Carling Cup: Pokonać Manchester City na The Emirates

Carling Cup: Pokonać Manchester City na The Emirates 29.11.2011, 00:17, Patryk Gruszczyński 1281 komentarzy

Już dziś o godzinie 21.00 Arsenal podejmie Manchester City w ramach 1/4 finału Carling Cup.

Arsenal, Chelsea, Manchester City i United oraz Liverpool na żywo w Sportklubie

Po ostatniej kolejce Premier League, w której obie drużyny zremisowały, zapewne bardziej rozczarowany jest Arsene Wenger, ponieważ remis z Fulham na własnym stadionie należy potraktować jako stratę dwóch punktów. The Citizens natomiast zremisowali 1:1 na Anfield Road. Nie pogorszyło to jednak ich sytuacji w tabeli i nadal są liderem z przewagą pięciu punktów nad lokalnym rywalem.

Obaj trenerzy zapowiadają spore zmiany w składach w stosunku do ligowych zmagań. Arsene Wenger przed meczem stwierdził, że Benayoun zasługuje na więcej szans do pokazywania swoich umiejętności, więc Izraelczyk prawdopodobnie wyjdzie na boisko od pierwszych minut. Alex Oxlade-Chamberlain oraz Park też dostaną szansę na grę, jednak szkoleniowiec dopiero w dniu meczu zadecyduje w jakim wymiarze czasowym.

Szansę na przypomnienie o sobie na The Emirates ma trzech piłkarzy The Citizens, są to oczywiście: Kolo Toure, Gael Clichy oraz Samir Nasri. Nie zagrają natomiast Balotelli i Barry, którzy są zawieszeni.

Kanonierzy w ostatnich dziewięciu sezonach sześciokrotnie docierali do półfinału, a przeciwko Manchesterowi City nie przegrali na własnym stadionie od 1975 roku, rozgrywając od tego czasu 28 spotkań. W tym meczu jednak według bukmacherów to drużyna włoskiego szkoleniowca będzie faworytem. Zmiennicy, którzy dostaną szanse na grę muszą zatem wspiąć się na wyżyny swych umiejętności i udowodnić swoją wartość, najlepiej pokonując drużynę z Manchesteru.

Przewidywany skład:

Typ Kanonierzy.com: 2-1

Capital One CupEmirates StadiumManchester City autor: Patryk Gruszczyński źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
executer1 komentarzy: 320529.11.2011, 01:15

Ta obrona w przewidywalnym to najbardziej dziurawa defensywa jaka mozna bylo ulozyc."Doswiadczony"Seba stworzy duet z niedoswiadczonym Miguelem i zapewne Seba bedzie "Liderem defensywy" :D.Na bokach obroncy na swoich nienominalnych pozycjach.A z przedu beda mieli Frimponga.Normalnie defensywa marzen,ale taka napewno jutro nie wyjdzie

platinium komentarzy: 139329.11.2011, 00:30

Wszystko fajnie tylko, my wyjdziemy rezerwowymi (już nie wspominając o obronie), a Man City w połowie pełnym składzie. Coś czuje że może być podobnie jak w ostatnim meczu z Man Utd, bo sytuacja kadrowa obu drużyn jest taka sama jak właśnie w meczu z United.

Czternasty komentarzy: 515 newsów: 229.11.2011, 00:24

My pewnie rezerwy, a ManCity w połowie pełnym wyjdą.

OgonKota komentarzy: 6429.11.2011, 00:24

Control nie peniaj!!!
Arsena to klub z sukcesami
Nie jakieś dziady
Go Gunners!!!!

Control komentarzy: 152029.11.2011, 00:20

No ciekawe jaki skład przyjedzie z ManCity. A oby ten przewidywany skład nie zgadzał się w stu procentach. ;-)

Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
ZawodnikBramkiAsysty
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
Publicystyka
Wywiady