Arsenal gra, Chelsea strzela, 2-0 na Stamford

Arsenal gra, Chelsea strzela, 2-0 na Stamford 07.02.2010, 18:07, Szymon Ortyl 610 komentarzy

Punktualnie o 17:00 na Stamford Bridge rozległ się gwizdek pana Mike'a Deana, który rozpoczął mecz pomiędzy Chelsea i Arsenalem.

Zdenerwowany porażką z Manchesterem United Arsene Wenger postanowił, że zamiast Denilsona i Tomasa Rosicky'ego mecz od pierwszej minuty rozpoczną Theo Walcott i Abou Diaby. Na ławkę rezerwowych powrócił Sol Campbell.

Początek spotkania w wykonaniu Kanonierów wyglądał obiecująco, niestety w 7. minucie po rzucie rożnym swoje miejsce przy słupku bramki Almunii opuścił Gael Clichy. Wykorzystał to Didier Drogba, który pokonał Manuela Almunię strzałem z 3 metrów.

Przez kilka kolejnych minut, Kanonierzy nie potrafili się otrząsnąć i zmobilizować do działania. W 14. minucie po świetnym podaniu Aboud Diaby'ego do piłki doszedł Samir Nasri, jednak jego strzał wybronił Petr Cech.

3 minuty później bliski wyrównania był Andriej Arszawin, jednak Rosjanin nie potrafił w pełni wykorzystać podania Cesca Fabregasa. Świetną paradą popisał się Petr Cech.

Kilka sekund później Arszawin próbował naprawić swój błąd, jednak Ivanocic wybił piłkę poza końcową linię boiska.

W 22. minucie było już 2-0. Kanonierzy stracili piłkę na połowie rywala, Frank Lampard zagrał świetną piłkę do Drogby, przy którym nie było wracającego Clichy'ego. Napastnik The Blues pozwolił, aby Francuz przebiegł obok niego, po czym oddał potężni strzał, na którego obronę nie miał szans Manuel Almunia.

W 31. minucie dobrą akcję przeprowadził Ashley Cole, jednak sytuację uratował wracający za Anglikiem Theo Walcott.

Minutę później jeden z kibiców Chelsea rzucił na boisko baterię, która a mały włos minęła głowę Manuela Almunii.

W 46. minucie Florent Malouda niepotrzebnie zderzył się z Tomasem Vermaelenem, co zaowocowało drobnymi kontuzjami zarówno u gracza Chelsea, jak i u zawodnika Arsenalu. Kilka sekund później sędzia zakończył pierwszą połowę spotkania

Po wznowieniu gry Kanonierzy zaczęli grać zdecydowanie ostrzej. W 52. minucie kontuzji nabawił się Didier Drogba, jednak zdołał wrócić na boisko.

2 minuty później szansę na podwyższenie prowadzenia miał Lampard, jednak nie zdołał zmienić kierunku lotu piłki po strzale Maloudy.

W 56. minucie fatalnie skiksował Almunia. Na szczęście piłka nie trafiła pod nogi żadnego z graczy Chelsea.

3 minuty później mogło być 2-1. W sytuacji sam na sam z Cechem znalazł się Nasri, jednak Francuz chciał koniecznie uderzyć piłkę lewą nogą co sprawiło, że został dogoniony przez Johna Terry'ego, który wybił piłkę na aut.

W 63. minucie Theo Walcotta zastąpił na placu gry Nicklas Bendtner.

4 minuty później ładną akcję przeprowadzili Cesc Fabregas, Samir Nasri i Nicklas Bendtner, jednak nadbiegający Drogba wbiegł w Hiszpana, który przez kilka sekund nie potrafił zejść z pleców napastnika Chelsea.

W 68. minucie Cesc Fabregas oddał fenomenalny strzał z rzutu wolnego, jednak rozgrywający wspaniałe spotkanie Petr Cech wybił piłkę w pole.

W 73. minucie na placu gry pojawili się Tomas Rosicky, oraz Emmanuel Eboue zmieniając Abou Diaby'ego i Bacary'ego Sagnę.

7 minut później na boisku w miejsce Ballacka pojawił się Żirkow.

W 82. minucie żółtą kartką za faul na Lampardzie ukarany został Song. Do piłki ustawionej na 25 metrze podszedł Drogba, a piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.

2 minuty później żółtą kartkę za faul na Drogbie obejrzał Fabregas.

W 86. minucie w miejsce Nicolasa Anelki, na placu gry pojawił się Joe Cole.

W 87. minucie Zirkow ukarany został żółtą kartką za faul taktyczny.

3 minuty później publiczność na Stamford Bridge pożegnała owacją na stojąco Didiera Drogbę, w miejsce którego na placu gry pojawił się Salomon Kalou. 4 minuty później sędzia zakończył spotkanie.

Kanonierzy wyraźnie nie mieli pomysłu na przedostanie pod bramkę Chelsea, która bardzo często broniła się wszystkimi zawodnikami. Słaby mecz rozegrali Gael Clichy oraz Bacary Sagna.

Chelsea FCPremier League autor: Szymon Ortyl źrodło: własne
hollarafal komentarzy: 28507.02.2010, 22:42

taaa jak oni mieli dzisiaj w ataku Drogbe-Anelka a my malego Arszawina ;( to nie dalo rady wygrac ... nawet z cienkim baleciarzem niklasem

arsen1 komentarzy: 107807.02.2010, 22:30

Dla mnie to jest zbyt trudne do opisania ,co dzis przeżywam ..Takie porażki bolą mnie najbardziej .Nie moge zrozumiec ,jak można być tak blisko celu i jak można to wszystko zniszczyc ..
Wstyd Wenger ,kolejny stracony rok ,i ciagle przez to samo -skąpstwo i zadufanie w sobie !

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97907.02.2010, 22:28

Arsenal1994 - Fellaini gra głównie na DP a nie na środku pomocy, więc mówienie o kopii Fabregasa w tym przypadku jest co najmniej niewskazane

szwarcekruper komentarzy: 89307.02.2010, 22:25

Dzisiaj się dowiedziałem jak wielu tu "prawdziwych" kibiców... Bardzo przykra sprawa...

Arsenal1994 komentarzy: 749707.02.2010, 22:20

Fellaini? Po co nam słaba kopia Fabregasa?
Są pozycje znacznie ważniejsze do wzmocnienia.

karol234 komentarzy: 45307.02.2010, 22:17

szkoda że my wszyscy widzimy jak jest tylko wenger nie bardzo. klapki na oczach i niezachwiana wiara w swój projekt młodzież 2020.
ciekawe ile porażę musimy jeszcze przeżyć aby cos sie zmieniło w jego myśleniu?!!

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3507.02.2010, 22:15

Arsen258 - aaa, tego nie przewidziałem. No to w ramach rekompensaty możemy sprzedać im Denilsona, oni tak potrzebują takiego twardego i zarazem kreatywnego pomocnika ^^

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97907.02.2010, 22:06

Erzet - tylko po co mają płacić za Senderosa, skoro będą go mieli za darmo

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3507.02.2010, 22:05

Adrius - Fellaini bardzo mi się podoba jako zawodnik. To cham, brutal, aktor - idealnie pasuje do Premier League! Myślę, że moglibyśmy go zakontraktować, a w zamian dać Senderosa i ew. troszkę dopłacić.

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97907.02.2010, 22:05

A mnie się podoba gra Dinijara Bilaletdinowa z Evertonu. Ten facet to coś jak młodsza i szybsza wersja mojego ulubionego piłkarza - Rosicky'ego

Adrius komentarzy: 12607.02.2010, 22:03

Wiem --> Arsen258, ale widać serce do gry tego chłopaka, poświęca się i jest silny fizycznie. Na swój wiek ma świetne warunki. Z napastników podoba mi się niedoceniony Welliton, w trudnej lidze rosyjskiej radzi sobie całkiem przyzwoicie. Ma na koncie w 29 meczach - 21 bramek i to po kontuzji Achillesa, która wykluczyła go z gry na 7 miesięcy. Niestety nie jest w tym sezonie na sprzedaż, ale w przyszłości kto wie.

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97907.02.2010, 22:02

znaczy się chodziło mi o to:

demotywatory.pl/915210/Trening-czyni-mistrza

Sweetxhoney komentarzy: 21107.02.2010, 21:59

Ja myślałem, że Arsenal po objęciu fotelu lidera wygra przynajmniej jeden z trzech zbliżających się meczy (Aston Villa, MU, Chelsea). Tym czasem nie wygrał żadnego i zamiast martwić się o 1 miejsce to będziemy się martwić o to czy nie wypadniemy z top3, przykre..

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97907.02.2010, 21:59

Adrius - masz rację co do Fellainiego, ale napastnikiem to on nie jest. A co do demotów, to mi bardziej podoba się ten:

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3507.02.2010, 21:58

Akurat najbardziej boję się tego wyjazdu do Birmingham. The Blues to bardzo wymagający przeciwnik, niby wygraliśmy z nimi 3:1, ale ten mecz wcale nie był taki prosty i gładki jak może się wydawać. Na St. Andrews zawsze gra się trudno, o czym przekonał się Manchester United, czy Chelsea.

kanonierMalri komentarzy: 26607.02.2010, 21:57

Erzet- no niby tak ale jak widze co nasi graja to mi rece opadaja o_O i nie jestem taki pewny wygranej niestety!

Adrius komentarzy: 12607.02.2010, 21:54

Arsen258 --> Parady Dudka były wtedy na najwyższym poziomie:) z tego co pamiętam to w późniejszym etapie wyciągnął bombę z karnego Baptisty, ale w całym meczu widać nie chciało mu się bronić. Jak patrzę na Everton i Fellainiego to wydaje mi się on obiecującym piłkarzem, ma serce do walki i wzrost, który wykorzystuje przy każdej okazji.

Z tym demotywatorem to prawda, może wlecieć na główną. Pokażmy Chelsea, że jest nas więcej.

demotywatory.pl/915052/Didier-Drogba%20-%20polec%C4%85%20minusy%20od%20fan%C3%B3w%20Arsenalu%20;)

Lee komentarzy: 1471 newsów: 8307.02.2010, 21:52

Nie czarujmy się - ****si i manu to za wysokie progi dla takiej kadry Arsenalu... Wenger to dziwny człowiek, przy kontuzji RvP i Bendtnera nie kupuje żadnego napastnika w okienku transferowym i w rezultacie musimy grać jakimś śmiesznym ustawieniem z Arszawinem jako osamotnionym napastnikiem. To idiotyczne... Wenger w tym sezonie już naprawdę się zagubił - taktyka z Arszawinem, wcześniej Bendtner na skrzydle - o co mu chodzi...? ; o

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11507.02.2010, 21:46

Erzet --> dokładnie tak jest. Niestety na mecze z takimi rywalami musimy wystawić zawodników o dobrych warunkach fizycznych, których za dużo nie mamy. Poza tym prezentujemy cały czas ten sam styl gry. O ile w meczach ze słabszymi rywalami się to sprawdza, o tyle teraz w spotkaniach z lepszymi zupełnie nam to nie wychodzi. Liverpool to teraz taki średniak, chociaż nie można ich lekceważyć, bo w tym sezonie jedyne z nimi zremisowaliśmy... Sunderland natomiast nas pokonał, chociaż teraz są w słabszej dyspozycji i możemy ich pokonać. Następnie mniej wymagające pojedynki i mecze z MC, wyjazd do Stoke i do Birmingham, w których dowiemy się w jakim miejscu jesteśmy.

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97907.02.2010, 21:44

Erzet - pamiętam czasy, kiedy wygrywaliśmy z Poolem 6-3 po 4 golach Baptisty. To był moim zdaniem twardy i nieustępliwy zawodnik, który teraz by nam się przydał

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3507.02.2010, 21:38

kanonierMalri - z LFC gra się nam całkiem nieźle, ostatni raz przegraliśmy z nimi w kwietniu 2008 roku [trzy sezony temu], więc aż tak źle nie jest :P

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3507.02.2010, 21:33

Axxxe - mówiłeś, że w poprzednim sezonie wygrane z zespołami Wielkiej Czwórki przychodziły nam łatwo. W pierwszej połowie sezonu, owszem, zobacz, że na wiosnę zdobyliśmy tylko 2 punkty. Myślę, że Wenger musi zmienić poprostu taktykę na takie mecze, bo rywale nas przejrzeli od deski do deski i w naszej grze nie ma niczego co mogłoby ich zaskoczyć na tyle, by wygrać spotkanie. Drugą sprawą jest to, że nie wyciągamy wniosków z popełnianych błędów. 2 bramki stracone z United niczego nas nie nauczyły, bo znowu Drogba po szybkiej kontrze strzela nam bramkę.

kanonierMalri komentarzy: 26607.02.2010, 21:31

Z liverpoolem tez dostaniemy !!!

TheSpanishCesc4 komentarzy: 11407.02.2010, 21:31

I znów "Mężczyźni pokonali Chłopców". Co z tego,że jesteśmy częściej przy piłce skoro i tak nawet strzału nie potrafimy oddać,chcemy wbiec z piłką do bramki. Bacary Sagna dośrodkowuje jak by w polu karnym był Jan Koller,a jeśli nie to za linie boczną lub końcową...teraz będzie desperackie utrzymanie w 4.Nie wiem ile musimy przegrać meczów z klasowymi rywalami,żeby Wenger wreszcie zrozumiał,że bez nowych (nie nastoletnich) piłkarzy nic się nie wygra. :( Mam nadzieję,że wygramy z Liverpoolem i że Arsene Wenger skorzysta z wakacji i kupi piłkarzy chociażby takich jak Marouane Chamakh czy Edin Dzeko.

ARSENAL4LIFE.

Fabregas_Fan komentarzy: 6107.02.2010, 21:31

1) martwmy się o Cesca. Skoro klub chce mu zaoferować nowy kontrakt to znaczy że boją się o jego odejście do Barcy.
2) Ja nadal w wierze w ten klub. Jestem z nimi duchem . Arsenal już raz w tym sezonie miał stratę 9pkt i wszyscy spisali nas na straty. A tu niedawno siedzielismy na fotelu lidera ! Teraz to Chelsea ManU będą grać z mocnymi klubami. jest jeszcze 13 kolejek i wiem ze stac nas mistrzostwo ! KOCHAM TEN KLUB I WY TEZ POWINNISCIE W NIEGO WIERZYC Z CALEGO SERCA !

wronka25 komentarzy: 224507.02.2010, 21:26

trzeba sie skupic na obronie 3 miejsca a moze cos sie jeszcze wydarzyc :)

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11507.02.2010, 21:25

Wraz z końcowym gwizdkiem sędziego w tym meczu skończyły się nasze marzenia o zdobyciu mistrzostwa. Oczywiście mamy jeszcze matematyczne szanse, ale żeby je wykorzystać w pozostałych spotkaniach nie moglibyśmy pozwolić sobie na żadną stratę punktów. Po tym jak wczoraj Tottenham zremisował z AV trzecia pozycja jest raczej niezagrożona, ale jak wszyscy zakładali przed sezonem pierwsza czwórka to plan minimum. Jak się okazuje powoli go wykonujemy, bo po tym jak zawiedliśmy w pojedynkach z wymagającymi rywalami nasze szanse na wygraną PL jeszcze bardziej zmalały. Niestety ligi nie zdobywa się tylko dzięki zwycięstwom ze słabszymi drużynami, bo w tabeli są jeszcze takie, z którymi jest o wiele trudniej o punkty.

Właśnie taką drużyną jest dla w tym sezonie Chelsea. Aż trudno uwierzyć, że zespół, z którym w tamtym sezonie udało nam się zdobyć komplet punktów na ich stadionie teraz w dwóch meczach pokonał nas dwukrotnie. Oczywiście nikt nie spodziewał się, że pokonamy 'The Blues', nie byliśmy dziś faworytem, ale wydawało mi się, że po ostatnich spotkaniach zobaczę większe zaangażowanie i ambicje. Niestety przeliczyłem się, bo dzisiaj tylko kilku zawodników gryzło trawę i dawało z siebie 100%. Pozostali byli statystami, jakby nie zależało im na rezultacie, a przecież mecz toczył się o szanse na trofeum. Pierwsza odsłona gry była żenująca w naszym wykonaniu. Tak jak przewidywałem załatwił nas Drogba, który w bezpośrednich pojedynkach z Arsenalem strzelił więcej goli niż zagrał meczów. To niebywałe, że z Chelsea, MU i Liverpool mają liderów na tej pozycji, a my mamy szklanego Robina, młodego Bendtnera i fałszywych napastników. Nasz menadżer jednak zlekceważył sobie fakt, że potrzebujemy snajpera i zamiast tego wystawił dzisiaj Arszawina na szpicy, chociaż jak przyznał sam piłkarz z nim wysuniętym pod bramkę rywali nic nie ugramy. Druga połowa jak zwykle w lepszym wykonaniu, ale zabrakło skuteczności, która pozwoliłaby nam na urwanie punktów Chelsea na ich własnym obiekcie. Okazji do strzelenia gola mieliśmy kilka, jednak sama gra nie wystarczy. Wcale nie zagraliśmy słabo w tym spotkaniu. Po prostu przeciwnicy jak zwykle okazali się bardziej konsekwentni i bramkostrzelni od nas. W przeciwieństwie do Kanonierów potrafią wykorzystywać błędy rywali i trafić na słabszą formę, w której ewidentnie jesteśmy. Mam jednak nadzieję, że wyciągniemy wnioski do czasu spotkania się z Liverpoolem i Sunderlandem, które również cieniują od dłuższego czasu.

To właśnie na półmetku rozgrywek wychodzą nasze wszystkie problemy. Nie dość, że mamy zdziesiątkowany skład za sprawą urazów, to Wenger nie zakupił zawodników w miejsce kontuzjowanych. Poza tym nadal jesteśmy niedoświadczeni, co pokazują mecze z lepszymi drużynami, niż te, z którymi na co dzień wygrywamy. To trochę dziwne, bo jeszcze w tamtym sezonie było na odwrót i zwycięstwa nad takimi klubami przychodziły nam z łatwością. To chyba ta chwila, w której wolałbym wrócić do tamtego sezonu, żeby zobaczyć Arsenal punktujący w meczu z Chelsea lub Liverpoolem i przegrywający z beniaminkami... Szkoda, że nasz trener nie wyciągnął wniosków z ostatnich spotkań, bo na dziś byliśmy dobrze przygotowani pod względem gry, ale nasza mentalność i motywacja były marnej jakości, bo wydaje mi się, że nasi piłkarze nie do końca wierzyli w wygraną na Stamford Bridge. Chelsea ani razu w tym sezonie nie poniosła tam ani jednej porażki, ale to nie powód by rezygnować z wygranej. Szczególną obojętnością wykazali się Clichy i Walcott, którzy nadal są bezproduktywni, a co więcej - to właśnie przez nich tracimy bramki. Nie najlepiej ponownie Sagna, którego dośrodkowania to obraz zupełnej nieporadności i braku umiejętności. Dobry występ Vermaelena, Fabregasa, Bendtnera, Nasriego, a także Arszawina, chociaż ten ostatni jak zwykle zmarnował kilka szans. Na zero Almunia, który wreszcie się nie skompromitował, ale kto to widział, że bronić strzał w środek bramki z zamkniętymi oczami. Chyba za bardzo przesadził z pewnością siebie. Diaby dodał nam fizyczności, dużo walczył, poziom wyżej od Denilsona, ale nic poza tym. Niezły występ Gallasa, który miał okazję do zdobycia bramki. Eboue pokazał, że czas w końcu dać mu szansę i posadzić na ławce Bacary'ego. Jakby nie patrzeć wśród naszych zawodników znaleźli się tacy, którzy coś pokazali, ale nie wystarczyło to, żeby Londyn był czerwony. :|

To już piąty sezon, w którym jesteśmy trzymani w niepewności, wiążemy z nim nadzieje, ale jak zwykle na półmetku rozgrywek, kiedy musimy wykazać się koncentracją brakuje nam możliwości. Wraz z kolejnymi latami bez trofeów pojawia się pytanie czy Wenger jest odpowiednią osobą na stanowisku menadżera naszego klubu, ale nawet po serii kilku nieudanych spotkań i sezonów jestem w stanie zaryzykować, że nie znajdziemy teraz trenera, który byłby w stanie kontynuować jego politykę. Francuz musi skończyć to, od czego zaczął, nawet jeśli ma to trwać długo, ale niech już więcej nie robi nam nadziei, tylko udowodni, że jego drużyna jest gotowa na sukces. Oby pozostałe nierozegrane kolejki okazały się szczęśliwe i rzutem na taśmę uda nam się zwyciężyć PL. :) Wiara, nadzieja, miłość :)

demotywatory.pl/915052/Didier-Drogba - polecą minusy od fanów Arsenalu ;)

zlosnica komentarzy: 22307.02.2010, 21:22

aha i piterj1771-> chyba zapomniales, ze Man city ma 2 mecze mniej i jak je wygra to bedzie mialo tylko 2 pkt straty do Arsenalu. poza tym, gdy w gre wchodzi mistrzostwo Anglii to nie gra sie "na spokojnie"- presja jest wielka

armata88 komentarzy: 63107.02.2010, 21:22

piotrek oklaskiwał chyba drogbe ale jesli widziałeś oceans twelve to był motyw że cała drużyna Dannyego była ubrana w strój Arsenalu może Brad Bitt i Clooney są kibicami Arsenalu;)

kanonierMalri komentarzy: 26607.02.2010, 21:19

A wy ciagle o tych transferach o_O myslicie ze puki wenger jest to jakis pilkarz do nas przyjdzie? no moze jeden, ale jestem pewien ze kilku pilkarzy tez od nas odejdzie=] wiec sie nie ludzcie..

zlosnica komentarzy: 22307.02.2010, 21:17

niestety cos niedobrego dzieje sie z bokami obrony Arsenalu,ktore byly najwiekszym atutem. ale zrobic, skoro nawet w slabszej formie Sagna i Clichy sa lepsi od swoich zastepcow.

ostatnio tracimy duzo bramek. spekulacje o transferach powinny byc zakonczone, faktem jest , ze mamy sredniego bramkarza i nikogo z przodu,ale do lata i tak nic sie nie zmieni. nad obrona nalezaloby popracowac, bo tu akurat nie powinnismy narzekac, a jednak....cos nie gra.

szanse na mistrzostwo moze 5-10%. nie ma co zakladac, ze Chelsea bedzie tracic pkt. my musielibysmy wygrac i to wysoko juz wszystkie 13 meczy liczac, ze Chelsea zaliczy 3 remisy i porazke, bo w 2 porazki nie wierze. tak czy siak szczerze watpie. na lige mistrzow w ogole szans nie widze. obiektywnie trzeba powiedziec, ze w tym sezonie po prostu "nie zaslugujemy" na to, aby byc najlepsza druzyna w Anglii czy w Europie. w tym sezonie, i mowie to z duzym bolem i niechetnie, najlepsza w Anglii jest Chelsea, a najlepszym napastnikiem Drogba.

o meczu powiem tylko tyle, ze klaniaja sie nasze chucherka -175cm i 65kg , fizycznie najzwyczajniej w swiecie odstajace od CFC i, ze Arshavin znowu zawodzi, kompromitacja w meczu poprzednim, kiedy to nie podawal kiedy bylo trzeba, teraz niewykorzystana swietna sytuacja. kiedy Drogba objechal nasza obrone zakonczylam ogladanie meczu- za duzo mam nerwow ostatnio;]

plusy, ktore zauwazylam- gra Nasri'ego, Cesca no i dobrze, ze Denilson- "mistrz udreptywania trawy" nie wyszedl w 1 skladzie

jeszcze taki maly apel. proponuje, zeby osoby obrazajace na forach ignorowac i po prostu nie odpisywac, ani nie zawieszac, bo to tylko prowokuje takie osoby do stwarzania nastepnych kont i wypisywanie kolejnych komentarzy. pelen olew i sie skonczy

Theo_Fan komentarzy: 180707.02.2010, 21:15

Oprucz Chamakha i Dzeko widział bym u nas równiesz Kune Agüero :)

Piotrex komentarzy: 112907.02.2010, 21:14

Był i oklaskiwał Chelsea , może jest jej kibicem ;p

WojO komentarzy: 225207.02.2010, 21:13

kontuzje i polityka Wengera... pff i znow 4/3 miejsce max ;/ omg

to jest bez sensu my nie jestesmy szkółką piłkarska tylko TOPOWYM KLUBEM! Wiec kupmy wreszcie pilkarzy z doswia. bo znow beda kontuzje i tak daleko nie zajedziemy

armata88 komentarzy: 63107.02.2010, 21:11

ma meczu był matt damon

radzio_TRN komentarzy: 2722 newsów: 1307.02.2010, 21:08

Adrius - oglądałem mecz Fulham - Chelsea w którym to Smailling po prostu wyłączył Drogbę z gry. Jestem pewien, że będzie to jeden z najlepszych obrońców na Wyspach. Gallas ma 32 lata bodajże, więc w lecie i tak będziemy musieli zakupić nowego ŚO. Co do napastnika - rozsądna oferta i znalazłby się nie jeden, taka jest prawda.

wronka25 komentarzy: 224507.02.2010, 21:07

ja juz mam dosc Wenger out jego czas dobiegł końca poprostu juz sie wypalił teraz trzeab wygrac z Liverpoolem chociaz patrzac na nasza forme jest to watpliwe :/

piterj1771 komentarzy: 12807.02.2010, 21:06

Hey jak przedupiliśmy z City i United i z Chelsea i traciliśmy 12 punktów do lidera to takie same głosy się pojawiały że nie mamy szans ze jesteśmy za słabi itp. a jak zaczęliśmy wygrywać i zmniejszac strate do prowadzacych to nagle znaleźli się kibice którzy wierzą są dumni z naszych i ich wychwalają, tera znowu mamy dołek i kibiców znów nie ma albo krytykować tylko potrafią dalatego nie mozna takich nazywac kibicami to są "SEZONOWCY". prawdziwy kibic wierzy w swój zespół do ostatniej kolejki w której pozostają chodźby już tylko Matematyczne szanse na zwycięstwo. Powiem wam że teraz jak wygramy z Liverpoolem i będziemy mieli dalej te 9 punktów straty do Chelsea, 7 do United (bład jest w tej tabeli tutaj na stronie) i przewagę 8 punktów nad Liverpoolem, i bedziemy mogli grac spokojnie bo bedziemy nie zagrożeni nikim za nami, to to są raptem trzy mecze straty do Lidera... A moze znów będziemy mieli taką serie ze wszystkich tych teoretycznie słabszych ogramy a Chelsea i Manu pogubia punkty (w co wierze całkiem realnie) i mozemy znowu pod koniec byc w grze o Mistrzostwo, Jest jeszcze 13 kolejek czyli 39 punktów do zdobycia! To naprawde jeszcze wszystko sie mozę zdarzyć.
Ja wierze w zwycięstwo w PL...
GO GO Gunners!!!

Malina komentarzy: 122607.02.2010, 21:05

Wenger to już nie ten manager co za czasów Henry, Pires itd. Wtedy nie musiał dużo mówić. Piłkarze robili jego robotę. Teraz jest inaczej niestety. Jestem zdania, że Arsenal długo nie wróci do tej klasy co była 5 -6 lat temu...chciałbym się mylić !

Adrius komentarzy: 12607.02.2010, 21:02

radzio Wenger walczył o Smailling'a, ale Manchester wyłożył większą kasę i zaoferował wyższy kontrakt. Z pewnością zapewnił go, że jest przyszłością czerwonych diabłów w środku obrony.
U nas w Arsenalu został zakupiony Vermaelen za 10 milinów, twoim zdaniem zakup nowego obrońcy kolejne 10 milionów to dobre posunięcie?? on ma dopiero 20 lat, skąd wiesz jak będzie grał za 3 lata? Zdaniem Wengera Tomas był lepiej ukształtowanym piłkarzem co z resztą widać w każdym meczu, oprócz kilku wpadek. Sam osobiście nie byłem zwolennikiem tego transferu. Chamakh był niedostępny w tym okienku, jego drużyna walczy na wielu frontach i jest im w tym momencie niezbędny.

Nafciarz1990 komentarzy: 90607.02.2010, 21:01

kuba1337 fakt, Wenger dużego wyboru nie ma i tu jest kolejny problem. chociaż gdy Vela był do dyspozycji Wenger cały czas stawiał na mało ambitnego Arshavina. W takiej sytuacji, w jakiej teraz się znajdujemy, czyli bez dobrego napastnika Wenger powinien zdecydować się na ustawienie 4-4-2 Almunia-Ebue-Gallas-Vermalen-Clichy-Fabregas-Song-Walcott-Rosicki-Nasri-Eduardo

FredTheRed komentarzy: 3207.02.2010, 21:01

rzadziaki..

Theo_Fan komentarzy: 180707.02.2010, 20:58

Mam nadzieje ze teraz sie odbijemy i bedziemy juz ciagle zdobywac 3 pkt. bo jak teraz z live przegramy to bedzie bardzo trudo ale mam nadzieje ze wygramy musimy .

Pegaz komentarzy: 57707.02.2010, 20:56

trochę ten tytuł krzywdzący dla Czelsi. zagrali dobry mecz i zasłużenie wygrali.

radzio_TRN komentarzy: 2722 newsów: 1307.02.2010, 20:55

Adrius - a Smailling? United nam go sprzątneli, bo Wenger znów poskąpił. Z Chamakhem było to samo. Celem utrzymanie w TOP4? To niech to powie głośno i wyraźnie tak aby każdy usłyszał i zobaczył. I nie trzeba być zaślepionym decyzjami Wengera, aby być kibicem Arsenalu.

Malina komentarzy: 122607.02.2010, 20:52

Topek, przestań...

kanonierMalri komentarzy: 26607.02.2010, 20:52

nom to tak jak mowilem w zeszlym tygodniu ze dostaniemy baty !!!

Adrius komentarzy: 12607.02.2010, 20:51

Wenger wyjaśnił, że nie widział w tym oknie transferowym oferty, który spełniałaby jego wymagania. Chyba rachunek z tego jest prosty, mając fundusze i chęci na kupno, raczej nie zrezygnowałby z jakiegoś solidnego zawodnika. Najwidoczniej ma pełne poparcie zarządu w tym sezonie i uderza w konkretnego zawodnika, oszczędza pieniądze na kogoś bardziej obiecującego, może sprowadzi takiego zawodnika o jakim każdy marzy typu Dżeko, Villa, Gourcuff. Pomyślcie trochę po co na siłę kupować jakiegoś zawodnika, który nie spełni naszych oczekiwań? Wracając do tematu Arsenalu, to celem w tym sezonie jest utrzymanie się w big 4, bo nie wiem czy widzi to większość z was,ale do stałej czwórki stara się wbić Manchester City i Tottenham.

Pozdrawiam prawdziwych Kibiców.

Kozak0700 komentarzy: 92007.02.2010, 20:51

jesli nie wygramy z liverpoolem to kicha ;/ prawda jest taka ze jak bedziemy tracic juz 9 pkt do chelsea i MU nie nadgonimy tego wiara druzyny prysnie jak banka mydlana bo ilez mozna nadrabiac 10 punktowe straty, chociaz w pilce wszystko mozliwe a strata 6 pkt to zadna tragedia jedna wpadka rywala i nasze zwyciestwo i nadzieja wraca odrazu

`matt komentarzy: 8507.02.2010, 20:51