Aubameyang po meczu z Newcastle

Aubameyang po meczu z Newcastle 11.08.2019, 21:06, Dawid Wieczorek 6 komentarzy

Arsenal pokonał dziś Newcastle United 1:0 po golu Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Bohater tego spotkania spotkał się po meczu z mediami i odpowiedział na kilka pytań.

Czy zwycięstwo w tym meczu było zasłużone?
Myślę, że tak. Naprawdę dużo dzisiaj walczyliśmy. To był dobry mecz przeciwko świetnej drużynie, w dodatku rozgrywany na wyjeździe. Ważne było, by zacząć nowy sezon od zwycięstwa. Ubiegłoroczny sezon zaczęliśmy od porażki, w tym dopisujemy sobie trzy punkty, więc jestem szczęśliwy.

Czy znowu celuje w Złotego Buta?
Jako napastnik zawsze ma się to w głowie, ale jestem zdania, że najważniejsze jest dobro zespołu. Cieszę się, że moja bramka pozwoliła drużynie zdobyć komplet punktów.

Co myślisz o możliwości grania u boku Pepe?
Czekam na to z niecierpliwością, ponieważ jest to bardzo dobry zawodnik. Zresztą pokazał już na treningach, że jest w stanie wnieść do naszej drużyny coś nowego. Liczę, że nastąpi to już niedługo.

O tym, jak ważne jest zwycięstwo już w pierwszej kolejce...
Ma to pozytywny wpływ na drużynę. Wszyscy cieszą się z tego, że dopisujemy sobie trzy oczka i liczą na kolejne zwycięstwa.

Newcastle UnitedPierre-Emerick AubameyangPomeczowa wypowiedź autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
metjuAFC komentarzy: 3677 newsów: 112.08.2019, 12:12

Zdecydowanie MOTM. Wracał po piłkę, walczył ładnie wychodził na pozycje. Oby tak dalej.

Elastico07 komentarzy: 795612.08.2019, 09:59

@Bednar napisał: "Przecież nie powiedzą, że przeciwnik był cianki jak Wawrzyniak, a oni sami zagrali jak dziady, bo jeszcze ktoś się przyczepi o brak zaangażowania itp"
Uważam że jak najbardziej powinni mówić prawdę,może nie w taki sposób jak Ty,ale można byłoby dobrać do tego odpowiednie słowa.Tak to można się przyczepić że kłamią lub bredzą.

Bart1313 komentarzy: 1412.08.2019, 08:02

Snajper doskonały. Znalazł się we właściwym miejscu i we właściwym czasie. No i piłka mu nie przeszkadzała w zdobyciu bramki :)

Bednar komentarzy: 124712.08.2019, 07:16

@Elastico07: Masz rację, niestety pilkarze nauczeni, a czasami niestety zmuszeni są do pewnej kurtuazji. Przecież nie powiedzą, że przeciwnik był cianki jak Wawrzyniak, a oni sami zagrali jak dziady, bo jeszcze ktoś się przyczepi o brak zaangażowania itp.

Elastico07 komentarzy: 795611.08.2019, 22:56

"To był dobry mecz przeciwko świetnej drużynie"
Akurat tutaj mam odmienne zdanie i uważam,że to był bardzo słaby mecz przeciwko osłabionej drużynie bez formy.Najważniejsze ze zwycięski bo o to w tym chodziło,na piękno przyjdzie jeszcze czas.

Marcinafc93 komentarzy: 2261811.08.2019, 21:07

"Czy znowu celuje w Złotą Piłkę?" a nie Buta? ;d

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Leicester 8.07.2020 - godzina 21:00
? : ?
Wolves - Arsenal 4.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz czerwca wybór redaktorów Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
7.63
Gracz czerwca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl