślę: e...MU spokojnie ta rade. I tak jest od 3 lat. Przyznam szczerze, że mam większy respekt przed Portsmouth niż przed Arsenalem. Przedstawiłem wam wasze realia, nie chciałem nikogo obrażać, ani nic w tym celu. Poprostu wyraziłem swoje zdanie. Mam nadzieję, że niedostane bana bo chciałbym czasem podysktutować z wami na różne tematy.

matek9009 komentarzy: 135508.02.2010, 10:48

nie ma się co łamać trzeba wierzyć , moze i mamy cięzkie lata teraz ale to nie oznacza że nic nie gramy , szanse na tytuł są ale trzeba też liczyć na potknięcia rywali , moze być dobrze jeszcze , z Chelsea zagraliśmy najlepszą 11 jaka moglismy wystawić ale chłopaka brak trochę formy moze już ten kryzys mija bo w porównaniu di meczu z Chelse zagraliśmy lepiej , troszke irytyje mnie to ze chcemy wejść z piłka do bramki , za mało strzałów za pola karnego ale mówie jest poprawa niźeli w meczu z MU tak że moze na Liverpool się przełamiemy;)go go the gunners;)

bergkamp komentarzy: 111008.02.2010, 10:32

yatq -> Kozłem ofiarnym był i jest Wenger. Miejmy nadzieję że nie będzie.

sparhawk1976 komentarzy: 5308.02.2010, 10:30

Wg mni to ta nasza młodzierz, moze stanowić trzon naszej drużyny, ale jeszcze nie teraz Diaby i Song graja dla mnie ciekawą piłkę, potrafią wypracowac sobie akcje, przepchnąć się do przudu w pole karne, ale czy są teraz filarem drużyny mistrzowskiej chyba jeszcze nie.

Tu sa potrzebni gracze z doświadczeniem. W dobie kontuzji RvP nie mamy kim atakować A sam Cesc nic nie zwojuje. Środek pola gra ładnie lecz brak tego czegoś, tego błysku geniuszu, cwaniactwa w polu karnym tego co ma RvP, Rooney czy Drogba.

Ale nie łammy się gramy dalej, cieszmy się grą Arsenalu.

PS. z nostalgią na YouTube ogladam brakmi Berghampa. ah to były czasy.