Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City

Arsenal rozpoczyna sezon 2026/27 z Coventry City 19.06.2026, 11:27, Patryk Bielski 2127 komentarzy

Arsenal, jako obrońca tytułu mistrza Anglii, zainauguruje sezon Premier League 2026/27 meczem z Coventry City na Emirates Stadium. Spotkanie z beniaminkiem odbędzie się w piątek, 21 sierpnia o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Pierwszy wyjazdowy mecz Kanonierzy rozegrają przeciwko triumfatorowi Ligi Konferencji UEFA, Aston Villi. Na początku września czekają ich pierwsze londyńskie derby z Chelsea. W listopadzie Arsenal zmierzy się po raz pierwszy z Manchesterem City, a w grudniu odwiedzi Tottenham Hotspur Stadium, co będzie częścią intensywnego okresu świąteczno-noworocznego, podczas którego Kanonierzy rozegrają osiem spotkań w stolicy.

Okres świąteczny przyniesie też starcie z Manchesterem United na własnym stadionie, a następnie wyjazd na Boxing Day do Crystal Palace i krótki wypad do Fulham, by zakończyć rok 2026.

Styczeń i luty to czas wielkich meczów z Manchesterem City i Liverpoolem. Wszystkie trzy wyjazdy do drużyn awansujących z Championship odbędą się w drugiej połowie sezonu. W styczniu Arsenal odwiedzi Hull City po raz pierwszy od 2016 roku, a w kwietniu po raz pierwszy zawita na CBS Arena, by zmierzyć się z Coventry.

Maj rozpocznie się derbami północnego Londynu na własnym boisku, a miesiąc zakończy się meczem z Brighton & Hove Albion na Emirates Stadium.

SIERPIEŃ
Pt 21 Coventry City (D)
Sob 29 Aston Villa (W)

WRZESIEŃ
Sob 5 Chelsea (D)
Sob 12 Sunderland (W)
Sob 19 Brighton & Hove Albion (W)

PAŹDZIERNIK
Sob 10 Leeds United (D)
Sob 17 Nottingham Forest (W)
Sob 24 Everton (D)
Sob 31 Liverpool (W)

LISTOPAD
Sob 7 Hull City (D)
Sob 21 Newcastle United (W)
Sob 28 Manchester City (D)

GRUDZIEŃ
Śr 2 Brentford (W)
Sob 5 Tottenham Hotspur (W)
Sob 12 Bournemouth (D)
Sob 19 Manchester United (D)
Sob 26 Crystal Palace (W)
Śr 30 Fulham (W)

STYCZEŃ
Sob 2 Ipswich Town (D)
Śr 6 Brentford (D)
Sob 16 Hull City (W)
Sob 23 Newcastle United (D)
Sob 30 Manchester City (W)

LUTY
Sob 6 Liverpool (D)
Śr 10 Ipswich Town (W)
Sob 20 Fulham (D)
Sob 27 Manchester United (W)

MARZEC
Śr 3 Crystal Palace (D)
Sob 13 Chelsea (W)
Sob 20 Sunderland (D)

KWIECIEŃ
Sob 10 Coventry City (W)
Sob 17 Aston Villa (D)
Sob 24 Bournemouth (W)

MAJ
Sob 1 Tottenham Hotspur (D)
Sob 8 Leeds United (W)
Sob 15 Nottingham Forest (D)
Ndz 23 Everton (W)
Ndz 30 Brighton & Hove Albion (D)

Zobacz pełny terminarz spotkań

Premier League autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
vergil99111 komentarzy: 154321.06.2026, 20:31

@nicniewymysle
Jeden mecz oglądałeś czy co?
Odegaard zagrał może 2 mecze dobre, lekki błysk gdzieś był. Czasami ładnie wyglądają te skoki pressingu.
Jak się układa gra to jeden z najlepszych zawodników na świecie. Ale ostatnio widziałem to 2-3 sezony temu.

A w tym sezonie nawet nie powiem, że Ode był lepszy od Eze, jeden i drugi nie dojeżdżał. Jednak to Eze miał więcej momentów.
Odegaard zagrał mniej niż 40% możliwych minut.
Gdzie często schodził po kilku minutach i wchodził na końcówki, bo był kontuzjowany. A resztę czasu głównie irytował.

Zagrał mniej-więcej 2000 minut na jakieś 5000 możliwych. Był pod tym względem 16 w drużynie. SZESNASTY to prawie tak nisko jak tottenham.

Noni Madueke zagrał więcej od niego.
Więc jak nie istnieje gra bez Norwega?
To Arsenal nie istniał? Mówisz?
A wygrał premier league i był w finale ligi mistrzów, bez większego udziału Odegaarda.
W ofensywie mimo marnego poziomu, to pewnie i tak był najgorszy.

Z całą sympatia, oczywiście każdy jest ważny i naprawdę liczę na Ode to po prostu bzdury piszesz. I raczej to słaba prowokacja.

nicniewymysle komentarzy: 52321.06.2026, 20:10

@arsenallord: a to meczu nie oglądałeś rozumiem? Nie dało się zauważyć różnicy poziomów, tak?

arsenallord komentarzy: 34637 newsów: 11721.06.2026, 20:07

@nicniewymysle napisał: "jak tylko Martin zszedł to nie tylko środek nie istniał, ale wręcz cała drużyna"

Odegaard zszedł w 5. minucie meczu?

nicniewymysle komentarzy: 52321.06.2026, 19:59

Hitem jest ten Wasz hejt na Odegaarda; bez Niego nie istnieje podstawa tej drużyny, czyli pressing.
I już nie cofając dalej- mecz z PSG był idealnym tego przykładem, jak tylko Martin zszedł to nie tylko środek nie istniał, ale wręcz cała drużyna.
Owszem, nie da się ukryć, nie jest w najlepszej formie- ale i tak Ode >>> Eze. To są płuca i serce tej drużyny. I pieprzcie sobie co chcecie, ale najlepiej gramy właśnie wtedy gdy Norweg prowadzi pressing i drugą linię.

Theo10 komentarzy: 1032821.06.2026, 19:54

@Kredens: “ faktem jest że jeśli obaj byliby w swojej najlepszej dyspozycji, to chyba nie ma wątpliwości kogo wolelibyśmy w składzie”

W takim scenariusz to wiadomo że Ode. Natomiast aktualnie mamy inny scenariusz - Merino, który praktycznie poniżej pewnego wysokiego poziomu nie schodzi i Ode, który od dwóch lat ma problem ze znalezieniem formy, nie mówiąc o jej stabilizacji.

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 19:37

Declan Rice has been managing neural pain in his hamstring for six months

Believes Tuchel was right to protect him from a serious injury
Ready to start against Ghana
Match will be Rice’s 64th of the season

Kredens komentarzy: 447621.06.2026, 19:35

@Theo10:

Ok grał dobrze Merino, bo ja jakoś tej jego super piłki nie widzę, ale faktem jest że jeśli obaj byliby w swojej najlepszej dyspozycji, to chyba nie ma wątpliwości kogo wolelibyśmy w składzie

Theo10 komentarzy: 1032821.06.2026, 19:32

@Kredens: “Kosztem Zubiego albo Merino to tak, ale nie Odegaarda.”

Ja nie neguję że Ode się odbuduje, ale jednoczesne wypychanie z klubu Merino, który do kontuzji grał super piłkę i żadnej obudowy nie potrzebuje, to jest jakiś absurd.

aguero10 komentarzy: 968721.06.2026, 19:30

Świetna wiadomość jesli chodzi o sprzedaż Ode.

Nicsienieda komentarzy: 3873 newsów: 121.06.2026, 18:45

@Kredens napisał: "Martin się odbuduje na MS"
Już blisko dwa sezony na to czekamy

Kredens komentarzy: 447621.06.2026, 18:18

@Jack_Herrer:

Kosztem Zubiego albo Merino to tak, ale nie Odegaarda. Martin się odbuduje na MS i będzie wymiatał w przyszłym sezonie.

Jack_Herrer komentarzy: 7151 newsów: 19221.06.2026, 18:10

youtu.be/4RtElEJpxiQ?is=Lwg_1lW36yqpYFJo

Wiedziałem, że jest dobry, ale po tym filmie to musimy go kupić, bez kitu, choćby kosztem Odegaarda.

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 18:09

Do you think Ethan Nwaneri will be at Arsenal next season?”

@SamiMokbel_BBC: “I don’t think he will. There is a will from Arsenal to, at the very least, listen to offers. I think he will want regular football next season & I’m not sure where he fits in.”

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 17:58

@SamiMokbel_BBC: “My understanding is that Morgan Rogers is a player that Arsenal would like to sign & lots of groundwork has been done to try to get that deal into a position where it’s doable this summer.”

“If Arsenal were to formalise their interest now, during the World Cup, it’s a deal I believe he would like. If a deal between Arsenal & Aston Villa can be agreed, I think he would jump at the chance to join.” [@LatteFirm]

djmacius komentarzy: 567721.06.2026, 17:57

@youngboy napisał: "Znowu nasze trio na ławce Hiszpanii."

Ja rozumiem, że zgranie, że zaufanie, ale masz na ławce dwóch praktycznie najlepszych bramkarzy w Europie ostatniego sezonu, mistrza Anglii i mistrza Hiszpanii, a grasz Unaiem Simonem.

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 17:56

@SamiMokbel_BBC: “If you ask many people who work in football, they will tell you that Viktor Gyökeres’ strengths are one of the reasons why Arsenal got over the line in the Premier League. Would they sell him after one season? I’ve not heard that.”

“Arsenal have a long-term interest in Julian Alvarez & that’s a deal they would love to do, it would be a dream acquisition for Arteta & Berta. If there’s any way Arsenal would deem that possible this summer, that would leave a question over Gyökeres.” [@LatteFirm]

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 17:50

@SamiMokbel_BBC: “I think Arsenal wouldn’t sign Morgan Rogers AND Bradley Barcola in the same window. Never say never, but it would be difficult to do both because Arsenal have other areas they need to strengthen - they’ll need a full-back & central midfielder.”

“They’ve been alerted that Barcola might be able to leave PSG this summer. If the Rogers deal doesn’t come off, he may be one they look to accelerate, but out of the two, I think they’re more focused on Rogers.” [@LatteFirm]

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 17:50

@SamiMokbel_BBC: “When you’re looking at left-wing, that might be the area Arsenal are willing to go over & above what they would want to spend to get the right player.” [@LatteFirm]

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 17:48

“There have been some whispers over the summer that Arsenal might be interested in letting Martin Ødegaard go for the right price.”

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 17:47

@SamiMokbel_BBC: “My understanding is that there is a broad agreement in place with Jeremy Monga (16). The player wants to join Arsenal, all that is left now is to complete a deal with Leicester, but there will be a level of complication with that.”

“I think there is a little bit to go for Monga to become an Arsenal player, but I’m pretty certain he will be one by the start of pre-season, certainly in the coming weeks.” [@LatteFirm]

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 17:47

@SamiMokbel_BBC: “I expect there will be at least one high-profile departure at Arsenal. There is a focus on outgoings, given the spend last season. People will say, ‘We don’t need to sell’ - you don’t NEED to sell, but it’s prudent to do so.”

“The best-run clubs sell their assets at the right time & there is definitely an understanding of that at Arsenal, that they need to be more proactive in, at least, listening to offers for their players.” [@LatteFirm]

krzykus1990 komentarzy: 775221.06.2026, 17:25

DZIEJE SIĘ! FC Barcelona rusza ponoć po Benjamina Sesko!

Duma Katalonii ma dość nieudanych negocjacji w sprawie ściągnięcia Juliana Alvareza i Joao Pedro, więc teraz skupi się na ściągnięciu do siebie napastnika Manchesteru United!

Są gotowi przeznaczyć na ten cel 70 milionów euro plus ewentualne bonusy

Marca

Nicsienieda komentarzy: 3873 newsów: 121.06.2026, 17:15

Merino skończy w podstawce, to jest nieuniknione. Hiszpanii brakuje target mana jak wody na pustyni.

youngboy komentarzy: 279121.06.2026, 17:00

Znowu nasze trio na ławce Hiszpanii.

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 16:43

David Raya: “The thing is that when you lose a Champions League final, when you get there for the first time in 20 years & then you lose on penalties, it destroys you inside. I left there with my head held high, but I was broken inside because we were so, so, so close.”

“You don’t know when you’ll play another one or even if you will play another one. When I went home, I was broken. We stayed [in Budapest] over night & travelled the next morning. That night is very, very hard.”

“The following morning too, [but] then you reach the Emirates Stadium, you see the fans & that lifts you. When you come out on the bus with the Premier League trophy & see all the people, what it means to them, you realise what you’ve done.”

“You take a step back & look at it with perspective. You think about the way the club was a few years ago & the way it is now, how each year we got better in the Champions League, how we won the league for the first time in over 20 years…”

“That gets a smile out of you. That’s when you think next year we can do better & win the Champions League.” [@guardian_sport]

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 16:18

Andria Bartishvili (17) will sign for Arsenal in a deal worth £4.5m. The player will join the club in 2027, when he turns 18 (March 30). [Panenka Georgia]

Matelko komentarzy: 487121.06.2026, 16:05

Dzisiaj Merino w wyjściowym składzie?
Yamal to na 100%.

arsenallord komentarzy: 34637 newsów: 11721.06.2026, 14:58

@Matelko: Od razu

Matelko komentarzy: 487121.06.2026, 14:54

Wymiilibyscie z BvB Nwanieri - > Felix Nmecha ?

Arsenal96l komentarzy: 512421.06.2026, 14:25

Myślę, że warto podać zwycięski skład Kaiserslautern z meczu z Bayernem w sezonie 97/98: Renke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner.

Dzulian komentarzy: 397321.06.2026, 13:33

@mlody323323: Vieira zagrał dobry sezon w HSV. Oni chcą go kupić, tylko Berta kręci nosem na 10 mln, bo chcemy bliżej 20

Matelko komentarzy: 487121.06.2026, 13:31

@mlody323323: kupi, kupi tylko kwestia za ile?
Moim zdaniem po dobrym sezonie w Hamburgu jego optymalna wartość to €15-17 mln

mlody323323 komentarzy: 341221.06.2026, 13:23

@Matelko napisał: "@Jogurt: Jesus , Viera, Nelson, Trossard, Norgaard, Nwanieri, Kepa, White - ich w pierwszej kolejności trzeba sprzedać."
Stracha na wróble Vieiry nikt poważny nie kupi , odejdzie jako free agent gość jest dla mnie transferem Science -Fiction od kiedy tutaj trafił ...

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 13:05

Bukayo Saka did NOT train with the England squad on Saturday & has been undergoing his own training programme to manage his achilles injury. Saka is expected to be available to face Ghana on Tuesday, but it seems likely that he may NOT start. [@johncrossmirror]

WygramyTo komentarzy: 125021.06.2026, 12:44

Bernardo Silva w realu jest jako free agent, tak?

Mu się skończył kontrakt !

Matelko komentarzy: 487121.06.2026, 11:57

@Jogurt: Jesus , Viera, Nelson, Trossard, Norgaard, Nwanieri, Kepa, White - ich w pierwszej kolejności trzeba sprzedać.

Jogurt komentarzy: 350521.06.2026, 11:14

Dobra dobra, my ty transfery in, ale paru tez trzeba wyoutowac.
Jesus patrze na ciebie

Barney komentarzy: 2725321.06.2026, 10:22

Hincapie zaraz wakacje ,dobrze jak dla mnie niech wszyscy wracaja oprocz Anglii ktora ma wygrac.

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 09:50

Arsenal are looking to add around four or five quality signings this summer. Morgan Rogers is viewed as a priority, but they also want a striker, with Julian Alvarez admired.

Arsenal have been offered the chance to sign Christos Tzolis, but have spoken to other wingers too. They also admire Alex Scott & want another defender. [@CraigHope_DM]

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 09:36

Arsenal are planning to step up their interest in Morgan Rogers & are using their England contingent to help convince him of the move. Declan Rice has been working away on Rogers, hoping to help influence his decision, with Bukayo Saka & Eberechi Eze also in the camp.

Arsenal & Chelsea sources believe Aston Villa may be willing to talk at around £85m, but the Midlands club are well aware of the escalating prices for midfielders in the current market. [@CraigHope_DM]

arsenallord komentarzy: 34637 newsów: 11721.06.2026, 09:03

Undav pewnie wskoczy do składu kosztem Havertza. Niemcy bez napastnika grają

Numer10 komentarzy: 264421.06.2026, 08:54

@Garfield_pl: raczej nie wyobrażam sobie by przy dzisiejszych cenach gość poszedł za mniej niż 100

Garfield_pl komentarzy: 4393321.06.2026, 07:59

Arsenal are planning to step up their interest in Aston Villa’s Morgan Rogers and are using their England contingent to help convince him of the move.

Arsenal and Chelsea sources believe Aston Villa will open up for business at around £85m.

lordpat komentarzy: 351121.06.2026, 07:52

czyli jak Szwecja odpadnie, to bestia będzie dostępny na pierwszą kolejkę.

Nie wiem czy to dobrze czy źle.

Matelko komentarzy: 487121.06.2026, 07:20

Na tle Tunezji Szwecja też super grała:)
Jeden ze słabszych uczestników Mundialu.

Dziadyga komentarzy: 1321621.06.2026, 06:58

Japońce fajnie grają.

aguero10 komentarzy: 968721.06.2026, 06:32

Ten Nmecha to przypomina mi Khedire .
No niestety Havertz powinien grzać ławę kosztem Undava .

pablofan komentarzy: 854521.06.2026, 01:06

@coooyg11: no nie wiem… cena standardowa - 120 milionów xD oni tyle nie mają na tego typu piłkarzy :D
Generlanie to już chyba stało się standardem, że wystarczy dobrze kilka razy piłek kopnąć, daj Boże strzelić gola czy zdobyć asystę i cyk - 100M kwota wyjściowa xxxD mało tego! Jeszcze gardzą takimi ofertami i chcą więcej…. Haha na głowę upadli. Na miejscu klubów angielskich dałbym sobie spokój robić takie transfery poza PL. Szybko by spokornieli.

Goonder komentarzy: 1543 newsów: 121.06.2026, 00:51

@minio7: Matheus de Bør zniża się i posędziuje mecz po północy? Wow

coooyg11 komentarzy: 500821.06.2026, 00:40

@pablofan: Real chyba po niego uderza

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady