Aubameyang: Jestem bardzo szczęśliwy

Aubameyang: Jestem bardzo szczęśliwy 15.02.2021, 09:39, Michał Kuźma 17 komentarzy

Arsenal odniósł pewne zwycięstwo z Leeds, a najlepszym graczem spotkania został Pierre-Emerick Aubameyang, któremu udało się zdobyć swojego pierwszego hat-tricka w Premier League. Od początku sezonu kapitan Arsenalu zmagał się ze sporą krytyką, która spowodowana była jego słabą dyspozycją. Tym meczem udowodnił jednak, że nie zatracił swojego instynktu i wciąż może być jednym z najlepszych piłkarzy w drużynie. Oto co kapitan Arsenalu miał do powiedzenia po meczu:

O piłce, którą wziął za swojego hat-tricka…

Jestem bardzo, bardzo szczęśliwy i moje dzieci również będą szczęśliwe, ponieważ dostaną piłkę! Zgadza się, jestem naprawdę zadowolony z dzisiejszego występu drużyny. Wiedzieliśmy, że będzie to trudne spotkanie, oni nigdy się nie poddają, dużą walczą. Myślę, że pod koniec dobrze zarządzaliśmy naszą grą i wygraliśmy ten mecz.

O nerwach przy stanie 4-2…

Może nie było nerwowo, ale tak jak powiedziałem, dobrze zagraliśmy pod koniec.

O tym, czy potrzebny był dobry, domowy mecz…

Oczywiście, to było bardzo ważne, by pokazać, że to nasz dom. Jest to miejsce, w którym musimy wygrywać mecze i zrobiliśmy to.

O pierwszym golu…

Czasami należy zmienić sposób, w który oddasz strzał. Bramkarz spodziewał się, że strzelę w jego lewą stronę, ale zmieniłem decyzję.

O karnym…

Na treningach bardzo dużo ćwiczymy rzuty karne, zatem wiedziałem jak poradzić sobie z presją w trakcie spotkania, ponieważ potrzebowaliśmy drugiej bramki.

O tym, co oznacza jego hat-trick…

Oczywiście znaczy on dla mnie bardzo dużo. Jestem facetem, który zawsze ciężko pracuje i stara się dawać z siebie wszystko, przede wszystkim dla mojej rodziny, ale również dla drużyny. To był dla mnie trudny czas, ale nadeszła pora, by przywrócić uśmiech na mojej twarzy, by wygrywać mecze oraz zdobywać bramki.

O wsparciu klubu…

Zdecydowanie, otrzymałem mnóstwo miłości od każdego w klubie. Jestem dumny, że mogę być częścią tej rodziny, więc muszę podziękować wszystkim osobom w klubie, oraz oczywiście kibicom, ponieważ odebrałem mnóstwo wiadomości. Jestem bardzo szczęśliwy i te gole są dla nich.

Leeds UnitedPierre-Emerick Aubameyang autor: Michał Kuźma źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
mitmichael komentarzy: 4919416.02.2021, 07:44

Wiedziałem, ze w koncu odpali, to była tylko kwestia czasu. Miejmy nadzieje, ze wszystkie problemy, ktore sie wokół niego tworzyły ma juz za soba i teraz bedzie szedł tylko w gore

Jack_Herrer komentarzy: 4741 newsów: 19216.02.2021, 04:06

Jeszcze sporo pracy, żeby dobre imię wróciło. Czekamy na dobrą postawę z Benfiką.

kuzguwu komentarzy: 403316.02.2021, 00:44

Ciężko uwierzyć, że to dopiero jego pierwszy hat-trick w Premier League

metjuAFC komentarzy: 4760 newsów: 115.02.2021, 21:06

Do wczoraj cień nie tylko zawodnika ale i człowieka. Mowa ciała zdradzała to, że jest w fatalnej kondycji psychicznej. Na szczęście wygląda na to, że kryzys został zażegnany i Auba powoli do nas wraca.

losnumeros komentarzy: 1083815.02.2021, 13:42

@Armata500: Na takie wnioski za wcześnie było, co innego gdyby cały sezon tak grał.

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3886 newsów: 12915.02.2021, 13:39

@losnumeros napisał: "Na razie, to tylko 1 mecz i krytyka była uzasadniona wcześniej, ponieważ z gabończykiem w składzie, praktycznie graliśmy o 1 mniej."

Oczywiście, że była uzasadniona. Dlatego też Auba częściej siedział na ławce. Mówię o osobach, które go przekreślały, a to już nie jest uzasadniona krytyka, tylko hmm, hejt?

Dainc komentarzy: 69915.02.2021, 11:49

@fabregas1987: Auba i Laca zupełnie dwie rózne role na boisku, zupełnie rózny typ zawodnika.

Dainc komentarzy: 69915.02.2021, 11:48

Raz, może udało mu sie nieco oczyścić umysł po prywatnych problemach,
dwa na pewno pomógł sam fakt częstszego zaczynania na ławce.
Ostatnio było widać, że za bardzo chce strzelić gola. Po wczorajszym odblokowaniu już większą uwagę skupiał na szukaniu lepiej ustawionego kolegi, co prawie przyniosło gola po strzale Odegarda.

Miejmy nadzieję, ze nasz kapitan wrócil.

Serduszko komentarzy: 113615.02.2021, 11:19

Mam nadzieję że Auba będzie teraz regularnie strzelał.

fabregas1987 komentarzy: 2318515.02.2021, 10:47

I nagle Auba, który ma najgorszy sezon od czasów Ligue 1 zrównał się golami z Lacą, który był według niektórych w najlepszej formie od dołączenia do AFC.

losnumeros komentarzy: 1083815.02.2021, 10:43

@Armata500: Na razie, to tylko 1 mecz i krytyka była uzasadniona wcześniej, ponieważ z gabończykiem w składzie, praktycznie graliśmy o 1 mniej. Wczoraj to był zupełnie inny piłkarz i oby tak zostało do końca sezonu. Jak będzie, zobaczymy.

Spodek komentarzy: 48015.02.2021, 10:15

tak na prawdę, to mogło być i 5 bramek na jego koncie. Dobry mecz Auby

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3886 newsów: 12915.02.2021, 09:50

@bizooon napisał: "Wczoraj bylo widac zechce pile, biegnie z nia wzdłuż pola karnego powodując ruch skrzydlowych a tego ewidentnie brakowalo w tymn sezonie"

Dokładnie. Od pierwszej sekundy to był zupełnie inny piłkarz, inaczej poruszał się po boisku, była ta dynamika, pewność siebie, walka. I potwierdził to golami. Takiego Aubę chcemy oglądać. Miejmy nadzieję, że jego problemy na dobre się skończyły.

Barney komentarzy: 1572815.02.2021, 09:49

Niech wróci już STARY dobry Auba i wejdziesz do legend Arsenalu :)
81 goli już Sanhez wyprzedziły za sezon pyknie theo(108) j Zwira (105)

Pixeleq1 komentarzy: 39915.02.2021, 09:45

ciężko jest dobrze grać w piłkę jeśli w głowie ciągle ma się myśli np o tym że mama jest w słabym stanie zdrowotnym , mamy nadzieję że to już koniec problemów i właśnie AUBA do nas wrócił COYG

bizooon komentarzy: 449915.02.2021, 09:44

Wczoraj bylo widac zechce pile, biegnie z nia wzdłuż pola karnego powodując ruch skrzydlowych a tego ewidentnie brakowalo w tymn sezonie, oby sie przelamal bo jak wszyscy wiemy LE bez niego w formie nie mamy szans wygrac

Armata500 (redaktor) komentarzy: 3886 newsów: 12915.02.2021, 09:42

Wiedziałem, że należy być cierpliwym dla naszego kapitana i że w końcu przypomni sobie, jak strzela się bramki. Niektórzy wieszali na nim psy, skreślali go, że od podpisania kontraktu będzie drugim Ozilem. A tu hat-trick. Brawo. To dopiero jego pierwszy bardzo dobry mecz od dawna, ale teraz powinno być już z górki. Potrzebujemy go w takiej formie jak wczoraj.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Chelsea14103133
2. Manchester City14102232
3. Liverpool1494131
4. West Ham1473424
5. Arsenal1472523
6. Tottenham1371522
7. Manchester United1463521
8. Wolves1463521
9. Brighton1447319
10. Leicester1454519
11. Crystal Palace1437416
12. Brentford1444616
13. Aston Villa1451816
14. Everton1443715
15. Southampton1436515
16. Leeds1436515
17. Watford1441913
18. Burnley1317510
19. Norwich1424810
20. Newcastle140777
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah118
J. Vardy91
S. Mané71
Diogo Jota71
M. Antonio63
E. Dennis55
J. King52
I. Sarr50
Raphinha50
M. Cornet50
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
6
Gracz listopada wybór redaktorów Gabriel Magalhaes
Gabriel Magalhaes
7
Gracz listopada wybór użytkowników Emile Smith Rowe
Emile Smith Rowe
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl