Auba: Nie chodzi o mnie, chodzi o zespół

Auba: Nie chodzi o mnie, chodzi o zespół 17.12.2020, 12:01, Patryk Bielski 9 komentarzy

Pierre-Emerick Aubameyang w końcu przełamał się we wczorajszym meczu i zdobył bramkę, która pozwoliła zachować Kanonierom punkt w starciu ze Świętymi. Oto, co miał do powiedzenia kapitan Arsenalu po meczu:

O wyniku...
Końcówka była trudna, ale myślę, że zespół dał z siebie wszystko, by zdobyć punkt. Dokonaliśmy tego, ale jesteśmy nieco rozczarowani, ponieważ powinniśmy wygrać ten mecz. Czasami jest jak jest.

O swojej bramce...
Dzisiejszego wieczoru nie chodził o mojego gola ani o mnie, chodzi o zespół. Jak powiedziałem, potrzebujemy punktów, więc nie ma znaczenia, że to ja trafiłem do siatki. W tej chwili najważniejsze są nasze zwycięstwa i kolejne punkty.

O czerwonej kartce...
Myślę, że czasami gramy nieco nerwowo, ponieważ potrzebujemy punktów. Zdarza się, że robimy głupie rzeczy, ale mogę to zrozumieć. Musimy zachować spokój, ciężko pracować i unikać wykluczeń. Zespół wykonał dobrą robotę. Niełatwo było znów grać w dziesiątkę, więc akceptujemy ten punkt. Nie mogę powiedzieć jednak, że jesteśmy zadowoleni.

O Evertonie...
Jedziemy do Evertonu z wiarą. Musimy wygrać mecz, to wszystko.

Pierre-Emerick AubameyangSouthampton autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
enrique komentarzy: 1082117.12.2020, 18:15

"Jedziemy do Evertonu z wiarą"

No to Wam Everton zrobi Jerozolimę.

majormati komentarzy: 134117.12.2020, 17:49

@1D_Sentimental: Dodam tylko ,że malkontenci o Southampton mówili ,że nas zjedzą/rozjadą, przecież są wyżej w tebeli od Evertonu.

1D_Sentimental (zawieszony) komentarzy: 41717.12.2020, 17:17

@Serduszko napisał: "Statystyki mieliśmy mierne ten remis to łud szczęścia . Everton nas rozjadzie."

A po ostatniej porażce z kurczakami były dziesiątki opinii że przecież statystyki nie grają. To wtedy nie grały, bo mieliśmy lepsze, ale w tym meczu gdzie statystki były marne to już nagle się one liczą.

Dopierdolić się na siłę to Wy umiecie jak mało kto

Serduszko komentarzy: 106317.12.2020, 15:09

Statystyki mieliśmy mierne ten remis to łud szczęścia . Everton nas rozjadzie.

zdyp komentarzy: 298217.12.2020, 13:00

wiara jest, superrr

steelhand komentarzy: 20517.12.2020, 12:50

Auba wraca na właściwe tory. Drugi mecz i druga bramka!

Marcel90 komentarzy: 556217.12.2020, 12:49

"Powinnismy wygrac ten mecz", w ktorym momencie ? Kolejny mecz w ktorym gralismy kaszane. Zaczelismy dobrze wygladac w drugiej polowie to Gabriel szybko wylapal dwie zolte i to by bylo na tyle. Mecz na remis ze wskazaniem na Swietych. Nie dziwie sie, ze sa wyniki jakie sa skoro kapitan po takim meczu uwaza, ze zasluzylismy na 3 punkty. Wezcie sie w garsc, zacznijcie gryzc trawe i pokazcie na boisku, ze Wam zalezy a nie ciagle wymowki i dobra atmosfera na treningu polaczona z wewnetrznymi konfliktami

Amadi komentarzy: 40317.12.2020, 12:40

"Jedziemy do Evertonu z wiarą" ;D
Lepiej jakby z zaangażowaniem pojechali albo wolą walki, a nie z wiarą

Arsenal96l komentarzy: 454917.12.2020, 12:07

"Końcówka była trudna, ale myślę, że zespół dał z siebie wszystko, by zdobyć punkt. Dokonaliśmy tego, ale jesteśmy nieco rozczarowani, ponieważ powinniśmy wygrać ten mecz. Czasami jest jak jest"

Czasami XD

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38275686
2. Manchester United382111674
3. Liverpool38209969
4. Chelsea381910967
5. Leicester382061266
6. West Ham381981165
7. Tottenham381881262
8. Arsenal381871361
9. Leeds381851559
10. Everton381781359
11. Aston Villa381671555
12. Newcastle381291745
13. Wolves381291745
14. Crystal Palace381281844
15. Southampton381271943
16. Brighton389141541
17. Burnley381091939
18. Fulham385132028
19. West Brom385112226
20. Sheffield Utd38722923
ZawodnikBramkiAsysty
H. Kane2314
Mohamed Salah225
Bruno Fernandes1812
Son Heung-Min1710
P. Bamford177
D. Calvert-Lewin160
J. Vardy159
O. Watkins145
İ. Gündoğan132
A. Lacazette132
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz lipca wybór redaktorów
6
Gracz lipca wybór użytkowników Nicolas Pepe
Nicolas Pepe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl