Arteta chwali Pepe

Arteta chwali Pepe 17.02.2020, 10:06, Eryk Szczepański 17 komentarzy

Arsenal odniósł wczoraj bardzo przekonujące zwycięstwo, pokonując 4:0 ekipę Newcastle. Jednym z architektów wygranej był Nicolas Pepe, który zdobył bramkę i zaliczył dwie asysty. Bardzo zadowolony z występu Iworyjczyka był Mikel Arteta.

- Potrzebujemy konsekwencji ze strony Nico. Utalentowani skrzydłowi nie mają łatwo w tej lidze, a najtrudniejszym ich zadaniem jest kreowanie okazji. Rozmawialiśmy o tym wiele i pracujemy nad tym, aby z meczu na mecz nabierał coraz więcej pewności i grał coraz lepiej.

- On doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W tym meczu zagrał świetnie w defensywie, co nie zdarzało mu się wcześniej. Ciężko pracował na własnej połowie, za co nagrodę odebrał na połowie przeciwnika. Stanowił ogromną różnicę w dzisiejszej grze.

Mikel ArtetaNicolas Pepe autor: Eryk Szczepański źrodło: arsenal.com
lays komentarzy: 3987117.02.2020, 16:30

Wiecie kto jest fanbojem :P

marcin04c komentarzy: 298117.02.2020, 16:08

Dokupić latem Adama Traor na drugą stronę i skrzydła miodzio.

cycatewiewiorki komentarzy: 41217.02.2020, 15:35

Ale tu się na plusowało

depu (zawieszony) komentarzy: 21017.02.2020, 15:35

Taki pepe to będzie najbardziej na Liverpool potrzebny

AlexVanPersie komentarzy: 806417.02.2020, 14:27

U Pepe nastąpiły dwie zmiany i widzę w tym rękę Artety.

1. Powrót do obrony i walka o piłkę.
2. Po podaniu do innego zawodnika Pepe rozpoczynał ostry bieg na bramkę i dostawał podanie za obrońców. Zamiast statycznych kiwek, klepka i szybkie wbiegnięcie za obrońców. Schemat ewidentnie był ćwiczony na treningach i wczoraj zadziałał kilka razy.

Jeśli Nikola utrzyma te atuty, to może być z niego konkretny skrzydłowy.

Siller komentarzy: 174717.02.2020, 13:01

Chciałbym takiego Pepe jak wczoraj, albo nawet lepszego, oglądać co kolejkę. Może w końcu będzie nam dane, bo co do tego, że ten facet ma skilla chyba nikt nie ma wątpliwości.

Toreira11 komentarzy: 19617.02.2020, 12:51

Ale jak to niektórzy pisali że to niewypał ;)

mitmichael komentarzy: 4924317.02.2020, 12:23

Pepe sie dopiero rozkreci, to na pewno nie był kres jego mozliwosci

ziom komentarzy: 190017.02.2020, 12:11

To nasz jedyny wysokiej klasy skrzydłowy w klubie.Ja się cieszę,że Emery nie miał nic wiele do gadania kiedy Arsenal jego ściągnął zamiast Zahy.Pepe ma lepiej od niego ułożoną nogę dzięki czemu ma dobrą wrzutkę i mocne uderzenie.Jeśli Pepe w następnym sezonie będzie mieć ponad dziesięć bramek i asyst to jego transfer szybko się spłaci.Nicolę też muszą podwajać rywale dzięki czemu jego koledzy z drużyny mają więcej miejsca na boisku.

tomash473 komentarzy: 211517.02.2020, 12:09

Od początku byłem fanem transferu Pepe, ale muszę przyznać, że miałem momenty zwątpienia. Wczorajsza pierwsza połowa, kiedy miąchał samego siebie wołała o pomstę do nieba. Na szczęście w drugiej części spotkania pokazał klasę światową. Mam nadzieję, że podtrzyma dyspozycję w nadchodzących spotkaniach.

Furgunn komentarzy: 921417.02.2020, 11:49

Oby w końcu wystrzelił z formą. Ten sezon jest jeszcze do uratowania. Do tego jednak potrzebujemy dobrej dyspozycji naszej ofensywy.

kuzguwu komentarzy: 538417.02.2020, 11:19

Oby nabrał regularności, a jeszcze sporo pociechy z niego będzie.

Simpllemann komentarzy: 52840 newsów: 52417.02.2020, 11:06

Pepe to może być znakomity skrzydłowy, jednak wciąż nie wykorzystuje swojego potencjału. Wszystko za bardzo statyczne, często apatyczne, na zwolnionych obrotach. Iworyjczyk potrzebuje też ustabilizowania formy. Jeden mecz ma świetny, by kilka kolejnych poszło w zapomnienie.

Ech0z komentarzy: 1039817.02.2020, 10:33

On ma bardzo ciężko, zauważcie ze zawsze naprzeciwko niego stoi 2 przeciwników nisko na nogach i nikt nie idzie na raz, a mimo wszytsko i tak ma najwięcej udanych dryblingów

PvL komentarzy: 184717.02.2020, 10:25

Tak, też zauważyłem, że wiele razy był blisko Bellerina na naszej połowie.

Arsenal - Chelsea 23.04.2024 - godzina 21:00