Arsenal - Sunderland, pamiętne starcia ostatnich lat

Arsenal - Sunderland, pamiętne starcia ostatnich lat 04.03.2011, 15:59, Marcin Stefaniak 21 komentarzy

Już jutro Kanonierzy podejmą na własnym stadionie drużynę Sunderlandu. Standardowo już oficjalna witryna Kanonierów - Arsenal.com - przygotowała zestawienie pamiętnych spotkań ostatnich lat.

Arsenal 2-0 Sunderland, 2010

Pierwszą bramkę dla Kanonierów zdobył w 26. minucie Nicklas Bendtner. Duńczyk wykorzystał podanie Emmanuela Eboue, który wcześniej popisał się świetnym rajdem. Formalności dopełnił w 92. minucie Cesc Fabregas, pewnie egzekwując rzut karny.

Arsenal 3-2 Sunderland, 2007

Kanonierzy już w 15. minucie prowadzili 2-0 po pięknym golu Robina van Persiego i bramce Philipa Senderosa. Jeszcze przed przerwą zawodnicy Sunderlandu zdołali zdobyć dwie bramki i wyrównać wynik spotkania. Ostatnie słowo należało jednak do Arsenalu. W 80. minucie Robin van Persie zdobył swojego drugiego gola w tym spotkaniu i zapewnił Kanonierom cenne trzy punkty.

Arsenal 3-1 Sunderland, 2002

Świetny początek w wykonaniu podopiecznych Wengera. Kanonierzy już w 9. minucie prowadzili 2-0 po dwóch bramkach Nigeryjczyka Nwankwo Kanu. Jeszcze przed przerwą trzeciego gola zdobył Patrick Vieira. Gracze Sunderlandu zdołali odpowiedzieć tylko jednym trafieniem Jody'ego Craddocka.

autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
laskowski19051995 komentarzy: 494505.03.2011, 14:10

Zawsze wygrywaliśmy, miejmy nadzieję że i tym razem też tak będzie :P

Arkadius92 komentarzy: 169805.03.2011, 10:57

Liczą się tylko 3 pkt...

HellSpawn komentarzy: 618505.03.2011, 10:09

Liczą się 3 pkt i brak kontuzji nowych! możemy wygrać 1:0, ale nie chcę widzieć, żadnego zawodnika z kontuzją...

patrykob komentarzy: 3424 newsów: 304.03.2011, 22:00

Musimy nadrobić stratę do Mułów! Jedziemy, jedziemy!

Szef komentarzy: 1303504.03.2011, 21:12

pamietne i zwycieskie starcia, jedziemy jutro z czarnymi kotami

grzegi_ndg komentarzy: 89604.03.2011, 19:42

dlatego że w tym meczu Arsza bedzie bohaterem:)

cavlary komentarzy: 262004.03.2011, 19:08

Nie ważne jak. Nie ważne jak wysoko. Ważne tylko i wyłącznie 3 pkt... Do tego najlepiej zrobić to małym nakładem sił...

A dlaczego Arsza na zdjęciu?:)

rudy13jol komentarzy: 40604.03.2011, 19:05

nie wazne jakim wynikiem zakonczy sie spotaknie musza wygrac i tyle :D 3 pkt mnie zadowola na maxa xD

Ciasteck2 komentarzy: 446704.03.2011, 17:02

Nie liczę na jakieś spektakularną kanonadę. Wiem po prostu, że to będzie ciężka przeprawa, ale wierzę, że grając u siebie możemy dokonać wiele.

arsenalbarca komentarzy: 115604.03.2011, 16:55

MU ma w tej chwili punkt przewagi (pominmy mecz zalegly). Patrzac na terminarz mysle, ze Manchester straci jeszcze 4 punkty do konca. Mysle, ze Arsenal tez. Ale Sunderland to zdecydowanie nie jest zespol, z ktorym powinnismy te punkty tracic. Juz na pewno nie u siebie. Zostawmy ten zapas na Tottenham i kogos innego.

Wychodzi wiec, ze o wszystkim zdecyduje mecz bezposredni.

A najwieksze kuku bedzie jak Chelsea sie wscieknie i wygra wszystkie pozostale 11 meczy i wsiadzie nam i MU na plecy ;)

Iniesta84 komentarzy: 36504.03.2011, 16:46

To raczej nie będzie łatwy mecz. Przymierzam się do zagrania +1.5 na Sunderland i życzę zwycięstwa (2-1) :) Musicie gonić MANU.

aRamsey komentarzy: 948604.03.2011, 16:31

Mam nadzieję, że to spotkanie utknie nam wszystkim w pamięci, oczywiście dobrze by było gdyby to były dobre wspomnienia

ksowa90 komentarzy: 147604.03.2011, 16:27