Bójka podczas meczu treningowego

Bójka podczas meczu treningowego 19.11.2020, 17:55, Kacper Szaganiec 66 komentarzy

Jak podaje David Ornstein, podczas meczu na boisku treningowym doszło do starcia pomiędzy Davidem Luizem a Danim Ceballosem.

Luiz zareagował na słowną zaczepkę reprezentanta Hiszpanii i uderzył go w nos, co doprowadziło do krwotoku. Cios Luiza powalił Ceballosa na ziemię. Dani wstał, by skonfrontować się z Luizem, lecz koledzy z drużyny i sztab zdążyli wkroczyć, by rozproszyć bójkę.

Do incydentu doszło w piątek. Jak twierdzi dziennikarz The Athletic, po powrocie do ośrodka szkoleniowego we wtorek obaj piłkarze przeprosili za swoje zachowanie i cała grupa kontynuowała normalnie zajęcia.

Dani CeballosDavid Luiz autor: Kacper Szaganiec źrodło: theathletic.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia12następna
MartiniKS komentarzy: 45429.11.2020, 01:43

Niech się jeden z drugim cieszą, że to nie Kolasinac zadał cios, bo OIOM pewny :)

TrueGunner89 komentarzy: 49323.11.2020, 11:37

Nie ma co kręcić dramy. Jak ktoś kopał kiedyś piłkę to wie, że takie sytuacje się zdarzają. Nie tylko na treningach. Pamiętamy przecież jak niedawno Lloris przed przerwą jednego ze spotkań skoczył do Sona, bo odpścił pressing. Niech walczą. Może resztki ambicji i charakteru im zostały i uda się to przełożyć na sportową złość i scali zespół.Na razie nie mamy zespołu, a Arsenal to tylko piękna historia.

Elastico07 komentarzy: 1055021.11.2020, 13:49

@krzysc napisał: "hodziło mi tu przede wszystkim o nieużywanie w komentarzach tych przydomków i określeń gdyż przy najmniej dla mnie brzmią one wsiowato i gimbusowato i drażnią mnie"
Jak widzę z czym ludzie mają problemy to nie wiem czy im zazdrościć czy współczuć ale chyba jednak to drugie bo człowiek szczęśliwy jednak nie zwracałby uwagę na takie głupoty.

Elastico07 komentarzy: 1055021.11.2020, 13:47

@krzysc napisał: ".W każdym razie moje komentarze mają na celu uświadomienie że takie nazewnictwo nie wszystkim pasuje i mi to przeszkadza"
Wolność słowa.

losnumeros komentarzy: 1309220.11.2020, 19:01

@krzysc: Jakieś kompleksy masz? Nikogo taką pisownią nie obrażasz, tylko ty masz jakiś problem. Myślisz, że zawodnik będzie się przejmował takim wpisem? Otóż nie i może spodobałaby mu się taka ksywka? A sandały i skarpetki były ostatnio w modzie i niektórzy się z tego śmiali, a później sami tak chodzili.

Tokar komentarzy: 30520.11.2020, 14:21

@Elastico07: @Elastico07 napisał: "Ale piszesz głupoty,nawet jeżeli prawnie tak to wygląda to nie jesteśmy w sądzie żeby zwracać uwagę na tytuł artykułu."

No to albo głupoty albo prawnie. Po prostu, żadnej bójki tam nie było. Co najwyżej Luiz wymierzył kuksańca Cebuli i po sprawie.

TlicTlac komentarzy: 484020.11.2020, 14:00

@krzysc:

Jak widzisz po naszych pierwszych komentarzach - liczby plusów - jeśli w ogóle brać to za wyznacznik - są rozdzielone pół na pół - i tak mnie to zdziwiło, bo myślałem, że ludzie w dzisiejszych czasach nie są aż tak wrażliwi.

Sam życia nauczyłem się dopiero w internacie - a w zasadzie - posiadłem umiejętność przejmowania się tylko ważnymi dla mnie sprawami, jak Rodzina, Dziewczyna, ogólnie życie; a nie przejmowania jakimiś dupersztykami
i właśnie takie coś uważam za dupersztyk i dziwię się, że są ludzie, którym przeszkadza nazywanie piłkarzy różnorakimi pseudonimami; inna sprawa gdyby były one obraźliwe;
ale tak naprawdę "Cebula"? Kto sobie wymyślił, że to jest obraźliwe? - Polacy? Cebula dla mnie jest naprawdę bardzo dobrym warzywem, nadaje się do wielu rzeczy; nawet jeśli miałoby to być metaforyczne - to przecież nawet Shrek mówił, że jest jak cebula - wiele warstw (wstawka humorystyczna).

AerodynamiC komentarzy: 27720.11.2020, 13:52

Swoją drogą ciekawe czy ktoś odważył by się wystartować do Kolasinaca :D

krzysc komentarzy: 2720.11.2020, 13:43

@patryksz: ja Ci nic njuż nie będę podpowiadał chciałbym byś wiedział że dla mnie takie nazewnictwo Cebuli jest jednoznaczne z burakiem. a czy ty nosisz skarpetki do sandałów to Twoja sprawa .W każdym razie moje komentarze mają na celu uświadomienie że takie nazewnictwo nie wszystkim pasuje i mi to przeszkadza

patryksz komentarzy: 336220.11.2020, 13:12

@krzysc: O zgrozo. Dorosły chłop będzie mówić komu jak na kogo może mówić. Sam nazwałeś się krzysc.

Generalnie to jest taka zasada - ile osób tyle będziesz nosić imion.

A to, że Dani jest nazywany cebulką to przez fryzurkę i zachowanie.

Ale idźmy dalej - a co jak piłkarz zamiast nazwiska ma pseudonim na koszulce, który też został wymyślony przez jakiegoś gimbusa? Wolno, niewolno?

Póki nikt nikogo nie obraża to wstrzymaj konie.

RoMbi komentarzy: 1332 newsów: 720.11.2020, 12:52

@krzysc napisał: "eeech gimbaza ,gimbaza. Boże tłumacz teraz zdalnie i nauczaj...każdego. A temu chłopcze że w przeciwieństwie do Ciebie nie klapie na lewo i prawo klawiaturą tzn nie komentuje każdego posta po kilka komentarzy i zważam dzięki temu na to co piszę . Tj kilka razy go przeczytam zanim puszczę w obieg. po pierwsze żeby właśnie nie kuło w oczy takie właśnie śmieszne określenia piłkarzy typu Cebula,Kosa czy inne tam a po drugie świadczy to też o osobie która to pisze bo wychodzą później takie kwiatki że nie dość że gimbus to niedouczony. Kończąc jeszcze o to spolszczenia Wasze czy przeszkadza czy nie???otóż już było paru takich komentatorów a w zasadzie jeden główny nazywa się Szpakowski. On już "spolszczał" Szirę(Shearer) i jeszcze kilku innych a jaki efekt był? przypomnę bo może nie czytałeś na forach w komentarzach -lali z niego i prosili aby TVPis nie brała juź tego laika do komentowania meczy. Podobnie z resztą jak z warsztatem komentatorskim Hajty -też dno i 2 metry mułu."

W przeciwieństwie do mnie? Piękne stwierdzenie, gdzie w swojej "mądrości", podpinając sobie wyimaginowany obraz mnie i mojej aktywności na stronie, wrzucasz mnie do jakiegoś wora, bo raczyłem mieć odmienne zdanie niż twoje na temat wymyślania w Polsce polskich pseudonimów :) Jakie to dojrzałe. Widać starsze, nietwórcze pokolenie (jakim się mianujesz) też ma przedstawicieli rodem z "gimbazowej rzeczywistości", którzy za wszelką cenę próbują zabłysnąć. Zacznij w końcu błyszczeć mądrością, skoro wymagasz tego od innych, a nie obrażaniem.
Odnosząc się w taki, a nie inny sposób do twojej wypowiedzi i po tym chcesz mnie "edukować", bo trzeba twoim zdaniem coś tłumaczyć, to może jednak jeszcze dorzuć dodatkowe dwa czytania swoich wypocin i napisz dobrze o co ci chodzi. Masz taki szeroki wachlarz nietrafionych argumentów, a próbujesz nauczać innych - wisienka na torcie.
Faktycznie straszne, jakiś Polak wymyślił polski pseudonim(!) i o dziwo(!) nikt się nim nie posługuje w Anglii. Gdzie byłeś jak na Henry'ego pisali "Henryk" albo "Heniek"?

krzysc komentarzy: 2720.11.2020, 12:40

@TlicTlac: kończąc już naprawdę te wszystkie wywody i nie chcąc brnąć dalej w tą zbędną wymiane komentarzy i "uprzejmości"-chodziło mi tu przede wszystkim o nieużywanie w komentarzach tych przydomków i określeń gdyż przy najmniej dla mnie brzmią one wsiowato i gimbusowato i drażnią mnie -ale cóż- pare osób pewnie się ze mną zgodzi ale ja sam nie zamierzam zawracać kijem Wisły i edukować ludzi co do sposobu bycia,zachowania,pisania itd,

TlicTlac komentarzy: 484020.11.2020, 12:19

@krzysc napisał: "Jeśli nigdy nie słyszałeś albo nie czytałeś takich określeń tzn że masz tyle lat co musztarda gwarancji a z tym Miotełuszem czy jak tam dolewasz tylko oliwy do ognia ośmieszająć się tylko bardziej. Guendo by wystarczyło i nikt by się nie czepiał i wiedział o kogo chodzi ale Ty jako typowy przedstawiciel młodego i "twórczego" pokolenia musisz zabłysnąć"

Dziwny jesteś, kolego. Ja tam personalnie Cię nie obrażałem, jak Ty z tą musztardą ^^ - napisałem tylko, że masz śmieszny argument. Jak na Twoje czepialstwo - taki komentarz mnie zdziwił i nie pasuje do Twojej osobowości - przynajmniej do tego czepialstwa za nazywanie zawodników.

Dziękuję poza tym, że masz mnie za przedstawiciela młodego pokolenia, też się za takiego uważam ;)

Dam Ci taką radę - wyjmij czasem kijek z tyłka, bo szkoda się czepiać za takie coś, kim Ci piłkarze dla Ciebie są? Znasz ich? Myślisz, że obrażaliby się za to, że ktoś ich nazwał "Miotełusz" czy "Cebula"; bo o "Kosie" to już nie wspomnę - bo dla mnie to akurat pochwała dla Francuza.

thide komentarzy: 32333 newsów: 185220.11.2020, 11:49

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_l00xngasSiFP7JhKee593YMVXyD1cUAE.jpg

krzysc komentarzy: 2720.11.2020, 11:06

jeszcze ja na chwilkę . Sorry nie spojrzałem dobrze ale teraz dopiero zauważyłem że są plusy przy komentarzach!!!moje nie dopatrzenie. Mało komentuje więc nie wiedziałem że jest możliwość poparcia komentarza plusem.

krzysc komentarzy: 2720.11.2020, 10:57

@maniekuw: jedno i drugie drażni, kłuje w oczy czy też uszy .komentujmy trochę mniej,wolniej ale napiszmy coś porządnie i z sensem.Tylko tyle

krzysc komentarzy: 2720.11.2020, 10:53

@maniekuw: dokładnie!!! wódki mu polać bo kolega mądrze mówi. BTW admini powinni pomyśleć nad wprowadzeniem ocen komentarzy tzn że pod danym postem powinny być dwie opcje do zaznaczenia ,czy się zgadzamy czy nie a tak właśnie tak jak ja w tym przypadku muszę znowu się silić i zabierać miejsce na stronie tylko dlatego że zgadzam się z ww komentarzem

maniekuw komentarzy: 234220.11.2020, 10:49

@krzysc: a tak swoją drogą co ma pseudonim nadany przez użytkowników polskiej strony piłkarzowi do złego wymawiania nazwisk piłkarzy przez komentatora?

maniekuw komentarzy: 234220.11.2020, 10:48

- Nie ma żadnego Cebuli
- Cebulę wymyśliliście sobie wy, kanonierzy

krzysc komentarzy: 2720.11.2020, 10:44

@RoMbi: eeech gimbaza ,gimbaza. Boże tłumacz teraz zdalnie i nauczaj...każdego. A temu chłopcze że w przeciwieństwie do Ciebie nie klapie na lewo i prawo klawiaturą tzn nie komentuje każdego posta po kilka komentarzy i zważam dzięki temu na to co piszę . Tj kilka razy go przeczytam zanim puszczę w obieg. po pierwsze żeby właśnie nie kuło w oczy takie właśnie śmieszne określenia piłkarzy typu Cebula,Kosa czy inne tam a po drugie świadczy to też o osobie która to pisze bo wychodzą później takie kwiatki że nie dość że gimbus to niedouczony. Kończąc jeszcze o to spolszczenia Wasze czy przeszkadza czy nie???otóż już było paru takich komentatorów a w zasadzie jeden główny nazywa się Szpakowski. On już "spolszczał" Szirę(Shearer) i jeszcze kilku innych a jaki efekt był? przypomnę bo może nie czytałeś na forach w komentarzach -lali z niego i prosili aby TVPis nie brała juź tego laika do komentowania meczy. Podobnie z resztą jak z warsztatem komentatorskim Hajty -też dno i 2 metry mułu.

bestzarogiem komentarzy: 25220.11.2020, 10:38

czy można gdzieś już dostać autobiografie wengera po polsku?

krzysc komentarzy: 2720.11.2020, 10:24

@TlicTlac: Kolego. trochę nie zrozumiałeś tej aluzji. to że nie ma już gimnazjów nie znaczy że znikło pojęcie gimbusa które to jest pejoratywne i tyczy się młodych osób którzy chcieliby zabłysnąć ale nie koniecznie im to wychodzi.Apropos Lac'y i Auby. Jeśli nigdy nie słyszałeś albo nie czytałeś takich określeń tzn że masz tyle lat co musztarda gwarancji a z tym Miotełuszem czy jak tam dolewasz tylko oliwy do ognia ośmieszająć się tylko bardziej. Guendo by wystarczyło i nikt by się nie czepiał i wiedział o kogo chodzi ale Ty jako typowy przedstawiciel młodego i "twórczego" pokolenia musisz zabłysnąć :)

Zdygany komentarzy: 135120.11.2020, 09:18

@krzysc: OK BOOMER

Elastico07 komentarzy: 1055020.11.2020, 08:42

@Tokar napisał: "Ale uderzenie kogoś w głowę, to żadna bójka. 2x1, 2x2, to jest pobicie/bójka. A 1x1 to zwykle naruszenie nietykalności/obrażenia ciała jeśli są."
Ale piszesz głupoty,nawet jeżeli prawnie tak to wygląda to nie jesteśmy w sądzie żeby zwracać uwagę na tytuł artykułu.

Paul77 komentarzy: 805220.11.2020, 08:19

Niech panowie swoją złość przeniosą na boisko i w duchu sportowym pomogą klubowi wygrywać.
Dla mnie to dziecinada jak się Hiszpan zachowuje.

RoMbi komentarzy: 1332 newsów: 720.11.2020, 08:11

@krzysc napisał: "prośba do gimbusów. Jeśli już już wypisujecie te swoje mądrości to piszcie normalnie po nazwisku -Ceballos. Cebula wymyślił jakiś pryszczal a reszta powtarza to w komentarzach. Jestem w stanie zrozumieć Laca albo Auba bo tych skrótów używaja też w Angli ale Cebula czy dawniej Kosa to typowo wsiowy i gimnazjalny slang,"

W Anglii używają to jest super elo, ale jak ktoś w Polsce "spolszczy" to fe, gimbaza :D Czemu używasz polskich słów i skrótów, skoro w Anglii ich nie używają? Pewnie te wszystkie polskie słowa wymyślił jakiś pryszczaty gimbus, a ty powtarzasz w komentarzach.

matikanonier komentarzy: 193620.11.2020, 07:54

@matikanonier napisał: "@pipolina napisał: "Ceballos to widzę że kozaczy kiedyś też w jakąś bójkę się wdał z jakimś młodym nie pamiętam kto to był dobrze że mu wy..." @Dominik11 napisał: "Nketiah przed meczem z Fulham"
Przed meczem z WHU"

A może i z Fulham. Sorki. Coś mi się pomieszało. Z WHU Nketiah strzelił bramkę po podania Daniego

matikanonier komentarzy: 193620.11.2020, 07:49

@pipolina napisał: "Ceballos to widzę że kozaczy kiedyś też w jakąś bójkę się wdał z jakimś młodym nie pamiętam kto to był dobrze że mu wy..." @Dominik11 napisał: "Nketiah przed meczem z Fulham"
Przed meczem z WHU

Alonso komentarzy: 1282420.11.2020, 07:25

Powinien być rewanż

Tokar komentarzy: 30520.11.2020, 07:19

Wiadomo, że w takim newsie nie ma za wiele co się rozpisywać.

Ale uderzenie kogoś w głowę, to żadna bójka. 2x1, 2x2, to jest pobicie/bójka. A 1x1 to zwykle naruszenie nietykalności/obrażenia ciała jeśli są.

Elastico07 komentarzy: 1055020.11.2020, 04:45

@johnnycage1909 napisał: "sam Ceballos to zdementował na Twitterze. Strasznie się uniosłeś"
A co miał zrobic? To oczywiste że klub mu polecił żeby to zdementował bo takie sytuacje powinny zostawać w klubie bo nie za dobrą reklamę to robi Arsenalowi i sytuacji panującej w klubie.Nie bądź naiwny,proszę Cię.

Slaviola komentarzy: 1006420.11.2020, 01:16

Może Dani pomylił Davida z jakąś niewiastą z kręconymi włosami??

:D

TlicTlac komentarzy: 484020.11.2020, 01:08

@krzysc:

Panie Starszy, nie ma już gimnazjów, ze snu się Pan wybudził czy jak?

poza tym - co Ci do tego, jak kto kogo nazywa, póki to nie jest obraźliwe - to jest spoko - nie będę przecież cały czas pisał Guendouzi - tylko napisze sobie Miotełusz, bo nie chce mi się zastanawiać czy to, aby na pewno tak się pisze.

Rozumiesz Laca i Auba - bo w Anglii tak na nich mówią?
To jest jeszcze śmieszniejszy argument - na Mertesackera swego czasu mówili BFG; co to jak Polak sobie coś wymyśli - to gorsze?

krzysc komentarzy: 2720.11.2020, 00:19

prośba do gimbusów. Jeśli już już wypisujecie te swoje mądrości to piszcie normalnie po nazwisku -Ceballos. Cebula wymyślił jakiś pryszczal a reszta powtarza to w komentarzach. Jestem w stanie zrozumieć Laca albo Auba bo tych skrótów używaja też w Angli ale Cebula czy dawniej Kosa to typowo wsiowy i gimnazjalny slang,

kkam195 komentarzy: 138019.11.2020, 22:51

Zobaczymy w niedzielę jak Ceballos wygląda :D i wtedy ustali się czy to FAKE

losnumeros komentarzy: 1309219.11.2020, 21:18

A co miał Cebula napisać? Tak, sprowokowałem Luiza? Prawdy się nie dowiemy, a napisać coś musiał. Niech go Real bierze z powrotem, gra tutaj drugi sezon, a oprócz meczu z Burnley jest po prostu średni, spodziewałem się więcej po graczu z taką techniką.

Arixon komentarzy: 25619.11.2020, 21:02

Ehh news bez dowodów a wszyscy już tu wydają wyroki, patrzcie na to co widzicie w internecie z dystansem, bo inaczej często się będziecie denerwować...

johnnycage1909 komentarzy: 98219.11.2020, 20:04

@Elastico07: sam Ceballos to zdementował na Twitterze. Strasznie się uniosłeś

polishbrigadesx komentarzy: 965319.11.2020, 19:33

Szkoda że na boisku nie walczą tak jak między sobą.

melek90 komentarzy: 65719.11.2020, 19:26

I to jedyne emocje, które zobaczymy w tym sezonie na boisku?

adikovski_ komentarzy: 31019.11.2020, 19:13

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski...

Gunnerrsaurus komentarzy: 1157919.11.2020, 19:05

Pamiętam jak tutaj atakowany był Nketiah za awanturę z Ceballosem, oczywiście nikt nie wiedział o co poszło, ale internet szybko wyciąga wnioski. Tutaj jest podobnie, ale trzeba zauważyć, że zawsze w tych awanturach udział bierze wiadomo kto

Maxwolgd komentarzy: 58619.11.2020, 19:02

Żeby takie zawzięcie podczas meczu przejawiali. Pytanie czy Cebula to taki giguś, że podburza wszystkich czy atmosfera jest tak napięta w zespole, że Arteta nad tym nie panuje.

Spejsik komentarzy: 257919.11.2020, 19:00

Trochę nie rozumiem hejtu na Ceballosa. Nie wiadomo co powiedział, może to Luiz zachował się zbyt impulsywnie, a wszyscy z nim jadą.
Jeszcze to pochwalanie, że ktoś kogoś uderzył.

SZYMON_TYROL komentarzy: 83319.11.2020, 18:53

Jeśli to prawda to pozbyć się Ceballosa w oknie zimowym. Nie gra zupelnie nic, do tego wybujałe ego i konfliktowa osobowość. Hiszpański temperament, typowe koguty,a jak przychodzi co do czego to pierwsi symulują i się chowają...

KapitanJack10 komentarzy: 4521 newsów: 419.11.2020, 18:46

A w zimie "Arsenal chciał włączyć w transakcję Davida Luiza, ale klub się nie zgodził" pod każdą plotką transferową.

kamilo951456 komentarzy: 59319.11.2020, 18:45

I dobrze bo ceballos to ma chyba więcej spin w tym klubie niż bramek strzelonych

arsenal159 komentarzy: 17167 newsów: 29719.11.2020, 18:35

Ceballos przyuwaz z kim fruwasz..

zdyp komentarzy: 396319.11.2020, 18:32

ehh, cebula wysmial fryz luiza to dal mu w beret i tyle, wielkie rzeczy lol

raport zdrowotny przed meczem z leeds!
- cebula; katar, narzeka na bol nosa. planowany powrot 6go grudnia

Control komentarzy: 142119.11.2020, 18:29

Albo to David miał z nim... nie pamiętam.

poprzednia12następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - West Ham 26.12.2022 - godzina 21:00
? : ?
Wolves - Arsenal 12.11.2022 - godzina 20:45
0 : 2
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Arsenal14121137
2. Manchester City14102232
3. Newcastle1586130
4. Tottenham1592429
5. Manchester United1372423
6. Liverpool1464422
7. Brighton1363421
8. Chelsea1463521
9. Fulham1454519
10. Brentford1547419
11. Crystal Palace1454519
12. Leicester1552817
13. Bournemouth1544716
14. Leeds1443715
15. Aston Villa1443715
16. West Ham1542914
17. Everton1535714
18. Nottingham Forest1534813
19. Southampton1533912
20. Wolves1524910
ZawodnikBramkiAsysty
E. Haaland183
H. Kane111
A. Mitrović90
I. Toney82
M. Almirón80
L. Trossard72
Rodrigo71
J. Maddison64
Roberto Firmino63
Mohamed Salah63
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz października wybór redaktorów
7
Gracz października wybór użytkowników Granit Xhaka
Granit Xhaka
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl