Arsenal nie zwalnia tempa i pokonuje Man Utd 3-2!

Arsenal nie zwalnia tempa i pokonuje Man Utd 3-2! 22.01.2023, 18:25, Łukasz Wandzel 1606 komentarzy

Za nami szlagier nie tylko z nazwy. W 21. kolejce Premier League Arsenal podjął u siebie Manchester United i zafundował swoim kibicom fantastyczne widowisko. Choć sytuacja w meczu zmieniała się kilkukrotnie, to ostatecznie Kanonierzy wyszli z tego starcia zwycięsko. Najpierw na prowadzenie wyszły Czerwone Diabły, następnie Kanonierzy, później znowu był remis, by końcówce podopieczni Mikela Artety dopięli swego i zdobyli gola na 3-2.

Składy obu drużyn

Arsenal: Ramsdale – White (46' Tomiyasu), Saliba, Gabriel, Zinczenko – Partey, Xhaka – Saka, Odegaard (90+3' Holding), Martinelli (82' Trossard) – Nketiah

Manchester United: De Gea – Wan-Bissaka, Varane (90+2' Garnacho), Martinez, Shaw – McTominay, Eriksen – Antony (71' Fred), Bruno Fernandes, Rashford – Weghorst

Pierwsza połowa była wyrównana, lecz nie zaczęła się najlepiej dla gospodarzy. W 17. minucie Marcus Rashford potwierdził swoją znakomitą formę. Anglik gładko minął Thomasa Parteya w środku pola i po przebyciu paru metrów huknął z dystansu w dolny róg bramki Aarona Ramsdale'a.

Kanonierzy już po kilku minutach odpowiedzieli na trafienie Manchesteru. Najpierw powoli rozegrali rzut rożny, by Granit Xhaka w końcu posłał celne dośrodkowanie na głowę Eddiego Nketiaha. Napastnik Arsenalu fantastycznie odnalazł się w polu karnym i wyraźnie zaskoczył defensywę gości, o czym świadczy fakt, że jako jedyny wyskoczył do futbolówki i głową skierował ją do bramki.

Druga część spotkania przez długi czas była lustrzanym odbiciem pierwszej. Tym razem to Arsenal jako pierwszy trafił siatki. W 53. minucie Bukayo Saka ściął do środka i zaskoczył Davida De Geę, uderzając na długi słupek z kilkudziesięciu metrów. Ponownie nie długo trzeba było czekać na odpowiedź i już po chwili nieudane wybicie Ramsdale'a przy rzucie rożnym wykorzystał Lissandro Martinez, który główką doprowadził do kolejnego wyrównania.

Dalsza część meczu z każdą minutą toczyła się coraz bardziej pod dyktando Arsenalu. Gospodarze prowadzili oblężenie na połowie przyjezdnych, co przez długi czas nie przynosiło nagrody w postaci gola. Jednak w samej końcówce Eddie Nketiah wykorzystał piłkę w polu karnym i jeszcze raz wpisał się na listę strzelców, dając drużynie zwycięstwo, 3-2! COYG!

Manchester UnitedPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Łukasz Wandzel źrodło: własne
Womanizer komentarzy: 989223.01.2023, 11:59

@kwiatinho: Nie upilnował Nketiaha który mu wyskoczył zza pleców przy golu 1:1. A w bramce na 3:2 złamał linię spalonego.
Ogólnie dostał note 5/10 na DP.

On motorycznie jest bardzo dobrym piłkarzem. Atleta, Martinelli miał kłopoty, bo Bissaka jest porównywalnie szybki. Ale kłopoty z koncentracją ma nie od dziś i nie od wczoraj. Dlatego zdrowy Dalot jest pierwszym wyborem.

ozzy95 komentarzy: 1917 newsów: 123.01.2023, 11:58

Moim skromnym zdaniem, pierwsza połowa mogła uchodzić za wyrównaną, optycznie, posiadanie piłki 50/50, aczkolwiek mieliśmy więcej sytuacji i były one bardziej klarowne. Natomiast w ogólnym rozrachunku, przypomnę statystykę Arsenal strzały 25, United 5. Plus to:

– Arsenal had 63 touches in the opposition box. That’s the most of any team in any Premier League match this season (via @OptaAnalyst).

Przecież to jak my ich gnietliśmy w drugiej połowie to było epickie, momentami zabawa w kotka i myszkę. Ostatnie pół godziny, to była obrona Częstochowy z ich strony. Momentami wyglądało to komicznie, każda ich próba wyjścia na naszą połowę kończyła się odbiorem na 30 metrze i kolejną jazdą w ich pole karne.

To jest kwestia nie tylko umiejętności, ale tez mentalu. To jak my ich "zajechaliśmy" to była nasz charakter i zawziętość w tym sezonie. Nie pamiętam, kiedy ostatnio oglądanie Arsenalu sprawiało taką frajdę. To są nasze chwile Panowie. No i ta radość Ziny na koniec...

Spodek komentarzy: 62923.01.2023, 11:57

Przyznać się, kto nie miał pojęcia, że Partey jest taki szybki?

kwiatinho komentarzy: 1312623.01.2023, 11:56

BTW wszystko to myślałem że nikt mnie bardziej nie będzie irytował niż Bruno ale to co zrobił De Gea to przejdzie do historii.

Dzisiaj powinny pokazywać to wszystkie sportowe kanały.

Mając dobry wynik ledwo uszedl z życiem po kontakcie z Nketiahem. To było obrzydliwe zachowanie.

Tym bardziej gol w 90 min smakuje podwójnie

M4rcin komentarzy: 152323.01.2023, 11:55

@kwiatinho napisał: "Bissaka zagrał słaby mecz?"
A jak inaczej to nazwać jeśli 2 bramki padły po jego błędach? Jesli by miał do tego 2 asysty to by się wyrównało i wtedy by był co najwyżej dobry xd

Rowerinho komentarzy: 225223.01.2023, 11:54

@ArsenalChampion napisał: "Jeśli Mudryk dałby jasny sygnał ze odejdzie, ale w gre wchodzi tylko Arsenal. To sam klub by to uszanował, i nie pozbawiał się dobrych pieniędzy za Mudryka wiedząc ze może go sprzedać tylko do Arsenalu."

Tak było, potwierdzam, byłem tym klubem

Gofer999 komentarzy: 1462223.01.2023, 11:51

@izrael: Na pewno nie? Bo na początku lat 2000 graliśmy bardzo atrakcyjne, gdzie podania szły tylko do przodu. Jak ktoś miał piłkę to zaraz trzy osoby wybiegały przed nim żeby tworzyć możliwości podania.

Matelko komentarzy: 320523.01.2023, 11:51

26 kwietnia gramy z City wyjazd, później 29 Chelsea dom i 6 maja Newcastle wyjazd. Po tym maratonie wszystko się roztrzygnie i to beda najcięższe 10 dni Arsenalu w tym sezonie. Już się nie mogę doczekać.

kwiatinho komentarzy: 1312623.01.2023, 11:51

@TlicTlac napisał: "No widzisz, a według mnie właśnie z Newcastle ta "różnica klas" nic nie dawała, było bardzo mało klarownych sytuacji, z United - dużo więcej."

Sytuacji z Newcastle było mniej bo grali bardzo kompaktowo. Przyjechaliśmy nieprzegrać i z pomocą sędziego im się udało.

Ale różnica klas była ogromna. Nie mieli nic do powiedzenia. Poza okazją z końcówki pierwszej połowy po stałym fragmencie gry po prostu nie istnieli.

My biliśmy głową w bardzo szczelny mur ale piłkarsko nie dojechali

GreKa komentarzy: 337323.01.2023, 11:50

@Womanizer: Oni już wczoraj jakoś spokornieli :)

kwiatinho komentarzy: 1312623.01.2023, 11:47

@Molas napisał: "United grało tylko z kontry, takie mieli założenie. Jedyny kto stwarzał zagrożenie to Rashford , reszta United totalnie wyłączona z gry. Szybko odrobiona strata, bramka na początku drugiej połowy, znów remis i totalna dominacja i dociśnięcie united w poszukiwaniu zwycięskiej bramki a Ty piszesz, że mecz był wyrównany. LOL. I te pochwały pod adresem Bissaki który dwa gole zawalił."

A co WAN Bissaka zagrał słaby mecz? Czyścił na prawej obronie jak za czasów Crystal Palace. Złapał fajną formę i jest pewnym punktem zespołu.
Z przodu daje niewiele ale z tyłu jest bardzo dobry

Furgunn komentarzy: 921023.01.2023, 11:47

Oleksandr Zinchenko:

- [Po dołączeniu do Arsenalu] zacząłem mówić w szatni, żeby chłopaki zapomnieli tylko o TOP3, ponieważ musimy pomyśleć o mistrzostwie. Niektórzy z nich się śmiali, ale teraz nikt już tego nie robi.

izrael komentarzy: 63623.01.2023, 11:47

Gramy najlepszą piłkę na świecie w tej chwili. Nie wiem czy zdajecie sobie z tego sprawę, ale NIGDY tak nie było. Chwilo trwaj!

TlicTlac komentarzy: 600823.01.2023, 11:46

@kwiatinho napisał: "Różnicę klas to widziałem w meczu z Newcastle. Oni nie mieli nic do powiedzenia. Nawet przez chwilę nie było mowy żeby mogli nas skrzywdzić.

Wczoraj byliśmy lepszym zespołem. Może kwestia jest różnica kto jak spostrzega Różnicę Klas"

@kwiatinho napisał: "Ale co z tych kontaktów wynikało? Suche liczby? Jesus Mam najwięcej kontaktów w polu karnym przeciwnika spośród wszystkich napastników w lidze (oczywiście do kontuzji) ale goli zdobył 5 i się zaciął."

A już na pewno 2 połowa Arsenalu z United to większa dominacja, więcej konkretów.
Sam mecz składa się z 2 połów i z Newcastle obie wyglądały bardzo podobnie, United broni 1 połowa, dlatego odniosłem się, że według mnie, jeśli popatrzeć na obie połowy osobno, to ta różnica klas w drugiej połowie była nawet większa niż w meczu z Newcastle.

Womanizer komentarzy: 989223.01.2023, 11:45

@GreKa: A ja się dzisiaj wyjątkowo nie obraże jak ograją Fulham. Poddymią trochę w tabeli, żeby się zbliżyć na 3 oczka do Utd. Trzeba Kuraki zbudować mentalnie do meczu z City za 2 tygodnie :)

Kibice Mułów za wysoko latali ostatnimi czasy. Więc niech kropelka potu się pojawi na czole.

ArsenalChampion komentarzy: 802023.01.2023, 11:45

@lucasnoline napisał: "Gdyby Mudryk odrzucił ofertę Chelsea, to nadal zostałby tam, gdzie jest. Shaktar nie sprzedałby go wtedy za mniejsze pieniądze. Poczekaliby z nim do lata. On miał kontrakt do końca 2026 roku. Nie dziwie się mu, że nie chciał tkwić w próżni kolejne pół roku. Jednocześnie patrząc na to jakim jest zawodnikiem, uważam, że straciliśmy mega kota i żaden Belg tego nie zmieni."
Problem tylko był taki ze Mudryk tego nie zrobił i Szachat mógł go sprzedać do Chelsea, bo Ukrainiec przyjał ich ofertę.
A przypuszczam ze gdyby Chelsea dostała taki sygnał od jego agenta, to nawet nie zawracała by sobie glowy tym transferem. A fakt jest taki ze dostali zielone światło od samego Agenta i piłkarza na podbijanie oferty kontraktu i zaproponowali mu kontrakt na okolo 7- 8 lat

Garfield_pl komentarzy: 2775723.01.2023, 11:44

@kwiatinho napisał: "Nie no bez jaj. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. United miało grać z kontry a założyli pressing. Martinelli niewidoczny bo Wan Bissaka mocno ogarniał. Saka w pierwszej połowie mało widoczny.

Piłkarze United wysoko podchodzili i mieliśmy z tym problem.
Od początku było widać że przyjechali powalczyć o wynik a nie tylko przetrwać.

Powiem szczerze że zagrali lepiej niż się spodziewałem. Byłem przekonany że ustawią się tuż za polem karnym tak jak Newcastle i będą lagi na skrzydła. Do końca tak nie było.

Błędy Parteya czy to że Ode musiał zaczynać już gdzieś przy środkowej lini boiska wynikała z tego że United starała się przerywać nasze akcje dość szybko.

W drugiej połowie przeważaliśmy ale z różnicą klas to bym się wstrzymał"

W tym meczu grała jedna strona,a druga liczyła na kontry. To nie był nasz najlepszy mecz, bo gdyby był, to byśmy ich jechali całe 90 min, ale muły nie miały praktycznie nic do gadania, grali tak jak z innymi z top6 , okopać się, laga na Rashforda i może wyjdzie. No ale koniec końców nie pykło, brawa dla Artety za zmianę Bena, bo tam było ryzyko. Ale do wyrównanego meczu,to daleko mulom było:)

GreKa komentarzy: 337323.01.2023, 11:41

@DzejCoop napisał: "Ojoj chyba Napoli zleci z pozycji jak Juventus. Poszperałem się w Transfermarktcie to ładnie się bawią tam we Włoszech. Szwindel na szwindlu i jak tu im ufać :D Niemniej szkoda akurat, że teraz to wypłynęło bo postawą na boisku w tym sezonie zasługują na tytuł ale kara niemniej będzie słuszna. Niezły handel ludźmi ;p"

Jak donosi "La Repubblica", Chine zgłosił się do Napoli z prośbą o udostępnienie dokumentów związanych z transferem Victora Osimhena w 2020 roku. Nigeryjski napastnik został zakupiony z Lille za 70 milionów euro, a kolejne 10 milionów mogły wynosić ewentualne premie. Kwota transferu była wysoka, zważywszy na ówczesne umiejętności snajpera, ale nie to jest najbardziej zastanawiające.

W tym samym czasie Lille zakupiło z Napoli czterech zawodników o łącznej wartości 20 milionów euro. Francuzi pozyskali doświadczonego bramkarza Orestisa Karnezisa i trzech młodych graczy – Luigi Ligouriego, Claudio Manziego i Ciro Palmieriego. Cała czwórka w Lille zagrała łącznie… jeden mecz. Z włoskimi piłkarzami natomiast szybko rozwiązano kontrakty. Suma wydatków Napoli za Osimhena została w ten sposób obniżona do 50 milionów.
Sprawą zajmowały się już włoskie i francuskie służby, ale do tej pory nie postawiono żadnych zarzutów bądź też nie przyznano żadnych kar. Przykład Juventusu pokazuje jednak, że nawet największe kluby mogą zostać ukarane za oszustwa.

To co znowu Inter albo Milan mistrzem?

kwiatinho komentarzy: 1312623.01.2023, 11:41

Nie wiadomo ile w tym prawdy. Wczoraj już pisało się o Milanie Interze Napoli i kilku innych klubach. Część z nich już zdementowało te informacje

Molas komentarzy: 112423.01.2023, 11:40

@kwiatinho: United grało tylko z kontry, takie mieli założenie. Jedyny kto stwarzał zagrożenie to Rashford , reszta United totalnie wyłączona z gry. Szybko odrobiona strata, bramka na początku drugiej połowy, znów remis i totalna dominacja i dociśnięcie united w poszukiwaniu zwycięskiej bramki a Ty piszesz, że mecz był wyrównany. LOL. I te pochwały pod adresem Bissaki który dwa gole zawalił.

GreKa komentarzy: 337323.01.2023, 11:37

@Matelko napisał: "Dzisiaj Fulham ma szanse wyprzedzić Tottenham w ligowej tabeli. Czego im bardzo zycze:)"
Każda wygrana nie licząc oczywiście z nami zespołów Fulham, Brighton, Brentford będzie cieszyć bo to oddali LFC i Chelsea od Top5

DzejCoop komentarzy: 326423.01.2023, 11:36

Wow, jednak z rana lepiej przeczytać co się napisało. Mam nadzieję, że nie zmęczyliście się czytając mój komentarz poniżej :D

Matelko komentarzy: 320523.01.2023, 11:33

DzejCoop komentarzy: 326423.01.2023, 11:29

kwiatinho komentarzy: 1312623.01.2023, 11:29

@TlicTlac napisał: "Pierwsza połowa całkiem wyrównana, ale w drugiej to już ogromna różnica klas. Przecież Arsenal w tym meczu miał najwięcej kontaktów w polu karnym przeciwnika, od startu ligi (60+) a United wtedy było z 4 czy 5x pod polem karnym Arsenalu (w drugiej połowie)."

Zmarnowana patelnia Ediego no i fantastyczny strzał Saki ale zza pola karnego który zblokował Eriksen.

arkoreus komentarzy: 20123.01.2023, 11:28

Panowie o co wy sie strzelacie między sobą serio. Piękny poniedziałęk jest wygrana ze znaczącą przewagą po naszej stronie a tu jakieś niesnaski jak nie o Mudryka to o przewage na boisku ;)

lucasnoline komentarzy: 541523.01.2023, 11:28

@ArsenalChampion:

kwiatinho komentarzy: 1312623.01.2023, 11:25

@miki9971 napisał: "Just sayin'"

Możesz się wstydzić dlatego to ja ich mam

@miki9971 napisał: "Przysnąłeś po pierwszej połowie, czy jak?"

Odsyłam do regulaminu tej gry. Mecz składa się z dwóch połów po 45 min każda. Jeśli ktoś pisze o dominacji i różnicy klas w meczu to nie chodzi mu o drugą połowę.

miki9971 komentarzy: 6379 newsów: 223.01.2023, 11:24

@kwiatinho

Ja bym się wstydził mieć w ulubionych piłkarzach na profilu - Ozila i Aubameyanga.

Just sayin'

Ech0z komentarzy: 1039423.01.2023, 11:24

A ja uważam że trzeba wyjść 1 składem na City i ich zdominować. Trzeba wywalczyć przewagę mentalna na nimi bo w tych dwóch meczach to będzie jak o mistrzostwo . Tam wygra silniejszy mentalnie.

TlicTlac komentarzy: 600823.01.2023, 11:24

@kwiatinho:

kwiatinho komentarzy: 1312623.01.2023, 11:22

@ArsenalChampion napisał: "Moim zdaniem była róznica klas. Przeciez oni w pewnym momencie byli tak stłamszeni ze zaczeli co chwile wybijać piłki na oślep, bo nie wiedzieli co się dzieje. Moze po wyniku zwyciestwo było minimalne, ale z gry była dominacja Arsenalu
Rashford był niebezpieczny, ale tak poza nim to nikt tam w ofensywie nie zrobil wrazenia"

W drugiej połowie przeważaliśmy ale z różnicą klas to bym się wstrzymał

ArsenalChampion komentarzy: 802023.01.2023, 11:21

@Be4Again napisał: "Ale cała ta Twoja teoria wali się jak domek z kart w obliczu dwóch argumentów. Po pierwsze słowa agenta mówiące, że warunki kontraktowe samego piłkarza nigdy nie były problemem, a po drugie Arsenal nie zerwałby negocjacji z powodu 20k tygodniowo dla samego piłkarza... Nie było newsa mówiącego, że to wysokość kontraktu zadecydowała"
Ale Mudryk ostatecznie przyjał oferte kontraktową z Chelsea, a nie Arsenalu. Oni w pewnym momencie sypnęli pieniędzmi. Może i sama płaca nie była problemem, ale długość już tak. On podpisał z Chelsea kontrakt na 8 lat. Arsenal tak długiego mu nie proponował. Pod wzgledem wydatku to juz robi ogromną róznice. A sama długośc dla piłkarza moze być kluczowa. To jest ryzykowny sport, kontuzja, jakas wada genetyczna i na najwyzszym poziomie sportowym moze cie juz nie być. A tak 8 lat kontkartu to jestes juz ustawiony @Be4Again napisał: "Masz twittera? Poczytaj co kibice oraz ludzie związani z CFC pisali po ogłoszeniu jego transferu. To nie tylko moja opinia. Ewidentnie nie był zadowolony, a przecież przed chwilą podpisał kontrakt życia i pobił rekord transferowy swojego kraju. Przecież, jak go sam nazwałeś taki "instaboy", powinien zaspamować media społ. fotkami jak to jest super fency pency. A tu dziwna cisza... i wyważone posty."
Nie no prosze cię nie dyskutujmy się co się dzieje na mediach społecznościowych, bo budowanie sobie w tak sposób wizji świata jest bez sensu. To ze ktoś jest uśmiechniety na instagramie czy gdzieś, to potem rzeczywistośc moze być zupełnie inna i odwrotnie. @Be4Again napisał: "Mi na Mudryku nie zależało. Na ten moment to nie jest piłkarz wart takiej kasy i dobrze, że Arsenal się wycofał. Jednak nie ma za zakrzywiać rzeczywistości. Zadecydowała wysokość oferty, która satysfakcjonowała Szachtar, a nie sam piłkarz. Szachtar dostał ile chciał i w sposób jaki chciał. Arsenal nie był w stanie/nie chciał/nie mógł zaproponować takiej samej oferty i dostali czerwone światło i dlatego deal upadł."
To jest logiczne ze klub sprzedający przyjmuje ofertę najwyższa, ale same preferencje piłkarza mogą być inne i gdyby Mudryk odrzucił oferte kontraktową Chelsea, to grałby dzisiaj w Arsenalu. Sam Arsenal równiez na to liczył, gdy Ukrainiec ich zapewniał o przekonaniu do projektu Arsenalu.
Wydawalo się ze to Arsenal rozdaję karty, bo przekonał piłkarza. A tu jednak Mudryk szybko zmienił zdanie

miki9971 komentarzy: 6379 newsów: 223.01.2023, 11:19

@kwiatinho napisał: "Minimalne choć zasłużone zwycięstwo ale jakiejś wielkiej dominacji nie widziałem a na pewno nie różnicę klas.

Myślę że to spore nadużycie"

Przysnąłeś po pierwszej połowie, czy jak?

Be4Again komentarzy: 337223.01.2023, 11:19

@ZielonyLisc napisał: "weź już człowieku daj spokój z Mudrykiem, wygrywamy z United, a ty męczysz flaka z Ukraińcem gdzie fakty są jakie są."

Ogarnij się. To nie ja zacząłem ten temat. Po drugie kim jesteś żeby decydować o czym inni użytkownicy dyskutują? Nie chcesz zabrać głosu to użyj srolla w myszce i idź dalej zamiast stosować bezsensowne zaczepki. To taki ciężkie?

kwiatinho komentarzy: 1312623.01.2023, 11:17

@mruw napisał: "Mudryka nie ma i nie będzie. Mamy Trossarda, który na ten moment jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem i się z tego cieszmy zamiast wspominać Ukraińca."

Stwierdziłeś to na podstawie 10 min w meczubz United. Mudryk wszedł gdzieś po godzinie gry i też pokazał sporo fajnej gry.

Nie demonizujmy Mudryka i nie gloryfikujmy naszych zawodników tylko dlatego że grają u nas.
Obaj mają coś do udowodnienia.

Każdy będzie śledził losy Mudryka z ciekawością ale niech zawsze ogląda plecy Arsenalu patrząc na tabelę

ZielonyLisc komentarzy: 2027523.01.2023, 11:16

@Be4Again: weź już człowieku daj spokój z Mudrykiem, wygrywamy z United, a ty męczysz flaka z Ukraińcem gdzie fakty są jakie są.

Mickeylo komentarzy: 272423.01.2023, 11:13

@Matelko: No dla nas by było idealnie, tylko czy sam zawodnik będzie chciał zostać by pełnić rolę rezerwowego?

Be4Again komentarzy: 337223.01.2023, 11:13

@ArsenalChampion napisał: "I co z tego ze warunki kontraktu były uzgodnione juz w grudniu? to bylo jeszcze przed ofertą Chelsea. Wystarczyłoby ze Mudryk by odrzucił oferte kontraktu Chelsea i to Szachtar by został postawiony pod ścianą i byłby zmuszony sprzedać go do Arsenalu i równiez by uzyskał potezny zastrzyk gotówki, Ale Ukrainiec tego nie zrobił, bo poprostu wybrał oferte Chelsea"

Ale cała ta Twoja teoria wali się jak domek z kart w obliczu dwóch argumentów. Po pierwsze słowa agenta mówiące, że warunki kontraktowe samego piłkarza nigdy nie były problemem, a po drugie Arsenal nie zerwałby negocjacji z powodu 20k tygodniowo dla samego piłkarza... Nie było newsa mówiącego, że to wysokość kontraktu zadecydowała. @ArsenalChampion napisał: "W jaki sposób nie jest zadowolony. Co ty za bzdury wypisujesz? Jeszcze tylko brakuje zebyś napisal ze po strzeleniu bramki Mudryk nie bedzie się cieszyć z resztą zespolu, tylko bedzie płakal jaki to jest nieszczęśliwy."

Masz twittera? Poczytaj co kibice oraz ludzie związani z CFC pisali po ogłoszeniu jego transferu. To nie tylko moja opinia. Ewidentnie nie był zadowolony, a przecież przed chwilą podpisał kontrakt życia i pobił rekord transferowy swojego kraju. Przecież, jak go sam nazwałeś taki "instaboy", powinien zaspamować media społ. fotkami jak to jest super fency pency. A tu dziwna cisza... i wyważone posty.

Mi na Mudryku nie zależało. Na ten moment to nie jest piłkarz wart takiej kasy i dobrze, że Arsenal się wycofał. Jednak nie ma za zakrzywiać rzeczywistości. Zadecydowała wysokość oferty, która satysfakcjonowała Szachtar, a nie sam piłkarz. Szachtar dostał ile chciał i w sposób jaki chciał. Arsenal nie był w stanie/nie chciał/nie mógł zaproponować takiej samej oferty i dostali czerwone światło i dlatego deal upadł.

ArsenalChampion komentarzy: 802023.01.2023, 11:12

GreKa komentarzy: 337323.01.2023, 11:11

Jopciu: To tak jak gadanie że 1 mecz United wygrało bo Arsenal nie miał Tomka Imprezy na srodku to teraz można gadać że Arsenal wygrał bo nie było Casemiro. Zgadzam się z komentarzem. Jeszcze pół sezonu przed nami. Lecimy po top 4 i może jakiś mały puchar do gabloty
» 23 stycznia 2023, 10:53
Ooooo jak się ładnie wynurzył kolega... a taki zdeklarowany neutralny kibic

Matelko komentarzy: 320523.01.2023, 11:11

Temat Tierneya już był tutaj przerabiany i bez dwóch zdań zostaje w klubie.

kwiatinho komentarzy: 1312623.01.2023, 11:09

@Gunnerrsaurus napisał: "Powiem tak, nie spodziewałem się aż takiej dominacji. Szkoda tych dwóch fartownych, niepotrzebnych bramek United, ale gra wyglądała bardzo dobrze, różnica klas i dobrze, że ostatecznie 3 punkty wyciągnęliśmy"

A ja proponuję obejrzeć ten mecz. Powiem szczerze że nie widziałem tam różnicy klas. Mieliśmy przewagę i kontrolowaliśmy spotkanie ale mecz był dość wyrównany i United miało swoje okazje.
Ramsdale wyciągnął jedną setkę a Rashford potrzebował podwajania bo był bardzo niebezpieczny. Eriksen fajnie rozdawał piłki ,drzewo zbijało piłki tylko Antony odstawał.
Wan Bissaka schował Gabiego do kieszeni

Myślę że to spore nadużycie

Mickeylo komentarzy: 272423.01.2023, 11:08

Ciekawe co będzie z Tierneyem, jak dla mnie, jest trochę za słaby na 1szy skład, I za dobry na rezerwę. Raczej wątpię żeby się zgodził też na rolę rezerwowego, najlepiej by było się chyba pożegnać z nim latem, wyciągnąć jakieś 30-40 mln i sprowadzić kogoś na jego zastępstwo. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć że był by w stanie wygryźć naszego ukraińskiego profesora.

Garfield_pl komentarzy: 2775723.01.2023, 11:08

"The expectation is that at some point today Frank Lampard will be leaving his post as Everton manager."

Everton have reportedly made a decision on Frank Lampard's future.

Dziadyga komentarzy: 824223.01.2023, 11:02

@DyktatorArsene napisał: "Czuje, ze Kiwior zadebiutuje z City juz na DM lub CB.
Lokonga nie udzwignie srodka pola a z Parteyem watpie, zeby Mikel ryzykowal."

Z Lokonga już klub nie wiąże przyszłości według mnie.Latem pójdzie w odstawkę.

Mickeylo komentarzy: 272423.01.2023, 10:59

dajcie sobie już spokoj z tym Mudrykiem, bo juz rzygać się chce, człowiek otwiera lodówkę w tam Mudryk.

damianARSENAL komentarzy: 851123.01.2023, 10:58

Nie wystawiałbym Parteya w piątek. Mecz pucharowy, a lepiej nie ryzykować jego zdrowia, potrzebny jest w lidze.

Matelko komentarzy: 320523.01.2023, 10:57

Gdyby jakimś cudem w transakcje Rice dalo się wlaczyc Pepe żeby zbic cenę. Ciekawe kto kupi naszego Nikosia…