Bendtner: Będziemy walczyć do końca

Bendtner: Będziemy walczyć do końca 15.03.2010, 12:22, Michał Kowalczyk 27 komentarzy

Nawiązując do słów Nicklasa Bendtnera, Kanonierzy będą walczyć do ostatniego gwizdka w każdym kolejnym spotkaniu. Duński napastnik zdobył w 93. minucie bramkę na wagę zwycięstwa w wygranym 2-1 wyjazdowym pojedynku z Hull. Warto zauważyć, iż w każdym z ostatnich pięciu meczów Arsenal zdobywał gola w końcówce spotkania.

- Jeśli przestajesz grać po 80 minutach, to nie możesz nazwać siebie piłkarzem - wyznał Nick.

- Pokazaliśmy wspaniały charakter, tak samo jak miało to miejsce ze Stoke. Nie poprzestaniemy na tym. Zawsze wierzyłem, że uda nam się strzelić bramkę w ostatniej minucie, gdyż widziałem to już wielokrotnie.

- Podajemy sobie piłkę na przestrzeni całego boiska, a gdy rywale myślą, że jest już po meczu, strzelamy bramkę z niczego. Wierzyliśmy, że uda nam się wywieźć z KC Stadium trzy punkty i pokazaliśmy, że jest to możliwe.

- Rozmawialiśmy przed meczem o tym, że musimy być cierpliwi, gdyż rywale będą się bronić całą drużyną. Nawet grając w dziesiątkę robili to przyzwoicie.

- Ważne było, by wciąż atakować. Jak widać można strzelić bramkę po 90 minucie i wygrać cały mecz - dodał Bendtner.

Nicklas Bendtner autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
crisadus komentarzy: 850716.03.2010, 12:45

W weekend trzeba liczyć na Liverpool. Oby wywiózł jakieś punkty z Old Trafford.

mdr_AFC komentarzy: 305016.03.2010, 11:50

czelsi i muły spotaja się jeszcze w bezpośrenim meczu więc ktoś straci punkty ;) Wystarczy, że będziemy wygrywać wszystkie mecze, ewentualnie zanotujemy remis z MC ;) Mam chrapkę na mistrzostwo ;)

Barteqqqq komentarzy: 104315.03.2010, 20:42

Szkoda tej przewagi co ma Chelsea i ManU nad nami , jednak jeśli wygramy wszystkie mecze do końca sezonu to powinno być dobrze , lecz trzeba liczyć na potknięcie rywali

sochagol komentarzy: 135415.03.2010, 20:11

Bedtner strzelaj nawet w 95' Byle był mistrz na koniec : )

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26415.03.2010, 19:58

Będziemy walczyć do końca - nie poddamy się! Chłopaki się zmotywują i jesteśmy w stanie zwyciężyć w tej lidze.

aguero10 komentarzy: 858915.03.2010, 17:53

Patrząc na terminarz powinniśmy zdobyć jeszcze około 21 pkt.

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1515.03.2010, 17:37

6 bramek w 5 ostatnich meczach w 90 lub więcej minucie, mówi samo za siebie. Trzeba grać do końca i nie tylko meczu, ale i całego sezonu, nawet jeżeli jest się na 3 miejscu. Różnica, to 2 punkty do lidera, trzeba to odrobić.

luq007 komentarzy: 289915.03.2010, 17:35

Dobrze mowi szanse na mistrzostwo sa dalej wiec trzeba walczyc. A moze Chelsea lub Manchesterowi podwinie sie noga i wtedy przydaloby sie to wykorzystac.

Kanonierka15 komentarzy: 2185 newsów: 515.03.2010, 17:34

Dobrze, że w końcu udało nam się znaleźć receptę na tą totalną obronę naszych przeciwników. Jeszcze do niedawna mieliśmy z tym problem, na szczęście walka do ostatniego gwizdka przynosi nam same korzyści.

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11515.03.2010, 16:38

Nadal zachowujemy szanse na mistrzostwo, ale sami jednak jesteśmy sobie winni, że zajmujemy dopiero trzecią pozycję. Gdyby udało nam się zwyciężyć w spotkaniach, w których mieliśmy na to szanse bylibyśmy na fotelu lidera, a tak pozostaje czekać nam na wyniki rywali, chociaż najlepiej liczyć na siebie. Stąd też oczekuje kompletu punktów w ostatnich meczach sezonu, chociaż wiem, że już niedługo zmierzymy się z Tottenhamem, Birmingham i Manchesterem City. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że mamy najłatwiejszy terminarz z pozostałej dwójki drużyn.

n0thing komentarzy: 5103 newsów: 36215.03.2010, 16:13

Rewelacja, dlatego musimy walczyć do końca !!

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1515.03.2010, 16:02

walczcie i walczcie ja chcę efekty :))) oraz podniesienie LM:D

laskowski19051995 komentarzy: 494515.03.2010, 15:43

Musimy walczyć do końca i wygrywać kolejne spotkania jak na razie Kanonierom idzie bardzo dobrze i oby nie dali się pokonać w kolejnych spotkaniach mamy dobry zespół którego stać na wszystko i myślę że Arsenal w tym sezonie zdobędzie mistrzostwo :]

Piotrex komentarzy: 112915.03.2010, 15:35

Podoba mi się zaangażowanie i wiara w ostateczny sukces naszych piłkarzy ,wiedzą czego chcą i jeśli będzie tak dalej w maju czekać będzie na nich nagroda.

klinka12 komentarzy: 4912 newsów: 115.03.2010, 15:33

Myśląc o zwycięstwie musimy walczyć do końca, do ostatniego gwizdka.

Michal95 komentarzy: 111315.03.2010, 15:32

Trochę mnie już nudzą i męczą ciagłe zapowiedzi Bendtnera. To, że strzelił ostatnio kilka ważnych bramek może go zgubić bo Nicklas może uzanć się za geniusza futbolu i przestac pracować. nie znam go osobiście ale wiem, że wielu piłkarzy w takiej sytuacji przestaje przykładać się do treningów. Mam nadzieję, że się mylę i liczę na Wengera, który raczej nie pozwoli Duńczykowi popaść w samozachwyt.

Theo_Fan komentarzy: 180715.03.2010, 15:01

Musimy nie ma co i mam nadzieje ze to nam wyjdzie na dobre :)

kanonier91 komentarzy: 457015.03.2010, 15:00

mamy dobrze bo gdy strzelamy bramki w koncowkach to dzieki rywalom bo albo nasz atakuja a my kontra albo bronia sie cala druzyna chcac utrzymac korzystny rezultat a tu nagle Armia Wengera strzela z Armat i jest =D

bergkamp komentarzy: 111015.03.2010, 14:46

sebo656 -> Chciałeś powiedzieć "jutro" :) Mi też się podoba zespołowość Bendtnera. Ostatnio nawet zaliczył asystę :)

fabregas444 komentarzy: 169615.03.2010, 14:16

bedziemy walczyc do konca tak jak przystalo na prawdziwych kanonierow:P

szalen komentarzy: 198215.03.2010, 13:02

Ładnie gada, trzeba mu to przyznać. Dobrze, że ostatnio gracze nie przestają wierzyć w zwycięstwo, aż do ostatniego gwizdka.

lukasz19031989 komentarzy: 136215.03.2010, 12:52

Piękne słowa.

JaroAPSC komentarzy: 13915.03.2010, 12:50

Słusznie, zawsze trzeba grac do ostatniego gwizdka sędziego. Arsenal słynie z strzelania bramek w ostatni kwadrans gry.

sebo656 komentarzy: 182515.03.2010, 12:49

Podoba mi sie ze Bendtner zaczał uzywac słowa "my" i skonczył z "ja".