Aubameyang o swoim hat-tricku i pracy z Emerym

Aubameyang o swoim hat-tricku i pracy z Emerym 14.07.2018, 22:06, 16 komentarzy

Pierre-Emerick Aubameyang po 17 minutach gry w meczu z Boreham Wood mógł się pochwalić hat-trickiem na swoim koncie i w przerwie spotkania podzielił się swoimi spostrzeżeniami o zdobyciu trzech goli oraz pracy z Unaiem Emerym.

Oto co do powiedzenia miał Gabończyk:

O swoim hat-tricku…

Bardzo się cieszę, że go zdobyłem, ale dzisiaj liczyła się praca całego zespołu. Jako cała drużyna zagraliśmy dobrze w pierwszej połowie, więc jestem z tego faktu bardzo zadowolony.

O drużynie, która dobrze wykonała plan taktyczny, pozostawiając napastnikom tworzenie sytuacji....

Tak, taki był plan i oczywiście staraliśmy się też dużo pressować. Ważne było to, że każdy dokładnie wiedział, co ma robić na boisku. Uważam, że jak dotąd, nasz nowy trener radzi sobie dobrze w tych pierwszych tygodniach pracy z zespołem. Każdego dnia dajemy z siebie wszystko i staramy się być coraz lepsi.

Boreham WoodPierre-Emerick AubameyangUnai Emery autor: źrodło: arsenal.com
zly_kanonier komentarzy: 511117.07.2018, 01:34

Jeśli będzie potrafił z takim spokojem wypieścić piłkę jak przy pierwszej bramce, to nie ważne czy będziemy grać z Boreham czy Manchesterem :)

kuzguwu komentarzy: 538315.07.2018, 15:09

Nawet nie chodzi o klasę przeciwnika, a o wypowiedź Auby, który podkreślił, że każdy wie co ma robić. Zmiana na plus w porównaniu z latami ubiegłymi.

Ashburton komentarzy: 450115.07.2018, 15:04

@Forever_gunner:

Człowieku, to był 5-ligowiec.

drewniane_krzeslo komentarzy: 280615.07.2018, 12:30

@Arsenal4Ev3R: Na teraz za wcześnie na jakiekolwiek wnioski 3 bramki z chłopakami którzy grają dla zabawy to nie jest raczej wykladnik.

Forever_gunner komentarzy: 255515.07.2018, 10:22

Fajnie, że Emery układa tę drużynę i każdy wie co ma robić na boisku. U Wengera to tak nie wyglądało. On dawał zbyt dużo swobody i wówczas gdy im nie szło to nie dało się m często odwrócić losów spotkania. Teraz zespół będzie bardziej zwarty i grający nie tylko z polotem, ale też odpowiedzialnością.

Daymon komentarzy: 45115.07.2018, 09:13

Ja tu liczę na naprawdę dobre wyniki i jeszcze dotego zmiana trenera dość puzno o the blues

Daymon komentarzy: 45115.07.2018, 09:12

@Elastico07: to ze gramy z city i Chelsea pierwsze mecze może nam wyjść tylko na dobre. Sporo podstawowych zawodników tych drużyn było długo na mistrzostwach wiec napewno nie będą gotowi na początek sezonu.

DyktatorArsene komentarzy: 218315.07.2018, 07:40

@losnumeros:
To juz nie pierwsza wypowiedz sugerujaca, ze wreszcie wiedza co maja robic na boisku. Dobrze, ze radosny i czesto bezuzyteczny futbol Wengera juz za nami.

pedroklub komentarzy: 22515.07.2018, 00:10

1 sierpnia mecz towarzyski Arsenal - Chelsea w Dublinie, Aviva Stadium, godzina 20:00, bilety 60 euro

SoulStorm komentarzy: 743014.07.2018, 22:43

Emery ma 6 lat na udowodnienie swojej wartości.

Elastico07 komentarzy: 1250814.07.2018, 22:31

@losnumeros: Nikt nie zamierza skreślać Emerego po 2 pierwszych meczach w pierwszym sezonie nawet w przypadku słabych wyników tym bardziej ze gramy z City i Chelsea,realny cel na ten sezon to top4 i wygrana LE.

losnumeros komentarzy: 1318914.07.2018, 22:24

"Ważne było to, że każdy dokładnie wiedział, co ma robić na boisku."

To jest najważniejsza wypowiedź. Emery poukłada taktycznie ten zespół, wprowadzi jakieś schematy akcji nasi będą w końcu wiedzieć co mają robić na boisku, a nie jak wcześniej macie piłkę i grajcie.

Wiem to tylko sparing, ale chyba każdy z nas nie może doczekać się początku sezonu, po którym może nastąpić wszystko, wygrane jak i przegrane zespołu. Trzeba dać mu trochę czasu i nie skreślać w razie czego po 1-2 meczach jak by nie poszło.

Sykooo (zawieszony) komentarzy: 4914.07.2018, 22:23

Auba póki co to z dumą patrzy się na Ciebie i twoją grę, trzymaj poziom! 14 należy do Ciebie:) i top4 ma wrócić!