Aubameyang i Ramsey nominowani do nagród w Premier League

Aubameyang i Ramsey nominowani do nagród w Premier League 02.11.2018, 17:31, Tomasz Kowalski 8 komentarzy

Pierre-Emerick Aubameyang został nominowany do dwóch nagród w Premier League za swoje występy w ubiegłym miesiącu.

Gabończyk może zdobyć nagrodę Gracza Miesiąca, w czym pomoże mu pięć trafień w spotkaniach ligowych oraz jedna asysta.

29-latek zdobywał gola średnio co 28 minut i 48 sekund w październikowych starciach.

Swój głos na zawodnika miesiąca można oddać TUTAJ.

Aubameyang oraz Ramsey zostali nominowani do nagrody Bramki Miesiąca, odpowiednio za drugie trafienie z wygranym meczu z Leicester City 3-1 oraz za bramkę zdobytą piętą przez Walijczyka w spotkaniu z Fulham, która została poprzedzona niebywałą drużynową akcją.

Swój głos na najładniejszą bramkę października można oddać TUTAJ.

Riyad Mahrez (vs Burnley)

Pierre-Emerick Aubameyang (vs Leicester)

Anthony Martial (vs Everton)

Aaron RamseyPierre-Emerick AubameyangZawodnik miesiąca autor: Tomasz Kowalski źrodło: arsenal.com
tyson880 komentarzy: 1049603.11.2018, 13:29

Aubameyang albo Barkley.

kuzguwu komentarzy: 538303.11.2018, 10:53

Ramsey ma spore szanse na nagrodę, chociaż nagroda ta byłaby defacto wyróżnieniem całego zespołu za piękną akcję.

Deiigloo (zawieszony) komentarzy: 144802.11.2018, 23:07

Mam nadzieję że Aubameyang wygra bo mam już przygotowane składy na SBC o jego kartę POTM

mistiqueAFC komentarzy: 2676902.11.2018, 20:28

Auba, musisz!

fabregas1987 komentarzy: 2577002.11.2018, 19:40

Auba ma świetne RATIO gole do minut na boisku, ale w tym miesiącu Ross Barkley był świetny, a Anglicy rzadko mogą docenić swoich rodaków, więc jak jest szansa to to robią.

White_Walker komentarzy: 30402.11.2018, 19:38

Mocno liczę, że za październik zgarniemy obie nagrody.
Wszyscy dobrze wiedzą, że październik to zawsze był udany dla Nas miesiąc !

Elastico07 komentarzy: 1250802.11.2018, 18:03

Bramka co 28 minut ? 5 trafien i 1 asysta w miesiącu,niesamowite statystyki kręci ten facet,powinnien zgarnąć nagrode za gracza miesiąca.

SMTX komentarzy: 204802.11.2018, 17:46

Jeśli chodzi o bramkę miesiąca, to zagłosowałbym na Ramseya- zarówno akcja zespołu, jak i wykończenie bardzo ładne. Bramki z dystansu bardzo ładne, ale podobne. Bramka Auby, po bardzo ładnej akcji ale jednak dostawka. Pereira spoko, ale dla mnie jednak akcja Ramseya lepsza.

Jeśli chodzi o zawodnika miesiąca to Auba ma bardzo dużą szanse. Mocno pociągnął swój zespół Wilson, więc on chyba będzie konkurować z Pierrem.