Coleman: Ten remis jest jak porażka

Coleman: Ten remis jest jak porażka 25.08.2014, 13:41, Maciek Żmudzki 21 komentarzy

Obrońca Evertonu – Seamus Coleman – wyznał w pomeczowym wywiadzie, że jest bardzo rozczarowany tym, jak zakończyło się sobotnie spotkanie na Goodison Park.

Gospodarze, którzy do 83. minuty prowadzili 2:0, stracili w końcówce meczu dwa gole i ostatecznie zeszli z boiska z zaledwie jednym punktem na koncie.

- Sposób, w jaki straciliśmy prowadzenie sprawia, że ten remis musimy traktować jak porażkę – stwierdził Coleman.

- Prowadziliśmy 2:0 i chyba to nas uśpiło. W drugiej połowie za bardzo się cofnęliśmy i w końcówce zostaliśmy za to skarceni. Musimy nad tym popracować, ponieważ nie powinniśmy dopuszczać do tego typu sytuacji w ostatnich minutach spotkania.

Coleman wypowiedział się także na temat udanego powrotu po kontuzji oraz własnej dyspozycji meczowej.

- Cieszę się, że znów mogłem wybiec na murawę, ponieważ uraz sprawił, że musiałem opuścić inauguracyjny pojedynek z Leicester.

- Chcę się poprawiać piłkarsko i dlatego cieszę się, że już przed rokiem udało mi się dodać do mojej gry strzelanie bramek. Mam zamiar kontynuować rozwój w tym kierunku, co będzie się wiązało nie tylko z korzyścią dla mnie, ale i moich kolegów z drużyny – zakończył Irlandczyk.

EvertonSeamus Coleman autor: Maciek Żmudzki źrodło: nsno.co.uk
dudekns komentarzy: 605026.08.2014, 20:40

Ładny niedosyt Evertonu.

Paniu76 komentarzy: 1246426.08.2014, 11:01

Dla nich na pewno, w końcu mieli wygraną w kieszeni.

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078426.08.2014, 05:20

Nie ma się co mu dziwić, że tak mówi, 10 minut przed końcem mieli 3 punkty w kieszeni

Peter_HK44 komentarzy: 168726.08.2014, 00:04

Fakt, że Naismith strzelił ze spalonego, ale AFC zagrał poniżej oczekiwań. I Coleman ma prawo być rozczarowany remisem...

keisyrAFC komentarzy: 22425.08.2014, 23:28

Mogliśmy to wygrać. Niech się cieszą z jednego punktu :D

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57025.08.2014, 23:05

Stracili 3 punkty, my zyskaliśmy 1, taka prawda. Sam Coleman nie zagrał idealnych zawodów.

Leehu komentarzy: 1049625.08.2014, 19:25

Prawda jest taka że mieli nas na widelcu ale zapomnieli z kim grają, przed meczem pewnie remis wzięliby w ciemno więc niech się cieszą. :P

batofator komentarzy: 237625.08.2014, 16:46

Oni mają pełne prawo czuć rozczarowanie. My wręcz przeciwnie.

Blizniak96 komentarzy: 1457 newsów: 525.08.2014, 16:20

żwirek miał dwie takie piły że dużo wcześniej remis mógł być,a im sędzia drugą brame walnął więc to dla nas jest raczej porażka

mskafc komentarzy: 579625.08.2014, 16:05

ten spalony to byla dopiero porazka. Polmetrowy offside a sędzia nie uniosl chorągiewki. Najpierw w meczu z CP brak karnego, a teraz brama ze spalonego. Niech ci sedziowie sie wezma w garsc bo az traci amatorszczyzna ^^

tyson880 komentarzy: 1049625.08.2014, 15:04

Właściwie to ma racje, jeżeli chodzi mu o tak łatwe prowadzenie 2:0, ale takie wyniki uczą konsekwencji.

Ashburton komentarzy: 450725.08.2014, 14:58

Zobacz panie Coelman statystyki i przyznaj że to wy powinniście przegrać, bo daliście sobie strzelić 2 gole w końcówce.

Graliście z Arsenalem panie Coelman, a nie z Liverpoolem.

rysiek098 komentarzy: 248925.08.2014, 14:51

Tak naprawdę to powinni dostać w dupsko, bo po 1. strzelili bramkę ze spalonego, a w końcówce się rozluźnili, zlekceważyli nas, bo myśleli na 15 minut przed końcem, że już wygrali mecz. Być może AFC nie zasłużył swoją grą na zwycięstwo, ale Everton przez to co wyżej napisałem zasłużenie nie otrzymał 3 oczek, a powinni w tej sytuacji cieszyć się z jednego.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125125.08.2014, 14:43

No trzeba się z nim zgodzić, prowadzić 2:0 do 83 minuty i zremisować.. Ale nie szkoda mi ich :D.

Verminator97 komentarzy: 1490025.08.2014, 14:34

Patrząc na przebieg spotkania to mogą się tak czuć w przeciwieństwie do nas. :P Aż dziwnie się to pisze. :D Ale tak jak maciek987 napisał, że to powinna być porażka bo gol Naismitha był ze spalonego. :P

maciek987 komentarzy: 296625.08.2014, 14:19

Bo to powinna być porażka gdyby nie uznał bramki ze spalonego

DaweedK komentarzy: 11125.08.2014, 14:14

Coleman, ciesz się, że sędzia uznał wam niesłusznie strzeloną bramkę, bo remis to dla nas jest jak porażka. Może chwilami wyglądaliśmy nieporadnie, ale to Everton miał 3 akcje w całym meczu, a nie z 10 jak Arsenal i na dobrą sprawę tylko nasza nieskuteczność i niski poziom sędziowania w szczególności w stosunku do nas spowodował naszą stratę punktów. Kilka sytuacji spornych jak faule czy nawet rzuty różne. Szkoda gadać panie Friend

Turek44 komentarzy: 231725.08.2014, 14:06

''Ten remis jest jak porażka'' to powinny być słowa któregoś z naszych piłkarzy! :P

schnor25 komentarzy: 1854625.08.2014, 13:56

Dla nich jak porażka, dla Nas niemal jak zwycięstwo ;)

Theov47 komentarzy: 107825.08.2014, 13:45