Birmingham drugim finalistą Carling Cup

Birmingham drugim finalistą Carling Cup 27.01.2011, 01:38, Michał Kowalczyk 56 komentarzy

W środę wieczorem odbył się drugi półfinał tegorocznej edycji Pucharu Ligi, w którym zmierzyły się ze sobą ekipy West Ham United i Birmingham City. Warto wspomnieć, że w pierwszym meczu Młoty wygrały 2-1 na własnym stadionie.

W regulaminowym czasie gry na St. Andrew's padł wynik 2-1 dla gospodarzy, zatem potrzebna była dogrywka. W 94. minucie gola na wagę awansu zdobył Craig Gardner. Finał Carling Cup odbędzie się 27 lutego na londyńskim Wembley. Początek - godzina 17 czasu polskiego.

Przypomnijmy także, że w tym sezonie Kanonierzy dwukrotnie pokonali drużynę Birmingham. Najpierw padł wynik 2-1 na Emirates Stadium, a potem 3-0 na wyjeździe.

Gol Gardnera z 94. minuty:

Birmingham CityCapital One Cup autor: Michał Kowalczyk źrodło: własne
poprzednia12 następna
fcescf komentarzy: 255427.01.2011, 08:28

Ej a czy w B'gham już gra Robbie Kean tak się pytam bo ostatnio nie jestem na bieżąco. A podobno miał grać.

maciekbe komentarzy: 1245827.01.2011, 08:16

Birmingham to już nie ta sama drużyna, co rok temu ale i tak będą piekielnie zmotywowani żeby wygrać puchar...wszystko zależy od naszego nastawienia. Z obecną formą powinno być ok, ale finał dopiero za miesiąc i wszystko może się wywrócić do góry nogami...

Kondzior12 komentarzy: 490027.01.2011, 07:28

Wolałbym zagrać z WHU bo oni chociaż nie grają siłowo tak jak Birmingham.

Michu komentarzy: 171127.01.2011, 07:27

Bardzo fajne widowisko wczoraj było na St. Andrews, można powiedzieć, że dreszczowiec, ale patrząc na cały dwumecz to Birmingham było lepsze.

maciejewski2345 komentarzy: 23527.01.2011, 05:58

Nawet to dobrze ze zagramy z Birmingham

IGWC komentarzy: 1052 newsów: 127.01.2011, 01:51

Szkoda, ale w sumie to niewielka różnica. Jedni i drudzy są jak najbardziej do ogrania, tylko mecz z B'gham będzie kosztował więcej sił.