Arszawin i Nasri od pierwszych minut

Arszawin i Nasri od pierwszych minut 21.04.2009, 20:15, Łukasz Klimkiewicz 18 komentarzy

W serwisie LFCOnline.com pojawiło się potwierdzenie składów Liverpoolu oraz Arsenalu. Śmiało można stwierdzić, że w stosunku do sobotniego pojedynku z Chelsea w Pucharze Anglii wyjściowa jedenastka Kanonierów diametralnie się zmieniła. Od pierwszych minut zobaczymy rosyjskiego rozgrywającego, Andrieja Arszawina, oraz Samira Nasri i powracającego do drużyny po chorobie Bacary'ego Sagne. Niespodzianką jest nieobecność w pierwszym zespole Theo Walcotta, który mecz rozpocznie na ławce rezerwowych. Od wczoraj wiemy również, że na Anfield nie zagra Robin van Persie oraz Emmanuel Adebayor [obaj kontuzjowani - przyp. red.], więc dzisiaj w linii ataku pojawi się osamotniony Nicklas Bendtner, a Eduardo da Silva siądzie na ławce rezerwowych.

Arsenal: Fabiański - Silvestre, Sagna, Toure, Gibbs - Fabregas, Arszawin, Nasri, Denilson, Song - Bendtner

Ławka rezerwowych: Mannone, Eboue, Ramsey, Diaby, Walcott, Vela, Eduardo

Liverpool: Reina - Arbeloa, Aurelio, Agger, Carragher - Riera, Mascherano, Alonso, Benayoun - Kuyt, Torres

Ławka rezerwowych: Cavalieri, Dossena, Skrtel, Leiva, Babel, El Zhar, N'Gog.

Szef komentarzy: 1303521.04.2009, 21:46

sory mialo byc Arshavin. Mam nadzieje ze jak bedzie spokojny wynik to zagra Ramsey bo dawno go nie widzialem na boisku

Katie komentarzy: 552 newsów: 621.04.2009, 20:32

no cóż... Nicklasa jakoś dobrze nie wspominam z meczu z LFC ale mam nadzieję że dziś da radę :pp

lbndomi komentarzy: 16921.04.2009, 20:32

patryk878 zgadzam się z tobą w zupełności-Bendtner w ataku=Porażka xD Dziwne, że Walcott nie gra od pierwszych minut, ale dobrze, że Nasri i Arshavin grają.

krzykus1990 komentarzy: 522721.04.2009, 20:31

Walcott na ławce to wielki błąd bo przecież ma formę i trafił 3 gole w ostatnich trzech meczach.

Danielo_Gunners komentarzy: 264421.04.2009, 20:30

noo i nasz napadzior na szpicy :D może da rade ;) trzymmy kciuki... GO GO ARSENAL

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9821.04.2009, 20:25

Denilson OUT !!!!

Wolałbym 2 napastników bo sam Bendtner w ataku mnie przeraża...

kasiacesc komentarzy: 187821.04.2009, 20:25

dobry skład....Wenger dał odpocząć Walcottowi i Edu na LM ;]
szkoda tylko ze gramy 4-5-1 wolałabym wersje 4-4-2 i Arshavin lub Cesc za Bendtnerem w ataku....
ale było by fajnie gdyby Bendtner okazał sie najlepszym zawodnikiem na boisku XDXDXD

fabri04 komentarzy: 338521.04.2009, 20:24

hmmm nie jest tak źle jednak w drugiej połowie musi wejść Wallcot i tyle panie Wenger:)!!!

grygu komentarzy: 149821.04.2009, 20:24

idealna fota, pewnie w meczu co chwile się bedzie tak łapać za głowe. Super że gra sam w ataku, dobrze że walcott siedzi a denilson gra. to jest jakaś kpina

R4d3k99 komentarzy: 169021.04.2009, 20:20

Szkoda ze Walcott na ławce, ale z drugiej strony on grał cały mecz w FA Cup z Chelsea.

HWDP komentarzy: 85721.04.2009, 20:19