Cazorla: Zagraliśmy świetnie jako drużyna

Cazorla: Zagraliśmy świetnie jako drużyna 05.01.2014, 00:13, Michał Koba 13 komentarzy

Santi Cazorla chwali dobrą postawę zawodników Arsenalu podczas wygranego spotkania z Tottenhamem w ramach trzeciej rundy Pucharu Anglii.

Hiszpan otworzył wynik w 31. minucie, pokonując mocnym strzałem Hugo Llorisa. W drugiej połowie kolejną bramkę dołożył Tomas Rosicky i Kanonierzy pewnie pokonali przeciwnika 2:0.

Cazorla jest zachwycony, że jemu i jego kolegom udało się wygrać w tym sezonie już drugie derby północnego Londynu. Filigranowy pomocnik apeluje jednak o skupienie na przyszłość.

- Zaprezentowaliśmy się znakomicie jako drużyna. Tottenham ma paru dobrych graczy, ale zagraliśmy na dobrym poziomie i po prostu musimy to teraz kontynuować.

- Nasza dyspozycja w każdym kolejnym meczu nie może odbiegać od tej, którą dziś pokazaliśmy. Przed nami tygodniowa przerwa, po której gramy z Aston Villą i musimy to spotkanie wygrać.

Cazorla chwali także pracę Theo Walcotta. Anglik zagrał przeciwko Kogutom jako środkowy napastnik i zdaniem Santiego odegrało to jedną z kluczowych ról podczas derbów.

- Theo to inny typ gracza niż Giroud czy Bendtner, którzy częściej grają z przodu. Walcott jest niezwykle szybki i zagrał dziś bardzo dobrze – zakończył pomocnik Arsenalu.

CazorlaTottenham Hotspur autor: Michał Koba źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125106.01.2014, 11:08

My akurat zawsze gramy jak drużyna :) A w tym sezonie to już w ogóle jesteśmy zgrani ;p

lolteks2013 komentarzy: 160705.01.2014, 10:25

Jak dla mnie Theo pokazał, że potrafi grać na szpicy ale i tak lepszy jest na skrzydle więc nic nie zmienia tego, że potrzebujemy napastnika/snajpera

Igorkce komentarzy: 13905.01.2014, 10:06

Theo za bardzo chcial sam i ne widzial partnerow,gdyby tylko podal chyba w dwóch sytuacjach to wszyscy nosiliby go na rekach,przypomne ze zagral na tej pozycji pierwszy raz od dawna z przed kontuzji,Jednak napastnik z jego walorami tylko mocniejszy grajacy glowa by sie przydal bardzo taki Martinez np.

rambo16 komentarzy: 20905.01.2014, 09:51

Moim zdaniem potrzebny jest nam napastnik, który jest szybki i silny

Rafaello16 komentarzy: 8305.01.2014, 08:38

Theo moim zdaniem nie nadaje się na szpicy

zly_kanonier komentarzy: 511105.01.2014, 02:05

Jakby Theo popracował nad wykończeniem akcji to mógłby być ciekawą opcją na szpic w meczach z zespołami, które często atakują.

Master10 komentarzy: 9225 newsów: 305.01.2014, 00:33

dokladnie - na poczatku probowal dostawac pilki, jak byl ustawiony tylem do bramki, czyli to co powinna robic typowa 9 i za cholere mu nie wychodzilo, bo ma za malo masy.

Pozniej juz chcial podania, w ktorym od razu byl odwrocony w strone bramki, co wygladalo juz znacznie lepiej. Mimo lapania offsajdow, w koncu mu cos tam wyszlo, skutecznosc ukradl od Giruouda, ale na pewno swoja gra zaskakiwal przeciwnikow, co daje nowe mozliwosci w ataku.

Masz Theo nad czym pracowac, ale widac wielkie mozliwosci - tak trzymac!

ATID komentarzy: 115005.01.2014, 00:25

Theo na szpicy jest dobry na grę z kontry, bo w ataku pozycyjnym to ja nie bardzo go widzę w tej roli.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 105.01.2014, 00:23

Theo to się dziś przede wszystkim dobrze odnajdywał, bo graliśmy z kontry. Wyszło nieźle, a mogło być wspaniale. Jeżeli będzie zdrowy to zasłużył na kolejną szansę.

Santi łapie rytm.

Daniho komentarzy: 9765 newsów: 105.01.2014, 00:18

Mimo ze to byl tylko jeden mecz to Theo zrobil na mnie wrazenie. W tamtym sezonie nie radzil sobie najlepiej na szpicy